Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Cześć! Dzięki dziewczyny :) Ja to se w końcu kupiłam tabletki uspakajające no i teraz to mogę się wybrać na kolejny egzamin :D A mam takie pytanko: Od ilu miesięcy podawałyście dzieciom np danonki? Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia77 ja brałam jeszcze przed ciążą duphaston (to syntetyczny progesteron). brałam go od 18 dc przez 10 dni, odstawiałam i w przeciągu 2-3 dni pojawiał się @. w razie jakby się nie pojawił, a test wyszedłby pozytywny, miałam brać go dalej! i faktycznie był on mi przepisywany na to, aby zarodek się lepiej zagnieździł! Balbinko hmmm pierwsza wizyta Miśka u fryzjera :) fajnie :) a co zrobiliście z grzywką ? obciachaliście mu w domku? Marghi pisała kiedyś ze mną na nk, ale ostanio się nie odzywa :( Sara też mi na nk napisała, że musi w końcu nadrobić zaległości forumowe, więc może wkrótce zajrzy! a co u loli to nie mam pojęcia :( Pozdrawiam kobitki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_79 ja dostałam duphaston jak tylko dowiedziałam sie ze jestem w ciaży biore raz dziennie. a ty go bieżesz? ale dzisiaj jestem śpiąca chyba ta pogoda tez jest taka że ciagle bym spała od rana padało no i dzisiaj troszkę się męczylam z bolem glowy jak wy sobie radziłyście z bólem w czasie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja tez słyszałam ze nie powinno sie podawac dzieciom danonków i tym podobnych. wlasnie najlepiej to te naturalne:) ja ostatnio dałam Wikusi serek radomski waniliowy bo z tego co wiem nie ma jakis bardzo duzo składników które mogłyby wpłynać na stan zdrowia dziecka:) siostra meza ma 3 corki i wszystkie sa alergiczkami na jakies tam produkty i bardzo duzo czytała na temat własnie serkow no i polacała te naturalne i ten radomski, zreszta teraz jest na medycynie i wie co jest w tych danonkach:) ja jak opiekowałam sie Helenka to podawałam jej Bielucha, to chyba tez jakis naturalny serek:) ale bez owoców. Dziewczyny ja tez barałam duphaston od kiedy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i brałam go chyba do 35 tygodnia, w kazdym badz razie dłuuuuuuuuuuuuugo:) no i folik, falvit, cordafen, potas + magnez ale nie pamietam nazwy tego leku, no-spa jak brzuch bolał, czasami czopki scopolan ale nie mogłam ich stosować bo bym musiała zamieszkac w łazience:D i gin mi je odstawiła:) no i raz brałam fenoterol + isoptin osłonowo na serce ale ciezko było po tym:) i dostałam własnie ten cordafen, jeszcze miałam urosept na pecherz i na poczatku to chyba był jakis 15 tydzien debelizyne,a na grzybka to: macmiror i jeszcze 3 jakies leki ale nie pamietam nazwy. Mam nadzieje i zycze Wam tego zebyscie nie musiały brać tyle leków co ja:) a na bol głowy tez sie skarzyłam no ale musiałam to przeczekac:)a potem juz po pierwszym trymestrze przeszło samo i dało sie funkcjonowac:) nie brałam zadnych leków na bol głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. dzisiaj to jeszcze doszedł katar bol gardła no i kaszel goraczka tylko 37,2 kreski. piję herbatke malinową z miodem i z cytrynką . cebulka z cukrem też już jest uszykowana. troszke boję się ze to toxsoplazmoza ale wiem ze gorączkę bym miała ponad 38 kresek za chwilkę chyba spadam spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) dzięki za inf o tych danonkach :) malwaronka na ból to w ciąży można brać APAP lub paracetamol mnie też czasem bolała głowa ale starałam się nic nie brać a na samym początku też byłam przeziębiona i kurowałam się mlekiem z miodem i czosnkiem i mi nawet smakowało aż na mnie siostra krzyczała, że mi dziecko za czosnkiem przejdzie :) Dużo zdrówka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Ewka na przeziębienie,to ja ratowałam się sposobami domowymi,a co do duphastonu to brałam go do 34tc.W 12tc doktorka mi go odstawiła i za 4 dni dostałam plamienia,i musiałam go brać nadal.Pamiętam,że wtedy gdy zaczełam plamić kazała mi wziąc 2tabletki naraz ,a potem po jednej co 6 godzin-tak było przez kilka dni,a potem brałam po 2 tabletki na dobe ,a od 32 tc do 34tc po jednej na dobe.Co do fenoterolu to brałam go od 32tc co 6godzin po pół tabletki.Nic mi się po nim nie działo,znosiłam go tak dobrze ,że nie musiałam nawet brać isptinu,ale to tez może dlatego,że brałam w sumie 2 tabletki na dobe.W 37tc go odstawiłam a za równy tydzień urodził się Kubuś:D:D:D Gawit co słychać u Ciebie słoneczko? Pozdrawiam Was wszystkie moje kochane siostrzyczki topikowe:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kaszel dobry jest syrop z cebuli,czosnku,cytryny i miodu.Oprócz tego tak jak pisze Ewcia herbata z sokiem malinowym,ale z malin leśnych bo te inne to już...... i mleczko z czosnkiem i odrobinką masła.Ja to wogóle bardzo bałam się,aby się nie przeziębić i zapobiegawczo codziennie jadłam ząbek czosnku.Najgorsze dla mnie to były bóle głowy,to była masakra:( bałam się brać nawet głupi apap i tak się męczyłam,że szok😭robiłam sobie obkłady na czoło z zimnego żelu,ale to nie wielką ulge przynosiło:( Sorry,że tak ostatnio milcze,ale naprawde mam ostatnio troche problemów swoich i siostry..... opisze innym razem-ciumki:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) Byłam na weselu wiec dzis nie poszłam do szkoły:D Do domu wróciliśmy coś po godz 4 rano i spałam do godz 14 z pobudką na rosołek jaki przygotowała dla nas kochana teściowa:) Oj jak ja mam dobrze z teściami. Rano przyszli i zabrali do siebie Gabrysia bo ja spałam jak suseł haha a Gabrys strącił lampkę i pampresy które były koło łóżeczka, bo akurat do nich dostał rączką:D Na weselu było świetnie tylko widok wujka (ojca weselnego) był nie co smutny bo on choruje na raka i taki zmęczony i wogóle wiecie jak to jest.......... A teraz zmykam na poprawiny, zabierzemy Gabrysia ze sobą:) Dziewczyny to mój pierwszy raz od dawien dawna jak sie tak mocno upiłam:D Gosiu ciesze sie że napisałas. Domyśliłam sie że musisz mieć problemy.....ale mam nadzieje ze wszystko sie ułoży, zawsze możesz ze mną porozmawiać- pamiętaj!👄 No to zmykam sie szykować 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki dzisiaj chyba troszkę lepiej sie czuje ale sama nie wiem . ból glowy tak bardzo mnie już nie męczy i się ciesze z tego że nie bralam żadnych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na weekend byliśmy w teściowej i znajomych, ale powiem Wam, że te podróże już są nie dla mnie! w 3 dni przejchalismy 750 km i powiem Wam, że wczoreaj wieczorem byłam bardzo zmęczona :( Ewunia ja brałam luteine dopochwową, ale poprosiłam lekarkę o zmiane na duphaston i teraz go biorę 2x1 tabletka. poza tym biorę mnóstwo innych leków :( acard, rutinoscorbin, magnez, brałam urosept, coś na grzybka (po czym miałam plamienia 😠 ) no i oczywiście folik! mam też dużawe ciśnienie, więc nie wiem czy nie dostanę czegos na to (generalnie puls i to drugie ciśnienie mam ok, ale to pierwsze jest około 140, czasem mniej, czasem więcej) na 17.00 idę na usg i co? umieram ze strachu :( wszystko przez te plamienia 😠 niby były tylko po nocce w której brałam globulke na grzyba, ale i tak się martwię :( Pozdrawiam i odezwę się później! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit wiem, że zawsze będziesz chodzić ze strachem ale będzie dobrze :) Ja byłam dziś znowu z małym u lekarza na kolejnej kontroli i jest już lepiej i na oskrzelach i w nosku :) ostatnio w piątek dostał clemastyne i jeszcze jakieś kropelki do psikania i ten wstrętny katarek mu przechodzi :) no ale niestety u nas codziennie tak wieje, że jak tylko wyjdę to znów może go przewiać :( Trzymajcie się :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam teraz za bardzo czasu, bo muszę wyjść, więc powiem tylko tyle, że u nas wszystko w jak najlepszym porządku! w obrazie usg żadne wady nie stwierdzone! całą relację napiszę jak wrócę, czyli pewnie późno wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz mogę wszystko dokładnie opowiedzieć! na usg poszłam z mężem, chociaż bardzo chciałam iść sama! no, ale chłop się uparł, więc nie było zmiłuj się! a wiecie dlaczego chciałam być sama ?? bo ze mnie głupol i sobie mówiłam, że w razie niepowodzenia oszczędze mu tego! nie będę patrzeć na jego rozczarowanie. no idiotka ze mnie! ale chłop poszedł! ba nawet na pobranie krwi ze mną poszedł . ogólnie w tej ciązy był ze mną pierwszy raz w gabinecie, bo ostatnio był, ale kazałam mu w poczekalni siedzieć. lanie mi się należy, bo chłop się interesuje, widać, że mu zależy, a ja jakbym mu zabraniała! no i tak połozyłam się na leżance, miałam odkryć brzuch! i w ten sposób zmierzyliśmy tylko dzidzię! ma już 52 mm :D mały kolosek :D zgadza się to z tygodniem ciąży. potem jednak miałam usg dopochwowe. myślę, że przez moje sadełko nie dało się dokładnie zbadać przez brzuch, dlatego było sondą dopochwową. no i pani doktor pokazywała nam główkę, nóżki, rączki, buźkę, buzię, serduszko bijące :D eh tylko , że to było nie u niej w gabinecie, tylko tam gdzie przyjmuje na NFZ to sprzęt do usg był taki sobie i zdjęcia są kiepskiej jakości :( jak mąż zeskanuje to wkleję oczywiście :) no i na zakończenie badania mój małż się popisał i spytał panią czy wiadomo już czy chłopczyk czy dziewczynka .obie miałysmy z niego ubaw! co prawda ponoć niektórzy ginekolodzy mówią już płeć tak wcześnie, ale dla mnie to trochę za wcześnie! A tu dokładny opis badania usg w jamie macicy żywy płód, którego CRL 52 mm, BPD 19mm - 11,6 hbd, NT 1,4mm, kość nosowa 1,9 mm, przepływy w DV - spektrum prawidłowe, Pl- 1,02 Budowa morfologiczna płodu prawidłowa, w obrazie usg markerów wad nie stwierdzam nie wiem co to jest Pl ?? nie spytałam, bo dopiero teraz się dopatrzyłam! ale co tam ?? najważniejsze, że małe rośnie zdrowe! no to na jakiś czas się uspokoiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu a ja od początku mam przeczucie takie pozytywne co do Ciebie a raczej do ciąży. Zanim zaszłaś w ciąże gdzieś mocno czułam że juz niebawem będziesz mamusia:) Bardzo się ciesze że badanie wykazałao wzystko dobrze, no trzeba przyznać że dzidzuś już duży jest:D Proszę niech mąż ucałuje brzuszek ode mnie👄 A USG i tłuszczykiem sie nie przejmuj;) Ja tez miałam ten problem na USG i trzeba było robic dopochwowo:D No i ten tłuszczyk towarzyszy mi do dzis i nawet moja ciotka na weselu wykrzyczała do mnie: Agata coś ty ze sobą zrobiła? Jaki ty masz brzuch... Ale mnie sie płakać chciałao po tych słowach, ale siostra i mężulek śmiali sie z tego i spłyneło to po mnie bardzo szybko:D ale uraza została. Oki no to ja zmykam do anuki:) AAaaaa Gabrysiowi chyba bedzie lada dzien kolejny ząbek wychodzic, górna dwójeczka z lewej str:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_79 ale sie ciesze że wszystko dobrze z maluszkiem ja musze czekac do 8 maja . ale wieże że jest wszystko dobrze. a w ktorym tygodniu jesteś? buziaki dla maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, Ewunia dzięki ;) Agatko jak masz takie trafne przeczucia to jeszcze mi powiedz czy podejrzewasz chłopca czy dziewczynkę ;) eh chciałabym już znać płeć, a musze jeszcze na to co najmniej 6 tygodni czekać, bo ginka powiedziała mi, że póki pewna nie będzie to mi nie powie :( z jednej strony to dobrze :) Ewunia jutro zaczynam 12 tc! nie mogę uwierzyć, że dotarłam tak daleko! i brzuszek zaczyna już być widoczny :D chociaż nadal bardzo się boję, to jednocześnie wierzę, że będzie dobrze!!!!! Pozdrawiam resztę! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysia mi sie dzisiaj zaczoł 9 tydzień , chciała bym zobaczyć maluszka nie mogę się doczekac USG. a ile przytyłaś? ja 2 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa ja na razie stoję z wagą w miejscu! ale ja należę do osób otyłych i te ponoć mniej tyją w ciąży :D no zobaczymy :D ginka mówiła, że idealnie by było jakbym przytyła 10 - maks 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu oczywiscie mam przeczucie co do płci ale tak samo jak Twoja gin wole nie pisac:D Ja mam i miałam przed ciążą nadwage i przytyłam 13 kilo a gdzies w necie wyczytałam ze przy mojej wadze i wzroscie własnie tyle max. powinnam przytyc13-14kg. Wię nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:D ale eszcze mi 4kg zostalo do zrzucenia......... a nic nie ćwicze:( Dziewczyny oczywiście ciężarne życze Wam aby okres ciąży szybko zleciał i aby sie powiekszyło na topiku grono dzieciaczków👄👄👄 z całego serca Wam tego życze ❤️ Ja jak byłam w ciąży to troche sobie dychłam jak minął mi już 3 miesiac wiec z tego co widze to i u Was to jest już tuż tuż!!! :) Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak czytam jak przechodzicie i cieszycie się z ciąży to normalnie zaczynam tęsknić za tym stanem :) No ale cóż muszę czekać na zgodę męża (mam nadzieję, że nie do 50siąki ) No i ogólnie coś strasznie się zaczynam sypać więc trzeba się zabrać za swoje zdrowie co się nie pogorszy :) Miłej nocki bo już mnie mąż od kompa wygania do spania :) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) U nas ciepełko jak w lato:)az miło:) oby taka pogoda była przez weekend majowy:)bo wyjezdzamy jutro do rodziców a co pojedziemy to brzydka pogoda nas tam zastaje:(i nie moge wychodzic z Wiki na spacerki. Wczoraj Wikusia sama zrobiła swoje pierwsze 3 kroki:D i teraz próbuje dalej:) widze ze sie odwazyła:D bo za jednego palca jak sie trzyma to po placu zabaw normalnie biega za dzieciakami:) sama słodycz jak mozna popatrzec na swoje dziecko kiedy stawia pierwsze kroki:):):) pozdrawiam Was wszystkie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwe sie na pewno do was 8 maja po USG nie mogę sie doczekac jak zobacze swoje maleństwo. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrys dzis skonczył 10 miesiąc:) i dziś również wyszła mu piękna lewa dwójeczka u góry. W sumie to juz 5 ząbków ma:D:D:D malawrtonka szybko zleci do 8 maja;) 3mam kciuki👄 Aniu, Gabrysiu, Kamika👄 Pozdrówka dla wszystki🌼👄 Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................13.01............ Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............02.08.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............30.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie KaKru85.............32............07.03........marzec200 8.........Brodnica Nick......................data straty.........................tydzień ciązy nueva....................11.08.1996..................... ..........11 tc Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Kalinka1985 .............6.01.2007.................................8 tc Ew........................30.03.2007.................... ............6 tc minimonia...............30.03.2007...................... ..........6 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_27............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc zlosna78..................1.07.2006..................... .............8tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc olawd................15.05.07,02.11.2007................ ....5tc,11tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06............3*9t, 23tc Koug........................02.00....................... ..... ........25tc Lattina.................20.02.2008...................... ............7 tc ivonka83...............08.12.2007....................... ..........39tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Kait.....................07.04.08....................... ...... ........5 tc Motylek84.............05.12.2007; 19.05.2008..............7tc,10tc gośkaa..................29.08.2007,14.07.2008........... ....7tc,4tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kalpek....................5.02.2007,02.09.2008.......... .3tc,9tc< br/> KaKru85................03.02.2009....................... .........3tc romkam.............29.08.2005/19.01.2006................ .....13tc/5tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość olawd..........24tc...............23.01.2009......ponad 2 lata....k.olsztyn malawronka...6tc...............07.12.2009......22 cykle MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r6m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Daga................03.2008................ ...Jasiu.......................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) kf26.................07.05.2008................Natala... .................... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ......10m...... Lola-u...............23.06.2008...............Julia.........10mies1tydz... Agatha..............01.07.2008................Gabriel... .......10mies..... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella...........10mies.... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub.............9m3tyg... Koug.................23.08.2008................Emilia... ..................... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........6 m........ romkam..............22.06.2007................Oliwier... ........20mies DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 KaKru85.........Kamila..........21. 12.1985... kamilabrodnica@inter ia.pl romkam.....Romualda........27.02.1984....romkam84@ wp.pl....15746148 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Alanek....... ...........Amelka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Laura Gośka...........Gosia.................................. ................... Mika............Magda.................................. . ......Maja Aga123.........Agnieszka............................... ................. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Daga_p_11.....Daga...................................... ......Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ..........Karinka Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. Lattina.........Lena..................Tadeusz/Andrzej... ...Ida olawd............Ola...................Tymoteusz........ . ....Zosia krucha.................................................. ..................... Amichasia............................................... .................... kasztanowo-ruda......................................... ................. Koug ............Ania.......................................... ...Asia,Agata kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria Motylek................................................. ..................... romkam.........Romualda......moje aniołeczki..................... MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa/Drzewica....mazowieck i/łódzkie lolau.........Jolanta............Przeworsk.............. podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula gratulujemy pierwszych kroczków❤️ Gabrys tez by chciał juz chodzic, ładnie sam stoi, chodzi trzymajac sie za rączke ale troszke mu sie nogi trzęsą, obawiam sie krzywicy wiec pewnie za nie długo wybiore sie do dr (ma płaski łepek z tyłu, o dziwo nie poci sie często no i ciemiączko stanęło w miejscu i ma dalej 1cm a po urodzeniu miał 2cm- sama nie wiem co o tym sądzic. Wit D3 oczywiscie mu podaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka Ty się martwisz, że nie przestaniesz karmić a nie wiesz ile ja bym dała, żeby z rok dziecko karmić a tu ledwo 5 miesięcy udało mi się przeciągnąć :( Pozdrowionka Mój Damianek niestety coś mi znowu zaczyna pokasływać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja dziś znowu idę z młodym do lekarza bo kaszel mu wrócił :( Ledwo co mu się polepszy to to wredne kaszlisko wraca :( Chcę poprosić lekarza, żeby sprawdził czy to nie refluks bo szwagierki syn też ciągle chorował i po wielu badaniach i pobycie w szpitalu stwierdzono u niego właśnie refluks. Ciekawa tylko jestem jak to mój lekarz przyjmie bo różnie to z nimi bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supcio, co chwila jakiś \"nasz\" dzieciaczek kończy kolejny miesiąc i takim to sposobem rosną jak na drożdżach:D Kamika byłas u dr? Co z Damiankiem? A mnie nikt nie uwierzy, że ja tak siedze przy kompie i pisze prace lic. od wczoraj od godz 22:00 !!!!!!!!! Zrobiłam tylko kilka razy przerwę na toaletę i kawe:D Gabryś za to spał całą noc z tatusiem i oboje \"mieli siebie tylko dla siebie\" haha:D No a ja pisze i pisze.... ale musze to skonczyc bo dzis chce wysłac prace mojej p. promotor:) a przynajmniej część pracy;) No to zmykam i oczywiscie nadal zaglądam tutaj po kilka razy dziennie tylko, że malo kto sie tu wpisuje, a szkoda, bo jakoś tak mi smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa chciałam sie jeszcze pochwalić, że w koncu po tylu latach "męki z rupieciami" kupilismy nowe autko, ale zapomniałam jak sie nazywa.....:( a jestem po szkole technik mechanik pojazdów samochodowych- i sie nie znam:D:D:D ale wstyd. Ja sobie przypomnę to Wam napisze, bo męża nie ma nawet w pobliżu zeby mi powiedział:P WIEM jakos tak: mitschubishi lancer" (nie wiem jak sie to pisze poprawnie). Kolor bordowy. Cudowne to auto jest!!!!!!! pa zmykam juz na powaznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×