Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorota_ja

stroj kąpielowy na 2007

Polecane posty

Gość ciarałka
obydwa świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze??? to nic specjalnego a kasa dużaaaaa!!!!! to również kwestia gustu :) ale jeśli mam wyrazić opinię to mi się niepodobają wogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te stroje z linków z pierwszego postu są fajne, te pozostałe nie podobają mi się... A co do ceny, ja widziałam stroje tylko w tych cenach i uważam że do 100 zł to jeszcze nie jest tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawaii
a czy masz taką figure jak Panie na fotkach?? bo by wyglądać dobrze w bikini nie wystarczy tylko ładne bikini ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aphrodesia
ja kupiłam sobie klasyczne czarne bikini.Majteczki zawiązywane po bokach, biodróweczki a stanik bez uszywnień i muszę przyznać że wyglądam w nim świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam czarny w białe kwiaty:) jest sliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aphrodesia
dafne a ja mam jeden duży kwiatuszek na lewej piersi biustonosza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Jeśli mam wyrazić swoje zdanie to- linki autorki nie podobają mi się, ale jeśli miałabym wybierać to wybrałabym ten pierwszy, czyli ten którego nie kupiłaś :P Podoba mi się za to strój z drugiego linku aagnieszki1986.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota_ja
Witam, Bardzo dziękuję za wszystkie opinie :) Kupiłam oba w końcu. Co do modeli z linku Agnieszki z całym szacunkiem dla Sprzedawcy, ale : - sprzedaje coś czego jeszcze nie widział . rozmiary podaje z metek, nie wiedząc co naprawdę sprzedaje - wątpię szczerze w oryginalność tego bikini jeśli jest wystawiana od 2 zł :D tak samo jest z bielizną Leg Avenue na allegro. wystawiane od 1 zł okazują się marnymi, chińskimi podróbami - szkoda czasu i pieniędzy - stroje które kupuję zostały w tym roku wyróżnione na targach w Mediolnanie - nie sa zatem takie złe ;) - swoje również widziałam na manekinie - patrząc na ubranie trzeba je sobie wyobrazić na ciele a nie na wieszaku :P Wbrew kąśliwych uwag jestem zadowolona :) Miłych wakacji Wam życze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam w ogóle nie kupiłabym stroju na allegro. To co ładne na obrazku nie zawsze ładnie wygląda na nas. A strój należy wg mnie do takich rzeczy, które należy przymierzyć przed kupnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota_ja
Tyzik : Ja znam tę firmę z ubiegłego sezonu, wiec w ciemno nie kupiłam ;) przyszły oba - są super :) ten w kwiatuszki cudny, a ten rożowy ma świetny biustonosz ( usztywnienie, podniesienie biustu ) jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala refleksja
Szczeze mowiac to mi sie anie jeden nie podoba ;/ ale to moje zdanie o gustach sie nie dyskutuje ja mam swoj w paseczki kolorowe i mi si ebardzo podoba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia----> Jeśli do tego topless - to rzeczywiście REWELACJA!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie grztuluję dobrego gustu i mam nadzieję spotkać Cię tego lata nad Bałtykiem :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaczylijajaczyliona
Ja tam do toples nic nie mam, moze w tym roku tez sie skusze;)) ale te stringi mi sie nie podobaja:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoskaaa
A czy nie sądzicie, że wiekszosci z nas, wychowanych na Słonecznym Patrolu itp. marzą się wakacje na plaży nad oceanem, w upalne lato, gdzie wszyscy chodzą własciwie toples. Eh, chyba sie rozmarzylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o kostiumy to moja dewiza jest taka: im mniej tym lepiej :D Najlepiej wcale, ale do tego potrzebna jest plaża naturystyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale na normalnych plażach należy liczyć sie z innymi plażowiczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×