Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

cześć laski, dla waszego spokoju ducha i umysłu :) informuję, że żyję i czuję się świetnie :) ... zalatana jestem, a do kompa staram się nie siadać nawet jak wolnę chwilę znajdę bo się relaksuję przed ciężkim wrześniem i za dużo tu czytać niechcę :) apropos gg - gdzie wy jesteście - jak ja jestem :P buziaki i pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc nie żle sie rozijamy jak ja jestem Was nie ma a jak Wy to mnie:(:( Say to na razie plany nie zupełnie odległe ale to na koniec pażdziernika i tylko 6 tygodni a co tam może pozanam co to prawdziwa praca za prawdziwą kasę A jak że bym mogła zapomniec o Tobie no coś TY dziołcha :):):) K*** jak miło że czytasz nas czasem 👄 pozdrawiam i do napisania na drugim kanale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem iwone :D k* :D k*** chyba rozumiem, co chcialaś powiedziec przez \"wielki wrzesień\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też :):) k*** będzie miała bardzo ważne badanie -tak bynajmniej wynika z mojej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam 18 papierowych statczków z origami. Iwone juz chyba spi, więc i ja chyba pójdę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Cisza była spowodowana tym,że miałam bardzo miłego weekendowego gościa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj iwone poszukiwania (pracy) kiepsko ... wogóle to ta jesienna plucha nie nastraja do niczego, wręcz przeciwnie zabija mój optymizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie Say odechciewa się wszystkiego w taką pogodę dziś to przeszła wszystko:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak...a jeszcze najgorzej gdy innym \" z naszego podwórka\" udziela się wrogość do innych i nie można sie dogadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i siedziałam i czekałam, ale Iwone zwiała :( buuuuuuuuuuuu no to dobranocka papapapa ps. u nas powodziowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) jestem:D już nie pracuje na produkci pralek :d teraz zbieram pomidory :D jest o wiele lepiej niż w poprzedniej robocie :) Buziole :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o hej! ej Jesteś niesamowita! a ze mnie taki kalafior ,ze jakoś bezrobotna ze mnie menda ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola, wcięlo CIę??? Aha a Ty gdzie??? dziś masz wolną bez małej chatę i co??? i nie ma CIE tu z nami! a za 3 dni, kiedy Ł. wróci to juz wogóle kicha- wogóle sie nie pojawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×