Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Agata 🌼 Jak sie jednak okaże, że to nie ciąża, to mogę dołączyć do Ciebie w lipcu ze starankami?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula naturalnie, że dołącz ale cos mi intuicja podpowiada, że zielone światełko zawitało w Twoim brzusiu ;) Marghi czyli jednak podjęłaś decyzje i chcesz robic badania wiec trzymaj sie swojego zdania Ja tak sie boje gin. że po poronieniu jeszcze nie byłam na kontroli uznałam że skoro dobrze sie czuje to nie musze iść sie zbadać mimo że wiem iż mogę ponieść konsekwencje tego to licze na przychylnosc natury Jakos dawniej ludzie sami sobie radzili bez lekarzy wiec do ciąży poczekam z jakakolwiek wizyta u gin. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOo jak tutaj dzisiaj tłoczno... no w końcu :D Agula nadal rzymam kciuki a jak się potwierdzi to będa gratulacje więcej chyba napisać nie zdąże nie wiem czy mi się nie kopnie sprawa z wyjazdem nad morze na 2 dni, bo sprawy w pracy się jakoś pod górkę mi układają, a mama ANielka na Ukrainie więc mi nie pomoże no ale narazie staram sie być dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatho ja wiem ze Was męcze tym swoim lamentem w kółko ale doradz jeżeli możesz,postaw się w mojej sytuacji.Mianowicie:zrobiłam przeciwciała antyfosfolipidowe kardiolipidowe posiew z pochwy. jeżeli to mi wyjdzie dobrze to może faktycznie cos jeszcze bede robic dalej-głównie ten kariotyp którego się jakoś boje i chyba nie chce zrobic/nie mam w rodzinie nikogo z wada genetyczną-u mnie nie ma par bezdzietnych/,ale jeżeli cos z tych 3 badan wyjdzie nie dobrze to co Ty na moim miejscu uznałabys to za przyczyne i dała spokój z robieniem innych badan czy robiła cos dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi- ja na twoim miejscu zrobilabym wszystkie badania jakie tylko sa ci potrzebne do okreslenia sytuacji, natomiast ja osobiscie nie robie jakichkolwiek badan bo ja nie lubie tego latania po przychodniach i szpitalach ale skoro to ci problemu nie sprawia to zrob te badania i bedziesz wiedziała na czym stoisz 👄 Dobranoc wszystkim kobietkom ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym ja wiedziała jakie badania mi wystarczą to dla mnie byłaby to połowa sukcesu-robienie wszystkich jakie tylko są-to naprawde kosztuje.Nie przymieram na dzień dzisiejszy glodem ale chcący robic wszystkie z możliwych badań to naprawde studnia bez dna.Na samą myśl,żę musze iśc do lekarza,robic badania to mi jest nie dobrze,ja bym to okresliła jeszcze gorzej,ale staram sie zachowywac i wyrażac kulturalnie.Robie badania ,ale problem wielki dla mnie jest w tym,że co lekarz to mowi co innego i co jeden to kazuje zrobic inne badania.Komu zaufac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi 🌼 sobie, zaufaj tylko sobie. Sama wybierz jakie zrobisz badania a jakie nie i co z tym zrobisz to juz Twoja decyzja. Pozdrawiam i życze dobrego wyboru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaria jeszcze nie spełnil mojego drugiego marzenia ale wiem ze na pewno to zrobi. dziewczynki powiedzcie mi czy w czasie ciąży swędzialy was cycki. bylam wczoraj u kuzynki i powiedziala mi że na począdku ciąży swędziły ją bardzo cycki. Michałku dziekuje za kopniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po bardzo iezkim dniu w końcu się mogę tutaj pokazać :) ale jak ja jestem to Was zwykle juz nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki 🌼 Balbinko Tobie to fajnie masz nagranie i mozesz popatrzec na Michasia ciesze sie że jest zdrowy 👄 Jutro mam o godz 15:00 egz z psycho.społ. więc 3mać za mnie kciuki a teraz ide spac żeby jutro miec dość sił na egz. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatho trzymam mocno kciuki za Ciebie i życze powodzenia Balbinko ciesze się razem z Tobą ,że z Dzieciątkiem jest wszystko w jak najlepszym porządku.Wyobrażamsobie jakie to musi być piekne,bay móc oglądac dziecko jeszcze we wlasnym łonie.Dzidzi któremu widac buzie ,nosek,nózki,rączki itd-widac ,że sie rusza-to musi byc cos nie samowitego......:) :) :D Pozdrawiam wszystkie kobietki i życze miłego dnia🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że na topiku trwają wakacje, bo świeci pustkami :( Mnie dopadł leniwiec, nicmi się nie chce. 10.07 mamy przeprowadzkę do nowego domu. już się nie mogę doczekać :) lubię nowe miejsca :) pozdrawiam i 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula- mam nadzieje że sie udało. co tam u Was kobietki słychac . ja już popaludku szukuje sie do spania nie wiem czemu ale w tej chwili łapie mnie okropne spanie. a dzisiaj już nie tylko mnie cycki swędzą ale i bola. ale to już na pewno na @:(. wieżę że może jednak nie. a i pragne was poinformować że tak za 6 miesięcy znowu bedę ciocią Adama kuzynka jest w ciąży ta to ma fajnie ma 24 lata i to u niej juz 3 maluch bedzie ma 2 chłopaków a teraz bardzo pragnie dziewczynke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja koleżanka właśnie pojechała do szpitala :) Zaczął sie jej poród :)Oby był szybki i lekki!trzymajcie za nią kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit trzymamy kciuki i daj znać jak kolżance poszło i czy chłopczyk czy dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć 🌼 Zacznę od dzisiejszego porannego testu i nie wiem co napisać, no ale dobra pierwsza kreska ok a druga wyszła.....biała, bielsza od paska i mało widoczna nie wiem co to znaczy bo miała być różowa. Test którym robiłam nazywa się bobo test i podobno jak tu napisali wykrywa ciąże już po 2-3 dniach i czułość ma 10. chyba jeszcze poczekam jak @ nie przyjdzie i zrobię może w niedziele. Napiszcie mi coś na ten temat bo ja jeszcze z taką biała kreska sie nie spotkałam może Wy miałyście odczynienia z czyś takim. A i dodam jeszcze że wczoraj bolał mnie trochę brzuch i śluz miałam jakiś lejący, a tak to był gęsty, o co z tym chodzi?? Balbinko Michałek jest słodziutki i piękny, ale masz szczęście, super ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula kochanie nie mart sie dzisiaj ja tez robiłam test i moja jedna kreska byla różowa a druga biała jak śnieg. :( liczylam że zobacze 2 różowe a tu lipa moja wina bo zas szybko licze na to że test coś wykarze. Agula życze ci żebyś nast ępnym razem zobaczyła 2 cudowne kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka Tobie tez życzę zobaczenia II pięknych różowych kreseczek. Trzymam kciuki za Ciebie 🌼 Już sie nastawiłam na okres, bo to raczej nie możliwe, żeby nie pokazało w tym czasie II kresek :-( to byłby już 14 dzień od owulacji, chyba że się pomyliłam w obliczaniu. Idę z Tosią na spacer, będę po 15.00 miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny -starające się mamusie-głowa do góry!!! Zobaczycie ,żę dwie kreseczki się wam pokarzą i to wnet-zobaczycie!!! U mnie to jest nie ciekawie-jak wam pisalam kilka dni temu,że robiłam badania i liczyłam,że może cos z nich wyjdzie,a tu nic mam badania dobre.Co mam tereaz robic genetyke? nie masensu!!! jak mamy cos w genetyce czaśnięte to tak i inaczej o dzieciach moge sobie zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z tymi testami to roznie bywa czasami sa kopniete zrobcie sobie beteHCG i wszystko bedzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziła o 4.30 malutką dziewczynkę :) Sandrunię:) Waga 2800, wzrostu nie znam :) było troszkę komplikacji z mała, bo urodziła się 3 tygodnie przed terminem, ale już jest wszystko dobrze!!! Dziewczynki nie martwcie się brakiem dwóch kreseczek :) może robicie za szybko? w pierwszej ciąży zobaczyłam dwie kreski gdzieś tydzień po @, a w drugiej w następny dzień po @. co prawda niew iem czy to dobry przykład, bo ciąże skończyły się tak a nie inaczej, no ale rzowiajć zqaczęły się prawidłowo, tylko potem coś zaszwankowało :( buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomogły wasze kciuki jakie trzymałyscie za mnie :) zdałam wczoraj na 4 !!! Hurra!!! Został mi jeszcze jeden egz z psychol.rozwoju czlowieka we wtorek i jesli zdam to bede juz miec te upragnione wakacje :) Balbinka 👄 oglądałam wraz z mężem twojego Michasia i nie moge sie nadziwic że on jest takim małym człoweczkiem :) Marghi 👄 Agula 👄 malawronka 👄 Raria 👄 Gawit 👄 Madusia 👄 Przesyłam rowniez ogrom całusow dla pozostałych dziewczyn 👄 👄 👄 W środe widziałam sie z moja kuzyka i wymacałam jej brzuch obiema rękami i nawet jej urosł brzusio od ostatniego razu jak ją widziałam ale ona ślicznie wyglada z tą piłeczka na brzuszku aż sie cieplutko robi na sercu, ja też tak chce! Własnie sie dowiedziałam ze moja sąsidka, ktora brała slub 2 mies przede mna jest w 2 mies ciąży ochhh...a co ze mną? Moze to te nerwy przez szkołe i teraz sie odblokuja na lipca i moze sie zapyle :D Pozdrofka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia a na czym polega to badanie beteHCG i czy wykonuje się je tylko u lekarza szczerze mówiąc pierszy raz o nim słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka to badanie robisz w labolatorium normalne pobranie krwi jezeli stezenie beta hcg jest duze to jest ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. właśnie pomału szykuje sie do pracy dzisiaj idzę na 10 godzin ale nie ma co bedzie dzisiaj uśmiech na twarzy w pracy dziś jest wypłata a ja mam 218 godzin. to troszke tej wyplaty bedzie. troszke mi smutno bo mój kochany też idzie do pracy dzisiaj i jutro po 12 godzin. Madusia chyba raczej na razie nie bede robiła tego badania poczekam na planowany @ i wtedy jak nie bedzie zrobie test. za pierszym razem sóżniła mi się o 2 dni i wyszłoy mi śliczne różowe kreseczki. mam nadzieje że teraz też tak bedzie a jak nie to trzeba bedzie dalej się starać chociaż dobrze że staranie jest takie przyjemne.:). po 19 bede mam nadzieje że nie bede sama. całuski dla wszystkich kobietek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja narzie to tylko kibicem staranek bede ale jak odpoczywam psychicznie nawet jak nie ma @ to nie mam schiz ze jestem w ciazy meczace bylo to comiesieczne rozczarowaniejak na tescie byla 1 krecha.Juz jedna przyczyne mamy ale to dopiero po wizycie w klinice napisze o co chodzi mam nadzieje ze cos da sie zrobic choc sznse na to onoc marne ale w warszawie doknuja cudow wiec jestesmy dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×