Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niuutkaa

UWAGA NA THERMO FAT BURNER

Polecane posty

Gość gość
"gość 2017.02.25 nie polecam, Od siebię mogę polecić produkt, który mi pomógł ." Gość pisał jak wyżej a ja odpowiadam ,że nie polecam każdemu Thermo Fat Burner i polecam innym Thermo Fat Burner bo mi pomógł schudnąć . Dodam ,że bezpiecznie i bez większych sensacji oraz następstwa otyłości są bardziej szkodliwe .Wniosek - nie każdy może dla przykładu mocną kawę pić ale powinien o tym wiedzieć ,że nie może pić kawy nawet słabej kawy . Większość pije kawę i nie ma problemów z przewodem pokarmowym i pobudzenie jest pod kontrolą organizmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bo wczesniej zasiegnelam opinii lekarza" . Mam pytanie czy zasięgnęłaś opinii lekarza czy w ogóle możesz brać tego typu hard preparaty ? Piszesz ,że mało co się nie przekręciłaś to wina leży po twojej stronie bo działanie Thermo Fat Burner ma na celu wspomóc odchudzanie a nie przekręcenie się .Co miał tobie innego powiedzieć lekarz jak wyrzuć ten spalacz tłuszczu skoro źle się czułaś po tym składzie . Niektórzy lekarze wciskają kit i wciskają swoje produkty od silnych koncernów farmaceutycznych lub inne lajtowe oraz leki refundowane .Nie nakłaniam do tego aby ktoś przestał brać leki chemiczne ,refundowane jeżeli musi ale kto nie musi powinien mieć wybór iść do apteki czy kupić preparat poza apteką który jest znany i kupowany przez wielu . Zgadzam się z tym ,że trzeba szukać wiedzy ,czytać ulotki ,analizować skład gdy kupujesz coś samemu . A przede wszystkim znać stan swojego zdrowia bo za nim coś zaczniesz brać na odchudzanie z preparatów efektywnych- to musisz wiedzieć czy możesz to brać ,więc najlepiej poradź się lekarza . Nawet jak ulotka dołączona do leku informuje o licznych skutkach ubocznych i przeciwwskazaniach to lek jest "dobry " bo z przepisu lekarza . Natomiast produkt z internetu czy ze sklepu zielarskiego w założeniu nagonki restrykcyjnej chroniącej rynek konsumpcji leków jest jako zły .Z góry jest też zły suplement ,preparat naturalny nawet jak po nim ktoś sporadycznie dostanie srakę lub napad histerii . Następnie podawane są rewelacje medialne często sponsorowane . Budżet państwa co rok to coraz większe pieniądze w miliardach wydaje na leki refundowane i coraz więcej wypisują recept w gabinetach . Dla przykładu ta sama kofeina na aptecznej półce jest dobra ,przebadana a z zakupu poza aptecznego jest zła ,podejrzana ,niebezpieczna . A jedna i druga wywołuję palpitację serca i silne pobudzenie , oczywiście nie u każdego i na tyle aby przestał pić kawę . Lekarz być może tobie powie ,że kofeina na receptę jest skuteczniejsza . Z internetu możesz kupić zamiast ziółek kapsułki z dodatkiem zmielonego gipsu lub cegły a może i z narkotykiem i są akcje odpowiednich służb powstrzymujące oszustów .Co prawda akcje jednostkowe ale nagłaśniane z celową demonizacją problemu na niekorzyść innych właściwych ,dobrych produktów naturalnych ,preparatów np. podciągając je pod wspólny mianownik medialny jako złe czy podejrzane .Widoczne staje się zbanowanie niektórych produktów lub pomniejszenie dawkowania czy usuwanie efektywnych składników od wielu lat występujących w tym składzie . Mało kto wie ,że produkty są badane w laboratorium producenta i jest cykl technologiczny oraz w sensie tym ,że nie są anonimowe. Solidni producenci i sprzedawcy nie chcą wpadek negatywnie propagandowych i zależy im na dobrej jakości produktów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszą tu głównie panie ,więc polecam - IHS Thermo Lizzer 120caps + 30caps . Myślę ,że po tym spalaczu nie powinno być większych sensacji które zmuszałyby do przerwana . Systematycznie brany i z ruchem oraz zdrowym odżywianiem daje efekty w ciągu trzech miesięcy ileś kg mniej .Po kuracji gdy spadnie waga w celu poprawy skóry , modyfikacji sylwetki polecam - Olimp CLA Gren Tea kapsułki wg. zaleconego dawkowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kto kupuje odżywki i spalacze na alledrogo. To jest dopiero debilizm ! " Odpowiadam bo w aptekach ich z reguły nie ma a skoro nie ma to gdzieś musi kupić .Na Allegro sprzedają także sklepy stacjonarne z odżywkami lub znani od lat sprzedawcy . Dlatego słowo debilizm jest krzywdzące wobec wszystkich uczciwych , solidnych ,opiniujących się sprzedawców oraz nie adekwatne co do zaistniałej sytuacji .Ja czasami kupuję internetowo i to jest inna forma sprzedaży ale też sprzedaży i jeżeli ktoś ma ochotę i robi to z głową nie widzę sensacji ani debilizmu w tym. Produkty mają dane adresowe , nazwę ,markę, skład ,opis więc nie wzięły się z sufitu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ? Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając Wasze opinie na temat tych tabletek mam mieszane uczucia. Ostatnio zakupiłam dwa opakowania , po pierwszym połknięciu rano na czczo było ok , ale następnego dnia po porannej dawce już nie czułam się dobrze po około 20 minutach zaczęłam mieć kołatanie serducha , płytszy oddech i czułam się nie ciekawie . Teraz boję się tego łykać, wiem że tam w składzie jest kofeina ale żeby aż tak działała po jednej tabletce na organizm ? to jak musi być dawka że czuję się jak bym wypiła dzbanek mocnej kawy. Czy Wy też tak macie? czy to indywidualna kwestia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam do sprzedania Fat Burner 60 tabletek w dobrej cenie ,nie moge go brac.tel 606326075

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×