Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

no to napisz mi o co ci chodzi bo mnie nie bedzie w gliwicach ja jestem z katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Nic nie szkodzi, że z Katowic. Ustalimy taki termin aby wam wszystkim chętnym pasował, spotkamy się gdzieś w jednym miejscu i zaprezentuję wam pewne rzeczy, o których mówiłem wcześniej. Zaczynam się specjalizować w technikach sprzedażowych, skutecznych technikach sprzedażowych. Teraz zaczynam organizować takie małe 2 godz. kursy sprzedażowe. Z racji, że sam się jeszcze ciągle uczę, zdobytą wiedzę przekazuję bezpłatnie. I tak kiedyś mi się to zwróci z nawiązką. Tak więc dajcie znać, jak jesteście zainteresowane i ustalcie między sobą jakiś termin i miejsce, najlepiej popołudniu, a ja się dostosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weźcie dziewczyny olecie tego
idiote mir333 czy jakos tak to smierdzi z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Czy ja cię obrażam?? Jeżeli ci to śmierdzi to nie wąchaj. Już wkrótce się przekonasz w pracy, że pieniądze nie śmierdzą. Ale praca może. Obrażanie kogoś, bo się coś komuś wydaje świadczy tylko o poziomie tej osoby. Czyżby w butikach tylko takie osoby mogły pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pewnie 3 x tyle lat
co ty pewnie ze 3 x wyższe dochody nie pracuje w butiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosska mowia mi
zaruniaaa a jak z weekendami to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosska mowia mi
pracujesz na pol etatu i jak to wyglada 4 godz czy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mozesz zarunia opisz tak mniej wiecej jak to wyglada niechodzi mi ze harowka bo to nawet lubie tylko czy 4 godz aby napewno jak z weekendami czy trzeba w kazdy pracowac?? i w jakim trybie zazwyczaj sie pracuje bo 5 dni czyli dwa sa wolne tak?? bede wdzieczna za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---nie no na rano też pracuje - ale więcej mam popoludniówek np w miesiacu 14dni na popo i 6 na rano ----jedna nidziela w misiacu musi byc wolna, z reguly razem z sobota i wtedy np jeden weekend mam wolny, jeden na rano i dwa na popoludnie ------róznie to bywa czasem mam dziennie po 4 godz a czasem po wiecej godz i wiecej wolnego -----nie przyzwyczajacie sie do umowy na pol etatu, starajcie sie a druga umowa na czas określony bedzie na wiekszy etat, pewnie 3/4 etatu ----w tygodniu musisz miec 2 dni wolne, z reguly w środku tygodnia ------pierwszy dzienw pracy ? juz nie pamietam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
hej a ja wlasnie wrocilam z pracy :D nie bylo tak strasznie jak sie obawialam :d troche duzo do zapamietania ale to juz kwestia wprawy :) w ogole ciuszki na maluchy slodziutkie bo ja jestem na dziale dzieciecymm dzisiaj bylam na 4 godziny ale np jutro mam wolne w niedziela i poniedzialek po 8 godzin potem 2 albo 3dni wolne nie pamietam dokkladne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzialam cie Emilka to bylas chyba ty w takiej bialej satynowej bluzce z jakimis czarnymi mazami, wiesz nawet jestesmy troche do siebie podobne, ty tez mnie widzialas. aha jeden z pracownikow ma tak samo jak ty na nazwisko to mowisz nie bylo tak źle, no ale masz racje informacji duzo ale kwestia wprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
moze i Cie widzialam ale zebym wiedziala ktora to ty hehe tyle osob sie tam przewijalo ..ze nie pamietam nawet wszystkich imion...no bylam w takiej czarno bialej bluzce w rozpuszczonych wloskach:D no fajnie bylo jutro kolejny dzien o 9 do 17 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak Emilka podoba ci sie ? Łapiesz już wszystko powoli? pisz jak tam wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaa
dziewczyny nie wiecie czy w rybniku - focus park tam buduja powstanie zara?? jak to mozna sprawdzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
podoba se zarunia powoli juz lapie :) ... szkoda ze nie wieem ktora to ty heheh za duzo tma ludzi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Zarunia a jak masz na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsrg
imilii a Ty pisalas ze chcialas w smyku pracowac?? a masz jakies info na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
kiedys znalazlam ogloszenie do pracy w smyku ale nie udalo ale teraz jestem zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
No w sumie racja :) Zarunia Zainteresowalam sie bo ja tez pracuje w Zarze, waściwie to szkolę się i tez bede na Gliwicach :) Dlatego może kojarze Cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
powiadasz tez pracujesz na jakim dziale ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Na damskim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Zarunia powiedz gdzie ty jesteś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty czerwone korale napisz jak masz na imie moze cie kojarze, ale to pod warunkiem jak jestes dlugo bo jak od niedawna to pewnie nie, za dużo was teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
zarunia tajemnicza hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×