Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa bardzo

electrolux czy bosch?????

Polecane posty

Gość ciekawa bardzo

kochanie zamierzam kupic caly sprzet do kuchni czyli pralke lodowke, zmywarke, piekarnik, okap i zastanawiam sie czy wybrac electrolux czy bosch prosze doradzcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo
dzieki za odpowiedz , moze ktos jeszcze????? jak myslicie kupic wszystko jednej firmy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pierwsze-moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kupuje
ale wszystko boscha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obie firmy są bardzo dobre, ja mam w domu zmywarkę i pralkę Electroluxa, moja mama ma piekarnik, płytę i lodówkę Electroluxa, a pralkę Bosha. Wszystko sprawuje się bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo
limonka, cukierek-dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylem jestem
popieram powyższą wypowiedź :)) tylko jedno ale .... cena , Niestety bardzo wysoka:( elektrolux czy bosh?? zdecydowanie elektrolux . Ufam tej firmie i sprzet działa mi nienagannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo
wiem ze miele to rewelacja ale niestety nie na moja kieszen:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja akurat pracowałam w jednej z firm agd i nie dziwię się że tata cukierka chwali bosha.. pewnie ma serwis i najwięcej na nim zarabia :) nie chodzi o to że się psuje ale o to że są drogie części. No i właśnie jak wszystko będzie ok. to bosh jak najbardziej, ale jak coś Ci padnie to przygotuj się na okrutne wydatki... Natomiast elektrolux jest ok. Osobiście jako osoba będąca w temacie polecę firmę Beko, jest to nowa firma w Polsce będąca działająca u nas od ok. 4 lat, ale znana na świecie. I jak to bywa z firmami które wchodzą na rynek bardziej przejmują się klientami a sprzęt jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beko to chłam! moj brat cioteczny pracuje i mowil że to gówno z turcji, ktore sie rozwala po 3 latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziczek malutki moj tata nie ma serwisu :/ tylko firme wyposazajaca wnetrza :/ meble, agd itd. nie ma z tego zadnej kassy, chodzi mu o zadowolenie klienta nie mowie ze electrolux jest zly, bo dobry, mam kilka sprzetow tej formy w domu i dzialaja nienagannie a co do bosha to moze serwis jest drogi, ale generalnie sprzety tej firmy sa bezszwankowe moze popatrz na ceny, porownaj parametry i wtedy wybierz jednego niepolecam - whirlpool plyty ceramiczne psuja sie po 2,5roku znam kilka przypadkow, w tym wlasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukierek w takim razie tylko brawa dla taty, że tak się zna na sprzętach AGD przy wyposażaniu wnętrz.. Co do whirlpoola to o dziwo płyty ceramiczne są najmniej szwankującym sprzętem tej firmy, ale której osobiście również nie polecam :)... Lodówki głośne, pralki też kiepawe... Co mogę polecić to właśnie płyty, piekarniki i kuchenki mikrofalowe... krówkamleczna no to ktoś tu kogoś nabiera :) albo Ciebie Twój brat cioteczny albo mnie mój kolega który pracuje tam w dziale technicznym i twierdzi że właśnie Beko jest ok... Reasumując ... Bosh jest super tylko części drogie (i niech mi nikt nie wmawia, że się nie psuje... wszystko się psuje na tym polega cały ten interes). O Elektroluksie wiem najmniej, jest za boshem ale serwis tańszy... Ciekawa bardzo.. na Twoim miejscu zwróciłabym uwagę na to co Ci się bardziej podoba, bo to chodzi też o wygląd o to jakie masz wymagania względem sprzętu. A reszta... jak Ci się trafi to jakiejś baznadziejnej firmy sprzęt będzie Ci służył długie lata a jak Ci się nie poszczęści to i super drogie ekskluzywne sprzęty Ci padną po miesiącu... Wiem coś o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam electroluxa - pralkę - działa już rok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziczek malutki ----> to nie wiem kto kogo :) ale chyba brat by mnie nie oszukał ;) Zresztą wystarczy zobaczyc z bliska sprzet firmy beko, żeby zobaczyc jaką ma jakosc. Aha, jeszcze podobno bardzo \"hałasujący\" jest ten sprzet, bo obudowy są z cienkiego materiału. ja tam nie wiem, nie bede sie spierac, bo wiadomo, że mozesz kupic lodówkę za 5 tys i moze sie zepsuc, a mozesz kupic za 1000 i bedzie działac latami. Na to nie ma reguły. Usprzetowienie domu tez zalezy od zawartosci kieszeni. Mnie gdyby nie było stac, to kupowałabym te tansze agd. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa bardzo
dzieki za wszystkie opinie. Zdecydowalam sie na pralke i zmywarke boscha i lodowke elektroluxa(na 99%), największy problem z piekarnikiem, płytą(gazową) i okapem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania---
Sprzęt Boscha ma tyle w sobie gracji, co moja pierwsza komórka tej właśnie marki. Boscha to się wiertarki kupuje i młoty pneumatyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania---
LG, Philips

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczernilam nicka:) sprzęt w kuchni będę miala zabudowany wieęc na super wyglądzie mi nie zależy , bardziej na jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem ci szczerze kup najtańsze a zeby spełniało funkcj , zawsze kupowałam wszystko najlepsze najdroższe a potem kasowali mnie za naprawy tego sprzetu też bardzo drogo teraz jestem też na etapie wymiany sprzętu bo wyszstko zaczyna sie psuć i napewno będe kupowała najtańsze ale żeby pasowało mi wyglądem i funkcjalnością ,mineły juz czasy gdzie kupowało sie lodówke ,pralkę czy tv na 20 lat teraz wszystko jest naszpikowane elektroniką i prawie nienaprawialne no chyba że chcesz za naprawę dać tyle co za nową rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania---
A ja kiedy wydaję pieniądze, to tylko tak, aby naprawdę się cieszyć kupioną rzeczą. Wszystko musi być najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praleczka
tylko nie BEKO :(( ju nic gorszego być nie moze . Mój 13 letni , cichutki polar chodzi bez zarzutu i jeśli mi padnie kupię kolejny. BEKo nie posiada nawet filtra , jak ci jakas skarpeteczka wpadnie tak przy okazji to juz pół praleczki musisz rozkręcić . Gdybym miała wybrać miedzy elektroluxem a boshem stawiam na tę pierwszą markę. Mam kumpla który ima się nap[rawą sprzetu AGD i z tego co mowi , sprzęt tej marki jest b. dobry i nie często zdarza mu sie go naprawiać.Za to nie poleca pralek Mastercook . To totalna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej denerwuje mnie jak przyjdzie jakiś mecherc i mówi \"drogo ?,no droga ta część cza było sobie kupić tańszą to cześci są tańsze \" masakra dam ci przykład miałam pralkę aristona dałam za nią 7 lat temu 2900 zł przed świetami wielkanocnymi zaczeło sie lać (dziurawy kołnież) dzwonie a pan mi odpowiada kołnież do tej prali 180 zł bo ma jakiś wężyk specjalny 50 zł dojazd i wymiana 60 zł całość 290 zł podziękowałam mąż poszedł kupił nową samsunga za 1300 zł , sytuacja sie teraz powtórzyła ze zmywarką whirpool 6 zmysł kupiona 8.5 roku temu bla bla bla poszedł jakiś układ 500 zł po 5 latach a teraz coś znowu ale nie dołoże już do niej ani 1 złotówki właśnie szukam nowej tylko że mam ograniczony wybór poprzydała by się też whirpoola bo mam taki piekarni i płyte ceramiczną i w kolorze inox żeby pasowała do reszty sprzętu i zabudowy .A ty masz nad czym sie zastanowić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam wlasnie zle opinie o mastercooku, wiem ze mam nad czym sie zastanowic i dlatego pytam o opinie. dzieki za wszystkie wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upi kupi
Bosch mam pralke ponad 10 lat i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to z tym Beko faktycznie kumpel musiał mi coś nakręcić.... :) praleczko, nie wiem czy wiesz, ale polar to nic innego jak whirlpool (już z jakieś 5 lat).... tylko nazwa została ta sama... A im starszy Polar tym dłużej działa... Wtedy robili rzeczy niezniszczalne a jak coś się zepsuło (nawet dawno po gwarancji) i napisało się do firmy to i w prezencie część dawali... Dlatego firma się zresztą rozpadła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praleczka
dziczek .. to fakt :) teraz jak to mawia mój syn robia same jednorazówki . Szkoda mi mego polarka :))ale musze skurczybyka wymienić na nowszy model bo pod blat nie chce mi sie zmieścić a w planach modernizacja kuchni . Czasami chce sobie człek polepszyć a z rownin spada na niziny :) tak to juz jest jak nie urok to s...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×