Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

dziewczyny...on uwaza ze to bez sensu jechac tak, ze jak zamieszkac tam juz z nim to tak ale takto to bez sensu. dla mnie chyba juz nic nie ma sensu. czekam na telefon wieczorem. ide usnac bo to starsznie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znow mega anawtura przez telefon najlepsze ze znow o pierdole juz mam dosc takiego zycia na odległosc juz mnie trafia szlak zyje od telefonu do telefonu wiem wiem za 5 dni sie zobaczymy ale potem znow bedzie to samo teraz siedze sama i rycze jak głupia a na dodatek objadam sie slodyczami jak szalona z tego wszystkiego ehh chcialam sie tylko wyzalic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czipsik - trzymaj sie :) ja tez sie rano poklociłam z moim i do tej pory sie nie odzywam... Olenka - porozmawiaj z nim przez telefon ze to teraz tylko na probe, ze jak bedzie dobrze to sprobujecie zamieszkac razem :) ja jestem chora :( i strasznie mi zimno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czipsik - nikt nie mówił, że będzie łatwo... nikt nie obiecywał... ale musimy trwać - też mam dosyć takiego życia - bo co to za życie, jak nawet kiedy jest Ci źl nie możesz się przytulić do najbliższej Ci osoby... kiedy swoje urodziny spędzasz sama... kiedy tęsknota dominuje wśród innych uczuć... a życie rzeczywiście toczy się od telefonu do telefonu... od rozmowy do rozmowy... ale zbyt bardzo kocham by zrezygnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wiem co sie stalo. Ma to co chlopak rodzynki. on ma metlik w glowie. z jednej stronychce byc tam, z drugiej jestem ja. z trzeciej moje zachowania ktore on zobaczyl na moim pobycie tam.powiedzialam ze mam andzieje ze pomysli w trakcie podejmowania decyzji o mnie. powiedzial ze to wszystko rozchodzi sie o mnie.i na chwile obecna nie ma co powiedziec mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie bardzo ciesze, bo moja facet, ktory wyjechał 23 czerwca wraca juz za tydzien, czyli 16 wrzesnia :) nie moge sie doczekac :D w koncu sie poprzytulamy, pokochamy (jupi), bede miala sie z kim całowac (a on caluje super! :) ), w koncu poczuje jego zapach, dotyk rak, tak bardzo sie ciesze !! Byle do niedzieli :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu
mój tydzień temu wyjechał a już okropnie za nim tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe teskniace :) a moj nie ma kasy na koncie :( a zawsze dostawałam smska na dobranoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikiiiiiiii
Pozdrawiam dziewuchy wszystkie.Moje kochanie wyjechało już miesiac temu.Za miesiac jade do niego do anglii.Tak mi zle bez niego.Jestem w piatym miesiacu ciązy i bardzo go teraz potrzebuje.Dobrze,ze żadne rozstania więcej juz nie wchodzą w gre bo chyba bym nie zniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLUSiA
dzień dobry Wszystkim:) ale zimnooooo:( z rana miała foszka na Miska, ale już mi minęło, jak usłyszałam jego głos. kilka chwil porozmaiwalismy dosłownie, ale ile mi to dało:) no zamarzam na śmierć. mógłby mnie jakoś rozgrzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jak zwykle, przemiły mail z rana:) Wczoraj odwiedziłam jego rodziców, kurcze, fajnie było:D Jeszcze 6 dni:) Jak sobie pomyślę, że to juz koniec tego czekania to aż mi się gęba uśmiecha, choć mam masę rzeczy na głowie- egzaminy, praktyki- czyli to wszystko co zawaliłam jak on wyjeżdżał. Nic to wszystko będzie dobrze i on już niedługo wraca!!! Ależ mam dzis dobry humor:) Pozdrawiam i życzę wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLUSiA
Lady Em- a ile Wy jetseście ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyin
Moj mezczyzna pracuje za granica a ja wracam na 3 miesiace do Polski! Juz na sama mysl zaczynam tesknic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia - ile razy było już źle? I zawsze wszystko wracało do normy!!! Więc tym razem też pewnie tak będzie! Głowa do góry!! Przytulam cieplutko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ciagle jest zle...i niby sie godzilismy a teraz znow...ja juz mam tego dosyc... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeśli Wasza przyszłość ma tak wyglądać, to może rzeczywiście lepiej dać sobie spokój. Chyba lepsze to niż cotygodniowe kłótnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co bedzie kiedys...co za pare dni...ale mam go narazie dosc...i dosc klotni :( ostatnio przegiął bardzo i mnie bardzo zranił :( czekam na przeprosiny ale pewnie sie nie doczekam...:( dobrze ze mam sporo nauki i wspaniałych znajomych dzieki ktorym nie zadreczam sie myslami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×