Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

Gość o czym
i o kim. Chętnie dołączę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema do rana nie dam rady...ale pogadajmy......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups...trochę nie o maciezyństwie byc miało , no ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musi być o macierzynstwie - myslisz,że domeną tego działu jest monotematyczznosc ? :P narzuc temat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska....24 lata .....nocny marek internetowy...(mama:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra mam 23 lata :D ( hahah ale sie zapowiada :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, nie mężatka, nie mamusia. studentka. w czerwcu kończę studia :D oglądałam sobie Julke - śliczniuchna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za komplemety dla bejbika -urwiska który własnie grasowac zaczął :O shit ! Eh ...;) Planujesz dzieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, oczywiście. chce szybciutko złapac jakąs prace po studiach i założyć szczęsliwa rodzinkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,że młoda ...ale wiesz ? jestem szczęśliwa ....:) skoro praca,skoro rodzina to pewnie jest facet ..mocno kochasz ? ja tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a starająca się 24-ro latka też może się dołączyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coz to za slicznotka
Gratulacje dla rodzicow! Pozdrawiam.i niech Julcia dobrze sie chowa. Kocham takie malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu i to jest najważniesze!!!!!!.Przepreaszma,że zapytam- planowaliście tak wcześnie bejbika??? oj bardzo mocno kocham! kocham juz od blisko 5 lat ( 1 lipca będzie rocznica :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri_ Ty 1 lipca 5 lat a my 26 sierpnia :D Pierwszy raz .....bez zabezpieczenia .....co los przyniesie ..... los chciał przyniesc Julię - przyjeliśmy to ze strachem ale z wielką radościa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k---->>> zapraszamy, pogaduchy dowolne i o wszystkim ( bo łos trochę ze mnie , ten topik miał być w innym dziale ale się ciesze,że jest tu, bo zdaje się,że miłe kobitki poznam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***_ witaj równolatko 🖐️ długo się starasz? coz to za slicznotka_🌻 dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri_ zaufaj przeznaczeniu Basiu ....widocznie ten temat miał tu być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri zawsze markujesz po nockach? ;) _acha_ maluszek śliczny - pozazdrościć, mi niestety nic los nie przyniósł :( ale staram się i marze dołączyć do grona szczęśliwych mamuś :) eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, zazdroszczę Ci odwagi... kończe studia, chce miec wszystko poukładane, ale marzy mi się taka rodzinka... K**** jak Twoja miłośc ? długo??? od kiedy starania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z reguły nie siedzę, bo jestem \"na wygnaniu\" tzn, na studiach ale dłuuugi weekend :D powinnam własnie pisac swoja mgr , ale tak jakos na pogaduchy mnie wzięło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja miłość no cóż :) 23 października - 3 rocznica ślubu :) razem 10 :):):) to był strzał w dziesiątkę ;) chociaż coś mi się udało ;) co do dzidzi w porę się zorientowałam że coś jest nie tak - leczę się już prawie od 2 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wtedy chyba myslalam\"eee...za pierwszymrazem się nie uda...\" i był luuuuuzik .....i się udało:D studia zaczynam (po raz 2 - przerwałam.....za szybko ) w pazdzierniku :) k****jestes bardzo młodziutka ! nie zniechęcaj się ! i na luuuuuzie - wtedy najlepiej wychodzą córki takie jak moja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k**** no to szybciutko zamązwyszłas :D wiesz, mam siostrę o 5 lat starszą, 3 lata po slubie...też sie stara...bardzo by chciała miec dzidzię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri wzieło Cie na pogaduchy i dwie maniaczki dzieciaków spotkałaś :D ojcoś w tym jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×