Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorota_ja

stroj kąpielowy na 2007

Polecane posty

Wg mnie tez to drugie ładniejsze, pierwsze mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba macie rację że ten pierwszy to nie jest dobry pomysł. Ale z tym drugim spróbuję. Tyzik, please, nie zostawiaj mnie samej... Przecież ja go nawet nie znam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh:) no dobra:) ale robi wrażenie nieszkodliwego;)) A te pierwsze są hmmm... wg mnie w nich wcale nie wyglada sie sesownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, spoko .... mi chodzi tylko o wspólny wypoczynek na plaży... (przynajmniej na poczetek ;) ) Więc we trójeczkę może być sympatycznie. I bedziecie miały ochronę jakby ktoś się czepiał Waszych zbyt śmiałych kostiumów. Chyba, że pójdziemy na plaże naturystów ale wtedy nasza rozmowa o strojach nie ma sensu... Pozdrówka! 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plaża naturystów nie jest dobrym miejscem. Bo tam erotyzm jest niemile widziany. A mi właśnie chodzi o to żeby moje majteczki miały podtekst erotyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale taki wyzywający erotyzm? cze chcesz po prostu emanowac seksem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia---> Aaaa... jeśli tak to masz rację. Idziemy na tekstylną. Trudno, wezmę kapielówki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy emanujac seksem sie nie kusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to zrobimy tak: Wy sie będziecie spokojnie opalały blisko brzegu (tam przechodzi dużo ludzi) a ja będę dyskretnie liczył ilu facetów będzie na Was lookać. Obstawiam, że jakieś 95%. Ciekawe, czy to się potwierdzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój drogi my jestesmy tak wspaniałe, że nawet w normalnych zabudowanych strojach 95% facetow by sie na nas gapiło:D:D;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę inaczej zrozumiałam emanowanie seksem. Raczej jako zachęta do seksu własnie. A nie o to mi chodzi żeby zachęcać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to wszystko trudno zdefiniowac, granica jest płynna. Wazne zeby kazda z nas dobrze sie czula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi się podobają:)) w ogole wszystkie na tej stronie sa ladne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolar55
Tyzik, a Ty lubisz ot tak po prostu kusić i prowokować? Żeby widzieć jak się facetom miesza w głowach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, ja się dobrze czują w takich majteczkach na plaży a poza plażą w innych ciuszkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko jasne. Ty chcesz być subtelnie seksowna a ja erotycznie wyzywająca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzisiaj się żegnam. Jak już kupicie nie zapomnijcie zaprosić mnie na przymiarkę - ocenię czy dobrze leżą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dziś sie żegnam Jak już kupicie te stroje nie zapomnijcie mnie zaprosic na przymiarkę - ocenię czy dobrze leżą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×