Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Witam. Własnie wróciłam od ginka, czekałam w kolejce do niego od godz. 15:20 do 21:00 makabra ale przynajmniej dowiedziałam sie że po poronieniu ( bo to była moja pierwsza wizyta od 3,5 mies) nic mi sie nie dzieje i jestem zdrowa jak fiks. Nawet powiedział mi z którego jajnika miałam jajeczkowanie w tym miesiącu :D no i nie wziął ode mnie ani centa no i zaoszczędziłam 50PLN. A jesli tak moge sie bezczelnie wtrącić to mój stosunek do książek jest nawet dobry nie czytam wiele ale jak tylko cos mnie zainteresuje to zaraz wchłaniam książkę, chociaż są wyjątki, bo ks. \"Północ południe\" czytam juz chyba 3-ci rok ;) No alew uwielbiam sage Margid Sandemo \"Saga Ludzi Lodu\"- cos cudownego polecam!!! Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze zapomniałam napisac ze na moim blogu www.opportune.bloog.pl dodalam kilka kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę do tyłu-jestem bardzo zmęczona Lolu to co się teraz dzieje w moim domu nazwała dokładnie po imieniu :D,a co będzie jutro to az się boje myślec-spiepsze znowu z domu;) Zartuje nie moge tego zrobic.Ciesze się bardzo z tej uroczystości która się kroi w domu,ale przygotowania są okropnie męczące. Agatha no to bierzcie się do roboty:P nie odwlekaj cie za długo ze staraniami❤️ Emeena to samo radze tobie,jeżeli pragniesz dziecka to nie zwlekaj Bog wie dokąd-zobaczysz,że tym razem bedzie dobrze.Raaria jutro jak dorwe chwilke czasu,jak Ty będziesz równocześnie dostępna to sprawdzimy czy działa....wiesz co mam na myśli Nic nie dostałam-sprawdzałam poczte kilkakrotnie👄👄👄 Balbinka-musi byc dobrze-pamiętaj musisz byc mocna.Sprawdzałas dzisiaj poczte? 👄👄👄👄 Lolu👄 Gawit👄 Zycze Wam wszystkim kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka sorry,ale jakoś mi umknełaś:( Zycze Ci słodkich snów i mam nadzieje ,że nas wnet poinformujesz ,że wczasy tego roczne były bardzo owocne;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi na to czy wczasy byly owocne to jeszcze troszke bede musiala poczekać zanim się okaże czy tak czy nie. ale mam nadzieje ze nareście zobacze na teście upragnione 2 kreseczki. dobranoc Wszystkim dziewczynką i Tobie Michałku życze słodkich snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze jedno chciałam napisać, ponieważ Madui się już wygadałam że coś dostnie to Aniu i Gosiu Wam też od razu mówię, że coś dla Was przygotowałam żeby nie było że Madusie faworyzuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedna informacja, Madusia mówi do mnie \"mamusiu\" a więc dorobiłam się trzeciego dziecka :) na dodatek starszego ode mnie, no a że Wy jesteście moje siosrzyczki to myślę, że mogłaby mówić do wa \"ciociu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szkoda,że na razie mogę tylko pisać jak jestem \'at work\'...niedługo dorobię się neta w domu, tylko muszą kabel pociągnąć..... teraz czytam \"Anemony\" Wojnarowskiej.... Agatha2007:Sandemo kiedyś wpadła mi w ręce i faktycznie wciągająca.. Jak lubicie ciekawą literaturę albo nie lubicie opasłych tomisk polecam \"Po drugiej stronie lustra\" Szczepkowskiej - świetne opowiadania z niespodziewanymi zwrotami... dziś wraca mężuś po tyg. nieobecności, hurra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko i Marghi no my juz sie staramy drugi miesiąc i nadal nic a lekarz nie chciał nam nic przepisywać uznał że jestem na tyle zdrowa że sama sobie bez leków poradze no ale to radzenie troche długo trwa ale nie trace nadzieji narazie... ;) Balbinko- chciałam ci podziekowac za śliczne foteczki, jak je oglądałam to śnilo mi sie że jestem w ciąży i urodziłam dzidziusia, miał czarne włoski i chyba to był chłopczyk (może Michałek bedzie miał czarne 🌼 ):) Miłego dnia wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu wiedziałam, kiedy mogę zajść w ciążę, pierwsza próba i udało się, ale jak wiecie nie do końca...uważałam na naukach przedmałżeńskich jak mówli o cyklu;)... Balbinka-2 właśnie zbieram się do Zafona...najpierw poszukam w bibliotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaria dziękuje❤️lubie dostawac niespodzianki:D :D :D Malawronka ja trzymam kciuki i za Ciebie Agatha też;P tak mocno mocno.... Naszej Kochanej Balbince ostatnio cały czas coś dolega:( -to są uroki ciąży,ale nie ma się co martwic bo to jest normalne za wyjątkiem tego uciążliwego kaszlu-dobrze ,że idziesz do lekarza,ale tak czy inaczej zobaczysz,że będzie dobrze.Musisz Aniu uzbroic się w cierpliwosc jeszcze te pare tyg.,a naprawde jest warto!!!!!! Nie wiem jak u Was siostrzyczki ,ale W N.Sączu pogoda się spieprzyła-jak będzie taksamo jutro to pozamarzamy w tych naszych zwiewnych sukieneczkach-błagam P.Boga aby nie padało,bo będzie już wogule przegwizdane:O ,no ale nie mamy na to dużego wpływu.Ja na godz. 14;00 ide do kosmetyczki,aby mi zrobiła paznokietki-chce,aby mi je ładnie ozdobiła.Napewno się odezwie po południu Zycze Wam wszystkim panią miłego dnia🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! w tej chwili dostrzegłam,że Raaria do godz.2:30 była jeszcze przy kompie-tz.,że obecnie dla Niej jest środek nocy-jakaś kołysanka by zgrzała :D :D :D Ach śpij kochanie Jeśli gwiazdkę z nieba chcesz - dostaniesz Czego pragniesz daj mi znać Ja ci wszystko mogę dać Więc dlaczego nie chcesz spać? Ach, śpij, bo nocą, Kiedy gwiazdy się na niebie złocą Wszystkie dzieci, nawet złe, Pogrążone są we śnie A ty jedna tylko nie... Aaa... Aaa... Były sobie kotki dwa. Aaa... Aaa... Szarobure, szarobure, obydwa Ach, śpij, bo właśnie Księżyc ziewa i za chwilę zaśnie A gdy rano przyjdzie świt Księżycowi będzie wstyd, Że on zasnął, a nie ty W górze tyle gwiazd, W dole tyle miast. Gwiazdy miastom dają znać, Że dzieci musza spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biją dzwony w pobliskim kościele..godzina 12:00...a ja zaraz wciągnę jogurt z musli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emeena – cieszę się, że w końcu wraca Twój mąz, pewnie bardzo się za nim stęskniłaś. Co do książek to jakiś czas temu u Kasi znalazłam książkę „Macocha” i zaczęłam ją czytać, książka super, czasami po prostu płakałam ze śmiechu. Balbinko – żeby Ci się więcej taka noc nie powtórzyła 👄 Malawronka – jak już pstrykniesz pare fotek waszym nowym zwierzkom to proszę przyślij, wstawimy na bloga Marghi – kochan 👄 dziękuje za kołysanke... ale się teraz rozkleiłam 🌻 I jeszcze dodałam na bloga zdjęcia Agathy www.anticipate.bloog.pl tam gdzie jest * musicie wstawic „i”, i na moim też jestw znajomych www.opportune.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaardzo się stęskniłam, a książkę sprawdzę zaraz o czym jest. zwierzątka też mam:) 2 psy wzięte tydzień temu ze schroniska.Są kochane. jest podwójne szczęście, jak można kogoś uszczęśliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuruj się Balbinka, żebyś była silna dla maluszka:) mój kiedyś przyszły synek też będzie miał na imię Michałek:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE :) Balbinko - cieszę sie ze wszysto ok, dokonałam też kilku zmian na blogu, jak sie któraś z Was domyśli jakie to piszcie :) ale konkurs niestety bez nagród :) no chyba że jakąś nagrode wymyślicie :) i eszcze musze się dowiedzieć jak dodawać muzyke na bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyskie kobietki i Ciebie Michałku też witam. jestem tylko na chwile bo za chwilke idę spać. zmęczona jestem byłam w pracy 12 godzin jutro idę na 19 godz. i się zaczyna łapanie godzin koniec już mojego urlopu. Agatha2007 ja sie staram o dzidzie już 4 miesiąc a nie jedna by powiedział dopiero ale mnie to wkurza już . za pierwszym razem starałam się tylko 3 tygodnie a tu co jest grane? Balbinko zdjęcia koników prześle Ci w następnym tygodniu. emeena ja tez mam pieska ze schroniska jest świetny mam go juz chyba 3 lata.Pieski ze schroniska są bardzo oddane. Marghi dziękuje za trzymanie kciuków licze na bociany , na waszę kciuki i na ....... i na słoneczko na niebie. jak tam paznokcie udane też planuje sobie zrobić. całuski dla wszyskich ide spać dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec od jutra rana super remement na blogach robie :) No i musze zaczac robic dwa nowe zeby były gotowe gdy nadejdzie czas zeby wam o nich powiedziec :) a nie dopiero w trakcie tworzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jeszcze pracowałam a przy papierkach żeby mi się nie nudziło włączyłam sobie Harry Potter część 3 i tam było jedno takie mądre zdanie, które Wam zacytuje: \"Uśmiech losu można zobaczyć nawet w tych najciemniejszych chwilach, trzeba tylko pamiętać żeby zapalić świece\" Nie wiem czy to dokładnie tak jest w polskiej wersji bo oglądałam po angielsku, ale taki jest sens tych słów. Gosiu, przeczytałaś dokładnie co napisałam wyżej? :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie siostrzyczki!!! :) Widzę ze wszystkie się weekend\'ujecie. Ja tak jak obiecałam pracuję nad blogiem, wiec mam prośbę, jeśli macie jakies ulubione blogi lub strony www podajcie mi je żeby znalazły się na blogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widze znów prowadzę monolog. Wyremontowałam bloga :) Zamieniłam kategorie Nasze buzie i nasze słoneczka w galerie wiec zdjecia są w miniaturkach, czy tak samo mam zmienić kategorie nasze podróże i nasze spotkania? Póki co ide się zrelaksować oglądając jakieś dvd i biorę się za remont innych blogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko- dbaj o was a zobaczysz że wszystko bedzie ok. Wieksza czesc leków to ty wchłaniasz a Michałek tylko troszeczke wiec nic mu nie bedzie zwłaszcza ze w innym wypadku lekarze nie pozwolili by ci na jakiekolwiek leki ;) Raaria- dziekuje za dodanie fotek dopiero dzis je oglądałam na blogach i dzis przeczytałam wiadomosc e-mail. Nie mogłam wczesniej poniewaz mam ograniczony dostep do kompa a na drodze stoi mój mąż który go okupuje (gra w Traviana, itd) a ja z nim o to wojne prowadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko - no mój ojczym ma dośc spory samochód i jakby się nie dało nikogo innego znaleśc to moge z nim pogadać, ale zapytam jeszcze Mame Anielke, może ona kogos zna. O poniedziałku pomyślę, może jak będę wracała z Tychów to wpadne, bo do 20 tam mam spotkanie, a potem mogłabym przyjechać do Ciebie. Agatha - a w Tibie przypadkiem Twój maż jeszcze nie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj 15 minut na koncercie Lady Pank w Krosnie z mężem, jego kuzynką i jej narzeczonym ale tak jakos było nudno (jedynie mój M dobrze sie bawił) to wróciliśmy do domu na flaszeczke ;) uczcić nasza jutrzejsza 1 rocznice ślubu no i pokłuciłam sie z M ale zaraz sie przeprosilismy bo w koncu MIŁOŚĆ górą!!!! ❤️ Raria czy chodziło ci o to że moj M na mnie sobie pogrywa? Hehe Jesli o to chodzi to zapewniam że siedzi na mnie jak na czereśni :D Dobranoc dziewczynki ide spyniać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mam ogólno dostępnego bloga zatytuowanego \"pogoda ducha\" czy możecie mi podpowiedzieć która z tych piosenek będzie najlepsza zeby ją tam dodać? A może macie jakieś inne pomysły? 1. http://raaria.wrzuta.pl/audio/9kyT6qM95E/deszczowa_-_majka_jezowska 2. http://raaria.wrzuta.pl/audio/aoJkkbHzue/jeszcze_w_zielone_gramy_-_magda_umer 3. http://raaria.wrzuta.pl/audio/ozLFfuoI8V/nic_nie_moze_wiecznie_trwac_-_anna_jantar 4. http://raaria.wrzuta.pl/audio/9yMrWMZkHz/na_zlotym_wybrzezu_-_irena_jarocka 5. http://raaria.wrzuta.pl/audio/gtGW2883aW/nie_wiadomo_ktory_dzien_irena_jarocka Teraz jeszcze kilka słów o zmianach na blogu chociaż nie wiem czy tam zaglądacie, ale pracowałam nad tym przez cały dzień: Pierwsza i podstawowa rzecz to to że nektóre katalogii zamieniłam w galerie. W galerie zamieniłam katalog: nasz buzie i nasze słoneczka w dawnej formie pozostały natomiast: nasze podróże i nasze spotkania, napiszcie mi proszę czy chcecie żeby zostały w takiej formie jak są czy żeby zamienić je też w galerie. Galeria od kategorii różni się tym że są w niej miniaturki. Druga zmiana to taka że dodałam adresy \"zaprzyjaźnionych\" blogów i stron www, więc jeśli chcecie żebym dodała też jakieś inne, np. adresy waszych prywantnych blogów czy blogów waszych przyjaciół albo strony internetowe to też proszę żebyście do mnie o tym napisały. A trzecia zmiana to niespodzianka, o której dowiecie się tylko jak wejdziecie na strone przez eksplorera i oczywście macie podłączone głośniki do komputera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×