Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa bardzo

electrolux czy bosch?????

Polecane posty

Gość gość
@tediii serio jest taki superświetny i sobie radzi ze wszystkim? Pytam, bo się zastanawiam nad zakupem i jak mam wziąc sprzęt, który tyle kosztuje, to musi byc najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest najlepszy IMO. Bierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bosh w ogole? po co..elektrolux waląca się apka słaba moc, a nie lepiej za 1600 zł roomba 695?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient niepowracający

Chciałbym się podzielić opinią  na temat firmy Elektrolux:

Bardzo dużo czasu spędzam w kuchni, do końca  2017 korzystałem z kuchni indukcyjnej innej firmy( bez reklamy). Temat dotyczy awarii kuchnii jw.

Żenada.  Moim zdaniem firma "krzak". Dzwonisz na infolinię  ( powiedzmy, stać mnie). Dalej kontakt do serwisu: I od razu polecę  serwis Elektolux na ul. Wojska polskiego w Toruniu. Która mówi, że  serwisant od jutra ( chyba) chorobowe położy . I pojawia sie problem personalny.  A święta  tuż tuż. Nie ukrywam że  jestem zniesmaczony. Nie kupię  już  kuchni teh firmy i nie polecam w województwie kujawsko-pomorskim.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleni

Mam zmywarkę Electrolux - AirDry jest super. Wszystko wyciągasz suchutkie bez żadnych zacieków. Nawet plastikowe naczynia. Ja jestem z niej bardzo zadowolona i na pewno nie wybrałabym innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aminka

Oczywiście, że electrolux. Mam kilka sprzętów z tej firmy, a ostatni nabytek to płyta Flexi Bridge, która jest piękna i pięknie działa. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

A ja jakoś nigdy nie przywiązywałam wagi do marki. Jak wyposażyliśmy mieszkanie to najważniejsze było, aby wszystko w jednym miejscu kupić. Poszliśmy do neonet, bo akurat fajne promocje mieli i pracownicy bez problemu doradzili nam co wziąć. Jak na razie wszystko dobrze służy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzza

Wolę nowe i wolę Electrolux - zwłaszcza odkąd mam płytę Pure Bridge w mojej nowej kuchni. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martka

Zdecydowanie Electrolux, mam od nich piekarnik z funkcją AssistedCooking, wbudowane przepisy, sam się wyłącza jak potrwa jest gotowa, jedzenie jest przepyszne, nigdy mnie nie zwiódł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juli22

U mnie też króluje Electrolux mam piekarnik z funkcją gotowania na parze SteamPro, sam potrafi dostosować wyrzut pary do potrawy, która jest w środku, np. mięso jest soczyste i przepyszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa

Również stawiam na Electroluxa, mam od nich piekarnik SenseCook zawiera termosondę, która monitoruje temperaturę wnętrza potrawy. Jak jedzenie jest już gotowe wyłączy się sam, więc zawsze wychodzi w punkt idealne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×