Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Zapomnialam napisać, ze dzięki malejwronce dodałam także nową galerię \"Nasze marzenia\", ale jeżeli któraś z Was jest bardzo wrażliwa na widok małych dzieci może lepiej niech tam nie wchodzi, żeby nie polała się fontanna łez. Gosiu jeżeli odważysz sie tam zajrzeć dwa zdjęcia są dodane specjalnie z myślą o Tobie, nawet je opisałam więc poszukaj. Mam nadzieję, że wesele się udało :) Agatha słoneczko zajrzyj proszę na bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaria razem z mężem dziekuje Ci za piekny wiersz i życzenia dla nas w tym tak pieknym dniu to własnie o tej porze rok temu powiedzioelismy sobie na zawsze sakramentalne i magiczne słowo: \"TAK\". No i my równiez mamy nadzieje że bedzie tak jak w wierszu że nasze troski znikną jak pękająca banka mydlana Dziekujemy Ci za to ❤️ 👄 ❤️ malawronko- no widzisz tak to juz jest ze staramy sie a tu nic; raz wyjdzie odrazu a drugi raz musimy sie dłużej starac o dzidziusia no i to nie daje gwarancji ze zajdziemy ale dlaczego tak musi byc? Tego nie rozumiem... 🌼 Balbinko- jak sie dzisiaj czujesz z Michałkiem? Pozdrawiam wszystkich i ide nadal leżeć z mężem w łóżku no bo wkoncu są fajne filmy dzis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha - ja myślę z te życzenia to są od wszystkich dziewczyn z forum, a nie tylko odemnie :) A jakiez to ciekawe filmy są w Tv? Mnie wkurza relka aPiS-u więc teraz nawet telewizora nie włączam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! My już w UK!W Polsce było fajno, tylko za krótko :( Nawet nie zdążyłam się obejrzeć, a już zleciały 3 tygodnie :( Cieszę się tylko z tego, że udało nam się poznac przyczynę poronień i że jest ona taka błaha :) Jeszcze 2 tygodnie i będzie wyleczona :D. Balbinko czytałam o Twoich dolegliwościach!Wypoczywaj i dbaj o siebie i Michałka :) A jak tam przeprowadzka? Raaria wysłałam Ci na maila swoje zdjęcie :)tylko sorki, że 2x, ale za pierwszym zapomniałam załączyć :)a teraz właśnie przyszedł mi mail zwrotny, że masz zapchaną skrzynkę :( Lola co u Ciebie?jak sprawy z Twoim facetem? Daga a Ty jak się czujesz?Nic nie piszesz :( Martwię się o ciebie :( emeena moja koleżanka poroniłaa, mieszka w Niemczech i tam lekarze mówią, że można się już się starać po pierwszym @. podobnie jest w Anglii. Ja myślę, że właśnie gównie o psychiketu chodzi!A ta wspomniana koleżanka własniepo pierwszym @ po zabiegu zaszła w ciąże i na dnaich będzie rodzić :) Z ciążą wszystko ok! Agatha bardzo fajnie, że u Ciebie wsyzstko dobrze jeżeli chodzi o sprawy ginekologiczne :) Marghi co u Was? malawronko cały czas trzymam mocno kciuki za Wasze starania!Tak jak zresztą za każda z nas :) Buziaki 😘 PS. wysłałam jeszcze maila ze zdjęciamido Balbinki!Mam nadzieję, że dojdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit - w mojej poczcie jest jeszcze bardzo dużomiejsca wic nie wiem dlaczego odesłało Ci zdjecie. w tym firmowym mailu jest za dużo zabezpieczeń. wysłalam Ci maila z innym adresem i hasłem do bloga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Dzisiaj kończe prace nad naszymi blogami, teraz już będę dodawać tylko zdjęcia, które do mnie przyślecie. Podałam na blogu hasła do niektórych innych blogów, na które być może będziecie chciał zajrzeć. Są tam podane odnośniki także do bloga o zdrowi i do bloga o urodzie, które są cały czas w budownie. Tzn. Są na nich już pewne informacje, ale jeszcze bardzo mało. Systematycznie codziennie będą się tam pojawiały nowe informacje. Ponieważ przeczytacie to najwcześniej rano to życze Wam udanego dnia i myślę, że uda nam się porozmawiać wieczorkiem. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, a czy mogłybyśmy nasze spotkanie przełożyć na jutro wieczór? Dzisiaj mam spotkanie w Tychach do 20, a potem jeszcze coś chce Mama Anielka i boję sie, że najwcześniej moglabym być po 21, a to ciut za późno jak na wizytę, a jutro tylko o 11 ma spotkanie, a potem jestem wolna więc mogłybyśmy się spotkać o dowolnej porze w dowolnym miejscu. Dzisiaj pewnie juz nie będę miała jak tutaj zajrzeć więc proszę wyślij mi sms-a. Gosiu, jak się udało wesele? Kiedy będziesz w Krakowie? Ewa, ja dobrze pamiętam, że jesteś z okolic Wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałkowy ranek:) fajnie jest poczytać Wasze weekendowe rozmowy. bardzo dużo w nich optymizmu i pozytywnych myśli, a pomyśleć, że piszą to dziewczyny po przejściach...TAK TRZYMAĆ!! gawit - dzięki, faktycznie jeszcze nie bardzo chcę się decydować, troszkę poczekam... nie mogę doczekać się, jak będę miała neta w domku, bo teraz nie bardzo mogę pozwolić sobie na netową \"aktywność\":) poza tym mam jakieś blokady i nie mogę niektórych stron otwierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Troszke sie nie wyspałam dzisiaj ;) Dziekuje wszystkim i mąż tez dołącza sie do podziekowan za życzenia 👄 Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmena
Agatha-gratulacje też ode mnie! jak to jest po roku czasu?? ja mam dwie rocznice: cywilną i kościelną....hmm...którą świętować? OBYDWIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmena - ja też sie zastanawiam którą rocznice sie swietuje jak sie kiedy idziej brało ślub kościelny a kiedy indziej cywilny :) Agatha - ciesze się ze nasze życzenia sie wam podobały Właśnie zapłaciłam własnemu bratu 20 zł za to żeby mnie puścił do mojego własnego kompa, na całe 15 minut żebym mogła wysłać zamówienie i do was zerknąc. Do zobaczenia w nocy :) o ile jeszcze będę miała siłę tutaj zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emeena moim zdaniem należy świetować obie rocznice poniewaz i jedna jak i druga ma w sobie wasze przyżeczenie wiernosci i miłości chociaż według mnie jako katoliczki to koscielny jest ważniejszy bo Pan Bóg was złączył a to jest bardzo piekne Jesli chodzi o wrazenia po roku małżenstwa to zmieniło sie to że odeszły stare i błache problemy no a doszły za to nowe a co za tym idzie to nowe kłótnie ale to nic strasznego bo po kłótniach są wspaniałe i przyjemne przeprosiny ;) A tak szczerze to jest wspaniale i oby tak zawsze było 👄 No i jeszcze raz wszystkim ślicznie dziekuje wraz z M za szczere i piekne życzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejeczka! Raaria wysłałam zdjęcia na ten drugi adres!Mam nadzieje, że będzie ok!Byłam już na bloogu :) Bardzo mi się podoba :) Zdolna bestyjka z Ciebie :) Więcej Wam nie przynudzam, bo właśnie tak mnie kuzyn wkur....., że normalnie muszę gdzieś iść i odreagować!!!Chyba pójdę pobiegać do parku!bo inaczej gówniarza rozszarpie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiealam ze zajrzę wiec jestem :) Balbinko o Klaudii juz napsiałm na gg :) Marghi odezwij sie w końcu!!! Tęsknimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia i Raaria
(tylko mi nie dostać zawału na widok pomarańczki to tylko my) :) razem bo jak zwykle razem balujemy :) wybierałyśmy z Madusia suknie ślubną dla mnie :) Balbinko Madusia spłodziła nawet wiadomośc dla Ciebie : 02:28:26Balbinka doszlysmy do wniosku,ze za rok wydajemy za maz Sare i mamy jej pomoc z Michalkiem i Gosia w wyborze sukni slubnej ,ale ja nie wiem co sie w tych salonach bedzie dzialo jak ja i Michalek zaczniemy szalec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah gawit Twoje zdjecie juz jest na blogu, jedno bo drugiego dodac nie umie w galerii nasze marzenia juz jest podpisana dwojka dzieci madusi, mozecie szukac jak beda wygladac Adas I mela, ja niedlugo tez podpisze swojego Macka i olka :) jak ktoras z was sie chce przylaczyc do \"marzen\" to zapraszamy powiedzcie tlko, ktorej dzidzi jak dac na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dawno mnie tu nie bylo,ale juz jestem.Mam do nadrobienia 15 stron rano sie za to wezme, a tym czasem milej nocki zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie jestem...padnięta...zmęczona...ale jestem:) idę zaparzyć kawkę fajnie, że mogę sobie \"pogadać\" z wami na forum, bo na codzień nie mam kompletnie czasu na znajomych, tak naprawdę to ich nie mam na miejscu, bo przeprowadziłam sie kilka miesięcy temu, no i stare znajomości pozostały hen daleko, tylko na telefon. z mężem marudzimy, że dla siebie też mamy mało czasu, po kilka godzin co kilka dni...ciężko tak... a kolega w pracy wrócił po urlopie i tak do mnie: pokaż się...(uśmiech) widać??? (brzuszek) nic nie widać.....(zakłopotanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko tak balangowaliśmy przez cały upojny weekend ;) no i nie moge narzekać było bajecznie i o dziwo moge nawet bez bólu usiąść na tyłku :D:D:D A tak na poważnie to cały weekend leżeliśmy albo na sobie albo koło siebie oglądając TV :) Madusia no nareszcie sie pokazałas juz myslałam że zapomniałas o nas i oglądając Twoje zdjecia teskniło mi sie za Tobą 👄 Emeena a ty sie nic nie martw jesli chodzi o znajomych ;) Ja mam ich pod ręką ale od mojego ślubu nie mam czasu ich odwiedzac i to raczej oni do mnie przychodza a ja do nich jedynie na GG moge cos wystukac. Tak to juz jest na nic sie nigdy czasu nie ma a do was mozna zaglądac kiedy sie chce, nawet podczas gotowania obiadku ;) no i tutaj nikt na nikogo sie nie obraża i zawsze jest gotów przybyc z pomocną dłonią ❤️ Raaria 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Cioteczki Mamusie i kuzyna Michalka:D:D:D Zaleglosci nadrobilam serdecznie witam nowe dziewczyny. Dziewczyna ,ktore mialy rocznice slubu skladam naserdczniejsze zyczenia milosci ,dzidzi ,wspanialych przyjaciol ,radosci z zycia i worka kaski. Teraz napisze co u nas.Jak wiecie pojawil sie problem z dzidzia.Bylismy w sierpniu tydzien w Warszawie z wynikami A.Mozemy miec dziecko ,ale poczete za pomoca lekarzy.Bylam w klinice u ginki nie ma u mnie zadnych przeciwskazan do ciazy.Musze tylko zrobic serie badan poczekac do odpowiedniego dnia cyklu i jedziemy. Poczekamy z dzidzia 2 lata ,bo z kaska krucho i w pazdzierniku zaczynam studia.Nie chce zeby radosc rodzicielstwa przyslanialy nam problemy finansoew,wiec bedziemy odkladac kaske na dzidzie.Ile takie lecznie w klinice i badania kosztuja nie wspomne.Sama insyminacja kosztuje 1000 zl ale i tak mamy szczescie ,bo in vitro kosztuje 6500.Lekarze caly czas wlacza o refundowanie takiego leczenia,niestety narazie efektow brak. Arek skonczyl kurs strazaka i ratownika medycznego,wrocil do drugiej pracy.Milosc kwitnie.Po tym tygodniowym urlopie wypoczelismy ,nabralismy dystansu do pewnych spraw,nabralismy radosci zycia. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i ciesze sie ,ze tesknilyscie.❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ależ się uśmiałam z smsa Madusi do Balbinki :) hehe już widzę Michałka biegajacego z Wami po sklepach z sukniami ślubnymi ;) :D:D:D:D:D Madusiu fajnie, że wróciłaś i ze wszystko się u Was układa :) Balbinko zdjęcia były robione w Polsce teraz w czasie naszego pobytu :)A cieszysz się z tego, że Klaudia mówi do Ciebie \"mamo\" czy jest Ci to obojętne? Raaria dzięki za zamieszczenie na bloogu :)hehe zamieściłaś to z córeczką mojej kuzynki - Weroniką :) Mówię Wam jaka słodka pyza :) Dziewczynki te \"zagubione\" wracać nam tu szybko i meldować co u Was! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_27 ja to z Michalkiem na rekach bede szalec ,bo mamy zamiar Raarie wydac w sierpniu przyszlego roku za maz,wiec jeszcze chodzic nie bedzie. Balbinka a masz jakiegos godnego kandydata na meza dla Sary????? Sms-owalam dzis z Daga z dzidzia wszystko oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko -TYLKO NIE LEKARZ!!! na miłośc Boska!!! ja mam dosyć kretynów lekarzy urzeram sie z nimi w pracy non stop no i jeszcze pochodze z rodziny lekarskiej wiec ich w ogole mam dosyc :) emeena - cesze sie ze juz pomalu satjemy sie Ci bliskie, co do kolegi... sama nie wiem co napisac Agarha - mam nadzieje ze beda efekty tego weekendu gawit - weroniczka faktycznie przesliczna :) madusia - ciesze sie ze sluuchasz sie \"mamusi\" wlasnie sobie uswiadomilam ze za dwa lata bede \"babcia \" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przyszłam życzyc wszystkim kolorowych snów i karaluchów pod poduchy no i szczególnie te najkolorowsze dla Michałka- ale dla niego wyjątkowo bez karaluchów ;) Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Kasia wykończy! Stwierdziła, że chce mieć drugi kolczyk w uchu. Ponieważ przemawianie do rozsądku nie pomagało powiedziałam jej żeby przynajmniej sie zakneblowala do tego przebijania, bo jak będzie wrzesczeć to mi chłopców pobudzi. Poszła do łazienki. Za chwilę slysze wrzask. No miałam nadzieje ze stwierdzila, że jak boli to nie będzie robic. Niestety. Za chwilę słysze następny krzyk, ale tym razem: \"mama, chodź szybko\" no to ide. patrze,a Kasieńka ma całą rękę we krwi! Nie wiem jak ona to zrobiła, ż etak poleciało z maleńskiej dziurki w uchu. Jakoś udało mi sie to zdezenfekowac (kremem przeciwtrądzikowym na bazie salicyny, bo ani wody utlenionej ani spirytusu nie mamy) i zatrzymac tą krew. Stwierdziłam że jutro jej wole zapłącić kosmetyczke bo mi sie ejszcze zabije w tej łazience. Chłopców i tak pobudziła, a mi teraz jest słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj od rana na nogach. Wczoraj po przejściach z Kasią odstresowałam się żelem SPA, jak go kupowałam to sie zastanawiałam po co na taki badziew wydaję 66 zł, ale wczoraj stwierdziłam że za coś takiego mogłabym zapłacić nawet 3 razy tyle po prostu szok! Zaraz byłam spokojniejsza, mniej zmęczona i bardziej rozluźniona. Czego to ludzie nie wymyślą...? A dzisiaj już zrobiłam zakupy na allegro, znaczy się kupiłam 7 ksiązek \"Bogaty ojciec, biedny ojciec\" i wynegocjowałam cenę za nalepki z Harrym Potterem, za 48 nalepek za któe musiałabym zapłacić 75 zł płacę 50 i to razem z przesyłką :), czyli mam Tosie i Kasie z głowy przynajmniej na miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! odebrałam dziś wyniki i szok: podwyższony cholesterol. należę do osób szczupłych, nie lubie jeść tłusto...więc co było przyczyną? najprawdopodobniej stresssss Madusiu życzę wytrwałości, najważniejsze, że jesteście pełni wiary i dobrych myśli. wszystko w życiu ma swoje miejsce i swoją kolej:) Balbinko ja też jestem na swoim od niedawna, tylko, że remont ciągnie się niemiłosiernie, myślimy że skończymy do świąt;). Póki co ubrania poupychane po workach, spartańskie warunki, kurz i pył. Raaria - moje dziurki w uszach, oprócz tych pierwszych pojedynczych, które były przekłuwane przed I komunią kolczykiem na ziemniaku, są moim dziełem. Dobra igła, lód na ucho, spirytus i do dzieła. Chociaż kiedyś byłam twardsza, a ostatnio było mi słabo, jak przekłuwałam:) Ja od dzieciństwa przebywam wsród osób po fachu, teraz też moim, w rodzinie kilka osób, no i mąż w końcu też. Od tego się nie ucieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, widzę ze większośc nastolatek ma takie głupie pomsły, chociaż ja byłam dziwna bo nigdy mi nie przyszło do głowy przekłuwać sobie samej uszy lub inne części ciała. Chyba raz chciałam mieć kolczyk w brodzie a raz w nosie, ale szybko Mama Anielka mi ten pomysł z głowy wybiła. Balbinko - i jak z przewożeniem mebili? Marghi - słońce odezwij się w końcu!!!, bo znów zadzwonie :) Madusia - bądź grzeczna!!! Paczka przyszła? Jak nie to Łukaszowi nakopie! emenna - wiesz pochwal się swoim zdjęciem, chciałabym zobaczyć jak takie dzieło wygląda... co do cholesterolu to musiałabym się zastanowić. Ja już dzisiaj wiem, że mam z powrotem w domu Kasie, prania już mi nawrzucała, dzisiaj musiałam prać, rano przez pół godziny szukałam swojego podkładu pod makijaż, dostała liste rzeczy do kupienia i coś jeszcze ale zapomniałam już co, no jeszcze wczoraj sprzątnęla mój niebieski tusz do rzęs :) Nastolatki... Aniu, uwarzaj niedługo Klaudia Ci będzie podbierać, a teraz znikam bo po Tosie jedziemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×