Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Witajcie, widzę że tutaj jak co niedziela cicho. Ja dzisiajmiałam trochę czasu dla siebie i postanowiłam poczytać książkę. Uśmiałam siędo łez jak przeczytałam co napisał autor, a pisze tak (normalnie głupota ludzka nie zna granic): Proponujesz komuś możliwość uzyskania zarobków rzędu 300 000 zł rocznie, przy jego średniej 90 000, a on odpowiada na przykład, że nie ma na to czasu. Owszem, chciałby mieć lepszy styl życia, ale \"jest za leniwy, aby nad tym pracować\". No tak, przydałoby się,ale nie może, bo... \"musi z psem wychodzić na spacer\" albo \"z żoną oglądać Niewolnicę Izaurę lub Big Brothera.\" :D Rany boskie! Uśmiałam się z tegotym bardziej, że to święta prawda, bo sama słyszę takie głupoty (lub podobne) po trzy razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida przez te wszystkie bóle trzeba poprostu jakos przejsc:D ale zdziwiłam sie ze kośc tak moze bolec, moja mama z siostra tez tak miały;) Zycze zdrówka bo z tego co doczytałam to tego Ci teraz trzeba, duzo leż, odpoczywaj👄 Ja wróciłam ze szkoły i jestes umordowana :P Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie niedziela mija leniwie :D ot jak to zwykle niedziela :D nareszcie mogę się nia cieszyć w pełni, bo nie muszę być w pracy :D Pozdrawiam i całuję :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wiem, że nie mnie narzekać, bo jak niektóre całą ciążę leżą to co dopiero; ale od tego leżenia na lewym, to po porodzie chyba będę się starać o endoprotezę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i jeszcze jedno: Agatha ale jak przemówić do mojego organizmu, że ma sobie odpuścić i że zmiany w strukturze moich kości są niepotrzebne, bo i tak będę miała CC? :-) ale mam humor....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm wiesz Lidziu może stań przed lustrem i pogadaj do swojego organizmu (oczywiście żąrtuje, ale jak chcesz to sprawdź, jak pomoże to metodę opatentuje:) ) A mnie dzisiaj wcześnie rano z łóżka wyciągnęła moja babcia (nie ta o której pisałam wcześniej). Wczoraj pojechałam ją odwiedzić, no i przypadkiem mi się wymsknęło, że kremy, których używam z Time Defiance są przecenione coś ze 170 zł na 61 z groszami. Więc moja babcia dzisiaj rano dzwoni i mówi żeby jej zamówić i to szybko bo się skończą. No to ja dobrze, dobrze babciu i śpie dalej. Za chwilę znowu telefon i tak \"Sarusia!, tomoże Ty mi dwa zamów, bo one są dobre\",no to ja znowu dobrze, dobrze babciu i śpie bo się położyłam o 4 rano. Jak tekefon zadzwonił po raz trzeci to juz musiałam wstać - babcia się wycwaniła i dzwoniła na domowy, a nie na komórke :D A donajbliższego telefonu to z 20 metrów lecieć musiałam. No i znowu \"Sarusia!, bo ja powiedziałam dziadkowii łon(czyli mój dziadek) po mnie wyzywa, że nie dwa tylko trzy mom se wziąć.\" Dobrze, dobrze babciu... i właśnie załatwiamjej te kremy :)... JAK KTOŚ JESZCZE NIE WIDZIAŁ NA BLOGU SĄ ZDJĘCIA LIDZI:) i z tego wszystkiegozapomniałam sobie kawę zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle proszę mi się nie opinkalać i meldować się tutaj! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida co bedzie to bedzie, ale nawet jak te skurcze beda cie nekały to chyba nic złego bo i tak masz termin za nie długo;) Wiec dzidzius juz jest na tyle duzy ze sobie poradzi;) Moja kuzynka urodziła w 8 mies zdrowego slicznego chłopczyka i nawet jest taki pulchniutki:D Głowa do góry👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej; Fałszywy alarm? wyobraźcie sobie załatwiłam sobie to KTG; nie obyło się bez zgryźliwych komentarzy ale udało się; nawet full service: sprawdzone rozwarcie miałam (brak) jeszcze się bałam, że po prostu nie trafię z czasem badania i nic mi się nie będzie działo w tym czasie, ale było 2 razy; a jednak skurczu nie pokazało; wg \"specjalisty\" to dziecko tak napiera na ściany, że takie wrażenie jakby to były skurcze; nie podoba mi się.... ale z dwojga złego na razie lepiej to; co nie? Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro dziękuję! Uwielbiam tą bajkę :D czytałam ja wiele razy po drugim zabiegu! i bardzo mi pomogła! Lida a pewnie, że lepiej tak niżby maluszek pchał się juz tu do nas :D Aniu 🖐️ co u Was? jak Misio? mam nadzieje, że te piruńskie choroby ominą Was już na stałe!!!a precz od naszej Ani i jej rodziny!!! Co u reszty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu odmówiłaś pewnie z tego powodu, że chcesz być jak najdłużej z Michałkiem! Ja to rozumiem i na Twoim miejscu zrobiłabym to samo! jeżeli uda mi się urodzić dziecko, to chciałabym byc z nim najdłużej jak to się da :) Oczywiście nie neguje kobiet, które szybko wracaja do pracy! bo każda postępuje tak jak uważa najlepiej! to wcale nie znaczy, że jedne czy drugie są lepsze czy gorsze! absolutnie! mówi się, że szczęsliwa mama to i szczęśliwe dziecko! a więc róbmy tak, żebysmy były szczęśliwe, a wtedy i nasze dzieci będą :) Oj kurde chyba tak jakoś bez ładu i składu napisałam, ale wiem, że Wy zrozumiecie o co kaman :) Dobranoc! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabrysiu rozumiemy Meggi jak będziesz czytać wejdź proszę na bloga Antosia i zobacz pilną sprawę Ani :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka na pocieszenie: od września jestem na ZLA z powodu ciąży, ponad miesiąc temu wpadłam do szefowej powiedzieć, że zamierzam iść po macierzyńsim na wychowawczy a potem po powrocie chcę przejść na inne stanowisko (cholera mnie bierze jak widzę panienki w biurze wymieniające się zwolnieniami, byle tylko jedna przedstawicielka robiła w pracy dobre wrażenie; moje stanowisko jest jednoosobowe-samodzielne, nierzadko byłam ściągana z opieki, że już o moim chorobowym nie wspomnę); określiłam się krótko: albo inne stanowisko, albo się zwolnie; mężowi powiedziałm o tym po 2 tygodniach dopiero jak wrócił; przez telefon nie śmiałam ;-) Ale uważam, że każdy wie czego chce i co jest dla niego najlepsze ( a tu i dla dziecka) A te moje \"skurcze\"? muszę je polubić, bo trochę jeszcze z nimi chyba pobędę :-) Dobranoc Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszę w imieniu mojej żony przez kilka dni jej nie będzie zawiozłem ją dzisiaj do szpitala na obserwacje pisała wam o kłuciach i twardym brzuszku Pozdrawiam Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz do Gosi napisałam smska i musze przyznac że nie sądziłam że te kłucia sa takie poważne!!!! I teraz sie martwie, bardzo sie o nią i dzidziusia martwie!!!! Co innego jakby w domu leżała a jak ja słysze że ktos jest w szpitalu to od razu zaczynam sie bać!!!!! O Boże żeby tylko wszystko sie dobrze zakończyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lida dobrze że z Toba jest juz stabilnie i te skurcze to nie skurcze👄 Aniu hmmm ja nigdy nie pracowałam więc cóż moge napisać. Na razie zajmuje sie studiami a potem zobaczymy, jak znajde prace w moim zawodzie to pewnie postaram sie do niej pójśc, ale to zalezy jak duzy bedzie dzidzius i jak blisko bede miała do tej pracy no i o jakim charakterze bedzie ta praca, pisac by wiele ale to naprawde jest ciężko "iść do pracy", a decyzja bardzo powazna;) No nie teraz bede myslała o pracy jak to jest itd ale mi nadałyscie temat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co z tą Gosią, myślę, że jak tylko na obserwacje to bardzo źle nie jest, ale się strasznie boję, że Gosia za bardzo będzie się denerwowała... Mam nadzieję, że te skurcze jednak jakoś się narazie uspokoją... Dobrze, że przynajmniej u Lidy wszystko w porządku. Agatko co do pracy to każda praca do której chodzi się popołudniu (a nie rano) jest świetna. Ja właściwie pracowałam odkąd skończyłam 13 lat i raczej miło to wspominam, a jak miałąm 16 lat założyłam swoją firmę (najpierw na babcie, a jak skończyłam 18 lat to na mnie przepisałyśmy) i jest jeszcze lepiej, bo sama decyduje gdzie kiedy będę. Zaraz jadę do Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczynki!!! Melduje się ale tylko na chwilkę, bo Antoś zaraz wstanie i trzeba dać cyca. Jest Kochany, je, śpi, je, śpi i ślicznie się uśmiecha. Wszystko przy Nim mogę zrobić. Dzisiaj posprzatałam cały dom, umyłam włosy i zrobiłam się na Mame-Laske. Mam z Nim tak fajnie, że odciągam pokarm zostawiam mojej Mamusi i spokojnie mogę wyskoczyć pozałatwiać sobie sprawy. Tak wogóle to czuję się świetnie. Mama to się śmieje i mówi, że mnie podziwia, bo sama przez długi czas wstać nie mogła po porodzie. Co do porodu Kochane to stwierdzam, że jak mam mieć kolejne dziecko to tylko cesarka, na naturalny już się nie pisze. Nie chce wypisać wszystkiego, żeby nie przestraszyć dziewczyn które będą rodzić ale naprawde każdy poród jest inny. Miałam takie szcęście, że prawie razem ze mną rodziły jeszcze 4 dziewczyny. I to, żeby było śmieszniej jedna po drugiej zaczynająć od pierwszego boksa. Pierwsza była kobitka która rodziła drugi raz, biedaczka mordowała się bardzo długo. Druga młoda dziewczyna pierwsze dziecko i poszło jej w 15 minut. Ja trzecia około godziny, do tego cały szpital mnie słyszał. Czwartej pani zrobili cesarke a piąta nawet nie wiem jak urodziła, bo ja już pojechałam do pokoju. Moja Kochana Mamusia była ze mną przy porodzie i dwie noce spała ze mną w szpitalu, jedną noc mój Mężuś. Naprawdę polecam poród rodzinny. Moje słoneczko nadal śpi, więc idę coś zjeść. Odezwe się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raria weszłam na bloga ale nie wiem o co chodzi. Podam Ci mojego skypa to jak masz to się odezwij. megi2442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amichasia
Dziś mijaja 4tyg. , nie ma jeszcze wyników:( Już bym chciała żeby był czerwiec... i zobaczyć dwie kreseczki i mieć pewność, że tym razem wszystko sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy!!! Jak się wchodzi na tego Naszego bloga, miałam wszystko zapisane w innym kompie a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dzwonilam wlasnie do Gosi z dzidzia jest wszystko w porzadku te klocia sa przez niedobor potasu Gosia ma tez lekka anemie. Pozdrwia Was wszystkie goraco.Piotr wlasnie u niej jest i wspiera ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh no wiesz Amichasiu niektóre... nastolatkiniemyślą, ale ostatnio córkamojego ojczyma urodziła synka i ma 19 lat i jest supermamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia jestem z Tobą!!! Trzymaj się kochana, bo wszystko będzie dobrze!!! Całuski Skarbie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja jestem zwolennikiem hospitalizacji profilaktycznej; czyli wg mnie bardzo dobrze, że Gosia jest tam gdzie jest (oby na chwilkę); ja w czwartek dołączę do niej; już spakowałam walizę; ale wiecie jaki numer.... dzisiaj mój mąż mówi mi, że na święta raczej nie przyjedzie; za to zjawi się teraz w sobotę i będzie do wtorku; czujecie jaki numer jak mnie nie wypiszą w weekend z kliniki?? Balbinka z tonu postów wnioskuję, że wszystko zmierza ku lepszemu?? meggi widzę, że chcesz dołączyć do klubu \"chętnuch na CC\"? ;-) no i jeszcze do drugiego \"rozpieszczonych mam\"; nie zrozum tylko w złym kontekście; chodzi o to, że ja dłuuuugo po urodzeniu Bobutka w zasadzie się... nudziłam; mówię tu o braku kolek; nieuzasadnionych płaczach, reakcjach poszczepiennych, alergiach i co tam jeszcze.. a jak w bibliotece mnie widzieli z nosidłem jak przychodzę po książki, to pytali dla kogo, bo nie wierzyli, że nie wiem jak spędzać czas wolny :-) amichasia... ja po mojej 1 ciaży a będąc już w drugiej miałam taką osobę jak na tamtym topiku \"na żywo\"; prawie chciała ode mnie sianko pożyczać na abort; (dobre 5 m-cy robiła takie jazdy); po kilku takich wywnętrzaniach nie wytrzymałam i powiedziałam, że sama jestem w ciąży, na dodatek mam nadciśnienie i proszę, żeby mi go skutecznie nie podnosiła, bo to szkodzi mojemu dziecku; urodziła; potem przychodziła i opowiadała jakie to jej dziecko świetne, cudowne, wspaniałe.... i znów nie wytrzymałam; zapytałam, czy nie jest jej tak samej przed sobą wstyd z tamtego powodu... zaczerwieniła się i odpowiedziała tylko, żebym dała spokój..... a Ty się Amichasia nic nie martw; trochę cierpliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ale sprytna jestem; celowo rozdzieliłam posta, bo mam dzisiaj gadane i w całości to taki post by Was zniechęcił, co, nie? ;-) skoro w czwartek pędzę na szpital to dzisiaj polatałam; w razie jakby co się miało dziać, to będę w dobrym miejscu; poprałam, poprasowałam i poukładałam już małe lumpki; ale ich zapach jest niesamowity; celowo użyłam tych samych środków co w ciąży z Bubu i.... wspomnienia powróciły; mmmmm a mój synek dzisiaj dostał tytułową rolę w przedstawieniu o "Słoniu Trąbalskim" i to nie ze względu na posturę ;-), żeby nie było :-) zdolna bestia po prostu; narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ylko się nie śmiejcie; znów zmieniłam imienną koncepcję.... Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27....31-33...........26.02.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... olawd............28.............22.03.......pazdziernik2 06...uk/bielawa Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty............ tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006....................8tc. ..... Madusia_3............26.06.06.....................20 tc..... Daga_p_11...........17.12.06.....................6tc3dc. .. nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ .25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Daga............38tc SYNEK .....07.03.2008.....4cykle..ok.Częstochowy Agula2121...24tc CÓRECZKA...8.06.2008....4cykl...... Warszawa Dorcia_ .....22tc CóRECZKA....5.07.2008....12cykli....ok.Nowego Sącza Agatha2007....23tc ..........7 lipiec 2008......4 cykl.......ok.Krosna lola u ....26tc CÓRECZKA ... 21.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi....21tc SYNEK ........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz lida74.......33tc SYNEK ......29.04.2008.....2 cykle........ok. Poznania kf26.........26tcCÓRECZKA.....27.05.2008.....1cykl...... ....Tarnów Mika23......13tc.................14.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........12tc.................18.09.2008............ .......opolskie MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys Meggi........................04.03.2008................A ntoś NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina...0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 Mika23...........Magda.......16.04.84........Rox i96@wp.pl.......7558734 gawit_27......gabrysia......24.03.79.....iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986....AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. ........raaria@abnma il.pl....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06.........anic aop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia....................Jasiu........... ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania..................Antoś............. . ....................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata............... lola.............Jolanta.............Bartuś............. Dominika/Julka....... gawit..........Gabrysia...........Dominik/Piotruś....... Oliwia/Julia.... malawronka...Ewa................Maciuś.................. .Laura.......... Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda.............David................ .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ....Wiktoria/Klaudia.. Lida...............Lidka.............Aleksander/Filip/Mikołaj................. Daga_p_11......Daga..............Jan Wojciech....... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ...Daria lub Dominika Dorcia..........Dorotka............ Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida olawd............. krucha........... Amichasia....... kasztanowo-ruda. Koug ............Ania....................Bartek.................A gata.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×