Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość imili86
sorki hehe teraz ja zawiasa zlapalam i dwarazy to samo wlepilam hehe ...ale tez juz zmeczona dzisiaj jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaliffikacja
hehe powiedz mi jeszcze co ubrac na rozmowe?? moge np czrne satynowe spodnie iwesz takie proste tylko jaka bluzka do tego?? mam tuniki rozne ale z dekoltem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
pewnie że możesz ..:) ja miałam dżinsy na sobie i własnie tunike z dekoldem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwaliffikacja
imili86 bardzo Ci dziekuje za porady:) zycze kolorkowych snow i milego weeku papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
niema za co i wzajemnie :) hehe ja to mam weekend ale w szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
ja już naprawde nie wiem czy szukać dalej pracy czy czekac na tel zależy mi na tej pracy no nie dzwonią z tego co wiem 1 czerwca jest otwarcie forum a chyba nie pojde ciemna zebym nic nie umiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
Zarunia słonce nie wiesz może czy już tam jakieś umowy przyszły czy cos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie nic nie martw pracownikow jest malo, zadzwonia napewno nie ty jedna bedziesz malo wiedziec zobaczysz ile ludzi przyjma po otwarciu i ty bedziesz ich jeszcze uczyc a moze zadzwon i sie przypomnisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
oj Zarunia ty normalne jestes najmilsza osoba chyba jaka spotkalam a ciezko o takie osoby..dziekuje ci za wszystkoi :) pozdrawiam bede czekala dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
hej Zarunia dzwonilam do nich :) od 1 czerwca mam umowe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluuuunkaaa
imili mam pyt bo tez zaczynam 1go prawdopodobnie w promodzie tylko ze mam wielki problem bo jesli chodzi o weekendy to moge tylko w sb ale w sb i nd tj 2 ide na nauki przdchscielne dla chrzestnych a 3 chrzest jestem mama chrzestna i nie wiem co mam teraz zrobic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
wiesz co nie wiem bys musiala sie po prostu zapytac powiedzieć że możesz to odrobić i wytłumaczyć im..:) ja sama nie wiem jak to jest w butikach bo dopiero zacznę ale wiem ze np jak ja mam szkole to podobno idzie sie dogadać nie wiem jak jest w promodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz niepotrzebnie sie martwilas to chyba zaczynasz juz w gliwicach bo chyba tak jest otwarcie ? ale nie jestem pewna ja wyjezdzam i bede w piatek za tydz, wiec w razie jakis twoich pytan bede mogla ci odp w piatek za tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
hmmm mialo byc 1 czerwca z tego co wiem to 28 jest w koncu jak czytalam na necie bo nie skonczyli jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
kurcze niby od 1 mam umowe a mi nie dzwonia co i jak eh :/ ... normalnie wariuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko ale was sie duzo namnożylo na szkoleniu w silesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
heheh a to juz ktos jest ??:) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak szkolą sie przeciez inditex otwiera oprócz zary jeszcze 4 sklepy to potrzeba jeszcze wielu pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
no tak zapomnialam juz calkiem o tym ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
witam wlasnie zadzwonili do mnie z zary i zaprosili na jutro na rozmowe do gliwic zastanawiam sie bo nie wiem co zrobic z 1 strony zalezy mi na pracy ale w sierpniu mam juz wykupione waacje i mysle co jak mnie przyjma co robic wtedy ;/ a jak w tej zarze?? a odpowiadalaby mi praca tylko w gliwicah w forum bo wszedzie indziej mam za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
imilii a masz umowe na pol etatu?? to sa 4 godz czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
i duzo bylo chetnych?? a rozmowa polegala tylko na wypelnieniu ankiety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
sorki ze tak pytam ale wolalabym wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeeeee
a ja mam pyt przyjeto mnie do zary do silesii w sierpniu mam wyjazd czy moge prosic o tydz urlopu bezplatnego jak myslicie dadza mi w zarze czy beda problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
imili jak bedziesz odezwij sie ok :) bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeeeee
a o co pytaja?? co im odpowiedzilas jak pytali na temat ciuszkow w sklepie?? a hotel diament to jest ten obok pizza hut nie?? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
hej wam ja dopiero teraz jestem ...tak hotel diament jest kolo Pizza Hut... a pytali mniej wiecej jakie ciuchy maja....ceny .... jakiej wielkosci jest Zara...ankieta tez byla...i pytali ogolnie o informacje o tobie czyli co robisz itd... ja mam umowe dopiero od 1 czerwca wiec jeszcze nie wiem jak tam jest ale wypowiadala dsie tutaj Zarunia i mowi ze jest bardzo fajnue....wiesz ja co do urlopu tez sie obawialam mialam jechac w pazdzierniku na tydzien z narzeczonym ale jednak musimy zrezygnowac z wczasow a urlop mi sie przyda bo bedziemy szukac sali na wesele..ale nie wiem jeszcze jak to jest...a umowe mam na pol etatu z tego co wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
dzieki rozumiem :) co im odp o to jakie ciuszki chodzi o to ze dla mezczyzn kobiet i dzieci?? :) a ceny chyba przystepne nie :) na pol etatu o sa 4 godz czyli nap jakbys zaczynala od 15 to konczyla o 19 kurcze nie wiem mam rozmoweale ten urlop w tym sierpniu z drugiej str bardzo bym chciala i moglabym tylko w forum bo dojazd kiepski gdzie indziej a duzo ludzi odpadlo?? na rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
dzieki rozumiem :) co im odp o to jakie ciuszki chodzi o to ze dla mezczyzn kobiet i dzieci?? :) a ceny chyba przystepne nie :) na pol etatu o sa 4 godz czyli nap jakbys zaczynala od 15 to konczyla o 19 kurcze nie wiem mam rozmoweale ten urlop w tym sierpniu z drugiej str bardzo bym chciala i moglabym tylko w forum bo dojazd kiepski gdzie indziej a duzo ludzi odpadlo?? na rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×