Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martik

kurs book- keepers

Polecane posty

hej:) zastanawiam sie nad zrobieniem tego kursu za jakis, czytalam ze np po takim kursie mozna zlapac juz prace nawet nie majac wczesniejszego doswiadczenia - troche dziwne mi sie to wydaje.. ma lub mial ktos moze stycznosc z osobami ktore cos takiego skonczyly ? co mysliscie pozdrawiam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja robie kurs book-keepingu :) Kurs jest spoko, ale jak na razie nie udalo mi sie znalezc pracy, moze dlatego, ze jeszcze go nie skonczylam :( W ogloszeniach szukaja osob, ale przewaznie z doswiadczeniem, albo znajomoscia Sage (to jest program komputerowy do bookkeepingu), a ja go dopiero zaczelam przerabiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz:) ja mam jeszcze troszke czasu bo mysle ze powinnam skonczyc 4 poziom czyli level 1 zeby sie za to brac, popraw mnie jesli sie myle:) jestem na 3 wiec jeszcze troszeczke.. w ogole to jakie masz odczucia ? ja zrobilabym w domu - przyslali mi wlasnie do domu troszke reklam i wylapalam to... mam nadzieje ze sie uda Tobie zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiac ten kurs i tak bedziesz musiala poznac nowe slownictwo, dotyczace book-keepingu wiec wystarczy, ze masz komunikatywny angielski. Trzeba zalapac o co chodzi i troche pocwiczyc, nie jest to nic trudnego jak juz wiesz o co chodzi. Ja chodze na kurs do collegu, wiec tam mi wszystko tlumaczy nauczycielka, choc tak naprawde w wiekszosci nauczylam sie wszystkiego z podrecznika. Jesli jendak nie czujesz sie jeszcze na silach, a kurs mozesz zaczac w kazdym momencie, to sie jeszcze wstrzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaplacilam 133 funty za 30 tygodni, czyli wychodzi od wrzesnia do czerwca, 2 godz w tyg. W cene jest tez wliczony egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje...
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×