Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa bardzo

electrolux czy bosch?????

Polecane posty

Może tym razem się uda, bo wczoraj jakieś problemy miałem z siecią, do "moda zgłosiłem aby usunąć i cisza" >ciekawa bardzo< ..... wątpię że zakupisz sprzęt z rad i porad, w "realu" tez się nasłuchasz i w końcu sama nie będziesz wiedziała jaką firmę wybrać :). Do AGD trzeba mieć trochę szczęście, to produkcja taśmowa, ktoś albo coś "spartoli" i po zakupie zaraz serwis ......... i dla tego jest huśtawka wyborze firm w Twoim temacie :(. W sieci jest serwis AGD ....... można logicznie wnioskować im więcej jest pytań o naprawę sprzętu danej firmy tym częściej się psuje, a z drugiej strony ta firma ma największą popularność , a więc ją testują. Firma BEKO mało występuje ale czy dobra/zła ?. większość sprzętu AGD to jednorazówki (jak tu ktoś zauważył), do tego w estetycznej obudowie :) Moja ........sugestia ...... kieruj się Swoja intuicją, może ten sprzęt, który zakupisz okaże się najlepszy na świecie :). Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryyyla
ja mam dobry sprzecik LG nie jest drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuna13
naprawdę dobre sa pralki lg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellina
ja własnie kupiłam cały sprzęt do kuchni Electrolux'a...mam nadzieję, że zda egzamin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno kupowałam sprzęt do domu. W swoim mieszkaniu miałam wkuchni sprzęt Amici i lodówkę gorenje (w ciągu 4 lat mieszkania nie miałam żadnego z nim problemu), a teraz po spędzeniu kilku godzin w necie (głównie na ceneo i innych porównywaczach zawierających opinie użytkowników) zdecydowałam się na sprzęt firm electrolux (jedynie lodówka gorenje, bo mam zaufanie i pralka siemens). Wahałam się między boschem a electroluxem, ale ostatecznie wybrałam electroluxa i mam nadzieję, że się nie rozczaruję (jeszcze nie używałam sprzętu, dopiero pod koniec tygodnia się przeprowadzam). Wybierałam modele, które są produkowane w Niemczech, mam nadzieję, że będą mi służyły długi czas. Bosch odstraszył mnie drogim serwisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellina
Grudniowa mamo, które modele wybrałaś? Pochwal się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPERbabka2
ja mam świetną pralkę LG, wybrałam bo wcześniej nasłuchałam się sie opinii o tych o ktorych piszecie, kupiłam i co? lipa! teraz mam dobra pralkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapa67
to w końcu to LG dobre jest czy nie? rozglądam się za pralką!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerry266
który głupek leśny!!!!!WYMYŚLIŁ TAKI SYFFF!!! kupiłem lodówkę elecsyfa kto puścił takie kurestwo ????? tłucze sie strzela jakby miała pęknąć !!! jak chłodzi to kurwa można zwariować w nocy budzi normalnie jak by ktoś toporek w ną wbijał . jaki matoł klei taśmą taką jak mój dzieciak nosi do szkoły ocieplenie lodówki ???ja zajebałem że zacząłem sam przy syfie grzebać bo bym na morde wywalił tej łajzie która dopuściła ten syf do sprzedarzy !!!!! RADZE NIE KUPOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk1968
chłodziarko-zamrażarka SANTO Z 9 1840-4i- po 23 miesiącach zaczeła przemrażać produkty o kilka stopni. Pomimo trzech wizyt serwisu nie działa poprawnie. gwarancja zaledwie 24 miesiące zbyt za mało za tak wysoką cenę. Pomimo prawie dwuch miesięcy usterki nikogo to nie interesuje. Kazdy kto chcę nabyć Elektroluxa musi się liczyc z bardzo długą naprawą nawet do trzech miesięcy. Serwis przy usterce zastanawia się co ma naprawić lub wymienić. Obecnie moja chłodziarka nie działa już 70dni i nie wiadomo kiedy będzie poprawnie działać.Jeśli chodzi o serwis i infolinie reklamacji Elektroluxa to w odpowiedzi usłyszłem że nic nie mogą poradzić. Najlepiej kupć sobie następną. NIE polecam!!! Elektroluxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy na czym ci zależy. Każdy model ma swoje funkcje. I bosch i electrolux to dobre firmy. Masz na myśli jakieś konkretne modele? Jedno Ci mogę powiedzieć na pewno: kup przez internet, bo zaoszczędzisz. Ja kupowałam już agd on - line w sklepie megamedia.pl i jestem zachwycona obsługą klienta, wielkim asortymentem, cenami i szybkością wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym stawiała na bosch
Ktoś w rodzinie naprawiał ten sprzet i bosche psują sie... wcale, a elektroluxy... może nie co dzień, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A byle nie Elektrolux!
Tylko nie elektrolux - dwa srzęty i oba reklamowane w pierwszym miesiącu użytkowania Bosh - jeden sprzęt i zadowolenie, inni ze znajomych - podobne opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto nierób błedu zyciowego kupuj boscha ,electrolukx to porażka mam pralke która jest kupiona 15 miesiecy temu i juz rdzewieje a electrolukx niechce jej naprawic w ramach gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektroluxy nie są takie złe - są głośne - mam i pralkę i zmywarkę - i nigdy nie miałem z tym sprzętem żadnego problemu - rdzewienia itp teraz przerzucilem się na boscha jak na razie nic się nie dzieje,lodówka sharpa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zawsze wybieramy Bosh, wszystko co się da i jeszcze się nie zawiedliśmy. Nawet sprzęty rolnicze, które kupujemy tu http://www.agropomoc.pl/ wybieramy pod kątem tej firmy ;-) No ale ilu ludzi tyle opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz fajnego i taniego sprzetu do zabudowy, który posłuży ci przez lata powinnaś zajrzeć do http://www.wior.pl/pl/sprzt-agd-do-zabudowy.html ostatnio naprawdę wyłapuję tam dużo ofert związanych z kuchnią. Jest tanio i jakościowo też bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie ma sensu przepłacać ;) Można znaleźć dobry sprzęt za grosze, wystarczy poszukać. Z mężem po namowach znajomych zaryzykowaliśmy zakup na allinside.pl i jakoś nie żałujemy do dzisiaj ;) Sprzęt działa jak należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co będzie na dłuższej gwarancji bo jedno i drugie się popsuje. Bosch ma dość drogie części zamienne ( pompy myjące zmywarki 480zł , padają po o 3 latach) , Elektorlux ma niezłe pompy myjące za to siadają moduły. Wszystko się popsuje tak czy inaczej więc radzę poszukać sprzętu z dłuższą gwarancją . Do tego nikt nie zmusza do kupowania całego sprzętu jednej tylko firmy.Nie wiem skąd taka moda.Może sklep robi upust jak się bierze wszystko naraz... Pozdrawiam! serwisant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frezja 48
Myślę że obie firmy są dobre,mam lodówkę Boscha ok.pół roku i jak na razie bardzo ją sobie chwalę cicha,dobrze chłodzi i mrozi.Natomiast pralka Electrolux ładowana od góry też jest świetna,cicha, dobrze dopiera ,nie ucieka z łazienki.Buble trafiają się w każdej firmie i trzeba po prostu mieć szczęście.Teraz szukam dobrej kuchenki i mój wybór to Bosch albo Electrolux .Miałam lodówkę Beco,też dobra ale głośna i dlatego ją wymieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukersonk
Pralka Bosch od 2007 roku działa bez zarzutu tak samo odkurzacz. Dobra marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja większość sprzętów mam z Boscha, w sumie tylko pralkę mam LG, bo miałam bardzo dobre opinie ;) Jak nie wiecie jak ustawić pralkę w kuchni to polecam wam przeczytać: http://naprawy.eu/jaka-pralka-do-kuchni/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tediii
Jeśli chodzi o electrolux to mam od nich odkurzacz automatyczny pure i9 i jest świetny.Bardzo dokładnie sprząta i jest sterowany aplikacją, ja leżę on pracuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×