Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Witajcie siostrzyczki👄👄👄 życze Wam miłego dzionka🌼 Myślałam,że będzie dzisiaj świeciło słoneczko,a tu kicha:(chmurska paskudne są na całym niebie.Nie ma jak to we Włoszech-słoneczko świeci od świtu do zmroku.Jade zawieśc męża do mechanika po samochód.szok !w nowym no 2 letnim seacie są problemy ze sprzęgłem,no ale podobno wymienili coś tam i ma chodzic jak brzytwa.Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emenna - cieszę sie że tak sobie z tym radzisz, co do poczekania dłużej z zajściem w ciąże zalezy to od tego jak Ty będziesz się czuła psychicznie, bo z medycznego punktu widzenia dłużej czekać nie trzeba Marghi - jak u Ciebie nie ma słoneczka to przyjeżdżaj do mnie, tutaj słoneczko jest i to dużo, zrobmy potem nalot na Balbinke :) A u mn8ie dzisiaj sprzatanie, przyszła Pani Jola i mi pomaga, znazy w tej chwili to ona sprzata a ja sobie siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas pokaże...czasem zaczynam się zastanawiać czy to się naprawdę wydarzyło...ale zostały mi tabletki, pozytywne testy ciążowe i karta ciąży ze zdjęciem usg...chyba schowam gdzieś i kiedyś wrócę do tego tak na spokojnie mimo to rozpiera mnie energia..chcę coś zrobić teraz w życiu, żeby następny dzidziuś \"zdecydował\" się zostać, stworzyć jak najlepszą rodzinną atmosferę, pełną miłości i zrozumienia, jak najlepsze warunki dla przyjęcia dziecka, to jest moim celem. życzę Wam również powodzenia w staraniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emeena -widzę , że jesteś bardzo mądra kobieta :) naprawde podziwiam, napisz prosze skąd jesteś i jak chesz dopisz się dom naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....34.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Daga_p_11...27- 31..........?........ marzec07....... Częstochowa Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28.............05.06..........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28............07.06...........maj2007.... ....Wrocław Agatha2007...29-32........?........październik2006 ...ok.Krosna zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Agula2121.....28-30.......28.06........czerwiec2007.. ....Warszawa lola u............28-31........13.08........wrzesień2006......ok. Rzeszowa MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Balbinka.......31tc.......20.10.2007......dluugo........ ....,RudaŚl. Frania...........26tc...........30.11.2007.... ..cykl.........Oosterhout Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania.........23.10. 79......balbinka2@tl en.pl......7456466 nueva .........Violka ............1976 ......violek5@o2.pl .........8554249 Madusia3......Magda..........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina..30.09.1985....... .karolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda........16.04.84............Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia.......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa......03.03.84...........malawron ka1@wp.pl...10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986.....AgathaJanas @interia.pl...9302144 zlosna78.......Ania.........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara Maria....15.05.198!....raaria@abn-mail.pl..... 4233094 lola u.........Jolanta..........20.12............. lolau@gazeta.pl........991099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....34.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Daga_p_11...27- 31..........?........ marzec07....... Częstochowa Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28.............05.06..........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28............07.06...........maj2007.... ....Wrocław Agatha2007...29-32........?........październik2006 ...ok.Krosna zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Agula2121.....28-30.......28.06........czerwiec2007.. ....Warszawa lola u............28-31........13.08........wrzesień2006......ok. Rzeszowa emeena.........ok.32-34......??...........czerwiec2007......ok.Gdańska :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emeena - czekamy na Ciebie :) a ja sie musze zacząć zbierać i wyjść z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka Słoneczko co się dzieje?dlaczego jesteś taka zła i zrezygnowana? Daj uśmiechnij się o tak :),a tak wogóle to Ty masz piękny uśmiech i jest Ci z nim bardzo do twarzy.Nie mam czasu siedziec przy necie,bo cały czas coś się u mnie w domu dzieje......Jednym słowem Anulka chce Ci powiedziec,że jesteś szczęśliwą kobietą,bo nosisz w sobie nowe życie.Niech Ci to doda sił,nadzieji i uśmiechu na twarzy.przesyłam Ci tysiąc buziaczków i prosze,jak przeczytasz mojego posta abys mi odpisała.Ania pamiętaj ,że stres ,zły nastroj i nerwy nie sprzyjają Michasiowi,a mi jest bardzo przykro mając świadomośc,że gdzies tam sobie sama leżysz i płaczesz do poduchy.Chyba faktycznie umówie się z Raarią i jeszcze dzisiaj zrobimy Ci nalot:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko - no wiec zgadzam sie z Gosią w 100% więc uważaj bo jeszcze do Ciebie dzisiaj wpadniemy i będziemy się tak długo wygupiać, aż się zaczniesz śmiać :) Czy z mamą już lepiej czy dalej tak samo? Może stąd się wziął Twój dzisiejszy nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu już Ci na maila odpisałam Gosiu wiesz co? nie tylko Tobie nie mówią nic o ciążach w rodzinie, ja swoim kuzynką tez nakopie jak tylko urodzą, a właśnie jednej jak urodzi, a drugiej jak sie z nią tylko zobacze bo już urodziła, i to w czerwcu, no i oczywiście sama musiała do niej zadzonić i sie zapytać czy uż urodziła i co urodziła, urodziła chłopczyka - będzie Mateusz. A druga jeszcze opieprze jak sie z nią zobacze bo dopiero co Ciocia Aniela się wygadała, że Anita tez jest w ciązy, ale ona chyba ma termin dopiero na grudzień. Musze znikać bo mi Papaja wywala wszystko ze śmietnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, u mnie jest mój młodszy brat więce pewnie ja pokażę sie dopiero wiczorkiem, życzę wam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. coś dzisiaj tez mam podly nastruj płakłam sobie dzisiaj za mojim aniołkiem nie wiem sama dla czego i po co przecież to już nie ma sensu. a mam dla was wiadomość tam gdzie ja mieszkam mieszka z nami równierz mojego M tato my na górze a on na dole ale to mało ważne ważne jest to że kupił on ostatnio sobie zwierzątka dwa. są śliczne . jak macie ochote to mozecie zgadywać co to takiego. całuski dla was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiłam tylko tabelkę. bo pewne dane już nie były aktualne. Balbinko mam nadzieje że już w 100% poprawił Ci się chumor albo w Twojim przypadku powimien poprawić się Wam na 200%. Raaria jak tam wizyta Twojego młodszego brata? Marghi i jak tam problemy z autem mam nadzieje że już ich nie ma. emeena cieszę się że myślisz pozytywniea a to w tej chwili jest dla Ciebie naj ważniejsze dbaj o siebie zebyś była w 100% procentach gotowa na przyjęcie Swojego nowego aniołka. STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....34.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Daga_p_11...27- 31..........?........ marzec07....... Częstochowa Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28.............05.06..........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28............30.08...........maj2007.... ....Wrocław Agatha2007...29-32........?........październik2006 ...ok.Krosna zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Agula2121.....28-30.......28.06........czerwiec2007.. ....Warszawa lola u............28-31........13.08........wrzesień2006......ok. Rzeszowa emeena.........ok.32-34......??...........czerwiec2007.. ....ok.Gdańska MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Balbinka.......31tc.......20.10.2007......dluugo........ ....,RudaŚl. Frania...........26tc...........30.11.2007.... ..cykl.........Oosterhout Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania.........23.10. 79......balbinka2@tl en.pl......7456466 nueva .........Violka ............1976 ......violek5@o2.pl .........8554249 Madusia3......Magda..........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina..30.09.1985....... .karolinakrawczyk@inte< /a> r ia.pl...8689089 Mika23.....Magda........16.04.84............Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia.......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa......03.03.84...........malawron ka1@wp.pl...10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986.....AgathaJanas @interia.pl...9302144 zlosna78.......Ania.........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara Maria....15.05.198!....raaria@abn-mail.pl..... 4233094 lola u.........Jolanta..........20.12............. lolau@gazeta.pl........991 099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizyta brata jakoś... siedział przy komputerze Pokłóciłam się ze swoją \"orginalną\" mamą, ale to jest normalne I byłam zobaczyć się z Tosią... Jak zwykle rozrabia, dzisiaj już przegięła więc zagroziłam że jej lanie spuszcze...na szczęscie nie musiałam tego robić, bo stwierdziła że nie chce sprawdzać czy potrafie :) i była grzeczna malawronka -a może to fretki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwartek, więc jestem dziś mam ochotę poprawić sobie humor i pójdę do fryzjera:)obciacham ile się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Pokazuje sie tylko po to abyscie nie myslały że mnie nie ma. Balbinko - bardzo mi przykro że nie moglam uczestniczyc w twoim smutku i ci nie pomogłam ale dobrze że jest nas duzo bo inne dziewczynki były z toba wtedy kiedy ja nie mogłam 🌼 Ps. Dziekuje za śliczne zdjęcia :) emeena- witam cie serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff...jak dobrze, że ktoś się pojawił:) witaj Agatha2007:) dziewczyny, tak konkretnie to jakie są powody z medycznego punktu widzenia, żeby przełożyć starania o dziecko na ileś tam po poronieniu.Wiem, że są to różne terminy, ja mam poczekać 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane👄👄👄 Ciesze sie BARDZO,że Balbinko czujesz się lepiej-dal Ciebie👄👄👄 Ja wczoraj z mężem uciekłam z domu-mam już dośc tego zamieszania,dośc ,że mamy gości od niedzieli to jeszcze wczoraj mieliśmy kolejnych gości ,ale tylko przelotowych.Rano byliśmy z mężem w Kościólku potem pojechaliśmy do mojej teściowej-przebraliśmy się i poszliśmy sobie nad rzeczke.Kąpac się nie dało,bo możecie sobie wyobrazic jakie są nasze polskie rzeki-syf okropny,ale za to opaliłam się troszke-Raaria błagam nie mów mi ,że będe miec raka.......... Raaria👄❤️ Agatha❤️👄 Malawronka-samochód naprawiony-także mamy znowu dwa👄❤️ Gawit👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emeena Skarbie różnie to mówią lekarze,od 3 do 6 miesięcy,ale wg. mnie to zależy przedewszystkim od kobiety czy jest gotowa psychicznie i fizycznie ,aby się starac o następne dzieciątko.Mi także mówiła położna ,że po poronieniu najlepiej jest sie starac o dziecko od 3 do 6 miesięcy,bo potem mogą byc problemy z zajściem w ciąże.Nie wiem dokładnie jak to jest ,bo naprawde opinie są podzielone.Ja osobiscie po 1 -wszym poronieniu czekałam 6 miesięcy,a teraz myśle się starac o dziecko na nowo ,że tak powiem na dniach.Dodam,że straciłam 2-gie dziecko w maju.Robiliśmy z mężem jakies tam badania i wyniki mamy dobre-zostawiamy wszystko w rękach P.Boga.Emmeena ja Ci życzę szczęścia i powodzenia.Jeżeli nie masz toxoplasmozy,jakiś stanów zapalnych to staraj się po 3,4@ o następn dzidzi-zobaczysz,że tym razem będzie dobrzr.BUZIACZKI👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo Marghi:):) raczej wolę poczekać,ale pytam w razie,gdyby przytrafiła się wpadka, jakie mogłyby być konsekwencje.. a czy przydarzyło się Tobie czy Wam dziewczyny coś takiego: nie cierpię piosenki \"Lemon tree\" Fools Garden, byłam u lekarza i dowiedziałam się, że dziecka już nie ma, potem wracając do domu mąż mówi tak ( a czekał na mnie w poczekalni):wiedziałem, że tak będzie, bo jak wyszłaś z gabinetu, leciała w radio ta piosenka.... zbieg okoliczności???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emeena- to czy o zbieg okoliczności zależy od tego czy jesteście przesądni i czy wierzycie wntakie rzeczy. Mnie już dawno nauczyli, że nasze myli się materializują, więc nasz myślenie kieruje tym co się stanie. Marghi - to tyczy się też Ciebie. Doszedł do Ciebie ten wykład lekarza? Jeszcz jeden fragment jednej wypowiedzi Ci wyślę, ale tylko fragment. I wiesz jesteś pierwsza osobą na mojej liście do przebadania :) ale jakbymtak Was wszystki chciała przebadać to musiałabym zarabiac przynajmniej 10 razy więcej. Agatha - cieszę się, że nas odwiedzasz. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz nie znoszę tej piosenki do kwadratu, a na ogól nie jestem przesądna. kiedyś ileś lat temu, teraz w mniej cywilizowanych krajach, gdyby nie testy i badania lekarskie nie wiedziałabym że jestem w ciąży, po prostu trochę inne samopoczucie, była@,miesiąc przerwy, a potem silniejsza z bólami. czasami lepiej żyć w niewiedzy... w różnych życiowych sprawach nam się nie udaje, także w tej nie wyszło, smutno, źle, ale idziemy do przodu, jakiś zamysł boży był w tym, żeby stało się tak a nie inaczej... a czy któraś z Was jest molem książkowym (tak jak ja)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emeena - ja czym bardzo dużo ksiazek, poczęści dlatego, że wprawiają mnie w lepszy nastrój a po częsci dlatego, że pomagają mi w biznesie. Nawet fragment mojej ulubionej jest na naszym blogu, jak będę miała więcej czasu to dodam kolejne fragmenty A co do blooga to na naszym www.anticipate.bloog.pl - tam gdzie jeste * jest litera \"i\" zmieniłam zdjęcia Balbinki wiec zapraszam, jeśli ktoś jeszcze nie ma hasła znaczy że jeszcze nie mam jego zdjęcia, wiec prosze skontaktowac się ze mną lub z Balbinką na gg :) mój numer 423 3094

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam czytać, tylko ostatnio nie mam na to czasu tak jak kiedyś, dlatego w każdej chwili staram się przerzucić kilka kartek. Żałuję, że przez całe życie nie będę w stanie przeczytać choć odrobiny tego co zostało dotychczas napisane:) Raaria:a co czytujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Wiem wiem rzadko zaglądam ale takie życie - ja i tak staram sie jak moge.... Jutro jade z Pawciem do jego mamy i on tam już zostake a ja myśle że bede za tydzień w domu a przez ten tydzień mam zamiar bawić Milene bo tak na imie ma siostra Pawelka... Czekam na @ już 4 dzień a tu ani widu ani słychu ale jak widać ona lubi mi płatac figle i tym razem też sie spóżni \"pare\" dni.... Raaria zaraz wskakuje na blooga :D Co do ksiązek to nie przepadam za czytaniem chyba że naprawde mi \"odbije\" to czytam hehe ale może nie lubie dlatego że nigdy jakoś czasu mi nie starcza.... Emeena ja Ciebie jeszcze nie witałam na forum ale własnie to zrobie... ciesze się ze nas znalazłas i do nas dołączyłas ale smuci mnie że musiałas mieć do tego powód zawarty w temacie topiku... naprawde żadne słowa nie oddadzą tego co czuje kobieta po strcie maleństwa więc ja nie wiem co powiedzieć.... Margi wiedze że masz niezły zapie**** i tego współczuje Przygotowania do wesela to jest powód przez który nie lubie wesel.... Balbinko przykro mi że ostatnio humorek Ci nie dopisuje i choć o tym wiesz to powiem to jeszez raz- jestem myślami i serduchem z Tobą... Pogłaskaj Miska od ciotki i ucałuj ode mnie mamę... Pozdrawiem wszystkie panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emeena – bardzo lubię np. ksiązki Og’a Mandino a moja ukochana to „Dar gwiazdy Akabar” – pierwsze dwa rodziały na blogu, piękne też są „Dwunasty z Aniołów” –ale można przy tym się popłakac czy „Największy kupiec świata”, no i całe mnóstwo innych... Czytam też Roberta Kiyosaki, albo Dale Carnegie. No a osttanio czytam piątą część Harrego Pottera, bo mnie już kilka razy wyciągnęli do kina no i ksiązkę pod tutułem „Obróć zmianę w triumf”, jeszcze dwie moje ksiązki któ®e bardzo lubię to „Era Pro-sumenta” dr. Bill Quain i Poul Pilzer zdrowym stylu życia” o tyle jest ciekawa bo podaje bardzo dużo przykładów jak ludzie sa „leczni” w szpitalach i o tym jaka jest nasza żywnośc, tą ksiażkę akurat bardzo polecama można ją kupić w zwykłym empiku. Babinko – widzę że Ty tak jak ja już tęsknisz za Marghi J jak widzisz jestem, J Lola – no i mam andzieję że taka Milenka Tbie też się przylepi niedługo J a póki co ucz się do roli mamusi J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki już jestem po pracy a dokładnie skączyłam prace o 18 godzinie a póżniej poszłam sobie do przyjaciółki na kawke i pogadałyśmy sobie jak zwykle o głupotach. nie bedę was trzymała w niepewności mój teściu kupił sobie konie. bardzo lubię konie lubię sobie usiąść na oknie i patrzyć się jak one sobie biegają po podwórku. emeena znam osobe która poroniła i zaraz po tym zaszła powtórnie w ciązę bardzo szybko nie żałuje ona tego urodziła śliczną zdrową córkę. a ja troche żałuje że tak długo czekałam ze staraniem sie . ale bałam sie że jak znowu nie daj Boże straciła bym to już w tedy całkowice chyba bym się załamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×