Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

kurcze jestem zła bo dzisiaj dostałam @ a w 5 dniu cyklu mam zrobic te badania a 5 dzien wypada u mnie w niedziele:(i co mam w takim razie zrobic?zrobic w poniedziałek czy muszę czekac na kolejny cykl?;.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po drugie to mam jakos teraz te @ nieregularnie wczesniej miałam zawsze miedzy 26-29 dni do lutego.W marcu zaszłam w kwietniu poroniłam a w maju @ dostałam 2 maja no i wczoraj czyli 21;/czyli teraz wyszło 19 dni róznicy troche mi sie wszystko rozlegulowało...;/ Ale ja uciekam dziewczynki jadę odpocząć w góry wracam w niedzielę.Pozdrawiam was wszystkie serdecznie buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka27
hej wszystkim!! Wrocilam juz z Zakopanego-pogoda straszna Troszke wypoczelam za 14 dni wracam do pracy.Strasznie sie boje...Spojrzen,pytan... Od 24 maja zaczynam robic testy na owulacje i zoabczymy co z tego wyjdzie.. Złapałam znowu doła...strasznie tesknie za moim aniolkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wróciliśmy wczoraj z wczasów, ale okazało się, że odłączyli nam neta 😠. po dzsiejszej awanturze powiedzieli, że włączą w przeciągu 24 godzin! włączyli po jakis 4 :D Na wczasach było fajnie :D tylko krótko :( Pozdrawiam Was moje drogie i mam nadzieję, że teraz już będę w miarę regularnie :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kurcze dziewczyny... jakoś mi głupio teraz u Was pisać; po porodzie moje problemy drastycznie się odmieniły; w zasadzie pewnie mało Was to .... ale czytuję, czytuję :-) Justynka powrót jest na pewno trudny; ale myślę, że więcej będzie gadania za plecami i spojrzeń niż pytań; w moim przypadku w momencie pojawienia się na korytarzu firmy wszystkie panie akurat tam przechodzące rozpierzchły się po pokojach; zrobiło sie pusto ;-) sama ocen co gorsze.... Zazdroszczę wypoczętym wczasowiczkom i pozdrawiam wszystke a w szczególności ciężarówkom życzę szczęśliwego dotrwania terminu i.... braku rozstępów ;-) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa... jutro jadę z Olinkiem do Poznania do chirurga usłyszeć wyrok Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ani się obejrzysz, a Michałek zacznie biegać po mieszkaniu i będziesz musiała mieć oczy dookoła głowy! Ucałuj tego pięknisia ode mnie :D jest śliczny! i mam nadzieję, że z tym oczkiem wszystko się unormuje! A no i cieszę się bardzo, że badania Twojego Krzysia wyszły ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wszystkich zdjęć mamy około 1300 ;P jeszcze kiedyś postaram się coś zmniejszyć i wrzucić :D A za buziaki od Michałka pięknie dziękuję :D no właśnie gdzie są wszyscy ?? Dobrej nocy życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja na chwilkę; powiem Wam tylko, że Olek 10 lipca będzie miał operację; pzdr pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka27
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............01.06.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... olawd............28.............22.03.......pazdziernik2 06...uk/bielawa Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27.....28...........12.06..........MAJ 2008.. ............Toruń MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty............ tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006....................8tc. ..... Madusia_3............26.06.06.....................20 tc..... Daga_p_11...........17.12.06.....................6tc3dc. .. nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27......29.05.02,08.02.06,31.03.08.....8tc,10tc, 16tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Agula2121...38tc CÓRECZKA...8.06.2008....4cykl...... Warszawa Dorcia_ .....27tc CóRECZKA....5.07.2008...12cykli..ok.Nowego Sacza Agatha2007....34tc SYNEK........7 lipiec 2008...4 cykl.......ok.Krosna lola u ....36tc CÓRECZKA ... 21.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi....32tc SYNEK ........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz Mika23......25tc.................08.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........20tc.................18.09.2008............ .......opolskie kamika_25...18tc................21.10.2008.......3 cykle .....ok. Gdańska MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys Meggi........................04.03.2008................A ntoś Daga.............................03.2008................ .Jasiu Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander kf26..........................07.05.2008................ .Natala NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. ....raaria@abnma il.pl....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia....................Jasiu, Piotruś... ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania..................Antoś............. . ....................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata...............Gabriel/ Oliwier...............?............. lola.............Jolanta.............Bartuś............. Dominika/Julka....... gawit..........Gabrysia...........Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa................Maciuś.................. .Laura.......... Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda.............David................ .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ..........Wiktoria...... Lida...............Lidka.............Aleksander... ........................... Daga_p_11......Daga..............Jan Wojciech....... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ...Karinka Dorcia..........Dorotka............Michał........... ......?????? Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida olawd............. krucha........... Amichasia....... kasztanowo-ruda. Koug ............Ania....................Bartek...............A gata.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie.Kurcze , ale mnie chorubko dorwalo jeszcze wczoraj musialam do szkoly jechac , bo zaliczenie mamy, ale warto bylo , bo mam do przodu:) Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Mam takie pytanko! czy często Wam twardniał brzuch i czy powinnam się tym przejąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit-przepiekne widoczki pozazdrościc:)My własnie wrocilismy z gór i może tam az takich nie było ale też widoki były niezłe;)Najważniesze ze trochę odpoczełam a najbardziej psychicznie!Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam takie inne pytanko wyczytałam ze jak sie ma rh- to sie nawet po zabiegu powinno dostac zastrzyk immunoglobuliny.Ja nie miałam łyzeczkowania bo poronienie samoistne było ale zastrzyku nie dostałam to ma jakies znaczenie??;/Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kait to znalazłam na temat tego zastrzyku: W Polsce obowiązuje następujący schemat podawania immunoglobuliny anty D: 1. Podanie 50 (g immunoglobuliny anty D wszystkim kobietom Rh (-), bez przeciwciał anty Rh: - po poronieniu samoistnym - po poronieniu sztucznym - po wyłyżeczkowaniu ciąży obumarłej - po operacji ciąży ektopowej - po wykonaniu amniopunkcji, kordocentezy, biopsji kosmówki, - po stwierdzeniu krwawienia z dróg rodnych (poronienie zagrażające) 2. Podanie 150 (g immunoglobuliny anty D wszystkim pacjentkom z grupą Rh (-), bez przeciwciał, które urodziły dziecko Rh (+) - po porodzie fizjologicznym, - po porodzie ciąży obumarłej, - przy krwawiącym łożysku przodującym. 3. Podanie 300 (g immunoglobuliny anty D tej samej grupie pacjentek: - po porodach w ciąży mnogiej, - po cięciu cesarskim, - po porodach zabiegowych, - po ręcznym oddzieleniu łożyska, - po wyłyżeczkowaniu jamy macicy. Chyba powinnaś dostać ten zastrzyk, ale nie chcę Cię wprowadzać w błąd! najlepiej jak zapytasz o to lekarza! pozdrawiam kobitki i zastnanawiam się co u Was ?? Z Gosią któregoś dnia miałyśmy na gg gadać, ale jej nie było :( Gosiu mam nadzieję, że u Ciebie wszystko w porządku ?? A dziewczyny wiecie może czy po owulce jeżeli nie doszło do zapłodnienia to temperatura ciała spada czy podwyższa się ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit 79-dzieki za wieści kurcze czemu lekarze o to nie dbają:( Tak w ogóle to teraz i tak to juz nic nie da ze nie dostałam:(Pozostaje mi nie zamartwiać sie na zapas;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Mi brzuch robi się twardy najczęsciej jak leżę na plecach i teraz to już wogóle zrezygnowałam z tej pozycji bo jak się położę no boku to przechodzi, a z tego co czytałam to to jeszcze jest normalne a poza tym na szczęście w piątek idę do lekarza! gawit_79 po owulacji temp ciała spada! gdzyby doszło do zapłodnienia to co najmniej 18 dni była by podwyższona, ale przyznam szczerze, mi się to nie sprawdziło bo przez kilka dni miałam wyższą a potem niską temp a później wyszło, że jednak jestem w ciąży a z tą temp to miałam dziwnie bo akurat miałam grypę i pewnie lekami se ją zbiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kait Kurcze zle ,że Ci nie podali immunoglobuliny.Zapytaj lekarza co teraz,bo ja wiem,ze musi byc ona podana do 24h po poronieniu,aby nie było problemu przy następnej ciąży.Pózniej się robi odczyn coombsa.Ja jestem właśnie takim przypadkiem z RH-.W obecnej ciąży robiłam już odczyn coombsa i miałam go nawet powtórzyć dzisiaj,ale mi się tak bardzo nie chciało wstać i pojade jutro rano do analityki. Porusz ten temat z ginekologiem!Pociesze Cię,że jeżeli dziecko odziedziczy krew po Tobie to nie będzie zadnego problemu czy dostałaś immunoglobuline czy nie,a jezeli dziecko przejmie krew ojca to moze byc problem,ale i nie musi. Gabrysiu❤️ Przepraszam,że mnie nie było na gg:( Co do temperatury to ona przy owulacji wzrasta i potem jeszcze po owulacji się troszke utrzymuje wyższa ,a jak nie doszło do zapłodnienia to potem opada.Ja w ten sposób zaczełam kumac,że jestem w ciąży,ciekawość nie dawała mi spokoju i jeszcze przed datą spodziewanej miesiączki zrobiłam sobie test i wyszedł dodatni:) Nie pamiętam dokładnie,ale u mnie to chyba było tak,że miałam 36,8, 36,9 i potem zaczeła wzrastać i się utrzymywała między 37,1 ,37,2. .Jezeli Ci spadnie poniżej 36,8 to niestety,ale nie ciąża,ale jak będzie wyższa:D:D:D:D:D:D:D Gabi ja trzymam kciuki i przesyłam Ci fluidki👄👄👄👄👄👄 Pozdrawiam Waszystkie dziewczynki,a mamisią składam najserdeczniejsze życzenia 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika Nie wiem co Ci powiedzieć,ale ja władnie przez twardniejący brzuch w 22 tc wylądowałam w szpitalu i wyszło na jaw,że mam anemie i brak potasu i magnezu-z tego powodu też się stawia brzuch.,Mnie się stawia po dzien dzisiejszy i dlatego musze troche polegiwać i dodatkowo biore fenoterol. Ja to byłam jedyna na oddziale z anemią,ale było sporo osób które wyniki badań miały dobre,ale im się stawiał brzuch,a stawianie brzucha jezeli jest czeste to niestety ale jest niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marghi to nie tak z tą tempką
:) wszystko zależy od temperatury stałej jaka ma dana kobieta i jedna przy 36.6 będzie w ciąży, a inna mając dopiero ponad 37.0 ja sama mierzyłam sobie tempkę, co prawda tylko pod pachą i miałam nawet 35.9, a BYŁAM W CIĄŻY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi to nie tak z tą tempką .......... Mnie uczono,że temperature się mierzy rano o tej samej porze pod językiem,albo w pochwie i to jeszcze tym samym termometrem.Temperatura ma się podnieść i się utrzymywać wyższa.Ty masz jakąś niską ciepłote ciała,a ja` mam normalną 36,6. A druga sprawa to jeżeli się robi wykres to widac jaka jest temperatura wyjsciowa i jej zachowanie,czy sie utrzymuje wyzsza czy nie.Ja sugerując się temperaturą wiem kiedy mam dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marghi to nie tak z tą tempką
masz rację:) a mnie chodziło tylko o to, że nie każdy człowiek ma identyczną ciepłotę ciała:) normalna rozpiętość temperatury u człowieka to od 36.0 aż do 37.0 dlatego tak jak już napisałam - u jednej kobiety wartość 36.5 może być już tą podwyższoną, a u jeszcze innej dopiero 37.2:) tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do temperatury to owszem najlepiej mierzyć pod językiem lub w pochwie! Ja po poronieniu się tym właśnie zajęłam żeby dojść do tego jak przebiega mój cykl. Mierzy się rano przed wstaniem z łóżka o stałej porze. Jak się jest po imprezie to omija się te temperaturę na wykresie. Przed owulacją temperatura jest niższa a na owulację skacze do góry i jeżeli min. przed 3 dni podniosła się o 3 kreski to znaczy jest owulacja a po zapłodnieniu przez ok 18 dni nie powinna opaść o co najmniej 3 kreski. Ctkle to mi się zgadzały z temperaturą ale jak już wspomniałam moje zapłodnienie było razem z grypą i brałam środki na obniżnienie temp i widocznie dlatego źle mi ją wykazywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Balbinko u nas narazie jest cisza ale chyba przed burzą:) czop mi odszedł już tydzien temu i jak narazie nic sie nie dzieje oprócz tego że bolą mnie kości miednicy bo brzunio się opuścił i te nie przespane noce:) a tak to narazie ok, malenka na ostatnim usg w 36 tygodniu ważyła 3388g (+/- 500g ) wiec chyba bedzie kawał baby:). Myslałam że może dzisiaj urodzę ale sie na to nie zapowiada:)szkoda. Wszystkiego najlepszego dla mam 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula , ale by bylo fajnie jakbys dzisiaj urodzila piekna data. Ja zamieniam prace dzis bylam na rozmowie chyba bedzie do przodu czemu zmieniam nie bede tu pisac napisze Wam na gg. Kurcze rozpadalo sie oddajcie nam slonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też leje :( normalnie dojść z domu do auta nie można, bo tak człowieka zmoczy 😠. a miałam jechac na coś a\"la targ po owoce, ale w tej sytuacji poczekam do jutra! może będzie lepsza pogoda! wieczorem wybieram się do szwagierki! co do mojej temperatury to ja się nią nie sugeruję, bo nigdy jej nie mierzyłam i nie wiem jaka jest moja \"wyjściowa\" temp. czy jestem w ciąży okaze się za jakiś tydzień, chociaż znając siebie, nie wytrzymam do terminu @ i zrobię test wcześniej! nie wiem co prawda po co, bo w żadnej z poprzednich ciąż test nie wykazał mi ciąży przed terminem @. no, ale ze mnie jest taki głupi człowiek, że nie wytrzymam! chociaż może zaskoczę samą siebie :D Również chciałabym złożyć wszystkim mamusią najserdeczniejsze życzenia! jakby nie było jesteśmy mamusiami Aniołków! ale swoje życzenia kieruję do mamuś już obecnych, tych, które za chwilę urodzą, tych, które niedługo będę testowały, tym, które dopiero myślą o dzidziulku! Wszystkiego najlepszego dziewczynki dla nas wszystkich! Kamilka dobrze, że idziesz do lekarza! lepiej, żeby sam zobaczył, co może być przyczyną twardniejącego brzuszka! Marghi ja się nie gniewam, że Cię nie było! ja się tylko martwiłam, że znów w jakimś szpitalu wylądowałaś! ❤️ ale na szczęscie jesteś tu z nami! Agula świetnie byłoby gdybyś dziś urodziła :D życzę Ci tego :D Madusia 😘 mam nadzieję, że nowa praca będzie lepsza od starej! Dziewczyny a gdzie jest Sara? bardzo dawno tu nie zaglądała :( Pozdrawiam! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też dołączam się z najserdeczniejszymi życzeniami mamuśki :) A teraz o pogodzie! Skoro niektóre macie dość deszczu to podeślijcie do mnie bo tu dawno nie padało a bardzo czekamy na niego bo nam zaczyna wszystko usychać :( jak coś to kierujcie go na kaszuby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam dosłownie na 5 sekund. Wszystkim mamom-obecnym i przyszłym-składam serdeczne życzenia, dużo cierpliowści, miłości, wiary i wytrwałościw dążeniu do celów. Napiszę Wam tylko szybko, że mnie Tosia dzisiaj rozbroiła, bo zastępowałam brata w pracy, potem zmęczona wpadłam na chwilę do babci żeby się przebrać i lecieć zająć się swoją firmą,a tutaj ledwo weszłam Tosia mnie łap za rękę, do sypialni, żeby nikt nie słyszał, posadziła mnie na fotelu, powiedziała dwa przepiękne wierszyki, które później miała mówić na akademii,ucałowała mnie i pierwszy raz w życiu dostałam przepiękny bukiecik kwiatków na Dzień Matki. Po prostu szok! Na szczęście miałam jakieś \"kinderki\" w torebce więc Tosia dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×