Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Ostroznie z lekarstwami-stany zapalne podczas ciąży to to tez nic dobrego.Dlaczego nie idziesz np. dzisiaj do lekarza?Ja na Twoim miejscu i to jeszcze z podejrzeniem,ze moge buc w ciąży napewno nie pozwoliłabym sobie wziąc leki na wlasną ręke i biegłabym do lekarza Trzymam kciuki za Ciebie❤️❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka Co Ci tlukłam ostatnio?! ZERO STRESU!!!! to nie wpływa pozytywnie na Michałka.Wyluzuj się-będzie dobrze.Napisz sobie na karteczce wszystkie pytańka do gin,aby Ci coś nie umkło. Wspomnisz moje słowa ,że szczęśliwie dotrwasz do porodu i będzie wszystko ok! Prowadz spokojny tryb życia-będzie to dobre dla Ciebie jak i dzidziusia. 🌼🌼🌼 U mnie nic nowego Balbinko...czekam jak na zbawienie na poniedziałek/jake do kliniki/ Całuski👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi, narazie mi przeszło, szefowa kazała mi pić żurawinę i tak zrobiłam oraz wit C żebym wzięła, oczywiście pomogło (jej też bo ona ma teraz taki sam problem jak ja tyle ze ona w ciąży), narazie nie będę brać żadnych leków, (chociaż czytałam na innych topikach to dziewczyny miały tylko zastrzeżenie co do furaginu a resztę można brać, no ale ja wzięłam jedną tabletkę Urosalu to chyba się nic nie stało? ) tylko domowymi sposobami będę to leczyć ponieważ nie mogę iść do lekarza bo jestem z innej kasy chorych niż tu ma Warszawa, chyba że w poniedziałek poproszę szefową o kilka godzin wolnego to pójdę i zrobię sobie badanie prywatnie innego wyjścia nie mam to takie skomplikowane z tymi lekarzami tu u mnie. Nie wiem już sama co mam robić - głupia jestem jak but!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki gdzie jesteście?jakie tu pustk!!! 🌼Balbinka jak po wizycie u gin.?🌼 🌼Agula jak sie czujesz? zaufaj mi i idz do dokt. nawet jak Ci ból ustąpi ,czy nawet już ustąpił.Pamiętaj,ze przewlekłe stany zapalne sa zdradliwe i czasem przez głupote można sobie narobic problemów. Dla pozostałych kobietek przesyłam całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie dziewczynki. dzisiaj chyba znowu sobie zwami nie popisze ponieważ idę na 10 godzin do pracy. a po pracy czekają mnie pożądki. ostatnio wiecej pracuje poniwdzialek wtorek miałam wolne a od środy po 12 godzin. tyle jest roboty. Balbinko ciesze sie bardzo że u Was jest wszystko w porządku kupiłam sobie wczoraj test owu. bo przy poprzednich co kupiłam na allegro nie bylo instrukcji a te wczorajsze kupiłam w aptece. ostatnio znowu zaczynam łapać doła z powodu straty aniołka 20 czerwca w zeszłym roku dowiedziałam sie o jego istnieniu może za 4 dni tez się stanie cud. 😘 postaram się byc wieczorkiem Madusia jak tam ząbek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabek nie boli troszke przycmiewa ale luz 22 ide do dentysty.U nas leje a na 12.30 mamy slub wczesniej idziemy na zakupy bo trzeba arkowi kupic sandalki i ja sobie kupie jeszcze z 1 sukienke i spodnice w koncu musze byc kobieca nie.Potem do mamuski na obiadek i do kumpeli po drosze kupimy bilety na wyjazd.Milego dnia kochane:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawrona Trzymam za Ciebie kciuki i życze ,aby po burzy wreszcie zaświeciło dla Ciebie słoneczko. Chciałabym byc na Twoim miejscu....ale ja tak czy inaczej jestem w gorszym położeniu jak Ty,ja prawie Wy wszystkie.Jestem między Wami jedną z nielicznych która ma już 2 dzieci w niebie. Może jestem głupia ,ale ja jakoś się łudze,że miałam tylko pecha za******ego pecha,a 3 mi się szczęśliwie urodzi-myśle czekac do września. 🌼🌼🌼 Madusia życze Ci miłej zabawy! ja mam ślub kuzynki 21 lipca i mojej siostry 18 sierpnia. Agula jak się dzisiaj czujesz? Balbinko uważaj na siebie!!!! -brzusio smarujesz? Wszystkim kobietką zycze miłego weekendu🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BALBINKA Aniu jak dobrze kojarze to Ty jesteś z Rudy Slązkiej. Przed momentem tel.rozmawiałam z moją koleżanką.Zrobiła mi młyn w głowie,bo teraz sama nie wiem co robic.Jak wspominałam setki razy,że w poniedziałek wybieram się do PRYWATNEJ kliniki MACIERZYŃSTWO w Krakowie,a koleżanka twierdzi,że prywatnym nie ma co ufac,bo oni to tylko patrzą,aby zarobic pieniądze,a nie pomóż pacjentowi-twierdzi,ze lepsze są państwowe przychodnie.Dała mi namiary na RUDE ŚLĄZKĄ Fundacja Godula Hope Nepubliczny zakład Opieki Zdrowotnej GENOM. ul.1-wszego Maja. Balbinko słyszałaś coś o tej przychodni? Dziewczynki jeżeli coś wiecie,możecie doradzić to Was błagam o pomoc. Wiem że w prywatniej klinice musze płacic,ale może wyniki badań będe miała wcześniej-wcześniej może będe wiedziała na czym stoje i może faktycznie Bóg mi pomoże,że będe mogła starac się o dziecko od września jak mi się marzy.Kochane kobietki,jak możecie to prosze wypowiedzcie się na ten temat.dziękuje całym ❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ja się już czuję dobrze piję cały czas żurawine i jak narazie pomaga ale w poniedziałek ide zrobic posiew moczu, zobaczymy co wykaże. Pozdrowienia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi moim zdaniem jest tak jak pisała Balbinka- lepsza jest klinika prywatna, poniewaz tam płacisz wiec im zalezy na pacjentach bo zarabiaja nie małe pieniądze, ale to jest moje i moich znajomych zdanie a zadecydowac musisz jednak sama Pozdrowienia dla pozostalych dziewczyn Całuje i pozdrawiam 👄 Ja jade jutro z mężem do Krakowa bo on ma egzamin a ja przy okazji za to zrobie sobie wycieczke Papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Balbinko dziękuję za pamięć :) U mnie ok, tylko po pracy bywam tak zmęczona, że nie mam już siły włączać kompa, dlatego się nie odzywałam, ale nadrobiłam już dziś wszystko :) Jutro przyjeżdża do mnie mój kuzyn :D Chce tutaj popracować przez wakacje :) No mam nadzieję, że uda mu się znaleźć coś sensownego :) Gosiu o tej przychodni to ja słyszałam.tak jak dziewczyny Ci pisały. bez skierowania musisz płacić.nie wiem w jakim celu się tam udajesz, ale my przychodni podobnego typu i nazwy :) GAMETA w Łodzi robimy badanie kariotypu. My za genetyczne badanie kariotypu od osoby płacimy prawie 500 zł :( drogo, ale ja już nie zaryzykuje ciąży bez kompleksowych badań :( i Gosiu nie jesteś sama!ja też mam dwa Aniołki w niebie i bardzo się boję, że to nie był zajebisty pech tylko jest jakaś przyczyna. Te bakterie w nasieniu, no i zobaczymy jeszcze jak wyjdzie kariotyp. Balbinko ja też słyszałam, że maluszek wyczuwa Twój stan, a więc jak najwięcej się śmiej, bo i on wtedy jest szczęśliwy :) Lola, Daga co u Was? Madusiu też uważam, że dobrze zrobiłaś, że postawiłaś na swoim!W końcu to bardzo ważna sprawa! Agula czekam na wieści z \"testowania\" i mocno życzę dwóch ślicznych kreseczek i zdrowej ciąży!!! malawronka widzę, że dobrze się bawiłaś :) Agatha zgadzam się z Toba jeżeli chodzi o przychodnie. Mam takie samo zadnie na ten temat jak Ty i Balbinka!A jak podobał Ci się Kraków? Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko no widzisz!Wszystko się między Wami wyjasniło!no i nie ma to jak wyciagnąć coś od chłopa jak jest na rauszu :D Mój mi wtedy wszystko wyśpiewa :D A będzie u mnie kuzyn z Polski :) z kolegą :) malawroko pustki tutaj, bo z tego co słyszę to macie wPolsceł adna pogodę i każda woli spędzać czas na dworze, a jeszcze do tego mamy weekend :) Ja właśnie uciekam spać, także dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!❤️ Co u Was, jak się macie??? Ja zaraz idę zrobić badanie i na spacerek z Tosią. 🌼 Balbkinko bardzo się cieszę że wszystko sobie wyjaśniliście, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, wróciłam ze spaceru bo strasznie obtarły mnie klapki i do tego znowu pęcherz daje znać o sobie :-( U mnie jest duszno i też się tak trochę chmurzy, ale wątpię że coś popada bo tak jest już od ponad 2 tygodni, jak się nie mylę. Badanie ogólne moczu mam mieć dzisiaj po 16 (napisze co tam wyszło, ale sie boję że będzie źle) a z posiewu w czwartek albo piątek, wolałabym w czwartek to odrazu ( bo w piątek rano jadę do domu) poszłabym do mojego lekarza u rodziców bo tu w Warszawie to nie chcą mnie przyjmować. A tak w ogóle to rzeczywiście są pustki, gdzie są pozostałe dziewczyny?????? Ja wczoraj wróciłam ze szkoły to tylko zajrzałam na topik i poszłam spać, byłam padnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzecznie sie melduje u nas wczoraj troszke popadalo dzis sie chmurzy musze potem przyjda nastolatki do mnie bedzie wesolo.Wczoraj byla fajna imprezka z kolezanka u nas mamy kilka fimikow na komorce.Jutro mamy weselicho nie wiem jak bedziemy sie bawic bo ja zobaczylam te puste panny na slubie to sie przerzailam ale moze bedzie dobrze.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziwewuchy! Wczoraj juz nie pisłam do was bo wróciłam późno z Krakowa i byłam juz męczona, więc dzisiaj sie melduje. Gawit w krakowie było super na rynku była impreza na temat osób niepełnosprawnych i jeszcze udalo mi sie oddać swój głos wraz z mężem na dzieci ktore trafiaja do domów dziecka zamiast do rodzin zastepczych(aby trafiały własnie do rodzin zastepczych a nie do placówek). Niestety pół dnia spędziłam na uczelni przy mężu, który czekał na egzamin ustny. Był zapisany na egz na godz. 9 rano a poszedł na egz dopiero o 16:15 i był pytany do godz 17:15 masakra myślałam że umre tam z nerwów ale zdał na +3 i jest szczesliwy! W miedzy czasie jak czekalismy na ten egz to chodzilismy po krakowie a potem była szybka gonitwa do zarezerwowanego w ostatniej chwili busu zeby nam nie odjechał :D Dziewczyny myslałam że juz nigdy nie wrocimy do domu żywi bo kierowca jechał około 100-120km/h i jeszcze kilkakrotnie wjechałby przez nieuwage w tira bo zjechał z pasa albo najechał by na wysepke która rozdziela droge aut jadacych z nad przeciwka no normalnie koszmar!!! Ale przeżylismy i jestem szczesliwa z wycieczki jaka sobie zafundowałam a mąż obiecał mi że na wakacjach weźmie mnie jeszcze raz na cały dzien lub na 2 dni do krakowa aby mi sie zrewanżowac za to że czekałam na niego tyle czasu w uczelni Jaki on jest kochany! I pomyslec ze my przed weselem naszym mało co sie nie bozbijalismy sie w kłutni a teraz taaakaaa miłość!!!!!! Zycze wszystkim takiego męża 🌼 Teraz ja musze sie znowu uczyc do egz bo mam jeszcze 4 za tydzien koszmar :( Pozdrawiam i przepraszam ze tak tylko o sobie pisze ale jestem taka podekscytowana ale czytam was tez dziewuszki na bierzaco! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mam wyniki badań moczu ogólne: Barwa - żółta odczyn - zasadowy pH 7,5 cieżar - nie podali białko - nie obene cukier - nb urobilinogen - w normie ciała ketonowe - nb bilirubina - nb krew - nb nabłonki - nieliczne wielokątne i okrągłe krwinki białe - 3-5 wpw krwinki czerwone - nb wałeczki - nb składniki mineralne - liczne pasma śluzu, liczne fosforany bezpostaciowe wpw Powiedzcie mi czy mam się cieszyć czy płakać????? Niepokoją mnie te liczne pasma śluzu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki właśnie wrócilam z pracy byłam dzisiaj 12 godzin. troszke jetem zmeczona. ale jutro mam wolne cieszy mnie to. ale od środy chyba znowu 12 mnie czekaja i tak to piątku a w sobote 10. a niedziele wolna. planuje w niedziele wybrać sie z mężem na jaka mała wycieczke tylko jeszcze nie wiemy gdzie. może wy coś mi doradzicie co warto zwiedzić i zobaczyc. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadam z majim mężem i jak by co to dam Ci znać. ale mam pytanie a za poznasz mnie z Michałlkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam swojego jedynego. ale z miłą checią lubie zawiązywać nowe znajomości a on ze zdjęcia bardzo wygląda milo i sympatycznie. 😘 dla Michalka. mam nadzieje że nik tego nie powie mojemu Adasiowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu rozmawialam z mężem i by mial ochote jechać do Chorzowa na wesole miasteczko bo od 15 czerwca mieli odwożyć nowa kolejke postaraj się dowiedzieć czy otwożyli. caluski Aniu na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×