Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

U mnie dzień cięzko, z Tosią rozmawiałam tylko przez telefon nawet mnie nie było na przyjęciu z okazji jej urodzin, za to obiecałam jej że ją jutro zabiore do kina, a tutaj buch, mam problem z fakturami i nie wiem jak mam to rozwiązać... i do której mi jutro zejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko - to jest jedyny minus prowadzenia biznesu - koniec miesiąca. Chyba zaraz mi się sprawy wyjaśnią bo właśnie wytoczyłam najcięższą broń. Co prawda teraz się czuję jak najgorsza świnia, ale chce to mieć z głowy i móc jutro być z Tosią. Mam nadzieje, że jutro wieczorem już będzie wszystko ok i też spokojnie będę sie mogła zająć naszym blogiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc skoro i tak i tak już nie śpię to witam Was wszystkie z rana i życzę udanego i pełnego uśmiechów dnia:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaria ja równiez cie serdecznie witam Wczoraj patrzyłam na bloga i twoje dzieci sa świetne zwłaszcza ta malutka blondyneczka jest troche podobna do mnie jak byłam w jej wieku -mój mąż tak stwierdził bo razem oglądaliśmy bloga. Pozdrawiam reszte kobietek i zycze miłego dnia- u mnie po deszczowym weekendzie słoneczko wyszło wiec moze bedzie grill i upieke placuszka drożdżowego ze śliwami bo mąż mnie o to gnębi a nigdy tego nie robiłam hehe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babencje. Aż boję się zapeszyć ale wam powiem, że jestem w 9 tyg ciąży. :D Dzięki za fotosiki :D. Dzisiaj oglądałam bo niesiadam do kompa ze strachu, że cosik się stanie. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. I ściskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga - ja taże dołączam się do gratulacji 🌻 więcej napisze jak ten młynek mi się skończy i obiecuję że bardziej zadbam o bloga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko - gdzie te obiecane fotki? wklejam też tabelkę żeby jeśli kogoś w niej nie ma mógł się dopisać STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....34.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Daga_p_11...27- 31..........?........ marzec07....... Częstochowa Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28.............05.06..........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28............07.06...........maj2007.... ....Wrocław Agatha2007...29-32........?........październik2006 ...ok.Krosna zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Agula2121.....28-30.......28.06........czerwiec2007.. ....Warszawa lola u............28-31........13.08........wrzesień2006......ok. Rzeszowa MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Balbinka.......23tc.......20.10.2007......dluugo.....Kat owice,RudaŚl. Frania...........11tc...........30.11.2007.... ..cykl.........Oosterhout Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania.........23.10. 79......balbinka2@tl en.pl......7456466 nueva .........Violka ............1976 ......violek5@o2.pl .........8554249 Madusia3......Magda..........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina..30.09.1985.....karol inakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda........16.04.84...........Roxi29 6@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia.......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa......03.03.84........malawronka1@wp .pl...10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986...AgathaJanas@int eria.pl...9302144 zlosna78.......Ania.........09.09.1978.....zl osna@interia.pl......768392 Raaria......Sara Maria....15.05.198!....raaria@abn-mail.pl..... 4233094 lola u.........Jolanta..........20.12..........lolau@ gazeta.pl........991099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu coś sie utaj ruszyło :) mi już lepiej po tej nerwówce, zrobiłam duże zakupy kosmetyków i mi sie poprawiło... a od jutra ostro biorę się za pracę, żebym więcej czegoś takiego nie musiała przechodzić :) no może nawet od dzisiaj zacznę porządnie pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Daga- gratuluje i zycze abys doczekała swego 👄 Balbinko- 3mam kciuki i mam nadzieje że to tylko Michałek urządzil sobie małe disco w brzuszku ;) Dziewczyny wpadłam na chwilke pochwalić sie że moja kuzynka dzis o godz c17-tej urodziła synka długiego na 54cm i waga 325 !!! Dziwne ale ciesze sie z tego powodu i to bardzo i juz nie moge sie doczekac az zobacze malego Dodam jeszcze że moja kuzynka miała ślub 3 tygodnie przed nami:) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka - myślę że będzie wszystko ok Agatha - gratulacje dla kuzynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko daj znać czy wszystko wporzadku z Tobą i z Michałkiem, bo my sie tutaj troszke, a nawet bardzo niecierpliwimy.... 👄 Raaria i Balbinka- dziekuje w imieniu kuzynki za gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie- zanim przeczytam co sie dzisiaj działo przekaże Wam wiadomośc od Balbinki, po południu dostałam od niej sms-a, że jest w szpitalu, że robili jej badania, że jeszcze nie rodzi i ma kroplówkę rozkurczową i że musi leżeć niewoiadomo jak długo. Więc to najważniejsza wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam drugą widomośc że właśnie Balbinka leży pod kroplówką, że skurcze się troche uspokoiły, że czeka na wizyte i Was wszystkie pozdraawia, i że juro sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia gratuluję i oczywiście z niecierpliwością czekamy na dalsze wieści :) Balbinko a Tobie i Michałkowi zycze szybkiego powrotu do domku i obyś jeszcze w tym dwupaku pochodziła!!! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaria- miałam takie przeczucie że Balbinka została w szpitalu, bo zawsze jest tak że jak cos sie dzieje to oni musza zostawiac na obserwacje daną osobę i mysle że to jest lepiej dla naszej kochanej Balbinki i jej Michasia Czekam na szybki i szczesliwy powrot Balbinki na forum. Trzeba jej jakos przegadac aby sie nie denerwowała bo te skurcze mogły byc spowodowane nerwami np. przez te remonty. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nie napisze duzo bo pisze z netu z komórki! Chcialam tylko Was pozdrowic U mnie wszystko ok Z Balbinka mam kontakt telefoniczny a co do Dagi to nie bede Ci tu gratulować bo zrobilam to juz dawno ale wiedz ze od kad sie dowiedziałam trzymam za Was kciuki ! Gorące pozdrowienia Odezwe sie jak bede w domu a kiedy to nastąpi to nie wiem bo kuzynka ma jeszcze 2tyg do terminu i narazie trzyma sie w komplecie a zreszta jak urodzi to tez z nia zostane pomoc bo jej boski m wraca w ostatni weekend sierpnia Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie kochane kobietki 🖐️👄👄👄 Wpadam tylko na chwilkę,aby Wam zakomunikowac,że z nasza KOCHANĄ Balbinką i Michałkiem jest dzięki Bogu wszystko w porządku :) :) :) Prawdopodobnie może nawet i jutro wyjdzie ze szpitala. Jestem bardzo zmęczona-odezwe się jutro. Przesyłam całuski dla Was wszystkich i życzę miłej nocki😴❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj chyba już nic więcej nie napiszę, ale chciałam tylko przekazać wiadomośc od Balbinki - pisała dzisiaj koło 18 że właśnie jest po ktg (czy jak to się tam nazywa) - dokładnie tak napisała, wiec nie wiem po czym była - że nie ma już żadnych skurczy i że najprawdopodobniej jutro wraca do domu i obiecuje że więcej już nam srch nie napędzi (aż do października) i jescze przekazuje pozdrowienia -0 do pozdrowień tez się przyłączam - miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podaje adres bloga: www.anticipate.bloog.pl Powiedzcie mi proszę czy macie jakiś sposób na zazdrosne dziecko, bo mnie pomału już Tosia wyprowadza z równowagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wpadam tu z informacjami o partii kobiet, poniewaz media jakos ja dyskryminuja poki co. Zastanowcie sie wiec, czy reprezentuje ona wasze intersy- w koncu kobiety stanowia 53 procent naszego spoleczenstwa oto postulaty - PK domaga sie: -opieki medycznej nad kobietami (zwłaszcza w okresie ciąży, porodu, badań okresowych) -przywrócenie funduszu alimentacyjnego -przyznanie nie jałmużny, ale godnych zasiłków wystarczających na wychowanie dziecka w ubogich rodzinach -zlikwidowanie domów dziecka na rzecz domów rodzinnych wyrównanie płac z mężczyznami -zaostrzenie kar w przypadku maltretowania kobiet, gwałtu czy zmuszania do prostytucji -realna polityka prorodzinna -opieka nad samotnymi matkami -edukacja seksualna -refundacja środków antykoncepcyjnych i leczenia niepłodności możliwość samostanowienia w kwestiach planowania rodziny Politycy zmieniają się, odchodzą z rządu, a kwestia polepszenia warunków życia kobiet i ich praw zostaje niezmieniona. Dlatego uważam, że kobiety powinny założyć własną partię, bez względu na to czy mają lewicowe czy prawicowe poglądy. Kobiety, które są aktualnie w parlamencie nie reprezentują wystarczająco naszych interesów. Tkwiąc w sporach ideologicznych nie załatwimy nawet tego minimum spraw dotyczących nas wszystkich i najbardziej bezbronnych - dzieci. http://partiakobiet.org.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a szczególnie nasza kochaną Balbinkę z michałkiem Ciesze sie że z nimi wszystko juz dobrze i oby tak było zawsze Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też sie dzisiaj melduję, jestem nieprzytomna bo musialam wstać o 6 a tutaj mogę na chwilke odpocząć i dalej startuję ale póki co zrobię sobie kawke i na chwile się odstresuję aha na dodatek jestem ciut zła bo sobie pomyliłam rachunki telefoniczne, dwa razy zapłaciłam komórke a nie zapłaciłam domowego i teraz mi domowy odłączyli i nie mogę dzwonić aż w końcu nie podłączą z powrtotem. Za to nakupiłam sobie znów kosmetyków, dzisiaj rano przyszła paczka więc mi sie poprawiło :) Balbinko jak się trzymacie? Pozdrawiam tez pozostałe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie kobietki🖐️ ,a w szczególności Balbinke i Michałka👄👄👄 Tyle strachu zjadłam jak się dowiedziałam o tym ,że Balbinka wylądowała w szpitalu,ale ciesze się bardzo ,że wszystko powróciło do normy:) Caluski dla wszystkich babeczek👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi -Balbinka chyba wszystkim nam napędziła strach, osobiście aż w nocy spać nie mogłam. Balbinka - co do prezentu dla Michałka to się nie martw na prezent też się znajdze :) tylko nie kupuj tak dużo rzeczy bo nie będę już miała co kupić... no chyba zstaną mi tylko pieluszki bo pieluszek nigdy za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko - oczywiście ze Was dwiedzę, w końcu mam całkiem blisko, ale tak z pustymi rękami to nie wypada przychodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko - oczywiście ze Was dwiedzę, w końcu mam całkiem blisko, ale tak z pustymi rękami to nie wypada przychodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka Witaj skarbie👄👄👄 Piszesz,że jestes głodna,ale jeszcze troszeczke i będziesz mogła ładowac w żołądek:P Cieszę się ogromnie ,że się dzielnie trzymasz no i że z Wami jest już oki:D:D:D:D:D:D Ostatnio mnie na nowo dół przygniata-nie chciałam Wam tutaj znowu jojczyc,ale i tak spotkałyśmy się na innym kafe to dla Ciebie i Gawit❤️👄❤️👄serce]👄 Gdybym mieszkala troszeczke bliżej Ciebie Balbinko to pewno pragnienie odwiedzenia Cię i poznania osobiście obudziloby się dawno we mnie.Była mowa o upomnikach dla naszego internetowego siostrzenca-JAK TYLKO PRZYJDZIE NA ŚWIAT TO JA CHCIAŁABYM DOSTAC ADRES JEGO ZAMIESZKANIA-ciężko mi będzie osobiście.....ale przecież kurierów w dzisiejszych czasach nie brakuje,zresztą i poczta tez dobrze prosperuje............. Raaria👄👄👄👄👄 wiesz perełko Tobie to zazdroszcze Twojego tupetu i fantastycznego ,pogodnego zawsze humoru-TEŻ BYM CHCIAŁT TAKĄ BYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!,ale to chyba nie nastąpi nigdy,chyba że faktycznie Bóg mnie obdarzy dzieckiem.Tak się bardzo o to modle..... Nic nie zanudzam Was więcej-ide sprzątac-już 2 miesiące z malymi przerwami sprzątam w domu,bo mamy też remont,a za 11dni mam wesele siostry.Buziaczki dla wszystkich kobietek👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko Napisalaś mi na tamtym kafe,że jestes na mnie zła,że się z Tobą nie przywitałam,ale popatrzna posta przed Twoim-tam jest mój i są całuski dla Ciebie.Nie rozpisywałam się tam za dużo poniewaz chciałam tylko podziękowac dziewczyną za ich dobre serce na czele z naszą siostrzyczką GAWIT,ze mi dodały troche nadzieji-jest mi strasznie ciężko,boje się najgorszego...... Powtarzam,że chciałam podziękowac i wrócic tutaj,bo tam jestem nowa,nie w temacie,czuje się zagubiona ,a tutaj między Wami czuje się jak w domu między siostrami.Dziękuje Wam ,że jestescie,że mnie przygarnełyście do siebie-jesteście KOCHANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uciekam sprzątac-jestem sprzątaczką etatową,bo najmłodsza siostra to jest duży len a a kolejne 2 siostry na czele z panią młodą sa w Anglii -wracają w piątek.A!w piątek będe w Krakowie bo jade na lotnisko po siostre -gdyby ktoraś z Was była w Krakowie to bardzo chętnie się umówie na kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi - skoro będziesz w piątek w Krakowie to ja tez w piątek jadę do Krakowa :) to tylko musimy się na gg umówić gdzie się spotykamy :) Co do mojego wiecznego optymizmu to tego da się nauczyć. Już jako dziecko druga mama mnie nauczyła że nikt i nic nie może sprawić żebyśmy się źle poczuli bez naszego pozwolenia. Więc sie może dziać co tylko chce a ja zawsze w tym szukam dobrej strony:). Co do wyżalania się to oczywiście myślę że możesz nam się wyżalać z czego tylko chcesz, w końcu od tego jesteśmy :) ale z tego dołka to wychodź jak najszybciej :). Co do sprzątania to podziwiam, u mnie w domu bajzel jak się patrzy, ale skoro jestem sama w domu to mi sie nie chce sprzątać, gorzej jak ktoś mnie chce odwiedzić. Dzisiaj rano przyjechał mój tata i chyba sam troche posprzątał, aż mi wstyd, bo mój tata to jest taki pedant że wszystko musi mieć dokładnie i w kancik i najlepiej od linijki... Balbinko - i jak wyszedł ten test? 30 km to jest rzut beretem :) więc się przygtuj w październiku że zrobię Ci nalot :) i ile kołoczków w końcu kupiłaś? No i gratuluje odwagi z tą glukozą :D brawo!!! :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×