Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Balbinco dziękuje Ci za ciepłe słowa ,zrozumienie i te gorące fluidy które mi przesłałaś wczoraj.Odnośnie rejsu to jak mi szczęście dopisze to Ciebie z mężem i Michałkiem zaprosze.....Obiecuje!!! Te majtki to są odjazdowe! Nie przejmuj się i przedewszystkim nie denerwuj pomysłem męża.Pisze Ci to po własnym doświadczeniu.Ja czasem nad propozycjami,sposobem myślenia mojego męża to nie wiedziałam czy mam się śmiać czy plakac,ale to tak nie jest do końca.Oni tz. faceci mają takie czasem chwile,że ich zachowanie i sposób myślenia jest na poziomie dziecka.Musimy z nimi rozmawiac,pewne rzeczy im naswietlac, a przedewszystkim musimy się wspólnie uzupełniać.Nam by było ciężko bez nich,a im bez nas to już wogóle TRAGEDIA.Twój mąż pewno ma dziś gorszy dzień-to chyba wina tych upałów,ale zobaczysz,za wszystko będzie dobrze.Nie denerwuj się-bo nie jest warto.Nie zapominaj,ze pod sercem nosisz Michałka a On wszystko czuje-Twoją radośc i Twój smutek.❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko zobaczysz ,ze wszystko dobrze się ułoży-dziwne mi się to wydaje,aby się nie cieszył,ze tuż,tuż będzie miał syna.napewno też Twoje samopoczucie nie jest mu obojętne.Może On ma taki charakter,że nie okazuje tego na zewnątrz,albo po prostu może ma chwilowo jakieś problemy,może go coś dręczy,a mie mówi Ci aby Cię nie martwic.Ty go znasz najlepiej....Spróbuj go delikatnie podejśc i porozmawiac z nim.Przynajmniej na początku nie rób nic krzykiem-spróbuj to załatwić na spokojno-PAMIĘTAJ ŻE POD SERCEM NOSISZ TWOJE UPRAGNOINE DZIDZI.Powiedz mu co Cię gnębi co Cię boli co Cie denerwuje.DO porodu zostały cI jeszcze 4 dobre miesiące-4 wypłaty Twój mąż weżmie-pieniążki będą napływać.Nie dobijaj się tym teraz tak bardzo.W maleństwo w pierwszych miesiącach życia nie inwestuj nie wiadomo ile-dziecko rośnie jak na drożdzach.Ja wiem że Ty dobrze myślisz,że sobie zdajesz sprawę co tz.mieć dziecko i być mama-widze ,po Twoich wypowiedziach,ze będziesz odpowiedzialną i wspaniałą matką.Ciężko jest mi tutaj mówić coś na temat twojego męża,bo go nie znam,ale nie myśle,że nie bierze pod uwage że będzie ojcem,ale nie tylko ojcem z nazwy!Sorry za wyrazenie,ale nie wierzę aby był takim hamem.Samochód to może jego hobby-mój mąż też ma bzika na punktcie samochodu.Porozmawiaj z mężęm,a zobaczysz,że osiągniesz swoje.Ze zdjęcia muszę CI powiedzieć,że Twoj mąż wygląda na bardzo miłego i słodkiego faceta. Piszesz o mamie Twojej czy teściowej?NIE PRZEJMUJ SIĘ!!! z rodziną to tylko na zdjęciu.Jak Ci wiadomo ja 2 razy straciłam dziecko i z tego powodu zaczynam już głupieć,a maja mama ma to dokładnie w 4-rech literach.Ona tylko myśli o siostrze -mojej siostrze ,bo będzie miała ślub w sierpniu,o remoncie domu itd.Powiem Ci jeszcze,że jak leżałam,bo byłam strasznie słaba podczas ciąży to nawet jej nie przyszło na myśl aby przyjść do mnie i zapytać jak się czuje,czy coś nie potrzebuje.Były takie dni,że sniadanie jadłam jak mi mąż zrobił około 15:30 po powrocie z pracy.Natomiast teściową mam wspaniałą.Głowa do góry Aniu❤️❤️zobaczysz,że wszystko co Cię obecnie przeraża dobierze kolorów i barw. Dzisiaj wieczorem wybieram się do kościólka-pomodle się za Ciebie.Te kwiatuszki są dla Ciebie🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam sie Was zapytać, tylko trochę mi głupio, ale co tam - czy jak miałam okres 1 czerwca - pierwszy dzień to teraz mam duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę???? bo patrzyłam na kalendarzach dni płodnych w internecie ale jakoś im nie wierzę, może wy macie jakieś swoje \"domowe\" sposoby ma sprawdzanie kiedy są największe szanse zajścia w ciąże, dodam jeszcze tyle że dzisiaj mnie jajnik lekko i chwilowo zabolał - czy to może być oznaka że pęka coś tam?? proszę napiszcie mi 🌼 Balbinko nie przejmuj się tak swoim M, po prostu pogadaj z nim delikatnie. Ale to że twój M sie \"nie przejmuje\" twoją ciąża to nie znaczy że tak jest, faceci tak mają, ale po urodzeniu są świetnymi tatusiami. Tak, kiedyś na ten temat rozmawiałam ze swoja szefową i tak mi właśnie powiedziała. Także głowa do góry i trzymam kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko nie dopuszczaj myśli do siebie,że mąż się boi,że urodzisz...coś musiało w niego chwilowo wstąpic,może go coś dręczy,a nie chce Ci o tym mówic.Bądz mocna i nie przejmuj się niczym-myśl w tej chwili o swoim dzieciątku-badz spokojną to Ci się dzidzi urodzi spokojne,nie nerwowe,nie będzie płakało bez powodu.Twój mężulek będzie szczęśliwym ojcem jak mu się synek urodzi.ZOBACZYSZ! Dobra rada:w małżeństwie potrzebna jest zasada kompromisu,wyrozumiałości,przebaczenia,bo każdy ma prawo popełnic błąd-jestesmy ludzmi, należy z sobą rozmawiac...ale nie pozwól chodzic sobie po głowie.Ja mojego męża kocham nad życie,ale czasem potrafie byc twardą....Główka do góry Anulka❤️❤️❤️ Agula u każdej kobietki to jest różnie-ja 2x zaszłam w ciąże w 11 dniu cyklu.jestem tego pewną,ale tak ogółem mówią,że w połowie cyklu są dni płodne.Dzisiaj masz 13dzien cyklu masz bardzo duże szanse!!! trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi dzięki wielkie, że napisałaś i bardzooooooo się cieszę, podniosłaś mnie na duchu, tylko zobaczymy czy coś z tego wyjdzie?? Ale myślę pozytywnie,a jak sie nie uda to najwyżej będziemy próbować następnym razem. Dziękuje bardzo, dla Ciebie kwiatuszki 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka-ja zaczełam się starac w lutym,ale w marcu dostałam @natomiast w kwietniu juz nie dostałam @.Podchodz do tego na luzie,bo jak zaczniesz myślec,aby tylko zajsc za wszelką cene to się możesz przyblokowac i starania się wydłużą.Nie jestem lekarzem,ani expertem w tych sprawach,ale słyszałam setki,tysiące razy, że psychika to bardzo dużą role odgrywa.Powodzenia🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka-ja zaczełam się starac w lutym......w marcu dostałam @ ,natomiast w kwietniu juz nie dostałam @.Podchodz do tego na luzie,bo jak zaczniesz myślec,aby tylko zajsc za wszelką cene to się możesz przyblokowac i starania się wydłużą.Nie jestem lekarzem,ani expertem w tych sprawach,ale słyszałam setki,tysiące razy, że psychika to bardzo dużą role odgrywa.Powodzenia🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi Tak wiem że nie moge się stresować i tak się staram, podchodze do tego tak: jak będzie to super jak nie to nastepnym razem, totalny luz. A czy ktos jeszcze mi odpowie na moje pytanie, które zadałam wcześniej (znajduje sie chyba na tej stronie) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko 🌼 nie znam relacji miedzy tobą a twoim mężem ale nie przejmuj sie meżem bo mi sie wydaje że on jest taki ponieważ uwaza że nie poswiecasz mu wiele czasu, miłosci i uwagi, natomiast dziecku dajesz tego jak najwiecej. Uważam że on jest tak jakby zazdrosny o dziecko i dlatego taki jest a poza tym musisz wiedziec że mężczyzna nie uczestniczy w ciąży bezposrednio lecz stoi na uboczu (on nie ma tez takiego instynktu maciezynskiego jak ty) więc uwazam że nie ma czym sie martwic na zapas. Moja kuzynka miała podobna sytuacje jak była w ciazy poniewaz jej mąż również nie poswięcał uwagi itc Nawet wolał sobie flaszeczke wypic z kolegą a w tym dniu ta zaczeła rodzic i musieli pogotowie wzywac ale musze podkreślic że jej mąż jest wspaniałym człowiekiem i jego zachowanie wynika tylko i wyłacznie z jego charakteru. Pozdrawiam i życze dobrej nocy 👄 Ps. Balbinko dzięki za e-maila zajefajny jest zwłaszcza te majty, chiałabym takie mieć bo dałabym je mężowi wtedy jak jedzie na uczelnie do krakowa na weekend, aby go uchronic przed innymi samiczkami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do balbinki Ja myślę,ze nie jest tak jak pisze Agatha,chocaaż taka myśl na samym początku mi przeszła przez mózg,ale zaraz zapaliło mi sie logiczniejsze myślenie: On jest ojcem córeczki,a teraz będzie jeszcze ojcem syna-to są jego dzieci i miłośc powinna byc ta sama jak i dla jednego tak i dla drugiego.Nie martw się i nie zawracaj sobie tym zbytnio głowy -Ty masz byc spokojną i pogodną-nie zapominaj co masz pod sercem!!! Będzie dobrze-sama napisałaś,że dzisiaj po południu było już fajnie.Może ma gorsze dni....jutro jak Ci sie uda porozmawiac wyjaśni się wszystko...Główka do góry...uśmiechnij się.... modliłam się za Ciebie w kościółku,a sama wróciłam do domu z rykiem....tyle dzieciątek ,tyle moich koleżanek było z dziecmi ,a ja.... dlaczego Bóg mnie tak doświadcza?dlaczego mi zabrał 2 pod rząd? czy wogóle da mi 3 dzidzi całe i zdrowe? Bądz mocna Balbinko i pamiętaj 0 stresu!!! rób to dla Michałka.Pozdrawiam wszystkie kobietki,a Aguli życzę wyjątkowo owocnej nocy🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha przepraszam Cię ! Nie bierz pod uwage tego co napisałam teraz o Tobie do Balbinki-o ewentualnej zazdrości między Klaudią a Michałkiem pisała Balbinka.Przepraszam Cię ale coś mi sie pochrzaniło z moim myśleniem.Nie gniewaj się-przepraszam Cie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Agathy Tak mi przykro nie wiem co mi odbiło,nie umie się usprawiedliwic-byłam przekonana ,ze ty to pisałaś,a jak przeczytałam jeszcze raz to się okazalo,że to sa słowa Balbinki-Prosze nie złośc się na mnie-przesyłam Ci kwiatuszki🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ci,za te słowa,że wierzysz,że będe i ja kiedyś mamą....Nie dziw się,że mąż ma bzika na punktcie Klaudi -to jego córka.Jak się urodzi Michaś to też będzie za nim szalał Nie myśl teraz o tym za dużo-ZOBACZYSZ,ŻE WSZYSTKO SIĘ SUPER UŁOŻY.A teraz przyłóż główke do podusi i idz spac.Całuje Cię czule-dobranoc🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie kobietki🌼🌼🌼 Agula trzymam kciuki i wierzę mocno,że nas wnet poinformujesz o 2 kreseczkach-daje Ci na to 2 tyg. Balbinko a co u Ciebie? śpisz? wstałaś? Pamiętaj,że masz byc mocną i pogodną-nie zawracaj sobie głowy niczym,bo i tak będzie dobrze👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi Ja nie wiem ale chyba już zaczęłam trochę panikować, bo chyba dzisiaj mam owulację, czuje jak mnie pobolewa jajnik, wczoraj to był tylko króciutki ból i delikatny. A jeszcze do wczoraj byłam na totalnym luzie, chyba pójdę z Tosia na spacer to zapomnę i nie będę o tym myśleć, bardzo bym chciała zobaczyć znowu 2 kreseczki. Będę meldować, jak coś się będzie działo. Acha i @ mam co 28 - 30 dni. dziewczyny wybaczcie mi te moje wypowiedzi ale to chyba tak jest ze względu na pierwszy cykl starań. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo suwaczek jest suuuperrrr!!! chyba coś im się pokręciło w serwerze, ale już oki i nawet sobie go poprawiłam bo tamten mi się znudził. To ja uciekam na spacer, odezwę się około 15.00 Miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi 🌼 ja sie nie gniewam więc sie mną nie przejmuj jest ok. A nawet chociażby, to każdy ma prawo do innego zdania i nie zawsze trzeba kogoś popierac więc nie przejmuj sie ❤️ Pozdrowienia dla pozostałych dziewczyn 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od.....miejscowość Madusia_3.....34............01.06..........marzec 07........ Świnoujście Daga_p_11...27- 31............?............ marzec07........ Częstochowa Ew............ok.30..............?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06..................?... ..........warszawa gawit_27...28................05.06..........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.............07.06...........maj2007...... ....WrocławAgatha2007...29-32...........?...........paździer nik2006 ...ok.Krosna zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy......t. porodu.......dł. starania .....miejscowosć Balbinka........21tc..........20.10.2007.......dluugo... ..Katowice,RudaŚl. Frania...........11tc...........30.11.2007.... ..cykl.........Oosterhout Kalinka1985....12...............23.11.2007.....2 cykl........Częstochowa NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania...........23.10. 79......balbinka2@tl en.pl....7456466 nueva .........Violka ............1976 ......violek5@o2.pl .........8554249 Madusia3......Magda..........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina..30.09.1985....ka rolinakrawczyk@interia.pl...8689089 Mika23.....Magda..........16.04.84...........Ro xi296@wp.pl.........7558734 gawit_27...gabrysia........24.03.79.......iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.........03.03.84..........mala wronka1@wp.pl....10881214 Agatha2007....Agata..........06.02.1986.. .AgathaJanas@interia.pl...9302144 zlosna78.......Ania..........09.09.1978..... zlosna@interia.pl......7 68392 Aniołek (8tc) 1.07.06. Maleństwo (12 i 20 tc) http://balbinka2.fotosik.pl/albumy/164227.html http://www.suwaczek.pl/cache/e6ed41e7d9.png http://www.suwaczek.pl/cache/67294c153e.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mnie chyba usunął z tabelki jako starająca, albo ta tabelka ostatnia jest jakaś już stara wiec się dopisuje jeszcze raz. STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od.....miejscowość Madusia_3.....34............01.06..........marzec 07........ Świnoujście Daga_p_11...27- 31............?............ marzec07........ Częstochowa Ew............ok.30..............?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06..................?... ..........warszawa gawit_27...28................05.06..........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.............07.06...........maj2007...... ....WrocławAgatha2007...29-32...........?...........paździer nik2006 ...ok.Krosna zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Agula2121.....28-30........28.06..........czerwiec2007......Warszawa MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy......t. porodu.......dł. starania .....miejscowosć Balbinka........21tc..........20.10.2007.......dluugo... ..Katowice,RudaŚl. Frania...........11tc...........30.11.2007.... ..cykl.........Oosterhout Kalinka1985....12...............23.11.2007.....2 cykl........Częstochowa NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania...........23.10. 79......balbinka2@tl en.pl....7456466 nueva .........Violka ............1976 ......violek5@o2.pl .........8554249 Madusia3......Magda..........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula23@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina..30.09.1985....ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda..........16.04.84...........Ro xi296@wp.pl.........7558734 gawit_27...gabrysia........24.03.79.......iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.........03.03.84..........mala wronka1@wp.pl....10881214 Agatha2007....Agata..........06.02.1986.. .AgathaJanas@interia.p l...9302144 zlosna78.......Ania..........09.09.1978..... zlosna@interia.pl......7 68392 Balbinka Fajne te galotki co przesłałaś na skrzynkę i te spotkania dla mężczyzn - super :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie Wy jesteście???? :-( Tu takie pustki?? Balbinka działa już mi suwaczek, tez trochę go przerobiłam. Wcale nie było podpisu pod nim, ale już ok. A tu u nas strasznie gorąco, uffff, Tosia poszła spać i oczywiście zrobiła już siku na łóżko, musiałam ją przenieść do drugiego pokoju, ojjeejj co ja z nią mam, ale chyba zaczyna kapować o co chodzi z tym nocnikiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ale wsciekla wiec sie musze uspokoic kurwa mac moglibysmy jechac 25 o kliniki ale oczywiscie ksiaze czasu nie ma wygranelam mu w sms strasznie ze mu nie zalezy ze sie zawiodlam na nim itp. troszke jestem niesprawiedliwa ale niech sobie pomysli troszke.Ja wydzwaniam termin tak szybko a on kurs i kurs jeden dzien by go nie bylo nic by sie nie stalow koncu to z nim jest problem nie ze mna i on powinien kolo tego latac kur,,,, kur,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura pojedziemy do tej nWarszawy tak dalam biedakowi popalic ze nie mial wyjscia wredan jestem ale chce miec dzidzie a leczenie sporo potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia i dobrze zrobiłas ze postawiłas na swoim 👄 Balbinka zycze miłych wrazen w kinie i miłego pobytu poza domem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane dziewczynki. co tam u Was nowego słychać. ja wróciłam już z Katowic było bardzo milo byłam z mężem , teściówką i z sioszczenicą 4 letnią. w Katowicach byłam 2 dni i w Chorzowie na wesołym miasteczku. Balbinko szkoda że nie dogadałam się z Tobą i nie spotkałyśmy się . ale planuje w nie długim czasie powtórzyć wycieczke. dlatego licze na miłe spotkanie z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nastepna sobote jedziemy do tej Warszawy zeby wyluzowac sie troszku ale kumpela na ktorej slubie nie bedziemy zerwala znajomosc bo oczywiscie sie nie liczy to ze jezdzilam do niej rzucajac wszystko jak plakala po bylym jestem ponoc egoistka nic nie dajaca od siebie a tylko bioraca od innych pieknie to ze chce miec dziecko to egoizm.W duszy ja mam i jej fochy co 2 tyg.i obaracanie kota ogonem. Kurcze musze isc do dentysty jutro albo pojutrze bo mnie zab nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ja tez byłam w zoo. pierszy raz w życiu w Chorzowskim. a na wesolym miasteczku byłam kiedyś jak mialam 4 latka. bardzo miło spedzilam te 2 dni. odwiedzilam sobie przy okazji koleżanke która mieszka w Katowicach. i poznalam mojego męża dalekiego wujka który mieszka w Chorzowie. spałam sobie w przepieknym hotelu \"gosciniec ślaski\". Balbinko zapraszam do Wroclawskiego zoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dopiero rano a ja już nie mogę :-( strasznie rozbolał mnie pęcherz, latam do kibelka co chwila i nie mogę. Wzięłam już Urosal i piję żurawinę, ale mam pytanie czy jak by doszło już do zapłodnienia to czy branie Urosalu może zaszkodzić???? Bo furagin mi pomaga ale jego chyba nie można brać w czasie ciąży, a nie chciałabym nic złego zrobić dzidzi - jeśli oczywiście tam jest. Jeszcze jutro mam szkołę i w niedzielę jak mi to nie przejdzie to wykituję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×