Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

M jest 5 lat starszy, jak całe jego rodzeństwo się pożeniło to i jego wzięło :) nie żałuję :) jest lżej razem Sayuri o czym pracę piszesz? Ja po liceum handlowym skończyłam Studium informatyczne i ochronę mienia ;) (zawsze miałam słabość do pistolecików ;) hihi) Dostałam bardzo dobrą pracę zupełnie nie w tych kierunkach i tak jakoś czas leci. Za studia chcę się wziąć od października. Choć nie ukrywam, że ciężko będzie to wszystko ze sobą pogodzić. Praca-leczenie-szkoła uhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha śliczne macie te zdjęcia na blogu , no laseczka z Ciebie nie mała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***** napisz coś o sobie, jesli możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm coś o sobie ....... Mam na imie Karolina, mam 24 lata, od 3 lat w szczęśliwym związku małżeńskim, od 2 lat wytrwała staraczka, coś jeszcze? ;) _acha_ tak to jeden z moich wierszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety, w której części Polski mniej więcej mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kujawsko-pomorskie - jestem z serca Borów Tucholskich ;) a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K**** moja siostra też sie stara, ale szczerze mówiąc nie może trafic na dobrego lekarza. Jakie badania powinna zrobic? Gdzie się najlepiej udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczka......to ja kiedyś byłam....:D nie jest najgorzej ...tylko zamiast ...szpilek noszę adidaski azamiast tipsów mam lakier bezbarwny .....bo jak tu inczej do pisakownicy wyruszyć np ? śmieszą mnie takie mamy :D k***razem planujemy stuuudyyyja :D;) im wiecej człowiek ma obowiazkow ,zajec tym lepiej wszystko godzi i planuje ... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***piękny wiersz....🌻 masz artystyczną duszę ....i ogromną tęsknotę za dzieckiem .... wzruszasz mnie .... ja jestem z okolic Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ja też tipsów nie noszę :D od 8 r. ż. jestem harcerką , od 8 lat prowadze gromade zuchową ( same dziewczynki), więc sama widzisz,że tipsy tez by mi raczej przeszkadzały. tak, faktycznie im człowiek ma więcej obowiązków, tym bardziej zorganizowany. Ja łączę 4 i 5 rok s tudiów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spójrzcie na nas - podobny wiek ... rózne drogi .... zmartwienia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri oj z lekarzami to ja też miałam przeboje - u mnie w laboratorium to nawet stwirdzili że mąż jest bezpłodny a g**no prawda ;) 13 miesięcy trwało zanim nastąpił strzał w 10-tke. W tym czasie \"niby\" lekarze zafundowali mi mnóstwo schorzeń które właśnie teraz zaleczam - tak więc faktycznie trzeba dobrze się zastanowić zanim się zaufa jakiemuś. Teraz jeżdże ok 80 km, ale wiem że mam jakąś przyszłość. A tak chyba wykitowałabym w nieświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri- a ja prowadzę zespół taneczny z dziewczynkami w wieku 6-12 lat:D 4-5 rok łączysz-jestes bardzo ambitna-gratuluje Ci tego!! i tez nigdy nie nosiłam tipsów :D bo po co ? mam długie pazurki własne o kiedy trzeba je wsyuwam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** konowały ......:O na jakim etapie jest Toje leczenie ? Jakie są rokowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie karol...kicha z tymi lekarzami... acha. a ja najmodsza :D to fakt- cała polska ale jednak coś nas łączy, jaies pragnienie... mnie też marzy sie rodzina, taka prawdziwa, kochająca się grupka szcześliwych ludzi... na dizeń dzisiejszy nie miałabym jednak perspektyw na takie szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie - mamy tyle samo lat - a nasze życie jest dla siebie całkowitym kontrastem - ale jaja ;) _acha_ bez przesady ;) wiersz jak wiesz ;) chcesz jeszcze jakiś przeczytać? Lubie zdrowe krytyczne podejście ;) kto wie, może kiedyś coś wydam ;) a z wiedzą ginekologiczną to może faktycznie w ten kierunek uderzę ;) i będzie ginekolog poeta ;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha tak czasami nadambitniak. chciałabym jeszcze coś podyplomowo robić, ale priorytetem jest dla mnie praca i ...rodzina...swoja, własna i najukochańsza. Mój ukochany jest wspaniałym cżłowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tipsy ........ ja przyznaję że zakładam w gabinecie kosmetycznym takie zwykłe raz na 6 m-cy - wytrzymują 3 tyg. a potem mam piękne swoje przez pół roku, potem się znowu brzydale łamią i od początku ;) na dłonie muszę zwracać szczególną uwagę bo pracuję wśród ludzi (kontakt z klinetem) komputer te sprawy, szef by mnie chyba zastrzelił gdyby zobaczył takie połamańce ;) na jakim etapie? wow dłuuuuuuuuuga historia. najpierw miałabym cykle bezowulacyjne, lekarz zapisał mi clostilbegyt i mnie przeforsował, teraz pęchęrzyki są kosmicznie duże i biorę leki na powstrzymanie rozrostu żeby nie zrobiły się z tego torbiele, wyniki krwi itd mam super, teraz w maju będę miała HSG czyli badanie na drożność - to baaaaaaaaaardzo duży skrót - inaczej zrobiłoby się wręcz nudno ;) co do rokowań - no lekarz powiedział - spokojnie \"będzie pani w ciąży tylko cierpliwości\" - czy zaryzykowałby swoją bardzo dobrą reputacją? mam nadzieje że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri_wejdz w preferencje u góry strony i tam zaloguj się i w kwadracie stopkaumiesc ...to co chcesz miec w stopce....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
dobrej nocki dziewczyny :) ja myslalam ze do was dolacze ale juz mi sie oczeta kleja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri musisz wejść w prefenecje i w tym ostatnim okienku wpisujesz co chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana :) dobrej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri_ podyplomowe na relaxie przy dziecku zaliczysz ....:) a jak Twój facet na tacierzyństwo sie zapatruje ? :):) k*** napewno nie ryzykowałby reputacji dla złudnych nadzieji - jestem pewna ! jeśli tylko masz ochotę ....pokaż swoje wiersze ..... ten mnie naprawde zaintrygował ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio :D bo ja 23 latka :D w wiesz tam Was tylko podczytywałam, bo ciekawe rozmowy toczycie, cięzko jednak wejśc do rozmów w duuużastej grupce takiej jak Wasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana
:) trzymam kciuki :) my czekalismy 3 lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×