Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Kobietki prosze pomóżcie mi zrozumiec na czym stoje. Jak Wam wiadomo,że od kilku dni jojcze,że boje się raka,bo miałam robiony marker raka jajnika Ca 125 ze względu na tą cyste.Mąż dzwonił do kliniki i wynik już był,ale jakaś tam pani powiedziała,że nie może interpretowac wyników.Podała ,że noram jest od: 0 do 25 a mój wynik jest 5,27.wiem ,ze sie mieszcze w normie,ale nachodzą mnie mysli,ze moze aby bylo wszystko ok to by miało byc 0 a nie 5,27.Co Wy myślicie? Prosze jesli możecie to wytlumaczcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Gosiu torbiel zniknęła mi po dostaniu @!Po zabiegu miałam usg i stwierdzili jakąś malutką torbielkę. Po pierwsyzm @ byłam tutaj w Anglii prywatnie u lekarza na usg sprawdzić czy ta torbieljeszcze jest no i okazało się, że jej nie ma :) Pękła sama bez żadnych leków :) Dzięki dziewczyny! Będę zaglądać jak często będę mogła :) Buziaki! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. wrociłam juz z pracy a prawde mówiąć dopiero. ta praca chyba mnie wykączy. powiedzcie mi co mam zrobić zrobilam ostatnio test owulacyjny i wyszło mi że powimnam sie starać o dziecko że teraz jest naj lepszy termin. ale jak ja mam to zrobic kiedy ja już po tej zakichanej pracy nie mam już siły na nic. moj mąż wróci dopiero z pracy po 23:00 a ja zapewne bede już spala. i pewnie w tym miesiącu znowu z dzidzi nici :(. ale co począć widocznie tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronk - to może rzel sobie porządną kawkę i poczekaj na męża, jak Wam tak zależy na dzidzi to przecież dacie rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj piłam kawe o tej porze specjalnie na tą okazje że mam dni plodne. i chyba dzisiaj tez tak zrobie. tylko mnie przerażąa jak ja pójde jutro do pracy nie wyspana jutro idę na 13 godzin do pracy. ale jak już jestem w ciąży to nie powimnam pić kawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka - myśleże jedna kawa nie zaszkodzi tylko musisz po niej wypić dużo wody, dobrze na spanie działa coca-cola ale tego świństwa bym nie poleceała b po niej żadne witaminki się nie wchłoną przez 48h a jak już jesteś w ciąży to powinnaś mieć witaminek dużo. A z resztą mogę Cię czymś zając żebyś ne zasnęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko teraz to juz kompletnie nie wiem o czym pisać, na tym forum jest po raz pierwszy,m znaczy sie kiedyś czytałam, a dzisiaj mi tutaj Madusia pozwoliła wejść :) a może masz jakieś gg, albo coś w ym rodzaju? mój numer to 423 30 94

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ci Kochana gawit :)❤️👄 Ty jesteś obecnie w Angli? Mam też tam siostre i mojego można już powiedziec szwagra,bo w sierpniu biorą ślub.Mieszkają w pierwszej strefie na Cenzinction/nie wiem czy napisałam dobrze/ Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka - tyle napisałaś że normalnie nie do teraz czytałam. malawronka -dzięki ze powiedziałaś ze Balbinka na mnie \"krzyczy\" jakoś nie miałam weny wiec nie pisałam, ale przynajmniejw iem co sie u Wa dzieje :) ta burza mnie wykończy, nnie wiem co w niej dobrego dzisiaj jak wracałam ze spotkanai to mnie d stóp do głów zlało normalnie jakbym pod prysznic w garsonce wlazła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam na niego bo wiem że warto po pierwsze bo jest świetny w łóżku i nie tyko a po drugie bo bardzo pragne dziecka i nie chcem okazji przegapić a taka na stępna bedzie za miesiąć a to za dlugo czekana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja kocham deszcz i burze jak tyko zaczyna sie to ja biegne i siadam na okno ktore obowiązkowo musi byc otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka - wpadnij do mne to Ci wirówki pożycze:) a gdzie teraz jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj Aniu masz ostatnio dużo wydatków a tu jeszcze pralka się buntuje przykro mi. przywieś do mnie to ci odwiruje a dokladnie do mojich rodziców bo siedze teraz u mnich. ja już prawie 4 lata mieszkam z mojim ale bardzo czesto siedzimy u rodzicow mojich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka ja wlasnie tez robie pranie to ci moge przy okzji odwirowac ale zdeka daleczko masz do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbika - ja jeszcze byłam ale nie zauważyłam zeby ktoś pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewuchy musze szybko napisac bo u mnie tez burza i grzmoty i musze komputer wyłaczyc ale przeczytałam was i pozdrawiam bo w ten weekend nie zawitam tutaj bo jade do szkoły i wracam w niedziele (bede u siostry nocowała bo razem dojezdzamy) Balbinko główka do góry to dobrze ze spuchłas gorzej jakbys chudła w ciaży a chłopy tego nie rozumieja a co do remontow to chyba sie musisz przyzwyczajic do gustow męża ;) ❤️ Całuje serdecznie pozostałe dziewczynki i życze szczescia w swoich sprawach witam równiez nowa kolezanke-Raarie 👄 3majcie za mnie znowu kciuki bo w sobote i niedziele mam egzaminy Papa 🖐️ Bede myslała o was ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha - ja bardzo mocno trzymam kciuki, myśle że inne dziewcyzny też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczynki🖐️ Wczoraj był fajny wieczór na tpoiku-żadko się zdarza przynajmniej ostatnio ,aby było tyle kobietek naraz.Ja musiałam wyłączyc kompa:),bo była u nas burza.Tydzien temu przez burze poszedł mi zasilacz,więc wole byc juz ostrożna. Widze,że mamy nową kobietke na topiku-super;) Witam Cię serdecznie Raaria:)🌼🌼🌼 Balbinko piszesz,ze jestes jak pączus hi,hi,hi,ale musisz fajnie wyglądac-wyobrażam sobie Ciebie-musisz byc śliczna. piszesz,ze porównujesz się do koleżanki,ale wiesz co? nie jest tak do końca-to wszystko zależy jakie Ty masz ciało,jaką skóre.Ja swego czasu pracowałam we Wloszech ,która była podczas mojej obecności tam w ciąży-obserwowałam ją od 1 do 9 miesiąca.Z 55 kg przytyła na 80kg-wyglądała jak armata.Po porodzie spory kawał czasu wyglądała fatalnie,ale na dzień dzisiejszy jest z niej laska z niewielkimi roztępami na udach-minimalne, a brzuszek fantastycznie powrócił jej do normy.Pamiętam ,że na okrągło podczas ciąży się smarowała oliwą i kremami.Natłuszczaj ciałko a nie jest to powiedziane,że zostaną Ci rozstępy.;) Pozdrawiam wszystkie pozostałe PANIE i życze miłego dzionka🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki sory za błędy i brak wyrazów-zjadłam pisząc,ale to chyba dla tego ,że jeszcze nie jadłam śniadania..... ide rzucic cos na ruszt.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka Nie wiem o co chodzi, ale Sara prosi o hasło do swojego profilu bo zapomniała a chce coś napisać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka Nawet jak przytyłas 10 kilosków to myśle ,ze i tak ślicznie wyglądasz,ale wiesz co?tylko się nie obraz na mnie.Nie wiem jaktwoje dzienne menu wygląda,ale staraj się jesc dużo nadiałów,owoców,warzyw,ale gotowanych nie smażonych-smażonego to ogółem unikaj.Bądz też ostrożna ze słodkim i rzeczami tłustymi.W ciąży metabolizm jest bardzo spowolniony.Pij też duzo jogurtów,jedz chlebuś ciemny.To są ogółem rzeczy których kobieta potrzebuje w ciąży i oprócz tego wplywają z plusem na figurke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Raaria, Niebieska75 - witajcie :) Katynka kiedyś założyła topik dla kobiet niemogących mieć dzieci, ale chyba się nie przyjął :( Szkoda, że się nie odzywa, bo dla mnie jest szczególnie bliska!Razem byłyśmy na październikówkach (ona zakładała ten topik), razem cieszyłyśmy się z jej bliźniaków, potem płakałyśmy z powodu mojej straty, a później to same wiecie co się stało :( Gosiu nie ma za co :) jak tylko umiem to chętnie pomagam :)a w Twojej sprawie wystarczyło tylko odpoiwedzieć na pytanie :) Balbinko nie martw się kilogramami :) One po ciąży szybko znikną :) Dzidzia da tak Ci popalić, że szybko zgubisz te kilogramki. Zresztą koleżanka mi opowiadała, że już po samym porodzie brzuszek znika :) malawronka, Agatha, Agula pozdrawiam Was serdecznie 😘 lola i Daga co u Was??? Uciekam spać :) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit ale z Ciebie jest śpioszek😴:D smerfy,elfy i gumisie...Calineczka,małe misie,pszczółka Maja i muminki mają dzis wesołe minki.Wszyscy prosto z dobranocki zyczą Ci miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×