Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorota_ja

stroj kąpielowy na 2007

Polecane posty

Często jest tak że na publicznej plaży jest zabronione opalanie się nago. Ale topless już wolno. Więc topless i takie stringi są dopuszczalne :-) Więc należy z tego korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym z kostiumami to jak z telewizją - jesli się komuś nie podoba to nie musi na mnie patrzeć :-) Po to zakładam takie majteczki żeby inni mogli sobie popatrzeć... jesli chcą... Ale przecież nikogo nie zmuszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że tak. Choć nie mam na myśli Polski bo u nas za dużo ludzi :-) Ale np w Chorwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie coś w tym jest:) We mnie też czasem pojawia sie ochota na toples albo jakis skąpy strój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama widzisz :-) Gdybyś sobie poleżała na plaży w takich stringach to poczułabyś jakie to jest przyjemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm:) Kto mnie zabierze do Chorwacji:D:D:D:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co? jakbym włożyła, to weźmiesz mnie?:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) hmm, nie wiem czy bym włożyła, nie podoba mi sie jak wszystko z nich \"wypływa\":) chyba, ze jakas mniej hardcorowa wersja;)) Bo jakby mi wszystko miało wypływać, to wolałabym bez:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, Tyzik----> więcej patriotyzmu! Dlaczego swoje wdzięki prezentujecie tylko zagranicą. Ja spędzam urlop nad naszym morzem i strasznie mi przykro, że stroje kąpielowe większości pań są takie nieśmiałe. Toplessu też jak na lekarstwo. Ale te nieliczne odważne napotykają się na ogół z aprobatą. Zapewniam, że jak zobacze Was na plaży w strojach o jakich rozmawiamy z podziwem będę kontemplował Waszą urodę! :) Pozdrawiam i zapraszam nad Baltyk! 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh;> A skąd wiesz jak wyglądamy;>? Może ten widok wcale nie byłby taki cudny;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że nad Bałtyk się długo jedzie ode mnie :-) Chorwacja jest niewiele dalej. A przynajmniej nikt mnie nie wyklnie za moje stroje kąpielowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie nigdy tak nie paradowałam po plaży, wiec chyba nie powinnam sie wymądrzać, ale w chorwacji do tego przynajmniej gwarancja pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja do toples wybrałabym raczej jakies bardziej zabudowane:) No ale w końcu początkująca jestem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja na początku też miałam tremę :-) Ale jak kilka razy przejdziesz się plażą w takich majteczkach i topless to potem już jest dobrze. Hmmm, a jakie wrażenie robisz gdy idziesz do baru po drinka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno obie będziecie wyglądać wspaniale! Topless pasuje do każdego typu urody! :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie wrażenie? Chcesz przez to zbadać atrakcyjność;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie nie zrozumiałysmy;)) ale jestem pewna, ze super tak wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, Tyzik----> Ej, ciepłe siostrzyczki - żadnych zboczeń na plaży! Opalamy się tak: jedna na jednym brzegu koca druga na drugim a wśrodku JA! :D Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) o mnie sie nie musisz martwić:) faceci i tylko faceci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten drugi model - niezły, ale nie dla każdej bo jak dziewczyna jest zbudowana tak, że mniejsze wargi jej wystają to jednak już nie byłoby akceptowane na tekstylnej plaży. Pierwszy trochę niepraktyczny - z tą obrożą na szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×