Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

ja tez mialm tipsy ale mi sie odechcialo i je zdjelam, ah sama zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrovita21
witam dziewczyny dzis dostalam prace w bershce przyjeto wszystki8ch z naszej grupy i mam dylemat bo szkolenie w silesii dojechac mam jak ale gorzej wrocic ;/ ale chcialabym chociaz sprobowac tym bardziej ze totylko 4 godzinki :) a powiedzcie dlugo zalatwialyscie u tego lekarza?? gdzie dokladnie jest on w tych katowiucach?? dziwi mnie tylko ze przyjeto wszystkich hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrovita21
imili pisz na biezaco ok :) jak tam praca szybciej podejme decyzje :) mam nadzieje ze w bershce tez sie tak przepisow trzymaja hehe okres probny 800 zl netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
bede pisala na bierzaco :) trzymaja sie przepisow kolezanka tam pracuje tzn niby kolezanka tak na czesc jestesmy ale gadalam z nia i jej sie podoba...jutro napiszze jak po pierwszym dniu lekarz jest kolo PKS wiesz gdzie jest empik?? w katowicach kolo pks/? to niedaleko doslownie 2 minutki widac nawet citybank napis duzy bo to jest w tym budynku,,,,a ja zalatwilam szybciutko zadzwonilam 30 kwietnia a badania miaam 2 maja ...badania trwaly 10 minutek :) a skad jestes ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrovita21
mieszkam w knurowie tak tak kojarze gdzie jest empik, narazie nie mam swojego autka i sie obawiam powrotow z silesii ;/ nie wiem czy sie decydowac bo dojazdy do gliwic to zaden problem, a kolezanka pracuje w bershce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
so0rki nie doczytalam ze kolezanka w bershce :) a nie orientujesz sie moze w jakich godz ten lekarz przyjmuje?? w week tez?? a czy sprzedawcy maja jakies promocje?? :) albo ciuszki do noszenia?? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
co do lekarza to na tych papierach jest numer tel i musisz zadzwonic sie umowic powiedziec ze zalezy ci zeby bylo to jka najszybciej...a co do sprzedawcow to niemam pojecia niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
zrunia powiedz mi jeszcze bo mi napisali eska zeby ubrala czarna blzke i spodnie ...spodnie mam czarne ale problem mam bo calej czarnej bluzki niemam tylko czarno bialą i co teraz? moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O mein Got
Żebym ja miał wasze problemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
nie ten temat,,,jakbys nie widzial tytulu nie chce byc nie mila ale to moja sprawa o co pytam....a nie chce wyleciec w pierwwszy dzien wiec sory ale nie wtracaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O mein Got
W zasadzie mi to dynda, ale czy nie uważacie, że problem czarna bluzka czy czarno-biała to idziotyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mozna ubrac czarne spodnie takie eleganckie przed kolana?? bo mialam dlugie i obcielam na lato hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
nie wiem dobrovita :) powiem ci jutro co i jak :D mam nadzieje ze zarunia sie znajdzie i pomoze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi11
czesc Wam!mam pytanie do tych co pracuja w zarze!!:) bo zadzwonili do mnie dzis i zaprosili do siedziby zary,czemu do siedziby na rozmowe a nie bezposrednio do sklepu?i to jakies spotkanie grupowe ma byc..czy moze ktos powiedziec mi o co chodzi?:)dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O mein Got
Byłem kiedyś zastępcą dyrektora na fabryce futrzanych zabawek i naprawdę miałem głęboko gdzieś w jakiego kolru bluzkę były ubrane pracownicy. Liczyło się to jak pracują, a jak jakaś się stroiła codzieńna na nowo, to była już pod lupą i wylatywała przy pierwszej okazji. Uważam, że jak ma tylko patałaszky we łbie, to do roboty już tej głowy nie ma. A firma to nie wybieg dla modelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
do siedziby tzn gdzie?? a to zalezy w jakim miescie w sumie nie wiem bo ja mialam w gliwicach w hotelu diament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
o Mein Got...jakbys chcial wiedziec to zaalam to pytanie bo takie sa wymogi ze czarne spodnie i czarna bluzka wiec sie nie wpier...jak nie wiesz o co chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam dzisiaj w diamencie :) przyjeli cala grupe i to mnie dziwi jakosciagle, imili jak jutro wrocisz napisz wszysciutko :):):) a na ktora masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
mam na 11 dobrovita...:Dnie wiem do ktorej...napisze ci wszysciutko :D co i jak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki dzieki bo ja sie ciagle zastanawiam dostalam sie i wybrzydzam hehe ;/ zawsze znajde sobie jaki8es ale ale dojazd juz znalazlam nawet nawet to bede czekala stresujesz sie?? ciekawe czy inne dziewczyny tez beda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi11
w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O mein Got
Ależ jesteście chamscy. Szkoda że nie czytają to te z kierownictwa tej Zarzy. Na ich miejscu kogoś takiego nie przyjąłbym nawet zmywać podłogę, nie mówiąc już o obsługę klientów. Mam nadzieję że szybko was rozgryzą i wypiprzą na zbity pysk. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
i kto tu jest kulturalny....nie znasz mnie wiec nie oceniaj...tylko nie gadaj glupio ze strojenie nie jest do pracy jak nie wiesz o co chodzi co ci mam zacytowac eska od pracodawcy czy co zebys wiedzial dlaczego pytam ..zaloz sobie osobny temat ?"czepiam sie wszystkich o wszystko" i jak ktos lubi jak sie ich czepiasz to na pewno pogadaja z otba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi11
kurcze napiszcie cos wiecej na temat tego spotkania jesli wiecie od czego zalezy ta rekrutacja itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O mein Got
Sorry, chyba tutaj same baby są. Więc, jestescie chamskie. Ale istoty rzeczy to nie zmienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
kto tu jest kulturalny....nie znasz mnie wiec nie oceniaj...tylko nie gadaj glupio ze strojenie nie jest do pracy jak nie wiesz o co chodzi co ci mam zacytowac eska od pracodawcy czy co zebys wiedzial dlaczego pytam ..zaloz sobie osobny temat ?"czepiam sie wszystkich o wszystko" i jak ktos lubi jak sie ich czepiasz to na pewno pogadaja z otba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
ivi11 moze dlatego do siedziby bo jestes z wawy bo przeciez niekazaliby komus jechac do wawy jak jest ze slaska heh...a rozmowy nie musisz sie bac niema czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi11
ale czemu ta rozmowa ma grupowa byc??nie wiem czego sie spodziewac mam stracha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×