Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lovely chick

Kosmetyczne perełki - czyli kosmetyki które uwielbiacie

Polecane posty

Gość Lovely chick

Hej! Piszcie na jakie cudowne kosmetyki ostatnio trafiłyście i które byście poleciły.Chodzi mi o prawdziwe cudeńka którymi jesteście zachwycone. Ja np. ostatnio trafiłam na fajny peeling myjący "joanna" z truskawką. Ślicznie pachnie ,wygląda jak mus aż chce się go zjeść, i dobrze oczyszcza. Po prostu cud-miód!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maseczki SPA firmy Zepter.
REWELACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam balsam mleczno-miodowy z oriflame i krem do biustu z Faberlica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovely chick
Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovely chick
Kurwa piszcie! Co za pojebane forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tonik różany Alverde, mleczko dr. Hauschka, ziemia wulkaniczna z Logony, krem pod prysznic alterra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do*Lovely
to jest Polskie forum nie łacińskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem bardzo, bardzo zadowolona z maseczki do rąk Beauty Milky Bielendy :) używam jej i na noc pod rękawiczki bawełniane i w ciągu dnia jak zwykłego kremu i jest naprawdę rewelacyjna :) wszystkie koleżanki na roku ją ode mnie pożyczają :D poza tym balsam do ciała Garnier, w czerwonym słoiczku, do skóry suchej, nic sobie tak nie radzi z suchą skórą na nogach jak on :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzuewcztnt wpisujcie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalamary_i_ostrygi
trzy hity tej wiosny, to na pewno dove summer glow, bosko brazuje, tusz bourjois, mam po nim piekne rzesy i w ogole sie nie kruszy oraz mocno grejpfrutowy plyn do kapieli, niestety firmy nie pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawaii87
najlepsza maseczka na szt. ale traktuje ja jako krem: Mirraculum ! rożowe opakowanie! matko kochana ... dziewczyny.. mialam juz kremy od lancoma przez vichy itp.. i kazdy mial jakies ale... a tuu...R E W E L A C J A polecam szczerze a nie jak wiekszosc pisze..:(( aa i nie polecam summer glow DOVE.. skora sie łuszczy i opalenizna sie walkuje :( wszytskie moje kolezanki tak mialy wiec nie tylko ja... maskara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Bardzo lubię żele pod prysznic Senses z Avonu w kolorze zielonym (tylko ten stary, nie ten tropikalny), pomarańczowym, złotym i różowym. Poza tym dla mnie bombą jest czekoladowy krem z Dax Cosmetics. Lubie też szampon Sunsilk do włosów zniszczonym, ten pomarańczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×