Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

Hej ;)czy instytucja charytatywna to jest to samo co fundacja? nie mogę znaleźć nic na temat instytucji charytatywnych a są mi potrzeba materiały na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZĘTA! NIE MAM LISTY GG, JEŻELI CHCECIE MIEĆ ZE MNĄ KONTAKT INNY, NIŻ CAFE, PROSZĘ - ODEZWIJCIE SIE BO NIE MAM ŻADNEGO NUMERU. SAY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, czy odnalazł ktos jakiś sposób na lenia??? siedzenie w domu zamienia mnie w domatora - o maj gad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorja \"telekonferencja\" z Iwone, dzis była z MAŁĄ :D kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie w górach furrrrra śniegu, aż cięzko było do pracy dojechać, bo autobusy jeżdżą jak chcą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już śnieg zniknął :) na pocieszenie wczoraj wybrałam sie na wycieczkę :P Iwone no nie w przedszień ale w przed 3 hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta! Zdrowia, co daje siłe do działania, przyjaźni, która podnosi ducha, miłości, która uskrzydli nawet twardziela, radości, która odpędza szare chmury, marzeń, które SĄ, i to jeszcze spełnione, miejsc, ktore niezapomniane oraz nadziei, która nigdy nie gaśnie... tego na te święta ale i na cały rok życzy Sayuri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepsiejszego dla ACHY i Jej Lubego z okazji drugiej roczniczy pożycia małżeńskiego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×