Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość imili86
wiesz co ona ta babka ktora prowadzila rozmowe to bylo grupowo robione wiec ogolnie sie pytala kto co wie....a pojedynczo to jedynie co robisz czy sie uczysz i na jaki dzial bys chciala meski damski czy dzieciecy :) ... ja wybralam dzieciecy :) ide pierwszy dzien w piatek na 11 do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
na 11?? i tylko na 4 godzinki?? a gdzie zaczynasz?? w silesii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
ja nie wiem ale szukam pierwszej pracy i boje sie jakos podjac mam jakis lek i nie wiem czy isc na ta rozmowe czy nie duzo osob sie dostalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
na 11 ..wiesz co nie wiem jak to jest czy cztery godzinki wiem ze niema tam roboty po 12 godzin....a podobno jest tak ze moze byc np dwa razy po 8 godzin raz 4 godzinki takze masz trzy dni pracy..niema sie czego bac ja kiedys tez jak szlam do pracy pierwszje sie balam teraz to bedzie 2 ...a rozmowy niemasz co sie bac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
powiem ci jezcze ze sporo osob sie dostalo...bo mozesz rowniez sobie wybrac sklep ..tzn nie musi byc zara moze byc , Pull & Bear, Oysho, Bershka and Stradivarius a z tego co slyszalam to np na jeden sklep zara jest 50 osob przyjmowanych..zaczynam w silesi a po otwarciu forum ide do forum bo mam blizej do gliwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
dzieki :) pojde co mi szkodzi :) wiesz moj narzeczony zrobil mi niespodzianke i zalatwil tygodniowe wakacje w sierpniu ;/ i tego sie najbardziej obawiam bo podobno malo kto chce dawac urlopy bezplatne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
aha rozumiem a wyzejj wymienione sklepy tez beda w forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
a kiedy otwieraja forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
no nie wiem jak to jest z urlopami...ale sadze ze wiesz troszke glupio zaczac prace i sie od razu pytac o urlop :/... ale idz na rozmowe to sie wszystkiego dowiesz :) ja potrzebuje dopiero w pazdzierniku...wiec sie spytam ale dopiero po okresie probnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
ahaa czyli to jest okres probny tak?? a ile on trwa?? 3 miesiace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
tak 3 miesiace trwa okres probny .... z tego co sie dowiedzialam od zaruni to kolejna umowa jest na 3,5 roku wiec wiesz warto przetrwac ten okres probny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
no wlasnie i teoretycznie tak prosic o bezplatny urlop w okresie probnym nie za bardzo ;/ a potrzbuje pracy i bardzo zalezy mi na tym wyjezdzie i mam dylemat a zawsze chcialam pracowac w butiku przynajmniej narazie tym bardziej ze czytalam ze niezle sie w zarze zarabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
no ja tez jestem pod wrazeniem zarobkow :) na poczatku chcialam do smyka sie dostac gdyz moim marzeniem bylo pracowa w sklepie na dziale dziecym i ciesze sie obecnie zre to bedzie zara...zastanow sie po prostu na czym ci bardziej zalezy...a skad jestes jak mozna wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
jestem z knurowa, ale wiesz moze akurat poprosze i sie uda z tym urlopem chocby 5 dniojejku no nie wiem tez bym bardzo chciala na dzieciecym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
a to gdzie sie wybieracie ...hmmm a niedaloby rady np jakbys dostala tę prace przełożyc wyjazdu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariinka23
witam was powiedzcie mi czy na okresie probnym zarabia sie normalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
nie wiem z tego co wiem to pol etatu jest 700 zl na reke cos takiego wiec na okresie probnym pewnie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
niedaleko bo nad morze ale tak dawno razem nigdzie nie bylismy ;/ a on ma 2 tyg urlopu wypoczynkowego akurat wiec mozna przelozyc ale chyba dopiero na nastepny rok hehe ciekawa jestem czy mozna prosic o urlop bezpłatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
niemam pojecia zawsze mozesz sie spytac na rozmowie ..ale wiesz musisz wybrac na czym ci zalezy wiem ze trudny wybor bo i to wazne i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariinka23
dziewczyny a praca na caly etat to 8 godzin prawda??wybieram sie do zebry i nie wiem jak to jest jestem 8 godz i ide do domu czy zostaje po godz za darmo?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
karinka no chyba tak czasem sie podobno zostaje zalezy czy firma solidna czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
wiesz pelny etat to jest 40 godzin w tygodniu musisz miec przepracowane wiec mozna to roznie rozlozyc zeby pasowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
ahaa to sorki karinkaa:) widzicie nie znam sie :) a pol etatu to 20 godz tygodniowo?? imilii to moge nawt 10 godz pracowac?? wazne zeby przepracowac np te 20 godz w tyg? bo zawsze mozna 2 dni po 8 1 dzien po 4 i reszte tyg miec wolna?? dobrze to rozumiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariinka23
dzieki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
wiesz zazwyczaj jest tak wlasnie ze dwa po 8 raz 4 ...po 10 tojuz watpie..ale tez dokladnie sie nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
mam wlasnie kolezanke ktora pracuje w butiku bershka i pracuje 2 razy 8 godzin i raz 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
aha dzieki za wyczerpujace odp i cierpliwosc ale dopiero co wchodze w ten swiat :) a powiedz mi jeszcze pracujac wlasnie tak 2 razy po 8 raz po 4 zeby to wykorzystac mozna zawsze czy tylko pare razy?? bo zawsze moglabym tak popracowac i wykorzystac te 4 dni na ewentualny urlop bysmy cos pozmieniali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
i pracuja w tym trybie caly czas?? bo to by bylo dla mnie fajne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniusiaaaaaaa
imili jestes super :) jestem Ci dozgonnie wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
tak pracuje...ale nie wiem jak jest w zarze...Zarunia jak bedziesz to powiedz nam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×