Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Ja tez poprawiam tabelke;) Nie wiedziałam o co chodzi z Sandrusią i jak sie wczytałam w wasze posty to szok!!! Nie bede sie wypowiadała na ten temat bo to za trudne dla mnie...:( Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........07.06.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....33tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa Agatha2007....15tc........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ............18...........24.06.2008......13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi...........13tc........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa Balbinka.....................02.10.2007 NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara Maria....15.05.198!....raaria@abn-mail.pl....4 233094 lola u........Jolanta.......20.12.......staszekma@wp.pl .......991099

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Sandrusi. Marghi napisz mi eska po wizycie obojetnie o ktorej wrocisz. Pozdrawiam wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka z moja reka to caly cyrk jest.Bylo lepiej ale przedwczoraj cos zaczela bolec wczoraj zauwazylam ,ze znowu spuchla wiec polazlam do lekarza.Ten do mnie, ze jest podejrzenie zlamania kosci lyzeczkowej w nadgarstku i kazal isc do szpitala.W szpitalu lekarz byl niemily i mnie olal kazal isc dzis do przychodni tylko ja nie zauwazylam , ze ja mam skierowanie do szpitala a nie do przychodni bo bym mala zadyme mu zrobila.Fakt jest taki ,ze nie wykonal swoich obowiazkow.Wiec poszlam dzis do innego chirurga potwierdzil ,ze to moze byc zlamanie od niego lecialam do rodzinnego po skierowanie na RTG, bo oczywiscie nikt wczesniej o tym skierowaniu nie pomyslal.Jutro rano ide zrobic zdjecie tej reki i na 17 ide do chirurga.a reka boli jak diabli ma problem z umyciem sie Arek mi skarpety sciaga , bo jak to robie sama to wyje z bolu wiec jak pisalam cyrk na kolkach. Dziewczynki dostalam teraz eska od gosi ma nadzieje , ze sie nie obrazi ,ze Wam napisze co napisala.Dzidzia zyje jest zdrowa i ma 8 cm, matko jak ja sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane SIOSTRZYCZKI:D Jesteśćie wszystkie kochane,sorry za wyrażenie,ale to pisze w dobrym słowa znaczeniu ZAJEBISTE.Tak wszystkie razem łączymy się solidarnie,pamiętając o kazdej w radosnej czy smutnej chwili.Dziękuje Wam wszystkim za więz ze mną wczoraj ,za meski które płyneły do mnie jeden po drugim,za telefon od Maduśi i spotkanie osobiste z Sarą.Na kilku topikach pisłam i jeszcze pisze głównie na lipcówkach 2008,ale za ten topik u Balbinki i Lolu to naprawde musze dziekowac Aniołowi Stróżowi że mnie mnie tak poprowadził,że na niego trafiłam.To jest takie miłe wiedzac,że nie jest się samym,że ktoś pragnie naszego szczęścia.Bałam się wczorajszej wizyty,ale dzięki Bogu jest dobrze.Widziałam wczoraj dzidzie ,ruszała się-doktorka powiedziała,że nie tak ze sie rusza ,ale skacze:D dzidzi trzymało się rączkami za głowe,a doktorka za żartowała mówiąc:na tak! trzyma się za główke i sobie mysli co ta mama się tak denerwuje:) Kazała mi także kupić sobie duphaston ,ale już go nie brac tylko trzymac \"w pogotowiu\" wrazie bólu brzucha,czy jakiegoś plamienia. Dzisiaj pół ranka przeesemesowałam z Lolu:) Lola była dzisiaj u ginekologa i napisała mi ,że gin Jej na 99% gwarantuje ,że będzie miała SYNKA:):D -dziecko jest duże i silne i na dodatek bardzo ruchliwe.Ginekolog twierdzi,że już na dniach powinna poczuć ruchy,których ja jej życze z całego serca.To musi być coś nie samowitego. LOLA MASZ NAM DAĆ ZARAZ ZNAĆ JAK POCZUJESZ KOPNIACZKI Agatko przyznam Ci się,że nie przyszło mi na myśl,aby sobie zmierzyc brzusio na początku ciąży-ja miałam w głowie tylko jedno,aby żyło.Bałam się,aby znowu go nie stracic,ale dzisiaj zaczne mierzyc brzusio raz na 3,4 tyg.Dam Ci potem znać.Ty masz wizyte 18 stycznia-prawda?napewno będzie wszystko ok! masz nam dać znać! Gośka Ciebie to mi naprawde jest żal,bo wiem co czujesz i jak się czujesz.Sama przeszłam przez ten dół-jezeli dobrze kojarze to nawet Ci napisałam raz maila będąc rozdarta wewnątrz,ale zaufaj mi!!!!!!!!!!!pisze Ci to osoba po doświadczeniach,że nerwy stres maja ogromny wpływ na nasz organizm,staraj się wyluzowac,a zobaczysz,że prolaktyna Ci szybciej powróci do normy i cykle się ustabilizuja.Mi po drugim zabiegu podskoczyła prolaktyna do tego stopnia,że mi się woda z cyców sączyła.Ginekolog w Krakowie mi powiedział,że to przez nerwy podskoczyła mi prolaktyna.We wrześniu żyłam tak ogromną nadzieją,że zaszłam w ciaże ,że jak nigdy @ mi się spóżniła o 10dni-byłam prekonana,ze to ciąza.Popatrz co potrafi głowa i nastawienie?! Doktorka w dniu zabiegu mi powiedziała:Gośka wyluzuj,bo jak tak się będziesz zachowywać to się przyblokujesz i będziesz miała problemy z zajściem w ciaże.Bałam się tego,zaczełam sie modlic jak chyba nigdy dotąd o to abym zaszła wnet ponownie w ciąże i modle się po dzień dzisiejszy o całe i zdrowe dziecko.Tą prolaktyne tylko zbij-porozmawiaj jeszcze może z ginekologiem na ten temat,może Ci lekarstwo zmieni i staraj się o dzidzie,a zobaczysz,że i tobie tym razem Bóg pomoże i obdarzy Cię łaską macierzyństwa.Ja sie będe modlic za Ciebie.Wspomnisz kiedyś moje słowa,ze miałam racje.Ja straciłam dwoje o tym samym czasie i prawdopodobnie z tego samego powodu,bo jedno i drugie od samego początku w identyczny sposób zle mi się rozwijało,a obecne dotrwało do 13 tyg.a wygląda na tydzien starsze.widocznie tak miało być,takie były plany Boże,ale tym razem będzie lepiej,tz.dobrze u CIEBIE,EWY i GABRYSI BUZIACZKI DLA WAS👄👄👄 Aga 123 Spóznione ale szczere najserdeczniejsze życzenia na NOWEJ DRODZE ZYCIA.NIECH WAM BÓG BŁOGOSŁAWI A WASZ ZWIĄZEK OBDARZY NOWYM ŻYCIEM ❤️🌼 AGAPA gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!:D który to już tydzień? Bardzo spodobało mi się zdanie w Twojej stopce; SZCZĘŚCIE JEST ULOTNIE ,ALE WIARA CZYNI CUDA -też tak sądze. Balbinka i Michaś-buziolki dla Was👄👄👄👄 Ania jak Ci się chowa Michaś? podejrzewam ,że z dnia na dzień jest Ci coraz to lżej a Michaś z dnia na dzień jest coraz to KOCHAŃSZY. Prześle Ci zdjęcie mojego lekko zaokrąglonego brzusia;P Madusia a Ty kończ wreszcie te studia i informuj nas szybko,że Cię zaczyna przybywać:) Napisz co z rąćzką,ale ja mam nadzieję,że to tylko mocne stłuczenie.A z lekarzem to zrób jak wczoraj mówiłaś,bo to poprostu są jaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie chce pisać nic więcej ,bo tutaj zapewne różne osoby zaglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane SIOSTRZYCZKI:D Jesteśćie wszystkie kochane,sorry za wyrażenie,ale to pisze w dobrym słowa znaczeniu ZAJEBISTE.Tak wszystkie razem łączymy się solidarnie,pamiętając o kazdej w radosnej czy smutnej chwili.Dziękuje Wam wszystkim za więz ze mną wczoraj ,za meski które płyneły do mnie jeden po drugim,za telefon od Maduśi i spotkanie osobiste z Sarą.Na kilku topikach pisłam i jeszcze pisze głównie na lipcówkach 2008,ale za ten topik u Balbinki i Lolu to naprawde musze dziekowac Aniołowi Stróżowi że mnie mnie tak poprowadził,że na niego trafiłam.To jest takie miłe wiedzac,że nie jest się samym,że ktoś pragnie naszego szczęścia.Bałam się wczorajszej wizyty,ale dzięki Bogu jest dobrze.Widziałam wczoraj dzidzie ,ruszała się-doktorka powiedziała,że nie tak ze sie rusza ,ale skacze:D dzidzi trzymało się rączkami za głowe,a doktorka za żartowała mówiąc:na tak! trzyma się za główke i sobie mysli co ta mama się tak denerwuje:) Kazała mi także kupić sobie duphaston ,ale już go nie brac tylko trzymac \"w pogotowiu\" wrazie bólu brzucha,czy jakiegoś plamienia. Dzisiaj pół ranka przeesemesowałam z Lolu:) Lola była dzisiaj u ginekologa i napisała mi ,że gin Jej na 99% gwarantuje ,że będzie miała SYNKA:):D -dziecko jest duże i silne i na dodatek bardzo ruchliwe.Ginekolog twierdzi,że już na dniach powinna poczuć ruchy,których ja jej życze z całego serca.To musi być coś nie samowitego. LOLA MASZ NAM DAĆ ZARAZ ZNAĆ JAK POCZUJESZ KOPNIACZKI Agatko przyznam Ci się,że nie przyszło mi na myśl,aby sobie zmierzyc brzusio na początku ciąży-ja miałam w głowie tylko jedno,aby żyło.Bałam się,aby znowu go nie stracic,ale dzisiaj zaczne mierzyc brzusio raz na 3,4 tyg.Dam Ci potem znać.Ty masz wizyte 18 stycznia-prawda?napewno będzie wszystko ok! masz nam dać znać! Gośka Ciebie to mi naprawde jest żal,bo wiem co czujesz i jak się czujesz.Sama przeszłam przez ten dół-jezeli dobrze kojarze to nawet Ci napisałam raz maila będąc rozdarta wewnątrz,ale zaufaj mi!!!!!!!!!!!pisze Ci to osoba po doświadczeniach,że nerwy stres maja ogromny wpływ na nasz organizm,staraj się wyluzowac,a zobaczysz,że prolaktyna Ci szybciej powróci do normy i cykle się ustabilizuja.Mi po drugim zabiegu podskoczyła prolaktyna do tego stopnia,że mi się woda z cyców sączyła.Ginekolog w Krakowie mi powiedział,że to przez nerwy podskoczyła mi prolaktyna.We wrześniu żyłam tak ogromną nadzieją,że zaszłam w ciaże ,że jak nigdy @ mi się spóżniła o 10dni-byłam prekonana,ze to ciąza.Popatrz co potrafi głowa i nastawienie?! Doktorka w dniu zabiegu mi powiedziała:Gośka wyluzuj,bo jak tak się będziesz zachowywać to się przyblokujesz i będziesz miała problemy z zajściem w ciaże.Bałam się tego,zaczełam sie modlic jak chyba nigdy dotąd o to abym zaszła wnet ponownie w ciąże i modle się po dzień dzisiejszy o całe i zdrowe dziecko.Tą prolaktyne tylko zbij-porozmawiaj jeszcze może z ginekologiem na ten temat,może Ci lekarstwo zmieni i staraj się o dzidzie,a zobaczysz,że i tobie tym razem Bóg pomoże i obdarzy Cię łaską macierzyństwa.Ja sie będe modlic za Ciebie.Wspomnisz kiedyś moje słowa,ze miałam racje.Ja straciłam dwoje o tym samym czasie i prawdopodobnie z tego samego powodu,bo jedno i drugie od samego początku w identyczny sposób zle mi się rozwijało,a obecne dotrwało do 13 tyg.a wygląda na tydzien starsze.widocznie tak miało być,takie były plany Boże,ale tym razem będzie lepiej,tz.dobrze u CIEBIE,EWY i GABRYSI%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co jest tego powodem,że mi tak dziwnie posta przesłało i na dodatek końcówke zjadło. Pozdrawiam Was wszystkie i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu jak chcesz pisa c źle o lekarzach to pisz, przynajmniej nie ja będę tutaj jedyna uprzedzona :) Wczoraj jak wracałyśmy z Sącza to wpadła mi w ręce kaseta \"Nieżywi lekarze nie kłamią\" słuchałam jej przez drogę 5 albo 6 razy i to co się z niej można doiwedzieć to po prostu... włos się na głowie jeży! Więcej pisać nie będę bo wczoraj do Tychów wróciłśmy ok. 3 w nocy a rano o 8 m budzik zadzwonił! Wariatka ze mnie! Zapomniałam wyłązyć, a jak już wstałam to stwierdziłam, że jadę do siebie do domu, no to o 10 mnie mama Anielka podrzuciła na przystanek i teraz siedzę w domu od półtorej godziny i staram się obudzić... Dzięki Bogu nie muszę jechać już dzisiaj do Krakowa... Dodam zaraz do swojego bloga www.opportune.bloog.pl zdjęcia z urodzin Kasi i z wigilii A wieczorkiem popracuje na jkimiś życzenami dla dziewczynek Kurcze nie mam tutaj co do Was pisać, bo wszystko co chce powiedzieć przesyłam zwykle mailem albo sms-em :) Gosiu tak jak Ci wczoraj napisałam już się nie denerwuj (jak chcesz będę się denerwowała za Ciebie), bo teraz już będzie tylko dobrze To samo tyczy się Agatki, Loli i Gośki... Zobaczysz będzie dobrze! Ah,Lolu napisz w takim razie jak planujecie dać na imię synsiowi... Gosia i Agatka w takim razie pierwsze ruchy poczują za jakię miesiąc-półtora też proszę od razu dać znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co jest tego powodem,że mi tak dziwnie posta przesłało i na dodatek końcówke zjadło. Pozdrawiam Was wszystkie i życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara to Ty już jesteś w domciu?ciesze się,bo przynajmniej troszke odpoczniesz.Nie wiem czy ja bym nadążyła za Twoim tempem..... Wczoraj tuż po naszym rozestaniu rozmawiałam z Madusią i prosiła abym ucałowała "Jej mamuśke" kurcze nie zdążyłam osobiście,ale przesyłam Ci ogromnego buziaka od Madzi no i jeszcze jednego odemnie👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój komputre jest głupi:( bo wysyła poisty jak mu się podoba-dzieli,urywa,podwaja-uffffffffffff Sara powiedz,że Ci się podoba mój suwaczek. Ciesz się ,że doczekałam się tej chwili,ze mogłam sobie go założyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem co tam słychać u Madzi-poczekam jeszcze troszke,a jak się nie odezwie tutaj to musze do Niej tyrknąc.mam nadzieję,że bez gipsu się obejdzie,bo kurcze w przeciwnym razie będzie Jej ciężko,ale z dwojga zła to lepiej,że to ręka a nie noga,bo dyskonfort byłby troszke większy. Mnie natomiast pobolewają krzyże,czuje lekki ból podbrzusza i jakieś lekkie kłucia gdzieś tam w pochwie,czy macicy.Nie wiem czy to się tak dzieje,bo tak ma być,czy przez to,że 2 dzień nie biore duphastonu.Ginekolog mi wczoraj powiedziała,aby go odstawić,ale jak by brzusio bolał,albo było jakieś plamienie to mam wziąc ponownie.Narazie poczekam i zobacze co się będzie działo.Musze póścic meska do Lolu i Agatki i zapytać jak to jest u nich.Naprawde fajnie jest jak jest kilka osób w ciąży na tym plus minus samym etapie,bo można się porównać,zapytać o dolegliwości itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko właśnie wróciłam żeby Ci napisać że suwaczek przśliczny, przeuroczy i w ogóle, bo wcześniej zapomniałam... ale ze mnie gapa, wybacz Madusiu dzięuję za uściski :) MIałam jeszcze coś pisać... Ah Gosiu wiesz nie Ty jedna byś nie nadążyła w moim tempie :) Czasami sama się sobie dziwię, ale wiesz mój Tata zawsze mi powtarzał, że lider idzie na przodzie a inni mają go gonić :) więc ja jednak zawsze wole robić więcej niż jakbym musiała kogoś gonić, bo zawsze łatwiej jest robić więcej żeby się utrzymać na przodzie niż za kimś gonić, natomias nasza kochana znajoma z USA powiedziała że jęśli nie jesteś pierwszym psem w zaprzegu to widok zawsze jest taki sam :) też mi sie to ni spodobało Prosze włączcie się w tworzenie bloga anticipate i dopiszcie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........01.06........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........03.02.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole Marghi........28-30.......?...........wrzesien07..... ...Nowy Sącz MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Kalinka1985....12............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa Meggi1982.....33tc..........03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121.....5tc.........czrewiec2008....4cykl......... Warszawa Agatha2007....15tc........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ............18...........24.06.2008......13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi...........13tc........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa Balbinka.....................02.10.2007 NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara Maria....15.05.198!....raaria@abn-mail.pl....4 233094 lola u........Jolanta.......20.12.......staszekma@wp.pl .......991099 Witajcie kochane byłam przed wczoraj u lekarza tak jak pisałam wcześniej. póżniej wam napisze co tam mi powiedziała bo teraz idę zjeść coś przyjdę do Was na pewno mam nadzieje że ktoś bedzie. całuski pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane.Reka nie jest zlamana, ale mam szyne gipsowa wiec kaleczniak jestem straszny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u lekarza bylam tak jak wam wczesniej pisalam 2 dni temu czyli w 3 dzień cyklu. powiedziała że wszystko jet dobrze nadal mam brać tabletki na obniżenie prolaktyny. mam się pojawić u niej 12 dnia cyklu pożniej 20 mam zrobić poziom prolaktyny a póżniej znowu do niej przyjść 3 dnia cylku a jak znowu bedzie tak jak w tym miesiącu to powiedziała że już nie bede musiala przychodzić tylko mamy sie starać bo powiedziała że odniej mymy zielone światło i że wszystko jest dobrze, jeszcze tylko badanie Adasia. ale powiedziała że to moze jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu jak będziesz miała ochotę to możemy pogadać w niedziele bede u rodziców. po 14 godzinie.buziaki wysyłam Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Wczoraj zapisałam się do profesora Pawelczyka od wad budowy macicy.Wybraźcie sobie,że pierwszy wolny termin ma na 04.04.2008r.Zapisałam się jednak na 22.04.08r bo 4 mam mieć @.Na Bocianie bardzo go chwalą i mam nadzieję,że przebada moją dwurożną macicę i odpowie na wiele, wiele pytań.Już i tak dużo przeczytałam na ten temat ,ale ciągle mi mało informacji :-) Ustaliliśmy z mężem,że przyjedzie dopiero w marcu w odpowiednim czasie i jedziemy w góry.Kurcze a to dopiero styczeń :-( Rozmawiam z nim dosyć częśto przez skypa.Wszystko ok tylko szkoda,że nie mogę go przytulić:-) Wczoraj minęlo 4 miesiące od zabiegu.Oj jest mi ciężko.Ufam jednak,że będę jeszcze tulić swoje maleństwo.... Dziękuję Wam za życzenia:-) Mam już zdjęcia ślubne.Są cudne!!!Sara prześlę Tobie na maila i mam prośbę o umieszczenie w blogu:-) Sara sorki,że wyskoczyłam tak z Twoim ślubem.......przecież Ty na razie singiel.Tak mało o Was wiem......Za to dzielnie czytam i dowaiduję się coraz to nowych informacji. Sara czytam i czytam - kurczę ale z Ciebie Struś Pędziwiatr.Dzisaj tu, jutro tam.Podziwiam!Ja to jestem okropny domator.Uwielbiam wyjazdy z moimi chłopakami, ale tak co jakiś czas.Preferuję jednak spokojny tryb życia. Marghi kochana tak bardzo się cieszę,że maleństwo rośnie sobie spokojnie w Twoim brzuszku.Pamiętam, jak na początku bardzo się martwiłaś.A tu proszę już 13tc i zobaczysz, już niedługo będziesz chwaliła się pierwszymi kopniakami:-) Gosiu może wejdź na Bociana? Jestem tam bardzo częstym gościem i już tak dużo dowiedziałam się na temat wad budowy macicy.Są tam też wątki dla dziewczyn, które mają problemy z prolaktyną.Może coś nowego Tobie podpowiedzą?Faktycznie dosyć dużo tych leków bierzesz no i ten rozregulowany cykl? Balbinko próbowałaś robić okład ze zwykłej herbaty?Mój Konradek miał zabieg na powieczkę i oczko bardzo ropiało.Lekarz powiedział,żebym robiła mu okłady ze zwykłej, ciemnej herbaty.Naprawdę pomogło. Ucałuj Michasia od cicoci Agi:-) 👄 Lolu gratuluję synka!!! Pozdrawiam Was cieplutko!!! 🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie odpisze wszystkim ale przyznam sie ze przeczytałam wszystkie posty. Odp. Gosi o tych kłuciach- ja tez odstawiłam kilka dni temu duphaston i tez miałam kłucia jak by mnie strzała przeszywała na moment od macicy jakby do pochwy ale to kłucie trwa zaledwie kilka sekund ale za to boli! Nie jestem pewna czy o to ci chodziło a co do bóli w podbrzuszu to mam ale skurcze niektore sa silne a niektore mało wyczuwalne. Mysle ze to normalne. Gosiu dziwi mnie wzrost twojej dzidzi ponad 8cm. Czy lekarz badał wzrost dzidziusia razem z nóżkami? bo przyznam sie ze moj dzidziorek w 11 tyg 1 dzien miał 4,5cm i mierzony był standardowo czyli od dupki do główki. Chodzi mi o to ze mam wrazenie ze jestes tak jak ja w 15 tyg a nie 13 upewnij sie czy lekarz dobrze ci obliczył date zapłodnienia? Jesli moge zapytac kiedy była u ciebie ost @ ? Acha ja mam wizyte na 22 stycznia dopiero:( juz sie doczekac nie moge bo nie wiem czemu ale brzuszek mi sie schował i mam mniejszy tzn. nie mam tej twardej kuleczki co na poczatku;) dziwne heh ale sie juz tak nie denerwuje i jestem dobrej mysli. Madusia uwazaj teraz na rączke Balbinko uwierzysz w to ze moja kuzynka z 4 mies synkiem była w szpitalu lezeli kilka dni poczym chorego dzidzia wypisali do domu wiec lekarz rodzinny dał jeszcze raz skierowanie do lekarza bo dziecko miało szmery na płucach i znowu teraz lezeli w szpitalu około tygodnia i przedwczoraj wypisali małego jeszcze BARDZIEJ CHOREGO niz był!!!! I moja kuzynka wczoraj była u prywatnego lekarza i dał dziecku 9 róznych lekow i kazał przez kilka nocy nie spac ale czuwac nad dzieckiem i picie mu podawac a co sie okazało mały ma zapalenie oskrzeli!!! W całej tej historii chodzi mi o funkcje szpitala bo chamy chca podwyzek a nawet pacjentami nie umią sie zajmowac- moja tesciowa jest tam pielegniarka i wie cos na ten temat chciwosci doktorow. Owszem aby nikogo tu nie urazic to sa wyjatki lekarzy któryu rzeczywiscie chca pomoc chorym pacjentom a nie swoim portfelom ale to nic bo to sa tylko nieliczne wyjatki. Ucałuj Michałka i nie daj sie zrobic tak w cilua jak moja kuzynka lepiej iść do prywaciarzy👄 Pozdrawiam ide sie uczyc bo jutro mam egz z geronotped. a jeszcze nic nie umiem porazka!!!!!!! Papapa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do domu wcześniej bo strsznie się czuję. Nie będę dużo pisała bo mam straszne wyrzuty sumienia, ele co tam... Pewnie nie będzie mnie tutaj jakiś czas. Agatko co do lekarzy to jednak powinni więcej zarabiać, z doświadczenia wiem że z pensj lekarza nie da się wyrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuglaty
Przepraszam, że się wtrącę - a czy z Pensji nauczyciela da się wyżyć??? całe 740 zł na rękę, cóż po prostu "żyć, nie umierać"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Wróciliśmy dzis do Anglii i jest mi tak bardzo smutno, bo nie będę na pożegnaniu Sandrusi :( (będzie we wtorek). pójdę tu do jakiejś kaplicy, ale to nie to samo :( A teraz gratulacje dla loli i Gosi:) lolu dla Ciebie bo będziesz miała fajniutkiego synka :) Gosiu dla Ciebie, bo Twoja ciąża rozwija się bardzo dobrze i tak już będzie do końca :) Pozostałym dziewczynkom przesyłam moc uścisków :) A tak z radośniejszych wieści to mojemu mężowi w Święta Wielkanocne szykuje się chrześnica :) fajna dziewuszka :) no i zaczęliśmy się starać o dzidzię :) wszystko w rękach Boga!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko👄 Pis zesz,że zastanawia Cię długość mojej kruszynki?wiesz nie umię Ci dokładnie wyjaśnić jak to jest.Gin. mi powiedziała,że dziecko wygląda na 14 tc,a w rzeczywistości jest 13-dzisiaj go kończe.Z usg wychodzi poród na 21 lipca ale gin mi obliczyła na 21 lipca ilcząc na podstawie ostatniej miesiączki którą miałam 14 PAZDZIERNIKA.Pamiętam,że jak mi robiła pierwsze usg w 7 tc. to dzidzia miała 1,5cm i gin powiedziała,że długośc dziecka odpowiada dokładnie czasowi ciąży,a moja kuzynka była w piątek u ginekologa[dzisiaj konczy 8 tc.] i jej dzidzia ma 1,23mm i jej też gin powiedział,ze jest wszystko w porządku.Nie wiem jak oni to liczą. Gabrysiu jest mi bardzo przykro,że Sandrusie spotkała tak okrpna choroba,że to dziecko niewinne tyle musiało cierpieć.Ja wiem,że to jest straszne,okropne stracić dziecko,ale Gabrysiu w takiej sytuacji jaka była to nie wiem czy nie lepiej sie stało dla tego KOCHANEGO ANIOŁKA.Co za życie by miało to biedactwo?................JA WIEM,ZE TO CO PISZE JEST OKROPNE I NIE DO POGODZENIA SIĘ Z TYM NIGDY GŁÓWNIE DLA RODZICÓW.Podobnej sytuacji byłam świadkiem we Włoszech kilka lat temu.Guz w mózgu..........to był cudowny chłopczyk 18-nasto miesięczny.Sandrusia teraz nie cierpi,jest aniołkiem.Miejmy nadzieję,że się wstawi u Pana Boga za swoimi rodzicami i uprosi im wnet kolejne potomstwo.Nie ma chyba nic gorszego jak patrzec na cierpienie i być bezradnym-człowiekowi się serce kraje a nie jest w stanie nic zrobić:( Gabrysiu zobaczysz,że i Ty teraz jak zajdziesz w ciąże urodzisz ślicznego dzidziusia.Mówie Ci,że to co rzeście wykryli było powodem strat dzieciątek.Buziaczki dla Ciebie👄👄[u sta] Sara co się stało? buziaczki dla Ciebie👄👄 Balbinka-podzielam decyzje z Tobą.Niestety z naszym NFZ to tak jest,ze olewają ludzi,a jak się pójdzie prywatnie to jest zupełnie inaczej.Podam przykład z przed kilku dni.Moja siostra wróciła z Anglii na kilka dni,a że się tam odżywia nie za bardzo dobrze,wpula sME FASFUDY to nabawiła sie hemoroid.Poszła do lekarza prywatnie.Prywatnie były 3 pacjentki i 5 na NFZ.Moja siostra była jako ostatnia z prywatnych i ją lekarz zawołał bardzo elegancko po nazwisku do gabinetu,a że po niej była osoba już nie prywatnie to moja siostra wychodząc z gabinetu usłyszała;NADSTĘPNY PROSZE.Takie poniżenie człowieka!Płacimy ubezpieczenie całe życie,a traktują nas jak........................przykre to jest. Ania będe trzymac kciuki,aby plany i marzenia Twojego męża się spełniły-mam tutaj na myśli Klaudie.Z tego co piszesz wywnioskowałam,że Twój mąż jest dobrym tatą.Za to u mnie ma plusa i to dużego.Całuski dla Ciebie i Misia no i dla Klaudii👄👄👄👄 Lola jak się czujesz? 👄👄 Madusia jak łapka? mam cichą nadzieje,że Cie już nie boli.Buziaczki dla Ciebie👄👄 Meggi👄👄 Aga👄👄 Gosia👄👄 Malawronka👄👄 Ide się położyć bo coś mnie sen wzmaga- nie wiem co jest tego powodem,że z rzedu kolejną noc budze się ok.3nad ranem i nie moge zasnac do 6.potem zasypiam i ok.8 mnie budzi burczący z głodu zołądek. Zycze Wam wszystkim miłej niedzieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam zle! bo na podstawie ostatniego usg data porodu mi wychodzi na 8 lipca a licząc od ostatniej@ na 21 lipca.Mam nadzieję,że Bóg mi pozwoli dożyć tej chwili o którą się modle nie ustannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam zle! bo na podstawie ostatniego usg data porodu mi wychodzi na 8 lipca a licząc od ostatniej@ na 21 lipca.Mam nadzieję,że Bóg mi pozwoli dożyć tej chwili o którą się modle nie ustannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was i zarazem żegnam:-) ,Mam nadzieję,że jutro będę miała więcej czasu i zajrzę do Was na dłużej. Zmykam spać do łózeczka.Jutro znowu do pracy:-( Dobranoc dziewczyny!Słodkich, fasolkowych i Michałkowych snów!!!! 🌼👄🌼 ps. Sara wysłałam Tobie maila ze zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC!! BALBINKO CZUJE SIE SWIETNIE I WSZYSTKO U MNIE O.K. BRZUSZEK JUZ OGROMNY, MAŁY MOCNO KOPIE I NADAL CZESCIEJ W NOCY. PORODEM NADAL JESTEM PRZERAZONA A ZBLIZA SIE WIELKIMI KROKAMI. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Tak szczerze to cos sie nie wyspałam dzis w nocy, może to przez ten stres związany z dzidziusiem i egz wczorajszym niestey nie wiem jak mi poszło cos niby napisałam ale pytania baba dała tak kosmiczne że byłam zdziwiona no i trzeba miec przynajmniej 70% aby zdac- to juz dla mnie bedzie porażka. Ale trudno a dzis sie zaczne uczyc na kolejny egz z pedagogiki społ. i na poprawkowy z angielskiego bo dostałam z kolokwium +3 a chcialabym miec jednak 4! wiec sie poducze i postaram podnies sobie ocene w niedziele;) Balbinko masz racje że prywatnie lepiej bo przynajmniej wiesz za co płacisz, rozumiem Was że ciezko tak dojezdzac do lekarza bo jest daleko ale czasami to warto sie wybrac w taka podroz i miec zdrowego Michałka i masz racje jak tylko dacie rade to jedzcie do lekarza prywatnego;) jakie masz domowe metody leczenia oczka Michałka? Raaria jednak nie zgodze sie że z pensji lekarzy nie mozna wyzyc, bo np. u nas sa takie zarobki jak pisał kugłaty ok.770zł natomiast moja tesciowa jako pielegniarka zarabia ok. 1200-1300 zalezy ile razy jest na nockach, moj tesciu ok 900zł a moja mama co dostaje emeryture to ma ok 1100zł i nie sa to super zarobki bo ciągle na coś brakuje a tutaj dochodza ciągłe remonty i nawet zastanawiam sie jak sobie poradzimy finansowo jak przyjdzie na świat dzidzius, ale na całe szczescie mam wspaniała rodzine i zawsze cos pomoga.;) 👄 Marghi po tym co napisałas to chyba sie nie doliczymy jak to ma wyglądac z tymi obliczeniami, tak szczerze to ja tez nie mam pojecia jak lekarze to licza ale skoro doktorka mowiła ci ze dzidzius jest zdrowy to, to jest teraz najwazniejsze a terminy porodu jeszcze nie raz nam sie beda zmieniac z czase w miare wzrostu naszych dzieciątek;) gawit dla Sandrusi, cieżko jest o tym pisac wiec przychyle sie do postu Marghi. Madusia jak tam ręka? Lepiej juz troszke? Od kad lola napisała mi ze na 90% bedzie miała chłopczyka to teraz czesto sie zastanawiam jakiej płci bedzie moje i Gosi, o czym wczesniej sie nie zastanawiałam hmmm wizyta za tydzien we wtorek to moze juz sie uda cos zobaczyc- tak bardzo bym chciała, ale wazniejsze jest dla mnie aby zobaczyc czy dzidziorek ma wszystkie paluszki, nosek, usta, oczka itd bo na ostatnim USG 5 tyg temu to tego nie widziałam:P ale ja sie podniecam ta wizyta we wtorek jestem cała w stresie. Acha ostatnio cos jakbym poczuła w brzusiu ale nie jestem pewna wiec nie zapisuje tej daty do kalendarza, ale ciągle sie zastanawiam czy to, to jest to! :D Ide posprzatac i do nauki CIUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×