Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niuutkaa

UWAGA NA THERMO FAT BURNER

Polecane posty

Gość escandy
witam, sprzedam THERMO FAT BURNER zużyłam tylko 4 tabletki ze 120 chcę to sprzedac bo źle się czuje po tym :( nr gg 6898112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyny skuteczny środek na odchudzanie: zmiana trybu życia! Chudnięcia w 3 czy 6 miesięcy jest szkodliwe dla zdrowia, jest wysokie ryzyko powstania efektu jojo (superkompensacja organizmu), chudnięcie to zmiana stylu życia na zawsze. Nic nie przychodzi łatwo, także i fajna sylwetka, musimy pamiętać iż każda przeszkoda mieszka w naszym umyśle. Dieta (tylko dobrze zrozumcie tą nazwę: nie głodówka tylko odpowiedni bilans kaloryczny oraz wartości odżywcze) i ruch (45 minut biegania delikatnym truchtem) lub zajęcia fitness. Musicie też pamiętać iż zjadając pyszne ciasta, czekoladki, smażone specjały czy sosy tak na prawdę odżywiacie tylko umysł bo ciało tego nie chce. W późniejszym czasie (60-70 lat) organizm zazwyczaj dziękuje za lata dyktatorskich rządów umysłu - chorobami, upośledzeniem fizycznym. Moja rada (a znam się na tym, jestem zawodowcem): - dieta (5 posiłków bogatych w białka, węglowodany, witaminy i minerały i w małym stopniu kwas tłuszczowy) - ruch 45 minut truchtu 3 razy w tygodniu Gwarantuje że miesięcznie spadnie około 2 kg ( w zależności od organizmu) ale ten spadek będzie zdrowy i stały - nie ma ryzyka superkompensacji. To jedynie zalążek porady, ale już za taką informację są cenniki. Proponuję mądrze zgłębiać temat i pamiętać o bilansie kalorycznym - tłuszcz na udach czy pośladkach to nic innego jak nie wykorzystana energia która zgromadziła się tam po zjedzeniu większej ilości kalorycznych węglowodanów i jeszcze bardziej kalorycznych tłuszczów. I pamiętajcie o jednym: tłuszcz spala się na organizmie równomiernie, ale grubość tkanki na organizmie nie jest równomierna, dlatego robiąc skłony na brzuch wcale nie będzie się sadełko paliło tylko na brzuchu - zalecam ruch obwodowy dla całego organizmu. OK kończę - mam nadzieje że nie zniechęciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawą są dieta i ćwiczenia! Fat burnery, czy jakiekolwiek suplementy wspomagające ćwiczenia na masę, siłę, wytrzymałość itd. powinno się stosować na samym końcu i traktować jako dodatek. Bez diety i regularnych ćwiczeń zażywanie ich nie ma najmniejszego sensu. Więc proszę, nie pieprzcie głupot, że takie specyfiki są dla was szkodliwe, gdy zwyczajnie nie stosujecie ich tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy myslicie ze tabletki to rozwiązanie a tak naprawde na poierszym miejscu jest dieta, ruch a na koncu suplementy one zawdzieczaja 1% dokładają sie do odcjhudzania wpomagają a nie odchudzają!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazel-27
A ja stosowałem amfetaminę,przez rok i.... 96 zleciałem na 61,5!!!!!!!!!!!!!!!! patrzcie i niby chemia i mnie nie zabiła!!!!!!!!!!! A przesadzałem z nia i to konkret!!! a gdzie poza tym nie macie Chemi i innego gówna???????????????? jest k...a wszędzie!! nic z tego nie zrobicie bo nawet najświetszy w d*pe zasrany papież nie ma na to wpływu a Eu politycy karmia nas takim gównem jakim chcą!!!!!!!! tyle w tym temacie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wpółczuje twojemu organizmowi przez chemie niszczysz organizm widocznie jestes tak sLaby psychicznie skoro sam nie potrafisz schudnąć a gówno łykasz powodzenia w dalszym Życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zaczniecie się wypowiadać, zastanówcie się. Po 1, to nie jest 'preparat wspomagający odchudzanie' tylko mocny SPALAĆŻ TŁUSZCZU, do którego należy dołączyć treningi interwałowe, cardio, siłowe itp. Nie wystarczy zażywać, zagryzając marchewką, bo rzeczywiście, to nic nie da. Thermo fat burner max, sama nazwa mówi za siebie. Specyfik SPALAJĄCY TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ, a nie zrzucający za Ciebie kilogramy których nie chcesz mieć. Każdy organizm inaczej reaguje na takie rzeczy, każdy organizm jest inny, na jednego zadziała, na drugiego zaszkodzi. Opinię swoją daj,ale nie pisz,że to bzdura, skoro ludzie kupują go ciągle i są z niego zadowoleni. Chcesz ZDROWEGO wyjścia, kup sobie zieloną herbatkę i pij, pomaga metabolizmowi,a najważniejsza jest dieta z głową. Nie dieta dukana, cudy i nie wiadomo co, tylko porady dietetyków, osób doświadczonych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wszystkich przemądrzałych, pie-prz-ących farmazony typu żryj mniej. dlaczego Wy nie przeczekacie kataru tylko bierzecie szkodliwe dla organizmu leki? dlaczego nie leżycie w łozku zamiast lecieć po szkodliwe tabsy do lekarza? przez 2 tyg zapisywałam kalorie. okazało się, ze jem 1000-1500kcal dziennie. zerknełam w tabele, ile powinnam jeść i wyszło, że 2500kcal. i co mam zrobić? jeść 500kcal? a jak się organizm przyzwyczai do 500kcal i przestanie chudnąć, to może mam jeść 100kcal? wsadźcie sobie w 4litery Wasze rady jedz mniej. otyłośc to choroba, albo metabolizmu, albo psychiki, albo hormonalna i nikt jej nie leczy. byłam u lekarza nie raz. jeden kazał mi nie jeśc ziemniaków, których i tak nie jem, drugi powiedział, ze nie mam sie co leczyc, bo widział gorsze przypadki (ważyłam wtedy 120kg). byłam w szpitalu na badaniach pod kątem otyłosci. zrobiono mi usg i prześwietlenie płuc i stwierdzono, że mam chodzić na basen... tak, 120kg w bikini na basen miejski, a potem do psychiatryka chyba, po tym co bym usłyszała od obserwatorów... wszyscy jesteście "mądrzy" ale to nie sztuka żyć jednym jabłkiem dziennie, bo choć na tym schudnę na pewno, osłabię wszystkie organy i nie będę miała siły pracować ani funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na diecie od stycznia tego roku. Postanowiłam jeść 1/3 tego co jem, i mam do dnia dzisiejszego 5 posiłków dziennie (małych posiłków) od kwietnia zaczęłam chodzić z pracy do domu na piechotę 7 kilometrów, szybki marsz + dieta i efekty były. Potem wprowadziłam również brzuszki i wygląd się poprawiał ale waga stanęła, i dlatego zdecydowałam się na ten krytykowany spalacz tłuszczu, i waga ruszyła. na dzień dzisiejszy żadnych skutków ubocznych, kofeina mi nie szkodzi bo kawy wcześniej nie piłam. Jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie pisać takie opinie nieobiektywnie i bezstronnie z tendencją do podawnia rewelacji tylko w jakim celu ? Zabronić czegoś stosować czy stosować co innego mniej skutecznego lub bardziej szkodliwego ale stojącego na półce aptecznej czy polecanego drogiego leku w gabinecie ? A co nie jest szkodliwe gdy stosuje się bez użycia głowy .Owszem nie każdy może brać dany produkt na odchudzanie i po to są podane składniki aby szukać wiedzy .Zresztą producenci podają np. nie stować gdy ktoś ma nadciśnienie ,choroby serca ,depresję .A jak nie masz wiedzy i nie wiesz czy możesz dany produkt stosować to nie stosuj go lub poradź się dobrego lekarza ,znawcy odżywek lub dietetyka znającego się suplementacji i fitnesie w zakresie odchudzania .Ja stosowałam go z dobrym skutkiem i inni go stosują i nie mają zauważalnych działań ubocznych lub rewelacji które byłyby wskazaniem do przerwania kuracji .Ja też nic senacyjnego nie zauważyłam a jedynym wrażeniem było po nim jakbym wypiła parę mocnych kaw wiedząc ,że kawa też ma jakieś działania uboczne dla wrażliwych .Schudłam tyle ile chciałam plus ćwiczenia i dla mnie jest bezpieczny i bardziej bezpieczny od następstw nie leczenia otyłości suplami lub lekami .Z tego co wiem to leki chemiczne na receptę są częściej bardziej niebezpieczne dla zdrowia patrz szereg działań ubocznych i przeciwwskazań a nwet niektóre dlatego wycofano .Jest Thermo Fat Burner i Thermo Fat Burner Max i oba są godne polecenia dla tych co wiedzą co stosować na odchudzanie samodzielnie lub za poradą i proszę mi wierzyć rzadko kto przerywa kurację a korzystam z sali terningowej i wiem co nie co .Natomiast są osoby którym odradzam stosowanie tego gdy ma lęki związane z braniem czegoś lub jest zbyt pobudzony życiem i stresujący się zbyt często .Dlatego lepiej zamiast dużej dawki kofeiny w spalaczach stosować dietę odchudzającą plus ćwiczenia i trwa to dłużej ale redukcja wagi jest możliwa lub osiągalna . Dla wiedzących czego chcą i co mogą polecam wyżej wymienione produkty .Co ciekawe należę do grupy ludzi którzy nadmiernie irytują się i nikiedy z błachych powodów pobudzają się nadmiernie ale na moje nerwy Thermo Fat Burner nie podziałał potęgująco a raczej poprawił samopoczucie z trzech powodów 1) widziałam efekty odchudzania 2) dawał motywację i chęci do ćwiczeń 3) oprócz spadku wagi nie zauważyłam nic sensacyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niiitka pisała "bo wczesniej zasiegnelam opinii lekarza. Po tym jak zazyłam to g***o i mało nie wykorkowałam. Powinni zabronic sprzedaży takich rzeczy!!!! "Odpowiadam - to dziwny ten lekarz ,że nie odradził ci od razu gdy zasięgnełaś opinii medyka ,że nie możesz to brać znając twoje możliwości zdrowotne .A na czym polegało to podejrzenie wykorkowania tzn. na nasileniu depresji ,problemy sercowe ,bezsenności ,problemy gastryczne ? Czy polegało na zniechęceniu kogoś przez podanie rewelacji o g****e i wykorkowaniu w celu udania się do gabinetu lekarskiego po kolejną receptę .I czy nie chodziło o kasę dla lekarza bo niektórzy są modrzejsi od niego lub pomagają sobie działając konkretnie w odchudzanie poza gabinetami .Czy nie jesteś rozżaloną farmaceutką ,że z apteki robi się drogerię i że więcej recept na leki refundowane i leki pełnopłatne powinno się realizować się w twojej aptece w mieście gdzie jest co 500 metrów apteka .Na przyszłość pytaj się bezstronnych fachowców wcześniej zanim kupisz cokolwiek doustnie na odchudzanie bo nie każdy musi i może to brać . A tym co to biorą i ponownie kupują to nie pisz ,że to g***o bo setki tysięcy ludzi na całym świecie bierze te produkty z dobrym skutkiem i je kupuje nie po to aby na nie patrzeć .Przecież produkt jest produkowany w tysiącach sztuk a kupowany w realu a tylko nieliczni nie mogą to brać lub nie powinni takich produktów kupować np. z powodu nadwrażliwości na dane składniki ale to nie znaczy , że produkt jest zły i musi być dyskryminowany .Ja dawniej stosowałam lek przepisany przez lekarza na odchudzanie i też źle się czułam po nim i musiałam go odstawić . Natomiast po preparatach które są tematem forum i innych tego typu nie miałam większych sensacji więc rewelacji nie podam .I to w takim tonie nie podam jak wypowiadjąca się pod tym pseudonimem zastanawiając się czy nie jest ta wypowiedź za szyb monitora sponsorowana a tym samym atakująca konkurencję lub zbyt histeryczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam więc na mnie podziałał rewelacyjnie w niedługim czasie - 8 kg nie czułam sie źle nie było żadnych skutków ubocznych, w przeciwieństwie do np termal cut pro extreme. Zdecydowanie nie polecam, 0 pobudzenia... Ale tak naprawde nic tak nie pomoże w redukcji jak porządna dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martkaplej
THERMO FAT BURNER !! najgorsza rzecz na świecie , nie polecam . Moja matka to wstrzykiwała i teraz jest w ciąży :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to znaczy ze działa na ciaze super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwiutenka21
Hej :) czytałam wpisy na forum i mam mieszane uczucia. Mam 20 lata ważę 70 kg i mam 164 cm wzrostu. Mam ewidentna nadwage z którą sama sobie już nie radze. Próbowałam wszelkich programów treningowych przez Ewe Chodakowska po Insanity. Trenowałam na siłowni bez większych efektów. Byłam bardzo zdesperowana więc udałam się do sklepu z suplementami gdzie pracują zawodowcy, zaznaczyłam że nigdy nie stosowałam żadnych suplementów i panowie polecili mi TFB białko oraz zestaw witamin. Stosuje je już 4 dzień i zauważyłam że mam nudności, bóle brzucha i migreny. Nie wiem co jest ich powodem. Chciałabym zaznaczyć że codziennie ćwicze i biegam po 40 min. Proszę doradzcie coś bo nie wiem co mam robić. Zwracam się tutaj do osób obiektywnych, które znają się na temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mam uważać na Thermo Fat Burner skoro mi pomógł schudnąć i bezpiecznie schudnąć . Chorzy powinni uważać co biorą i raczej bez wiedzy lekarza nie powinni nic stosować w tym leków a nawet supli - szczególnie gdy nie wiedzą na co są chorzy i czy mogą to stosować .Lekkie efekty pobudzenia jak po wypiciu mocnej kawy słabo zauważalne i nieistotne i brane pod uwagę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość A kim sa według ciebie lekarze,ze cokolwiek trzeba z nimi konsultowac???nie sa niczyim przewodnikiem,a zarabianie na chorych,nie jest niczym dobrym godnym polecenia,wiec zastanów sie co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest spalacz dla osob trenujacych a nie siedzacych przed tv i obzerajacych sie slodyczami. Od samego spalacza nic nie zejdzie jak nie bedzie wysilku tlenowego bo to nie sa magiczne kapsulki ktore bierzesz a tluszcz sam spada. A zreszta z takim podejsciem wogole nie schudniecie bo przede wszystkim trzeba polubic ciezki trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zubigreeen
macie fat eliminator wejdz na strone producenta tam jest tryptoofa tyrozyna co reguluje prace tarczycy wszystkio w normalnych dawkach jak kupowac to z atestem leki anie gdzies w necie activ lab jest dobry trec slabe dla poczutkujacych sportowcow te specyfiki sa wtedy potrzebne podczas intensywnego treningu zeby wytworzyc thermike ciala i trzeba nie zapominac o duzej ilosci uzupelniania plynow jak cos nawet sam wypowiadal sie kulturysta w tv 3 litry wody w ciagu dnia jak cos trzeba pamietac uzupelnianie plynow jest najwazniejsze ja na fat eliminator jem jeden posilek dziennie juz cos ten specyfik daje ale ma lekki problem z zoladkie 2 x dziennie chodze do ubkacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zubigreen
jak chcecie schudnac to hmb kreatyna monohydrant daje kopa podczas treningow ale tri creatyne zawodowcy biora to trzeba uwazac luszczy sie skura na poczatku bo trzeba pic plyny jak cos pisze na puszce kazdej 300ml wody popic tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farmaceuta112
Jestem farmaceutą, od tego co tu wypisujecie włosy dęba stają... Żadne środki chemiczne wprowadzane do organizmu nie są dla nas w 100 procentach bezpieczne, u każdej osoby istnieje ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych skutków ubocznych, natomiast jest ono większe przy przyjmowaniu jakiegoś Gripexu niż TFB. Poczytajcie sobie o skutkach ubocznych wszystkich waszych domowych leków i witamin i porównajcie je sobie z Thermo Fat Burnerem np. gwarantuję wam że przy czytaniu ulotek z witamin spocicie się bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej kobietki kobietki jak wy się czegoś naczytacie w waszych gazetkach kobiecych ,a nie macie o tym zielonego pokecia o kulturystyce.jak zobaczycie kapsulke to odrazu ze to narkotyk czy inne niebezpieczeństwo lol fat burner jest bezpieczny o ile jesteś osoba zdrowa nie masz problemów z ciśnieniem itd i zażywasz dobrze go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Thermo Fat Burner i nie miałam żadnych sensacji który zmuszałyby mnie do zaprzestania kuracji ,więc schudłam bezpiecznie skoro żyję i mam się dobrze .Znam swój organizm i wiem co mogę brać .Bo dla mnie bardziej niebezpieczne są następstwa chorobowe nadwagi a nie Thermo Fat Burner .Otyły to z reguły chory a gdy lekarz wypisuje recepty np. na serduszko ,ciśnienie ,otłuszczenie wątroby ,depresje to tylko za wiedzą lekarza można stosować w celu odchudzania niektóre suple lub czytać dokładnie ulotki na opakowaniach przed zakupem. To ,że są pojedyncze przypadki narzekania na dany termogenik a większość go stosuje i chudnie bezpiecznie to nie jest powód aby ten produkt dyskryminować .Przez trzy miesiące schudłam 15 kg stosują produkt z tematu dyskusji ale stosowałam do tego błonnik i zdrowe odżywianie .Są ludzie którzy nie tolerują pewnych składników i mają zgagę ,bezsenność ,pieczenie i są mocno pobudzeni nawet po mocnej kawie ,więc nie muszą tego brać i pisać uwaga na coś .Dla pewnych osób to nawet naturalne imbir ,papryka ,guarana ,zielona herbata ,pieprz może powodować sensacje .Natomiast dla mnie nawet duża dawka kofeiny nie robi nic złego poza odchudzaniem a piję jeszcze herbatę i kawę w ciągu dnia ,więc nie narzekam jak trochę więcej mam dopingu do ruchu dozwolonym środkiem. Po prostu nie bierz jak nie możesz ale nie obrzydzaj innym którzy mogą brać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowy nie musi konsultować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Tez to brałam. Schudłam na tym razem z ćwiczeniami 10 kg. Teraz się zastanawiam czy było warto. Przez to nabawił się poważnych problemów z tarczyca + do tego guzy, gdzie do dzisiaj się leczę. Wiec ten specyfik jest dla odważnych, dla tych którzy nie dbają o swoje zdrowie, dla tych którzy wolą wyglądać jak milion dolarów a w środku zgnilizna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazji982
Ja również nie polecam bo od niego strasznie brzuch mnie bolał... Teraz przyjmuję African Mango http://afrikanmango.pl już dwa miesiące i waga spadła około 10 kg ale nie tylko tabletki wystarczy łykać, przede wszystkim zmienić tryb odżywiania na mniej tłusty ,więcej potraw gotowanych, warzyw ,owoców i jakieś treningi ja wybrałem rower i efekty są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić dobry produkt, który pomógł mi: strona producenta: greencoffee.cu.cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam, Od siebię mogę polecić produkt, który mi pomógł strona producenta: greencoffee.usa.cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto kupuje odżywki i spalacze na alledrogo. To jest dopiero debilizm !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×