Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Dziewczynki mam dla Was smutna wiadomosc,od Lolu. Napisała mi tak: MAM SKURCZE NA KTORE JEST DUZO ZA WCZESNIE! MAM LEZEC,ZERO SEXU I JAKICHKOLWIEK ZAJEC! DOSTALAM LUTEINE 2X2 BO HAMUJE SKURCZE,MAGNEZ 2X2 I AMOTAKS DIS 2X1 BO MAM JAKAS INFEKCJE,A TO JEST PRZECIWBAKTERYJNE. miejmy nadzieje,ze wszystko sie wnet uspokoi i wroci do normy. lolu nie denerwuj sie i badz dobrej mysli👄❤️ my wszystkie jestesmy z toba i wspieramy cie duchowo. a jak bedziesz lezec to sobie podloz cos po nogi,abys je miala troche wyzej-ja tak leze po dzien dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam dla Was smutna wiadomosc,od Lolu. Napisała mi tak: MAM SKURCZE NA KTORE JEST DUZO ZA WCZESNIE! MAM LEZEC,ZERO SEXU I JAKICHKOLWIEK ZAJEC! DOSTALAM LUTEINE 2X2 BO HAMUJE SKURCZE,MAGNEZ 2X2 I AMOTAKS DIS 2X1 BO MAM JAKAS INFEKCJE,A TO JEST PRZECIWBAKTERYJNE. miejmy nadzieje,ze wszystko sie wnet uspokoi i wroci do normy. lolu nie denerwuj sie i badz dobrej mysli👄❤️ my wszystkie jestesmy z toba i wspieramy cie duchowo. a jak bedziesz lezec to sobie podloz cos po nogi,abys je miala troche wyzej-ja tak leze po dzien dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc okazuje się że dzidzia usilnie chce na ten świat.... to są skórcze których być nie powinno bo na nie dużo za wcześnie a na dodatek mam jakąś infekcje!!! Mam leżeć i zero jakichkolwiek zajęc i sexu!!! Dostalam Luteine dopochwowo 2x2, bo ona hamuje i zapobiega skurczom, Magnefar 2x2 czyli magnez bo jak wiecie też zapobiega skurczom i Amotaks Dis 2x1 i on jest antybakteryjny (w ciązy tylko przy braku innego wyjścia) Pokaze sie jak będzie lepiej Sara wyśle ci zdjęcie dzidzi na poczte! A Gosi przekazalam o co chodzi "z tym czymś" Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Gosia mnie wyprzedzila :p Dodam jeszcze że dzidzia bez nózek ma 17cm a kontrola za tydzień we wtorek.... Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........04.03........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........03.02.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc lida74......30.01.2004, 14.02.2007.......28tc,10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Meggi1982.....39tc SYNEK ..03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121...24tc CÓRECZKA...8.06.2008....4cykl...... Warszawa Agatha2007....21tc ........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ....24tc CÓRECZKA ... 21.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi...19tc ]SYNEK .21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74............25tc SYNEK .29.04.2008.....2 cykle.........ok. Poznania MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara ...........15.05.......... raaria@abn-mail.pl....4233094 lola u........Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74.......Lidka.........23.12.1974................... ...........7946628 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia.....................Jasiu........... ..........Gabrysia.... Megi...........Ania..................Antoś.............. ......................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata............... lida.............Lidka............... lola.............Jolanta.............Bartuś............. ........Dominika......... gawit..........Gabrysia...........Dominik/Piotruś....... Oliwia/Julia.... malawronka...Ewa................ Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda............. Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ....Wiktoria/Klaudia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara zdjęcie wyslalam ci na kom bo poczta się tnie a ja nie mam zamiaru sie z nią bawić.... Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........04.03........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........03.02.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc lida74......30.01.2004, 14.02.2007.......28tc,10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Meggi1982.....39tc SYNEK ..03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121...24tc CÓRECZKA...8.06.2008....4cykl...... Warszawa Agatha2007....21tc ........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ....24tc CÓRECZKA ... 21.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi...19tc ]SYNEK .21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74............25tc SYNEK .29.04.2008.....2 cykle.........ok. Poznania MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara ...........15.05.......... raaria@abn-mail.pl....4233094 lola u........Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74.......Lidka.........23.12.1974................... ...........7946628 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia.....................Jasiu........... ..........Gabrysia.... Megi...........Ania..................Antoś.............. ......................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata............... lida.............Lidka............... lola.............Jolanta.............Bartuś............. ........Dominika......... gawit..........Gabrysia...........Dominik/Piotruś....... Oliwia/Julia.... malawronka...Ewa................ Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda............. Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ....Wiktoria/Klaudia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOlu wszystko bedzie dobrze ważne że duphastonu Ci nie daje, trzymam kciuki! Mnie za to mz równowagi wyprowadza moja matka, ale trudno, ale ja nie wiem po co się męczę i cokolwiek robie skoro ona to za chwile rozpieprzy i trzeba zaczynać od początku No i chyba będziecie mnie rzadziej widywać bo noszę się z podjęciem jednej bardzo ważnej dla mnie decyzji, a jak tak się stanie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sara przykro mi że masz problemy z mamą... co do duphastonu to w sumie go nie mam ale luteina ma podobne dzialanie wiec na jedno wychodzi!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raaria- zainteresowałaś mnie tą analizą włosa, jak to sie robi i w jakich celach?;) A mamą sie nie przejmuj, tak to czasem bywa że rodzice robią nam na przekór. lola no kochanie to musisz lezec, barc leki i bardzo Cie prosze nie denerwuj sie, moze juz lepiej wypic melise niz sie denerwowac! Z obojga złego melisa jest chyba zdrowsza od nerwow. Gosiu no nie wiem czy tez bede miec dziewczynke:D wczoraj tak jak ostatnio mój dzidzius był odwrócony bokiem i pokazał cały swój profil za to swoich narzadów nie pokazywał (jakis chyba wstydliwy jest;) ). Ale za to lekarz mówił, że wszystko jest dobrze, na podstawie USG wyszedł mi termin na 6 lipca- wiec prawidłowo! Łożysko mam na tylnej sćianie, dzidzius na USG fajnie ruszał nóżką, tak jakby jechał autem i wciskał pedał gazu:D:D:D Przy USG był mój mąż i jest zadowolony, że widział (chociaz nie wyraźnie) swoje dziecko! Ja nie jestem zadowolona pod kontem jakosci USG, bo obraz dziecka był naprawde najgorszej jakosci i nie było tak dokładnie (jak dla mnie) widac wszystkiego- ale przemilcze juz to.... Najwazniejsze że dzidzi jest zdrowe i rozwija sie prawidłowo🌼 Powiedzcie mi czy w 20tyg ciazy powinno sie zrobic to... (nie wiem jak sie to nazywa) że lekarz wysłuchuje pracy serduszka tak na głos? Mnie tego jeszcze nie robił, uznał że serduszko dobrze pracuje na podstawie migotania-pulsowania na monitorze USG. Badania co robiłam: mocz i morfologie są dobre. A teraz musze iśc do laboratorium napic sie glukozy:D Ach no i jeszcze jedna dobra jak dla mnie wiadomosc to, to że przytyłam od ost. wizyty 0,5kg a w sumie od poczatku ciazy to 4kg- to chyba nie jest tak duzo jak narazie i jak na mój duzy apetyt?!? No nic bede zmykac bo musze sie poduczyc na tę okropna poprawke z psychologii(...). Wczoraj nie mogłam do was napisac bo mi nie wyswietliło str tylko jakieś \"not found\" mi wyskakiwało:( ale dzis juz jest ok:) Acha Gosiu kochanie pytałam lekarza o te bóle brzuszka itp i on powiedział, że to moze byc z: seksu, albo biegania, albo nadmiernego chodzenia (trzeba leżeć), albo z przepracowania, albo z dźwigania oraz moze tez byc z raptownego wstawania z krzesła lub łóżka- jesli jedno z tego robisz to unikaj tego! Bo to są wiązadła, które podtrzymuja macice i jesli je nadwyrezysz to one dostaja cos w rodzaju skórczu i mocno (boleśnie) sie zaciskaja w obronie dziecka. Wiec musimy sie Gosieńko ruszac bardzo powoli jak słonice:D Ale to nic groznego, musi bolec czasami, moja mama miała takie bóle jak jej wszystko sie rozciagało takie życie i taki urok ciąży. Przepraszam, że sie tyle spisałam ale znalazła chwilke wiec chce nadrobic zaległości👄 Buziak dla Michałka👄 I ogromne kciuki za Meggi- cały czas mysle czy to juz czy jeszcze nie:D Z całego serca życze Ci bezbólowego i bez komplikacyjnego porodu❤️ Pozdrawiam i całuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sara przykro mi,ze masz problemy w domu-wiem cos na ten temat i powiem ci,ze nie ma nic gorszego jak nie mila atmosfera wsrod domownikow.to tez jeden z powodow dlaczego czesto jade do tesciowej...............kiedys pisalas ,ze mam fantSTYCZNA RODZINE -tak maz ,marzenka i marek,ale mlodsza siostra i mama............................zostawie bez komentarza,bo znowu bede plakac lola przepraszam,ze ci nie odpisalam na meska,ale Zdechla mi bateria w komorce,a nie mam przy sobie ladowarki/jestem u tesciowej/ LEZ!!!!!!!!!!!!!BIERZ LEKIARSTWA,A ZOBACZYSZ,ZE WSZYSTKO DOBRZE SIE SKONCZY.NAPISZ,CZY DZISIAJ SKORCZE MASZ MNIEJSZE przesylam ci buziaczki👄👄👄 dostalam takze meska od agatki dzieki bogu u niej wszystko ok:Ddzidzia rosnie zdrowo agaciu aby tak do konca👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o agatka mnie uprzedzila:) dziekuje ci,ze zapytalas swojego gin o te bole brzucha-wersja sie potwierdza,ze to przez wiazadla,mnie gin powiedzial to samo,w w moim przypadku problem jest taki,ze nic mi nie idzie ani w boki ani tylek tylko wszystko w brzuch i dlatego boli.ja sie nie przemeczam tylko leze jak trusia juz ponad miesiac,a sex agatko😭zapomnialam co to jest sex😭 nie wiem co ci powiedziec o tym badaniu tetnA SERCA KTORE SLYCHAC NA GLOS-mi juz 2 razy przykladala gin. do brzucha cos w rodzaju malenkiej suszarki do wlosow/ale porownanie/hihihihihi ,ale tak to mniejwiecej wygladalo i slyszalam serduszko i szum lozyska.gin mi powiedziala,ze jest wszystko w porzadku. dla ciebie👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero niedawno wstałam :D normalnie masakra! co prawda u mnie jest godzina wcześniej niż w Polsce, ale to i tak stanowczo za późno! Zjadłam już śniadanie i zbieram się na zakupy! Postanowiłam, że jak już póje tak do końca na to wolne (od soboty) to zrobię sobie blooga :D pytanie tylko czy mi się uda :D Saro eh tak to z rodzicami bywa! ja mam wspaniałych rodziców! dokładnie są tacy jak w tej piosence \"cudownych rodziców mam\", ale nie mogłabym z nimi mieszkać :( Moja mama (ja wiem,że chce dobrze i zawsze to mówi) ale za bardzo lubi się wtrącać, a ja nie lubię tego! Agatko strasznie się cieszę, że z Twoim maluszkiem wszystko dobrze, ale odwrotnie niż Gosia stawiam na chłopaka :D zobaczymy, która z nas miała rację :D Gosiu dobrze, że leżysz, nie przemęczasz się i odpoczywasz! czas szybko zleci :D Jola ściskam 😘 Ania 😘 meegi 😘 Lidia 😘 Ewa 😘 Aga123 😘 i dla wszystkich 😘 😘 😘 Pozdrawiam Was moje drogie i uciekam do tego sklepu! (eh nie lubię robić zakupów spożywczych! zawsze czegoś zapomnę ) :D [smilie=kiss of love.gif]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszytkim To ja, Wasz nadworny pesymista... ;-) Tak sobie to wszystko czytam.... i myślę: gdzie są te bezproblemowe ciążówki, co to sobie pójdą trzy razy na wizytę w czasie ciąży i gotowe...??????? przestaję wierzyć, że istnieją Niedawno dowiedziałam się, że znajomej, której prawie położyli krzyżyk na \"zajście\" udało się; super; ale ciąża od początku była bardzo słaba; leżała plackiem i jest już w 16, 17 tc; ale w tym wszystkim dobre jest to, że ona myśli, że wszysto już za nią :-) i któż ją oświeci, że wszystko przed nią? nieprzespane noce z brzuchem, nieprzespane noce już bez brzucha przy łóżeczku, nieprzespane noce bo nastoletnia Dzidzia nie wróci do domu... ;-) A u nas choroba..... Borys nocy nie przespał, bo dopadł go katar; a jak wiadomo dorosły źle go znosi a co dopiero maluch; ja też na antybiotyku; tylko mąż się jeszcze trzyma (ciekawe jak długo) Lola bądź dzielna; Meggi trzymam kciuki Gawit nie miej wyrzutów sumienia; śpij dopóki możesz; solidaryzuję się z Tobą Sara cierpliwości Pzdr resztę Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko starsznie się ciezę, że u Ciebie wszystko ok. Co do analizy włosa to jest to dłuższy temat, ale tak w skrócie, zwykle robi się ją w celu: profilaktyki zdrowotnej, rehabiliytacji, wsparcia leczenia lub suplementacji sportowej. Jest też doś wygodną i naprawdę niedrogą metodą oceny stanu człowieka przy: zaburzeniach gastrologicznych, alergiach, zaburzeniach hormonalnych, zaburzeniach neurologicznych, dermatologiocznych (np. łuszczyca, bielactwo, wypadanie włosów), leczeniu otyłości, przy wszystkich schorzeniach kstno-stwowych, właśnie profilakyce (żeby nie zachoworać i wykryć chorobę zanim się w organiźmie rozwinie), zaburzeniach kardiologicznych, zatruciu pierwiastkami toksycznymi, długotrwałym wysiłku fizycznym, rehabilitacji, planowaniu i przebiegu ciąży, stosowaniu właściwej diety i odpowiednio dobranej suplementacji żeby zabezpieczyć organizm przed wieloma chorobami. Człowiek nie powinien w ogóle zaczynać stosować dkiety, ani jakichkolwiek witamin czy lekarstw bez dokładnego przebadania pacjenta bo w organizmie miedzy dwoma lekami np. zachodza różne reakcje i gdy bierze się równocześnie dwa albo więcj mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc, nie ma lekarstwa cud dla każdego jak to niektóe firmy się chwalą, np. mój \"wspaniały\" ojczym sobie handluje takimi ziółkami w butelce (nie będę publicznie wymieniała nazwy) i twierdzi, ze to jest po prostu najlepsze na wszystko, a guzik prawda, bo jednemu rzeczywiście pomoże a innemu zaszkodzi, albo nawet doprowazi do jego śmierci. O na naszych tutaj przykłądach lekarze beznadziejnie zalecają każdemu duphaston, a nie zastanowią się jakie ma szkodliowe działanie, ale firma farmaceutyczna zapłaciła to się przepisuje itd. Np. Rak jest uleczalny, cukrzyca typu I jest uleczalna, osteoporoza jest uleczalna, bo mam takie przypadki po zastosowaniu diety i odpowiednio dobranej suplementacji po analizie włosa jest możliwe, a lekarze twierdzą, że się nie da. Da się pozbyć alergii. Mam kilka przypadków, że dziewczyny nie mogły zajść w ciąże, albo właśnie miały problem z poronieniami, a po zastosowaniu całego programu wszystko było w porządku! A lekarzenie wiem ile by je faszerowali lekami i nie mieliby efektów. A jako kilka przypadków tego jak głupota szkodzi to kilka przykładów: cynk może obniżać korzystne działanie witaminy D, wapń może obniżać kożystne działąnie vit A, a vit C może obniżyć korzystne działanie miedzi, vit D może przyczynić się do niedoboru magnezu, nadmierne spożycie żelaza (UWAGA!) może przyczynić się do zapalenia stawów, wysokiego ciśnienia tętniczego krwi, bólu głowy z zawrotami. Nadmiar miedzi jest związany z czołowymi bólami głowy. Nadmiar wapnia przyczynia się do OSTEOPOROZY, nadwagi i zmęczenia, a metale toksyczne wywołują trudnosci w nauce u dzieci osłabienie pamieci i koncentracji, gdy jest za mało chromu kobieta nie donosi ciąży, gdy brakuje kwasu folowego (naturalnego i w complexie) są wady rozwojowe płodu, a brak manganu u faceta powoduje, że nie jest w stanie spłodzić potomka. A analizy pierwiastkowe miedzy innymi przeprowazam ja, wypisuje się ankiete wyciona włosy i wysyła do Łodzi. U nas dziciakom robie analiz dletego, że Kuba ma straszne alergie i jest niestety otyły, a Olafkowi dlatego że jest bardzo wysoki i zaczyna mieć problemy z kręgosłupem, a poza tym zaczyna trenować lekko atletyke więc musi się odpowiednio suplementować. Aha w analizie włosa wychodzi też to co może wyjść za lat 5-7-10-12... czego żaden lekarz w tradycyjny sposób teraz nie wykryje. I nich sobie lekarze na ten temat mówią co chcą, wystarczy porównać efekty które są po analizie a z tym jakie oni mają. Z resztą Agatko jak chcesz prześlę ci wykład (tym razem lekarza) na temat zdrowia kobiety. Oh i jeszcze np. kobiety mają probelm ze skóra używają niewiadomo jakich kremó (nieskutecznych i szkodzących) latają do kosmetyczek i dermatologów, a nie wpadną na pomysł że mają zatoksycznioną wątrobę i \"zapchane\" jelita, wystarczy tylko je oczyścić, odtokstycznić i nic na buźkę nie wyskoczy. Tak samo jak mama ma chore jelita i karmi dziecko piersią to dziecko zaraz będzie miało alergię bo wszystko co mama zje przewróci się alergeny w mleku matki i dzieciątko się tego zaraz napije, albo małemu dziecko podaje sie cielencike i też zaraz alergia! Albo są bakterie chlostilium przy których jeśli podaje się leki kardiologiczne to zabijają noworodki. Pronlem nasępny cerjakja, niby problem dziecięcy wiec u dorosłych lekarz nie wykryje onjawy np. nieregularne miesiaczki, problemy z zajściem w ciąże, porody przedwczesne... Ale o tym powinni mówić endrokrynolodzy, ale jak wodać nikomu na tym nie zależy, albo nie uwazał na wykłądach na medycynie, no bo po co skoro go nikt o to pytał nie bedzie... CErjaka to jest uczulenie na gluten, gluten to białko zboża: żyto, przenica, owies, jęczmień tych czterech nie wolno tym ludziom jeść. Dotyczy to głownie kobiety z grupą krwi A. Ma się wtedy zmniejzoną ilość cynku co znów prowadzi do poronień, przedwczenych porodów i tak w kółko. Proporcja cynku do miedzi ile jest cynku w organiźmie tyle progesteronu ile miedzi tyle estrogenu. Teraz juz naprawde kończę ten temat. Co do mojej matki to właściwie mało mnie juz to obchodzi, mam za to wspaniałego tatę no i mama Anielka też jest super. No i juz porządnie wychowałam sobie dzieciaki, więc wiedzą co jest dobre a co jest złe. Gawit co do zakupów to nastaw się że nie zapomnisz, ja znalazłam inną metodę, po prostu nawet spożywkę kupuje przez internet, w ten sposób siedzę sobie wygodnie z laptopem w kuchni i mogę spkojnie sprawdzać co mam w domu a co nie, a za robie zakupów w taki sposób i w odpowiednim sklepie jeszcze mi zapłacą więc nie dosć, że mam wygodę (i mogę robic zakupy nawet o 1-2 w nocy) to jeszcze pracować nie trzeba na kilku etatach :) bo już mam dodatkowe źródło dochodów, o a na dodatek nie muszę nosić tych reklamówek bo mi biedny kurier wszystko musi wtaszczyć do domu :D. A co do blohga to jak bedziesz chciała mogę Ci pomóc jak będziesz maiłą z czymś problem, ale polecam Ci go zakładać na wirtualnej polsce bo tam jest najłatwiej. Ojej, dzisiaj Wam odwaliłam kilka wykładów, to nastęnym razem będzie na temat wody :D Hahaha... No cóż macie ze mna przewalone tak samo jak moja rodzina. A teraz jeszcze wam się pochwalę, ze wczoraj w końcu poznałam synusia mojej kuzynki :) Wiem, że jestem wyrodna ciotka, bo mały urodził się w czerwcu, ale jakoś tak wyszło. Ale Mateuszek jest przecudowny! Wiecie no weszłą dla niego obca baba do domu, a on nic, uśmiechnął się do mnie i od razu chciał do mnie na ręce. Takiego dziecka dawno nie widziałam (za to moja matka mówi że jak ja zobaczył to się rozpłakał, hahaha, ma dziecko nosa do ludzi). No i wczoraj wieczorem byłam jeszcze u Danusi (takiej znajomej z którą prację, że tak powiem, bo większosć z was nie wei czym się zajmuję, wiec trudno byłoby wytłumaczyć co i dlaczego) i Danusia też ma takich dwóch chłopaków Szymuś ma niecałe cztery latka a Stasiu niecałe dwa, wiec jednym słowem cały wieczór wczoraj spędziłam wśród dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia na zadane przez siebie pytanie masz zaraz odpowiedź w swoim poście, jeśli głupi lekarz małemu dziecku przywali antybiotyk dziecko nigdy nie nabierze odporności a jeszcze ją wyniszczy i potem maluch ciągle choruje. Co za idiota daje małemu dziecko antybiotyk? Bo wiem, że mi jako dziecku lekarzy raz tylko podali antybiotyk i to jak miałam ospe, a innym podają ciągle... Ale lekarze wiedzą że to szkodzi więc swoim nie podadzom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalej jeśli małej dziewczynce podawano antybiotyki i jej organizm jest tak przez nie wypłukany i osłabiony to jak jako dorosła kobieta ma donosić ciąże lub rpzejść przez nia bez problemów, znastanówcie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny!!! Ale się rozpisałyście. Ja nadal jestem ciężarna. Codziennie wydaje mi się, że to już a tu nadal cisza. Mój Mąż przyjeżdza do mnie w następnym tygodniu, więc mam nadzieje, że Antoś czeka na Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka Sara ja w obronie mojej pani doktor od Bobutka: niefortunnie napisałam \"ja też na antybiotyku....\" Borys oczywiście nie dostał antybiotyku na katar, to ja może przesadziłam, że już dziś pobiegłam z nim do osłuchania. Ale leży biedulek cały czas na tapczanie, oczky załzawione, zapuchnięte i co chwilkę z nosa.... świeczki. Nawet obiadu nie mógł zjeść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ogólnie w sprawie odporności cywilizacji, to przyznaję rację;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za dopimg: czy chłopczyk, czy dziewczynka. Heheh sama jestem ciekawa, ktora z was wygra ten zakład;) Raaria to co napisałas jest interesujace i daje duzo do namysłu, naprawde! Jesli mozesz to przyslij mi wykład tego lekarza z miłą chęcia poczytam. Zawsze to bede o ciut mądrzejsza;) Ale w pełni sie zgodze z tym co napisałas, lekarze wciskaja nam 10 lekow na raz nie znajac zachowania i tolerancji naszego organizmu...Ja o ile pamietam, to wiekszosci recept od lekarzy nie wybierałam w aptece, bo uznawałam, że lekarz przesadził i wolałam sama sie leczyc. Jesli ide po antybiotyk to naprawde w ostatecznosci. Kiedys miałam taka sytuacje że moj lekarz ginek. przepisał mi kilka lekarstw abym zaszła w ciąże i kiedy ja te lekarstwa oraz dawkowanie pokazałam ordynatorowi szpitala to chłop sie za głowe złapał i zmniejszył mi dawke leków o połowe a niektore wogole nie kazał brac....wiec cos w tym musi byc;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida slyszalam że wogóle mnustwo dzieciaczków teraz choruje na grype, zapalenie krtani oskrzeli lub pluc... Uacluj malego i niech wraca do zdrówka... Margi skurcze nadal mam ale leże non stop- wstaje tylko do wc, do Was poczytać i jak chlopa nie ma to do lodóweczki (czyli praktyucznie co chwile) ale tak jak u ciebie cala ciąza poszla mi w brzuch (który zaczyna mi już \"przeszkadzać\" w np. sznurowaniu butów itp) i \"TROSZKE\" w piersi hehehe..... Sara ale nam wykalad zrobilas ale swoją droga to ciekawy temat.... Meggi fajnie że jeszcze w calości ale widze że juz sie nie mozesz doczekać hehehe... Gabrysia 🌻 Caluski dla wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolu a ja przypuszczam, że jeszczu dużo wykładów na różny temat odemnie w najbliższym czasie usłyszycie, bo za przeproszeniem jestm wkurwiona (sama nie przypuszczałam, że znam tak niecenzuralne słowa :) ale moderator zaraz i tak mnie ocenzuruje) nie moge dokończyć tego wpisu bo mi ludzie dzwonią i telefonu musze odbierać i juz nie wiem co miłam mówić. W każdym bądź razie wy wiecie że nawet jak bo was krzycze to bardzo Was wszystkie kocham i wierze w Was :) Aha Agatko wyślę Ci te wykłady, ale bardzo prosze, że jak rpzesłuchasz żebyś mi odesłała :) No i jak ktoś jeszcze chce to mam tego wiecej :) A i jak ktoś jeszcze chce to niech krzyczy :) dla was znajde więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to ciąża tak mi służy, że mogę jeszcze z tym brzusiem pochodzić. Dużo nie przytyłam, nie puchne ani nic mnie nie boli. Jedyne co to panicznie boje się porodu, bo mój Synuś jest duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi grunt to spokój... ZObaczysz nie bedzie tak źle jak sobie wyobrażasz, a nawet jeśli to szybko się zapomina :D (podobno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane!!!! Sorki,że nie zaglądam,ale z czasem krucho i syncio okopuje często kompa. Za dwa tygodnie mamy oddać gotowy bilans a moje konta jeszcze w proszku...Może już nie wszystkie,ale ....jest ich sporo.Kochane rozrachunki :-( Nawet nie mam czasu sobie Pit- a zrobić.No i jak co roku znajomym. Pracuję w pracy w zawrotnym tępie.Pracę biorę do domu, w sobotę również do pracy.A po pracy .. na basen.Moja nowa miłość....Jeździmy z synkiem w każdą sobotę i niedzielę, ale cudny relaks! Muszę Wam uprzejmnie donieść,że mój mąż po naszej kłótni o urlop poszedł do szefa i ..... wywalczył wcześniejszy urlop.Będą staranka, ale czy skuteczne to się okaże.Pewnie nie będę umiała się wyłączyć.Może moja główna da mi urlop i pojedziemy w odpowiednie dni w góry:-) Sara troszkę mnie nastraszyłaś pisząc,że jak się bardzo chce to organizm fiksuje i nic nie wychodzi ze staranek.Przyznaję jednak Tobie rację.Zaszłam w ciążę za 3 razem,kiedy to tak naprawdę nie chciałam i kompletnie nie myślałam o tym.Wcześniej, to byłam na 10000000 % pewna i ..okres :-( Kochana a z tą analizą włosów to w ogóle........Proszę wyślij mi mailem kilka takich wykładów.To co piszesz jest bardzo logiczne.Mój mąż wczoraj na skypie powiedział mi, że w Dani nie leczą się antybiotykami.Dopiero w skrajnych przypadkach.Teraz biedak ma zawalone zatoki i cierpi :-( Do lekarza nie pójdzie, bo zwykłe witaminy i syropy ma z Polski. Ciekawe gdzie można dać włosy do analizy? Muszę poszukać w googlach. Ale mnie zaintrygowałaś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi nie ma co się bać:-) Napewno dasz radę!!! Kiedy szłam rodzić mojego Konrada i płakałam ze strachu to moja kochana babcia powiedziała : nie martw się!Jak weszło tak wyjdzie! :-) Ale mnie wtedy pocieszyła! Dzisaj to się z tego śmieję, ale wtedy nie było mi do śmiechu..... Poród nie jest czymś przyjemnym i napewno boli , ale.......kochana jak usłyszysz płacz dziecka, jak go zobaczysz, jak go przytulisz.....każdy ból jest wart takiego widoku.....Jedno z najpiękniejszych przeżyć kobiety... Będę trzymać kciuki za Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga123 ja przeprowadzam takie badania i zajmuje sie potem swoimi pacjantami a materiały niestety moge wysłać tylko a ades domowy bo to jest tak ogromny plik że na pcozte nie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i czytam i bardzo się cieszę,że nasze ciężaróweczki miewają się dobrze.Lolu troszkę zmartwiłam się Twoim stanem, ale wierzę,że będzie dobrze.Tylko nie stresuję kobietko!!!!Szpital to może jednak troszkę dobre rozwiązanie.Napewno odstersujesz się i odpoczniesz. Marghi bardzo się cieszę,że synuś rośnie i rośnie i rośnie......Już 19 tc.Pamiętam Twój 6 tc, Twój stres,a tu już 19......oby tak dalej do 40 tc :-) Już czuć kopniaczki? Lidia trzymam kciuki za synka!!!Mam nadzieję,że spokojnie pomieszka sobie w brzuszku do dnia porodu.W szpitalu będziesz pod opieką lekarzy.Będą badać Ciebie co dziennie i w razie problemów szybko zareagują. Agatko oby tak dalej!!!Pogłaszcz synka ode mnie :-) Balbinko całuski dla Michasia 👄 Gosiu talarcik gdzie jesteś? Gawit trzymam kciuki za staranka:-) Dziewczyny bardzo gorąco Was pozdrawiam!!!!! 🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara czy mogłabyś wysłać mi parę takich materiałów.Przesłałabym Tobie adres na maila? Oczywiście pokryję koszty przesyłki i materiałów. Kurczę piszę i piszę a robota czeka. Wziełam do domku potwierdzenie salda i muszę je schaczyć...... Dobranoc i słodkich snów!!!! ps zauważyłam,że największe doły dopadają mnie na kilka dni przed i trwają parę dni po stracie dziecka.8 , 9 lutego myślałam,że umrę z rozpaczy...Takie miesięczne rocznice.Samo przychodzi i samo odchodzi.....Wy też tak miałyście? Czy już warjuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja myslę ze nie wariujesz to po rpostu ejst jeszcze zbyt świeże... Oczywiście wyślij adres na maila to jutro dam bratu do wyłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.........04.03........marzec 07....... Świnoujście Ew............ok.30.........?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06................?... ..........warszawa gawit_27...28............05.06.........wrzesień2008 ....Luton/Łódź malawronka..28.........03.02.......maj2007.......Wrocław zlosna78......28-31.........27.06.........maj 2007............Opole MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Mika23......18.02.06...01.01.2007........10tc;10tc gawit_27...10.03.06 i 23.03.07.............10tc, 11tc malawronka............18.07.2006............9tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc zlosna78...............1.07.2006................8tc Marghi....02.09.2006...22.05.2007......7tc,7tc lola u..................17.04.2006...............12tc megi1982...03.2003...03.2006,03.2006.....ok.10tc lida74......30.01.2004, 14.02.2007.......28tc,10tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Meggi1982.....39tc SYNEK ..03.03.2008........cykl...... . ...Krakow Daga..............?...............marzec..........?..... ...ok.Częstochowy Agula2121...24tc CÓRECZKA...8.06.2008....4cykl...... Warszawa Agatha2007....21tc ........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ....24tc CÓRECZKA ... 21.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi...19tc ]SYNEK .21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74............30tc SYNEK .29.04.2008.....2 cykle.........ok. Poznania MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL .................nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva .......Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985...Karolina...30.09.1985...ka rolinakrawczyk@inter ia.pl...8689089 Mika23.....Magda.......16.04.84........Roxi 296@wp.pl.......75587 gawit_27...gabrysia......24.03.79.....iskierka1 979@o2.pl...2274584 malawronka..Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007...Agata...06.02.1986....AgathaJanas@i nteria.pl...9302144 zlosna78.......Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl... ...768392 Raaria......Sara ...........15.05.......... raaria@abn-mail.pl....4233094 lola u........Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74.......Lidka.........23.12.1974................... ...........7946628 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia.....................Jasiu........... ..........Gabrysia.... Megi...........Ania..................Antoś.............. ......................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata............... lida.............Lidka............... lola.............Jolanta.............Bartuś............. ........Dominika......... gawit..........Gabrysia...........Dominik/Piotruś....... Oliwia/Julia.... malawronka...Ewa................ Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda............. Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ....Wiktoria/Klaudia.. Lida...............Lidka.............Igor/Sergiusz Naniosłam poprawkę i sugestie dotyczące imion; ale jak my damy temu chłopcu na imię........ kto to wie (mąż mówi na niego \"Bezimienny\") bo dla Borysa mieliśmy wybrane imię 2 lata przed narodzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×