Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Witajcie kochane dziewczynki po 3 dniowej przerwie,ale wyobrazcie sobie ,ze w sobote strzelił mi piorun w siec i spalił zasilacz kompa. Dziękuje Wam za wypowiedz i doradę odnosnie kliniki ....... Ja byłam wczoraj w Krakowie-oczywiście prywatnie.Zrobiłam sobie badania kardiofosfolipidowe i antyfosfolipidowe i badanie-cały pakiet ;posiew z pochwy. Jestem załamana,bo mi powiedział,ze mam cyste na lewym jajniku.Nic mi o niej gin nie mówiła.Doktor wczoraj mi powiedzaił,ze jest to możliwe ze ona mi urosła w ciągu miesiąca tz.po łyzeczkowaniu.mam jakies dziwne plamienia o których Wam juz pisałam-myślałam,ze to sa moze pozostałosci po łyzeczkowaniu,a wczoraj mi powiedziano,ze to wygląda na jakis stan zapalny.Musze czekac na wyniki z posiewu.Przejełam sie okropnie tą cystą-o ile to wogóle jest cysta?nie było i nagle jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienia żółte mam jeszcze i piersi nabrzmiałe.Bolą mnie troche brodawki-probowałam je sciskac w wyszło mi z nich troooooooszeczke wody.Dziewczyny co si ze mną dzieje.Dobiło mnie to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi 🌼 ja miałam dwa razy cyste i wiem że za kazdym razem bolał mnie bardzo jajnik na którym była cysta Pierwszym razem miałam małego torbiela a za drugim razem miałam 6cm/6cm wiec nawet spory byl i sikałam co chwila. Wyleczyłam obydwie bez problemu i one powoli zaczęły znikać wiec jesli bedziesz sie leczyc i na USG lekarz stwierdzi że cysta sie pomniejsa to dobry znak natomiast jesli nie bedzie chciała zniknąć to może byc wykonany zabieg czyli robia w brzuszku dziurke i wyciagają cyste ale pod narkoza i to jest tylko zwykły zabieg nie operacja wiec nie ma co sie bać. Jak leżałam w szpitalu na podtrzymaniu ciąży to dużo kobiet miało cyste i zabieg. To jest tak popularne jak to że duzo kobiet roni ciąże. Ale dobrze że ci wykryli te cyste bo mi lekarz za druim razem nie wykryl odrazu i później groził mi zbieg bo za poźno zobaczył na USG torbiela ale to był zły lekarz a ty napewno masz dobrego prywatnie. A wiec głowa do gory to nic powaznego. Moja siotra miała cyste jak była w ciąży i nie bylo to takie straszne! ❤️ Balbinko 👄 - bardzo mi sie podoba Kraków nie wiem dlaczego ale lubie tam jeździc! Acha i ja też bym chciała poznać Michałaka :) Pozdrowienia dla pozostałyh dziewczynek 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Agatho dziękuje Ci za pocieszenie. Tak jak pisałam wcześniej ta cysta mi się zrobiła w ciągu 4 tyg.,bo 22maja jak miałam robiony zabieg jeszcze jej nie było. Idziesz do doktora szukając jednej przyczyny a przy okazji odkrywasz cos jeszcze.Doktor twierdzi ze to cysta.dał mi lekarstwo ORGAMETRIL-mam je brac przez 10 dni i dał nadzieje,ze moze ona wchłonie,ale i równocześnie kazał zrobi badanie CA125,aby wykluczyc raka jajnika. Cysta o ile to jest cysta jest wielkosci3,5cmna 2,5cm.Jak tu byc spokojna.????boje się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko na wyniki musze czekac ok.10 dni roboczych.miałam ich robione sporo-tłumaczyli ze będą przychodzic w ratach-moze akurat CA125 przyjdzie jeszcze w tym tyg.-bede dzwonic,bo się chyba psychicznie wykoncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko oby.... Natomiast powiedział mi gin tak: Ze 1-wsza ciąża w 50%konczy się poronieniem 2-ga ciążaw 25% kończy się poronieniem, natomiast 3 Ciąza to 5% prawdopodobienstwa ,ze tez skonczy się poronieniem-tak o praktycznie bez powodu. Mysmy chcieli z mężem zrobic badanie genetyczne ,ale dokt. powiedzial,ze jezeli zachodze w ciąże bez dłuzszych staran,to on twierdzi ze nie ma sensu robic kariotypu.Kazał mi zrobi tak jak mi pisałyscie Wy kochane dziewczynki przeciwciała antyfosfolipidowe i kardiolipidowe, nasienie męza ale tylko chromatyna i mi zrobił cały poaket dadań,wymazów z pochwy.Co wyjdzie to ciężko w tej chwili powiedziec-czekam na wyniki jak na zbawienie,ale doktor jeszcze przed badaniem mnie powiedzaił,ze on stawia,ze mam jakąs bakterie w szyjce macicy.przechodzi plemnik zaraza się i potem dzidzi umiera.on tak twierdzi,a jak będzie to jak dożyje będe Was informowac❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie teraz podczytuje co pisałyście przez ostatnie dni kiedy ja miałam kompa w naprawie. CIESZE SIĘ BARDZO BALBINKO,ŻE MĄŻ OKAZAŁ CI I POWIEDZIAŁ TO NA CO CZEKAŁAS,CO CI NIE DAWAŁO SPOKOJU.Tak czułam,żę Cię KOCHA ZE KOCHA MICHAŁKA I NAPEWNO SIĘ OGROMNIE CIESZY ZE BEDZIE MIAŁ SYNA.Pisałam Ci to po własnym doświadczeniu ,ze jak faceta coś gnębi to on troche nie jest sobą.A! moj mąż pod wpływem alkoholu to Ci powie wszystko-wiele się dowiedzaiłam w ten sposób ... Ciesze się razem z Tobą.A! pomyślałaś jakiego masz inteligentnego synka? wiedział w którym momencie zasadzic Ojcu kopa..... Kochany-całuski dla niego👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie teraz podczytuje co pisałyście przez ostatnie dni kiedy ja miałam kompa w naprawie. CIESZE SIĘ BARDZO BALBINKO,ŻE MĄŻ OKAZAŁ CI I POWIEDZIAŁ TO NA CO CZEKAŁAS,CO CI NIE DAWAŁO SPOKOJU.Tak czułam,żę Cię KOCHA ZE KOCHA MICHAŁKA I NAPEWNO SIĘ OGROMNIE CIESZY ZE BEDZIE MIAŁ SYNA.Pisałam Ci to po własnym doświadczeniu ,ze jak faceta coś gnębi to on troche nie jest sobą.A! moj mąż pod wpływem alkoholu to Ci powie wszystko-wiele się dowiedzaiłam w ten sposób ... Ciesze się razem z Tobą.A! pomyślałaś jakiego masz inteligentnego synka? wiedział w którym momencie zasadzic Ojcu kopa..... Kochany-całuski dla niego👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie teraz podczytuje co pisałyście przez ostatnie dni kiedy ja miałam kompa w naprawie. CIESZE SIĘ BARDZO BALBINKO,ŻE MĄŻ OKAZAŁ CI I POWIEDZIAŁ TO NA CO CZEKAŁAS,CO CI NIE DAWAŁO SPOKOJU.Tak czułam,żę Cię KOCHA ZE KOCHA MICHAŁKA I NAPEWNO SIĘ OGROMNIE CIESZY ZE BEDZIE MIAŁ SYNA.Pisałam Ci to po własnym doświadczeniu ,ze jak faceta coś gnębi to on troche nie jest sobą.A! moj mąż pod wpływem alkoholu to Ci powie wszystko-wiele się dowiedzaiłam w ten sposób ... Ciesze się razem z Tobą.A! pomyślałaś jakiego masz inteligentnego synka? wiedział w którym momencie zasadzic Ojcu kopa..... Kochany-całuski dla niego👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie teraz podczytuje co pisałyście przez ostatnie dni kiedy ja miałam kompa w naprawie. CIESZE SIĘ BARDZO BALBINKO,ŻE MĄŻ OKAZAŁ CI I POWIEDZIAŁ TO NA CO CZEKAŁAS,CO CI NIE DAWAŁO SPOKOJU.Tak czułam,żę Cię KOCHA ZE KOCHA MICHAŁKA I NAPEWNO SIĘ OGROMNIE CIESZY ZE BEDZIE MIAŁ SYNA.Pisałam Ci to po własnym doświadczeniu ,ze jak faceta coś gnębi to on troche nie jest sobą.A! moj mąż pod wpływem alkoholu to Ci powie wszystko-wiele się dowiedzaiłam w ten sposób ... Ciesze się razem z Tobą.A! pomyślałaś jakiego masz inteligentnego synka? wiedział w którym momencie zasadzic Ojcu kopa..... Kochany!-całuski dla niego👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko postaram sie kiedyś przyjechać w tygodniu ale na pewno w tym się nie uda cieszzki tydzień mnie czeka . mialam mieć dzisiaj wolne ale niestety szef zadzwonił do mnie żebym przyszła tak na 15 do 20 niby nie długo ale jednak . bardzo chciala bym przyjechac do Katowic i poznac Ciebie. sama nie wiem kogo bardziej czy Ciebie czy Michałka. powiem ci coś Aniu bardzo podoba mi się imię Michal kiedyś jak byłam bardzo mała to miałam pretęsje do mamy dlaczego nie nazwała mnie Michał. nie potrafiłam zrozumić ze są odpowiednie imiona dla dziewczynek i dla chlopców ale już od pewnego czasu rozumiem. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam tak kochane dziewczeta napisze że to racja że chłop dopiero po jakims czasie albo po alkoholu okazuje uznanie i zrozumienie np. mój mąż dzis sie rozpłakał na filmie w którym była dziewczyna która umarła na białaczke a miedzy czasie kochała sie w mężczyźnie z wzajemnoscia wiec cos w tym jest bo mój mąż nigdy nie płacze a potem MOCNO trzymał mnie za ręke. Balbinko- tak mam nadzieje że przyjade do was na Sląsk i poznam tego przystojniaka ale nie wiem co na to mój mąż (może byc zazdrosny :) ) 👄 Marghi- ja też zażywalam orgametril i jest to dobry lek a 4 tygodnie do duzo czasu mi np. zrobił sie nieco szybciej i obeszło sie bez problemu wiec sie nie martw bo to nic powaznego minie szybko- sama zobaczysz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki.... pisze mało (wcale) bo nie hce myśleć o ciązy ale o was pamiętam, bo mam mało czasu na zjedzenie sniadanie itp Balbinko fajne że Krzyś wreszcie puścił paare z ust :D móiłam że on napewno Was kocha tylko zgrywa \"twardego\" w okazywaniu uczuć i tyle .... Margi ja miałam cyste 2 razy i własnie walcze z tą 2 .... A ja @ nie mam 2 dzień ale coś czuje że dziś przyjdzie :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha Skąd te cysty się biorą?Wiem ze 22maja jej nie było-a 18 czerwca mi powiedzaino jest .22maja w szpitalu mi powiedziano,ze wszystko jest w porządku-ze jestem dziewczynką-,a obecnie czekam na wynik markeru raka jajnika-Jak się tu nie załamac???????????????????????????????????????? Agatho cieszę się ze Ty tez brałas ORGAMETRIL 5mg i ze twierdzisz,ze to dobry lek. A! odnosnie leków to ja jestem przyzwyczajona płacic po 50zł,30zł 60zł-w zaleznosci....Kiedy poszłam po orgametril wyciągłam 100żł-spodziewałam się,ze będzie drogi-dawali mi nadzieję,ze po nim sie cysta wchłonie,a tu słysze 2zł prosze.Za 2 zł Agatho Tobie tez cyst a się wchłoneła? Jeżeli nie mam raka to może powoli wszystko mi się powoli dobrze skończy.....-po 1wszej ciąży nie miałam tyle problemów co teraz.. Pozdrawiam Cię👄👄👄 Lolu a Ty co?dlaczego boisz się myślec o ciąży?Ja nie mam pewnosci,ze jestem zdrowa,a żyje nadzieją,ze wnet będe mogła starac się o kolejne dziecko.Nie mów ,ze ta z*****na cysta narazie Ci nie pozwala..... Pozdrawiam Cię👄👄👄 🌼Balbinko,a Ciebie to faktycznie mężulek zwalił z łóżka... po obiadku albo nawet i teraz poszukaj sobie zacisznigo miejsca i strzel sobie małą drzemke👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula a co slychac u Ciebie?Licze ,ze za jakies 2 tyg.zobacze Cię w tabelce zaciążonych..........TRZYMAM KCIUKI👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny 🌼 Marghi U mnie narazie wszystko oki, czekam na wynik badania posiewu, może już jutro będzie (chciałabym). Ja to chyba sfiksuje, boli mnie od czasu do czasu podbrzusze i tak sobie myślę czy to mogą być objawy??czy to tylko mój umysł tak reaguje??czy nie za wcześnie na jakieś znaki od dzidzi (dopiero byłoby może 6 dni - tydzień od zapłodnienia), chociaż w tamtej ciąży bardziej bolało mnie podbrzusze już chyba w 2 tygodniu od zapłodnienia, szczerze mówiąc wolałabym mieć inne objawy ciąży niż w tej pierwszej, nie chcę żeby się to samo powtórzyło. Acha i jeszcze zauważyłam że od wczoraj po południu bardzo męczy mnie spanie. Wczoraj o 15.00 czytałam Tosi książeczkę do spania i sama usypiałam, fajnie jak by to było TO, ogólnie czuję sie padnięta. A tak poza tym czekam i czekam do 29 czerwca na zobaczenie kolejnych II kreseczek :-) jeśli @ nie przyjdzie. Balbinko to pobudkę miałaś świetną, w cale nie zazdroszczę :-) Pozdrowienia dla reszty Dziewczyn ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula To chyba jeszcze jest za wcześnie na objawy,no ale ja Ci Zycze z całego serca oby to właśnie były one❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko pisalaś gdzieś po drodze ,że masz już duży brzuszek-proszę Cię przyślij mi zakąs fotke aktualną Twojego brzusia,a jak nie masz to zrób❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko- moj mąż widzial jak pisalam wczoraj posta o Michalku i zaczął sie dopytywc o co to chodzi :D więc mu wyjaśniłam i mu ulżyło bo juz myslal ze ja mam kochasia :D hihihi Ale sie uśmiałam z niego! Marghi- nie wiem dokladnie skad sie biora cysty ale tak jak z Balbinka napisalysmy jest to powszechne wystepujace u kazdej kobiety. Jesli chodzi o te badania na raka to nie wiem co to ma miec wspólnego z rakiem skoro cysta nie jest duza i dręcząca juz predzej nadrzerka moze byc powodem do raka wiec nic sie nie bój a co do lekow to często te tansze sa skuteczniejsze niz te za 30-50zł nie ma na to zasady a lekarzom moze chodzi o to cy nie masz komorek rakowych a nie raka bo to jest różnica tamto da sie leczyc a samego raka juz nie Zobaczysz bedzie dobrze Mi sie za kazdym razem cysta wchłonęla mojej siostrze tez i innym znajomym ktore miały cycte tez sie sama dzieki lekom wchłonęła 👄 Lolu 🌼 super że zagladnełas do nas fajnie by było gdybys czesciej zagladala -miło by nam bylo Madusia- a co z tobą sie dzieje cos cie tu nie widze? Pozdrawiam wszystkie kobitki ❤️ Mi tez sie @ spóźnia mial byc wczoraj i go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja jakoś nie mam weny do pisania :( Nic u mnie nowego nie słychać, jakaś taka zmęczona jestem :( Nie wiem czy to jakieś letnie przesilenie :( Dziewczynki czekamy na kolejną ciężaróweczkę :) Agula może to Ty? lola a jak u Ciebie. Ta wstręciucha @ przyszła? Gosiu ja miałam torbiel, ale po pierwszym @ po zabiegu znikła :) Pozdrawiam Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj byłam sobie w pracy bylo cięszko. spotkałam się z kuzyna żona która na dnaich ma rodzić ale ma ładny brzuszek bedzie chlopak ale jeszcze nie wiem jak bedzia maial na imie nie chciała powiedzięć. jutro idę do pracy na 8 jak zwykle nie chce mi się. Gawit zgłaszam się na ochotnika moge byc kolejną cieżaróweczką chciała bym ale prawde mówiąc kto by nie chciał . od paru dni uzywam te testy owulacyjne może one coś pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit Kochanie jestem tak jakoś zakręcona,ze nie moge zrozumiec,czy torbiel Ci zgineła po @ czy miałas zabieg?Myśle ze czytałas co pisałam wczoraj.Tak jakos sie wali na mnie............................. Mowa o ciężąróweczkach.....gdybym mogła to bym sie teraz brała do.....roboty......-żyje nadzieją,ze może i na mnie przyjdzie taki dzień:) Z tego co zauważyłam to do starających możnazaliczac Lolu-Lolu nie bój się myśli tylko do roboty.... Agula i maławronka.Ciesze się razem z Wami i trzymam kciuki:)❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKochane nie boje sie mysli o ciazy tylko chodzi to że to nie najlepszy czas w naszym związku a ja wiem że dziecko nie rozwiaze wszystkich problemów ... jesli chodzi o to że \"mam sie brać do roboty i już\" to robie to od 9 miesięcy i jkoś nie ma tego \"już\" bo to nie takie prste .... Co do @ to mam ale dziwną bo wczoraj ok 11 rano mialam pierwszą plamkę krwi- założyłam podpske i do wieczora do 22 nic.... w nocy jedna plama i małe skrzepy (rano juz koloru czarnego) a teraz cxhyba sie rozkręca ! Dziwi mnie to bo zawsze pierszego dnia strasznie bolał mnie brzuch no i @ pierwszego dnia była zawsze bardzo mocna a obecnie .... to jest dziwe Agatha2007 to życze żeby @ nie przylazła .... :p Balbinka no to mysle że M zabierze cie gdzieś na wakacje tylko uważaj na siebie ... Gawit u mnie też nic ciekawego nie słychać i dlatego też rzadko pisze ... Malawronka ja też chciała bym pooglądać teki \"wielki\" brzuchal i też mam 2 kuzynki tyle że jedna w 9 a druga w 8 tmiesiącu i nie mam czasu do niech zaglądnąc ale tak szczerez widoku cięzarnych mi nie brakuje bo na ulicy co 2 koieta z brzuszkiem a tu mówią że niż demograficzny ... Margi nie boje sie myśli o ciazy tylkio tak jak pisałam dziecko mi nie rozwiąze problemów w zwiazku a nie chce zeby potem zostało tylko z mamą ... Agula tobie też życze zeby nie do 29 czarwca ale przez najbliższy rok @ nie przyszłą Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi na Ciebie tez przyjdzie kolej . ja tam musze czekac jeszcze do 6 lipca bo mam mieć wtedy @. rozmawialam wczoraj o tym z Adasiem bardzo byśmy chcieli mamy rocznice slubu 7 lipca. bysmy mieli bardzo fajny prezęt od losu. ale zobaczymy. w głębi serca wieże że w tym miesiącu sie uda. kochane dziewczynki życze wam cudownego dnia. zaraz idę do pracy na 8 a w tej chwili szykuje do szkoly mojego 7 letniego chrześniaka. fajny chlopak. Balbinko prosilaś mnie kiedyś o zdjęcie i powiem tak wyśle każdej moje zdjęcie jak mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczynki jestem.Milam ostatnio urawanie glowy mamuski mi truly i to wesele we wtorek.Bylo super chlopaki sie popily jak swinie delikatnie mowiac pan mlody i moj byli najtrzezwiejsi a i tak ledwo chodzili.A wczoraj wstalam o 16 pokrecilam sie troszke i wyciagnelam arka na spacer zeby ozyc dzis tez zakret jestem chyba kawe walne.Wczoraj mi sie wzilo na wywalanie zali z siebie bylA SPOKOJNA niemila rozmowa ale mam nadzieje ze dotrze co nieco do niego.Za duzo juz sie nazbieralo uzaleznienie od rodzicow to schlanie sie jego (wiem ze to bylo wesele ale sa granice) ten wyjazd do kliniki i takie tm niwielkie drobiazgi ale chyba musialam sobie dac upust grzecznie wysluchal i chodzil jak w zegarku ciekawe jak dlugo hihihihihi.I wczoraj wode pil jak bylismy na spacerku zamiast piwka.Dzis moze w koncu sie zmoblilizuje i pojde zlozyc podanie do przedszkola bo mauski mi spokoju nie daja i jeszcze do lekarza musze isc po zaswiadczenie na studia a poki co to znowu sen mi sie marzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi ej dziewczyny jestescie wspamiałe. Fajnie mi sie was czyta 🌼 Balbinko okres nie musi przychodzic tylko że ja jeszcze sie nie podkurowałam z pęcherzem i anemią ale zaczęłam zażywać taki ziołowy lek: uronat i może mi wyleczy te bakterie natomiast na anemie będe pewnie jeść żelazo bo mi zostalo po ostatniej ciąży, ale nie roszcze nadziejei że to ciąża aby nie zapeszyć a jak przyjdzie @ to sie nie zalamie (chociaż zawsze przed @ bolą mnie piersi a teraz nic mnie nie boli) ciekawa jestem moze to tylko stres bo mam teraz znowu egz. Balbinko musisz wstawac rano jesli mąż cie budzi bo jestes mu widocznie potrzebna abyś była u boku a zobaczysz że jak sie remonty skończą to będziesz szczesliwa i bedziesz miała ładnie. Mnie czeka malowanie na wakacjach bo nam sie troske ściany pobrudzily przez rok i musimy łazienke dokończyc i jeszcze jeden maly pokoik. wakacje to czas remontow i porzadkow a nie odpoczynku :D ależ ja sie spisałam :D Madusia- dobrze ze wkoncu do nas napisalas a co do chłopa to oni tacy sa i tego nie zmienisz. Apropo twojego męża to on bardzo mi przypomina profesora co uczy mnie socjologii wiec jesli to on to popros go aby mi teraz zaliczył egz w sobote ;) acha Balbinko jesli mialas ciaze pozamaciczna to czy to rzeczywiscie bardzo boli i jak to rozpoznac? Wiele o tym slyszałam ale nie wiem jak to jest z tym do konca. Pozdrawiam i całuje 👄 ide sie uczyć :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula wiec i ja zycze ci mocno z całego serca aby @ nie przyszla ale prosze ci tak jak Balbinka pisala nie mysl i nie wpajaj sobie tego do glowy bo rozczarowanie może byc bolesne wiem cos na ten temat ale nie to abym ci nie dawala nadzieji, bo ja trzeba miec le nie angażuj sie w to bo dzidzia jest zdrowsza jak na poczatku o niej nie myslisz tylko zyjesz swoim życiem, ale ciesze sie że masz jakies podejzenia i mam nadzieje że z mężem dobrze dzialaliscie 2 tyg temu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka nie krzyczlam wogule tylko gadalam jemu od czasu do czasu jest potrzebna taka romowa zeby \"prawidlowo dzialal\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:Z tego co zaobserwowałam to jest prawdopodobieństwo,że tabelka zaciążonych zacznie robi się dłuższa:):)🌼🌼Dziewczyny ja Wam tego życze z całego serca,jestem pewna,ze tak będzie w najbliższym czasie. Lolu przykro mi jest,że marz troszke problemy z mężem:(,ale tak to czasem w życiu jest-są lepsze i gorsze chwile.Nie znam Twojej sytuacji,ale licze głęboko na to,że Ci się wszystko dobrze poukłada.... Jesteś bardzo mądrą i odpowiedzialną osobą-bardzo mi się spodobało to jak napisałaś,że niechciałabyś ,aby dziecko zostało z samą mamą-JESTES BARDZO CENNĄ OSOBĄ!!!Dziecko powinno miec matke,ojca i dom w którym panuje miłosc.U Ciebie napewno tak będzie-Zobaczysz!❤️❤️👄 Balbinko współczuje Ci tego długiego remontu,ale on minie i potem będziesz miała fajne mieszkańko-wszystko w życiu potrzebuje czasu i poświęcenia.Szkoda tylko,że jest troszke rzeczy zrobionych nie tak jak byś chciała Ty.Tak to czasem jest,że nie wszyscy mają dobry gust i rozeznanie jak to może wyglądac.Musisz jakoś delikatnie wytlumaczyc mężulkowi,aby z Tobą konsultował ważniejsze decyzje.Faktycznie ta trawka po środku o której pisałas fajnie by wyglądała-ja mam podobnie-wyśle Ci zdjęcie,ale nie przejmuj się-co tam trawa.Ty Kochanie uwazaj na siebie-nawet jak nie czujesz zmęczenia to kładz się w ciągu dnia na chwilę na łóżko-nie zapominaj ,że jestes w ciąży.Nie przemęczaj się ,odpoczywaj i nie stresuj się.Mówią,że stres i przemęczenie mogą prowokowac wcześniejszy poród-po co CI to?Niech sobie Michałek rosnie w Tobie do 40tyg-to lepiej dla niego.Brzusio smarujesz?:) Zycze Wam Wszystkim dziewczynką miłego dnia:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ❤️ wlaśnie odebrałam wynik posiewu i jest jałowy, to chyba znaczy ze nie ma bakteri?? zastanawiam sie od czego ten pecherz mogl mnie boleć, jezeli tam nic nie ma. Juz nie mysle o mozliwej ciazy, tak bedzie lepiej jak pisałyście, bo jak sie okaze ze nie jestem to bedzie wielki zawód. Jutro wyjezdzam do rodziców wiec raczej nie bede na topiku do niedzieli. Życzę wam już teraz miłego weekendu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×