Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość O mein Got
Ja się nie czepiam tylko nie mogę zrozumieć - dlaczego zapychacie głowę czymś co nie ma najmniejszego znaczenia zamiast skupić się na ważnym. A potem dziwicie się, że was po miesiącu pracy wywalają z roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta babka tez z wawy byla takze pewnie tam jest siedziba :) rozmowa byla taka na luziew na poczatku sie stresowalam ale ta babka taka fajna ze atmosfera sie rozluznila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O mein Got
A idzie ... Ubierzcie się w nitkę dentystyczną zamiast majtek. Będzie najlepiej. Z babmi to nigdy normalnie nie da się pogadać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi11
ja tam rozmowy sie nie boje bo niedawno bylam na rozmowie w monnari wiec te rozmowy wcale nie sa takie straszne jak je opisuja;)ale nie wiem ocb z tym spotkaniem grupowym..dlatego pytam czy moze kto wie cos na ten temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
widze trudno ci zrozumiec jakie sa wymogi firmy zawsze twierdzilam ze faceci sa z rozwojem 3 lata do tylu jak nie wiecej.....a ivi nie wiem ale grupowa rozmowa jest fajna wiec wiesz.,,daja ci ankiete do wypelnienia tzn czy sie uczysz jaki dzial wybierasz itd...a potem pytja o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi11
a wie cos ktoras z was moze cos o sklepie simple??bo mam dylemat czy isc tu czy tu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
oj nie wiem ja przynajmniej nic o tym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O mein Got
No tak. Rostrzygnięcie kwestii koloru bluzki jest znacznikiem rozwoju umysłowego. Typowo babskie myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
oj weź ty sie lepiej nie udzielaj ...czlowieku jak nie wiesz o co chodzi...dla mnie to bym mogla i isc w czerwonej a co ja poradze na to ze tkie wymogi wiec sie nie udzielaj czlowieku o ptasim mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi11
imili86 powiedz cos wiecej o pracy w zarze,mam szanse ?bo tam raczej starsi ludzie pracuja,..a ja dopiero po maturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
no ja mam 21 hehe i sie dostalam...a przyjmuja mlodych wiem sama jak bylam na rozmowie :) a o pracy za wiele powiedziec nie moge bo sama dopiero jutro zaczynam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili nam wszystko opowie :) dzisiaj przyjeto 3 dziewczyny ktorebyly po maturze bez zadnego doswiadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi11
kurcze ciekawa jestem ocb z tym spotkaniem grupowym niby..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivi poprostu wchodzi grupa oso u nas bylo ok 10 babka mowi o firmie a potem kazdego sie pyta przedstawialismy sie hobby doswiadczenie zawodowe na jaki etat chce sie pracowac i takie tam :) a potem powiedziala ze rzadko sie jej to zdarza ale tak fajnie sie jej z nami rozmawialo ze bierze wszystkich :) to mi smierdzi jakos no ale nic nie mowie :) poza tym firma dziala zgodnie z kodeksem pracy nadgodziny platne i wszystko ok :) tylko zaznaczyla ze praca do latwych nie nalezy ciagle stanie i bieganie ciagly ruch ja tam to lubie :) w koncu to tylko 4 godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
dobrovita niech ci nie smierdzi widocznie jej sie spodobaliscie naprawde u nas 4 osoby odrzucila ale w innych grupach tez widzialam pare przyjechala a troche osob musi byc zatrudni0onych w zarze nie wspomne ze szukaja rowniez do innych swoim sklepow takze wiesz normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivi11
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
zamiast przyjechala mialo byc przyjela sorki ale jakos zmeczona jestem heh i mi placze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze masz racje :) z tego co tak czytam o innych topikach to wszystko 1 wielki zapiepsz ;/ moze tu bedzie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
no wiesz napracowa sie trzeba wiadomo .bo to sie tylko wydaje proste stanac i nic nie robic..ale jednak trzeba towar rozlozyc itd...itp...no ale masz dobrze placone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imilii a to jest szkolenie w koncu czy normalna praca nie wiesz ile to potrwa?? bo wlasnie czytalam na topikach ze jesienia forum maja otworzyc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---------Przestańcie sie wykłócać z tym kolesiem o kolor bluzki - on chce was troche powkurzać. Dlatego macie ubierać czarne spodnie i czarną bluzke bo my sprzedawcy też tak chodzimy i to po to żebyście sie nie wyróżniali bo przeciez wy też na tym szkoleniu bedziecie normalnymi sprzedawcami.Pózniej dostaniecie ubrania uniformowe ---------Rozwiewam wątpliwości - na szkoleniu i w pracy nie bedzie stania i obijania sie - praca jest cięzka, jest zapieprz, ja to lubie ale przynajmniej wiem za co pracuje -------- któraś z was jest zdziwiona że wszystkich z grupy przyjęli - ale pomyślcie inditex otwiera 5 sklepów a do samej zary potrzeba tak 40 - 50 osób do pozostalych mniej, wiec caly czas są przyjęcia do pracy. tak naprawde zobaczycie za parę miesiecy jak bardzo zmienila sie ekipa, częśc sama zrezygnuje bo za cięzko im będzie, część wyleci bo sie opierdalać bedzie, no niestety --------nie ma znaczenia jakie macie wyksztalcenie bo to wam sie nie przyda - musicie byc obrotne, wygadane, itd ------- siedziba Zary jest w Warszawie na Mysiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imili - daj znac jak tam pierwszy dzien jakie wrażenia i na jakim dziale bylas i czy nie zwialaś stamtąd, hihihi ja moge pisac tylko rano bo mam popoludniówki, ehhh :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imli86
zarunia to moze sie spotkamy bo jak dobrze zrozumialam mam byc do 17 chyba jakos tka...ale nie jestem pewna...no ale juz pisalam do jakiegos rafala co dzwonil i pisal do mnie ze moze byc czarno biala....na dziale dzieciecym mam byc...jezu jaki stres jak ja sie boje...a zapieprzu ja sie tez nie boje :) ... lubie jak cos sie dzieje czas szybciej leci i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Powiedzcie kochane, co to za firma Zara i gdzie w Gliwicach sie mieści?? Jeżeli to nie tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imli86
w gliwicach dopiero bedzie w Forum...to jest butik z ciuszkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
To świetnie, że w Forum. Może się tam wybiorę do was. Chcę zobaczyć czy jesteście z tej pracy zadowolone. Pracując tam możecie wykorzystać swoje rozmowy z klientami do drugiej pensji. Pokażę wam jeżeli będziecie chciały jak wykorzystać maksymalnie ten czas. Jak przyciągnąć klienta do sklepu i przy tym jeszcze mieć z tego dodatkowy dochód niezależny od tego co wypracowujecie szefowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Nie panikuj, to tylko Twoje przekonanie, ponieważ jeszcze nie wiesz, że można inaczej. Wierz mi można sobie ten czas w pracy tak zorganizować, że sama się zdziwisz, a słowa: "nie będę miała na to czasu", wyrzucisz do kosza :-D. Mało tego będziesz miała sporo klientów z polecenia, szef Cię doceni i będziesz z pracy czerpać radość. Wiele tracimy, ponieważ w pewne rzeczy, aż trudno nam uwierzyć z powodu naszych przekonań, które bardzo nas ograniczają na własne zdolności, jakie w sobie posiadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×