Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

🖐️ ja po usg! w wielkim skrócie wszystko ok! dzieć zdrowy, parametry ma w normie :) no i CHYBA dziewczynka, ale to nie jest pewne na 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika zamówiłaś ten foteliksamochodowy? Mozesz zrobic testy Damiankowi jak ukoczny chyba 3 latka. Moja siostra robiła takie Izabelce, bo ona swego czasu aż dusiła sie po nocach, bo miała niby czysty a zatkany nos i masakrycznie jej furczał, juz jej wszyscy zwracali uwage ze zawsze jej tamw nociu furczy. Badania na zwierzatka, warzywa i inne nic nie wykazały a teraz okazało sie ze to mogą byc zatoki, ale jej stan bez leczenia i tak sie poprawił- napisałam to tak dla ciekawostki;) Ja tez mam zamiar zrobic gabciowi test na pszczoły bo mąż jest na nie uczulony i wrazie ukąszenia to...hohoho wiec boje sie o gabcia ze tez tak moze miec i co ja bym zrobiła jjakby mi zaczał taki maluch puchnac i nie daj Boże dusic sie, wrrrrrrrr. Lidziu moja siostra ma wkładke i sobie ja chwali, czas szybko płynie wiec jesli moge doradzic to wybierz tę na wiele lat, jak najdłuzej. iedfys obliczałam z siostra koszt wkładki 900zł a koszt miesieczny tsabletek ok. 35zł i wkładka zdecydowanie sie opłaca a nawet jest tansza (tak na ok.5 lat lub 9 lat) świetna sprawa, okresy sa prawie nikłe, sama sobie kiedys taka zafunduej ale narazie to nie, bo myslimy o koljnym Bobasku:D Gabrysiu oj nawet nie wiesz jak sie ciesze👄 bardzo, bardzo, duz naj- tak sie ciesze:D A tu juz za nie długo poczujesz pierwsze ruchy dzidziusia👄 Aniu nie pisze smsków bo mam mało na koncie, ale cały czas myslę o Was, a w szczególności i Misiaczku👄 Odezwij sie chociaz na momencik czy jest jakas poprawa??? ;) Agula ogladałam Wasze fotki na NK, ale jesteś sliczna i zgrabniutka:) No i ja tez bym taka chciała byc. Doradźcie jak zerwać z nałogiem jedzenia słodyczy i podjadania? :D Jak sobie przypomne jak mi wszystkie wałki tłuszczu latały podczas \"miłowania\" to az mi wstyd, STOP! Tak byc nie moze:( Ja juz sie wstydze przed mężem:( a tak chciałabym ubrac cos seksi a tak to konczy sie na wyłączonej lampce:( Jaką diete mam stosowac? Bo jak przeglądałam to sa diety trudne dla mnie do zrealizowania bo produkty są wyszukane albo drogie, i duzo roboty przy gotowaniu, ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Wczoraj nie miałam weny na dłuższe pisane bo jak zwykle miałam małego nerwa na męża bo ja to bym chciała, żeby on trochę więcej robił przy mały i to nie z mojego wygodnictwa tylko dla nich dwoje a mężuś jak się wykręcał od zmiany pieluch tak się wykręcał i chyba już tak pozostanie :( Bo ja mam już tego dość :( Wiem, że on jest zmęczony po pracy no ale to nie sztuka zrobić sobie dziecko bo przecież ono jeszcze potrzebuje miłości i czułości i opieki m.in. zmieniania pieluch! Na fotelik już czekam i ciekawe ile dni im zajmie przysłanie bo ja bym już go chała mieć bo dziecko mi się męczy w aucie jak na niego słońce świeci :(! Życzę Wam miłego dnia bo musze iść po Damianka z podwórka go zabrać :) Teraz mam zamiar się stosować do tego co lekarz powiedziała i siedzieć więcej na podwórku chociaz te wiatry mnie jeszcze przerażaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Aniu jak z Michałkiem??już lepiej?? Gabrysiu to super że u Was wszystko w porządku:) Kamilka jak masz podwórko to fajnie bo ja to muszę sie gniesc w tym naszym bloku co nawet balkonu nie ma:(ale wychodze z Wikusia na spacery do naszego parku no i na plac zabaw:) Agatko te zdjęcia to jeszcze z przed ciąży teraz nie jest tak kolorowo jak było:(mam jeszcze trochę brzucha ale ja ćwiczę, ćwiczę i jeszcze raz ćwiczę:) od lutego-marca spadło mi już 6 cm w brzuchu no i waga tez spadła:)z czego sie bardzo cieszę:) ale jeszcze nie zamierzam przestawac bo jakos trzeba wygladac na lato:D a co do diety to ja zadnej nie stosuje, jem tak jak zawsze tylko w mniejszych ilosciach:) teraz mogę powiedzieć ze Wiki już sama chodzi na bank:D bez zadnych podporek i wogole wszedzie pojdzie gdzie chce:D no i ma juz 8 ząbków, własnie wczoraj zobaczyłam kolejne 2 dwójki na górze:) dobra ja ide gotowac zupke:) a potem idziemy na dworek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dokładny opis usg i dzisiejszego badania :D Ja po wizycie u ginki i było bardzo miło! zbadała mnie. macica miękka, szyjka ok, serduszko biło 140 uderzeń na minutę. oczywiście miałam podwyższone ciśnienie, ale u mnie to norma ;) bóle brzucha pewnie są spowodowane tym, że macica się powiększa. generalnie nie ma powodu do niepokoju, chociaż jeszcze przez ten miesiąc mam brać leki. potem najprawdopodobniej będą odstawione, przynajmniej duphaston. Ginka powiedział, że przewiduje ona u mnie ruchy koło 20 tc ;) że na razie to absolutnie nie mam powodu do paniki, tym bardziej, że wszystko jest w porządku! no i mówi, że na początku te ruchy to będą takie bulgotania, przelewanie się, jakby rybka pływała :) bardzo delikatne! no nic! czekam cierpliwie! takie przelewanie, bulgotanie to ja mam zazwyczaj rano jak się obudzę i leżę, ale nie potrafię powiedzieć czy to ruchy ? A tutaj dokładny opis wczorajszego usg (bo wczoraj usg miałam jako drugą część badań prenatalnych) Pojedynczy płód w położeniu podłużnym miednicowym, postawa II, ruchy (+) , FHR 140/min, BPD-39mm, AC-123mm, FL-26mm, HL-24mm, OMP-219g Łożysko na ścianie tylnej, stopień 0 wg Grannuma. Prawidłowa ilość płynu owodniowego. Fałd karkowy NF 2 mm, Kość nosowa NB 5 mm, móżdżek CD 17mm, komory boczne OUN symetryczne nieposzerzone - 7 mm, żołądek, pęcherz wypełnione, UKM nieposzerzone - wartości w normie. Przepływ krwi w tętnicy pępowionowej - spektrum Dopplerowskie prawidłowe. Budowa morfologiczna płodu prawidłowa - markerów wad nie stwierdzam - eutrophia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_79 cieszę sie ze wszystko jest dobrze. ja dupasthon już ostawiłam lekarz kazał no i od 14 tygodnia nie biore. biorę żelazo poniewaz mam mała anemie, z mojim maluszkiem też jest wszystko dobrze na USG bylam w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi i Malawronka nie macie pojęcia jak się ciesze:D:D:D Agatko Gratuluje!!! pomyślnie zdanego egzaminu:D:D:D Pozdrawiam👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit i Malwaronka :) super, że dzidzie zdrowe :) A ja już dziś dostałam foteli i jestem w szoku bo od zakupu do otrzymania paczki minęło dosłownie 24h i parę minut. Ja kupiłam fotelik koloru bałtyk i Damianek już na nim dumnie siedział jak na tronie ale nie w samochodzie tylko na fotelu :) Mam nadzieję go wypróbować jak dostanę prawko no ale chyba tak długo się nie doczekam bo już nie liczę, że w tym tygodniu będę mogła odebrać:( Boże ja tak się podniecam tym prawkiem jak by to nie wiem co było :D Ale to dlatego, że tyle egzaminów z tego powodu oblałam, że wstyd się przyznac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko! poszłam dziś pierwszy raz na ten rynek koło nowego mieszkania (do tej pory jeździłam tak koło rodziców) dziś mąż auto zabrał, więc poszłam tu! ale ceny! chleb jest o 0,70 groszy droższy niż tam na \"starym mieszkaniu\" , a mielone aż o 3 zł! nie no! ja sobie chyba bilet miesięczny wykupię i będę tramwajem jeździła na stary rynek, bo przecież róznica w cenach kolosalna! żeby to było tylko na jednej rzeczy, ale tak na każdej jest dużo, dużo drożej! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_79 ja tak doznalam szoku kiedy przeprowadzilam sie z miasta na wieś i poszlam za zakupy pierwsze do jednego z trzech sklepow. i tak samo przerazily mnie ceny. teraz robie zazwyczaj zakupy z mężem w miejscowości tam gdzie mieszkalam tym bardziej że to tylko 8 kilometrow. dzisiaj to owoce mąz mi kupil w tej miejscowości co pracuje ponieważ w naszum sklepiku nie ma wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) a ja mam nagonkę w tym tygodniu i nie wiem w co ręce włożyc dlatego zadko sie wpisuje:P Gabrysiu supcio, nie jestem lekarzem ale juz na oko wyniki są dobre Agula jestes silna ze tak cwiczysz, ja co zaczne to szybko rezxygnuję;) Gosiu dziekuje 👄 Kamika i jak sie sprawuje fotlik? :) malawronka równiez sie ciesze z miłych widomosci ze jest ok z dzidziusiem:) Jejciu zmykam bo musze do szkoły jechac na godz 17 po prace poprawiona od promotor i mogę nie zdążyc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotelik jeszcze nie wypróbowany ale jutro na pewno :) i to jeszcze ze mną za kierownicą bo w końcu okazało się, że prawko jesy wydrukowane z tym, że na moje panieńskie nazwisko :) A podpis jak byk okuniewska i fajnie to wyglada tyle różnych nazwisk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś przeżyłam szok!!! Mąż jak wrócił z pracy to mi powiedział, że raz też był wstany do młodego bo usłyszał jak płacze no i zlitował się nade mną i sam go uratował od leżenia na brzuszku :) A ja jestem w szoku, że tego nie słyszałam bo pozostałe kilka razy to ja słyszałam. Poza tym drugi szok przeżyłam, że on usłyszał jego płacz bo na ogół to męża to nasze dziecko tak zaraz nie dobudzi :) No ale fajnie, że przynajmniej parę minut miałam więcej z nocki :) A i już się przejachałam legalnie samochodem ale maluchem siostry a wiadomo maluch to maluch a nie samochód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika a więc teraz to tylko jezdzic i jezdzic:D Moje początki tez były głównie na maluchu mojej mamy, jak wyjechała do włoch to mi pozyczyła zebym sie tłukła nim:D a tak na powaznie to zebym miała czym dojechac do szkoły bo wtedy miałam maturę i auto było do mojej dyspozycji- ale świetnie tak powspominac:P Teraz po przerwie w jezdzie jak byłam w ciąży i jak mielismy stare auto złoma odwykłam od jazdy i na tym nowym autku, ktore mamy od niedawna juz od nowa sie uczę jezdzic hihihi:) Co do męża to mojemu tez sie pare razy zdarzyło wstac do dziecka i nawet nakarmic a ja o tym nie wiedziałam. Na to wygląda Kamilko że sie uzupełniamy z naszymi mężami, bo kiedy my mamy mocny sen to oni są czujni. Szkoda tylko ze tak rzadko:D No i tak dodam, że ja się ucze do obrony a mój mąż praktycznie cały czas zajmuje sie dzieckiem i lepiej mu to wychodzi ode mnie, tesciowa tez bawi małego jak nie jest w pracy. Zmykam nanieść jeszcze kilka poprawek w pracy bo mi co nieco porozrzucało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i byłabym zapomniała napisać o Gabciu:) Od wczoraj ma biegunkę, jak zawsze kupcie były twarde (takie placki) i ciemnawe, tak teraz robi raz żółteą a raz ciut ciemniejszą ale rzadką kupę, a nawet mozna by powiedziec ze sie po-sry-wa:( i co chwilka musze patrzec do pampersa bo znowu był odparzony i go ciagle przebieram. Nie wiem co to moze byc? Nie ma krostek ani plamek na ciałku. Ma mniejszy apetyt i te kupcie:( Na razie co mogę zrobic to daje mu picie zeby sie nie odwodnił. A moja kuzynka (nawet nie wiedziałam ze ma dziecko- ale wstyd), to własnie jest w szpitalu z 4 miesiecznym synkiem bo ma biegunki (mysle, że sie odwodnił i dlatego tam są).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. No a Gabi dalej ma biegunki, w sumie nie tak duzo bo dzis tylko 2 żólte kupki a jedna to była taka jak zawsze, normalna. Dałam mu lacidofit czy jakos tak to sie nazywa, tesciowa mi kazała to dac ze jej kolezanka która tez ma dziecko to daje (no a obie pracuja w słuzbie zdrowia wiec chyba wiedza co to za lek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 ten lacidofit to probiotyki a dawałaś tarte jabłko? jak jak zapobiegawczo pytałam się co podawać w razie biegunki to dowiedziałam się, że ryż, marchew tarte jabłko i jagody no i jest taki sok marchwiowy w aptekach hipp ORS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś jechałam naszym samochodem do kościoła no i wróciliśmy cali i zdrowi :D Mąż się już cieszy, że będziemy se mogli czasem zrobić wypad do jakiejś knajpki i będzie mógł se w końcu piwo wypić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika dziękuję👄 jutro kupie w patece ten sok a marchew z ryzkiem tez zrobie:) Moze pomoze:) Oj teraz to Cie bedą wszyscy wykorzystywali z ta jazdą autem:D:D:D Ja tak przynajmniej miałam:D A jak Ci sie wogóle jechało tak legalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym wykorzystywaniem to niestety pewnie tak nie będzie :( a czasem bym się dała tak wykorzystać co by nabrać wprawy :) A póki co to zostaną mi tylko weekendy bo wtedy nasz samochód jest więcej w domu a konkretnie to niedziele na jazdę do kościoła :) A i Damianek już się przejechał w nowym foteliku i ponoć ciągle się rozglądał ale ja tego nie widziałam bo bałam się, że zjadę z drogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mam wieści od Balbinki! niestety nie jest dobrze :( Misio ma poważane zapalenie uszka!czekają na czyszczenie uszka, w zależności od wyników hist-pat i tomografii komputerowej isnietje ryzyko, że będzie miał operację, a na wyniki hist-pat będą czekać 2 tygodnie:( Miś ma silny stan zapalny uszka i poważne zmiany w nim, Ania jest załamana, bo myślała, że najgorsze już za Nimi. Dziewczyny mocno trzymać kciuki, modlić się gorliwie, żeby obyło się bez operacji i żeby szybko Michaś wyzdrowiał. to co prawda powiedziała, a właściwie napisała koleżanka na innym forum, ale mam nadzieję, że Balbinka nie będzie zła, że Wam powiedziałam ? Mam nadzieję, że Misio szybko dojdzie do siebie i nie będzie operacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Michałkiem Bablbinki lepiej! może uda się uniknąć operacji! jest na to szansa i tego się trzymajmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit dzięki za inf :) Mam nadzieję, że będzie dobrze z michałkiem :) A ja łapię powoli doła :( bo szwagierka wyprowadziła się z dziećmi od teściowej (naszej wspólnej) i wróciła do rodziców! Zrobiła to bo chce żeby jej mąż trochę przejrzał na oczy i wziął się za siebie no ale teraz to oczywiście zdaniem męża to ona jest tą najgorszą bo jak coś to oni się trzymają twardo rodziny. I jeżeli męża brat będzie chciał i pójdzie tu na wieś to obawiam się, że mój mąż będzie chciał wrócić do mamusi :( A mi się to nie uśmiecha bo co można ciągle robić w bloku :( cały dzień z teściową :( Ona nie jest zła ale czasem za bardzo doskakuje głównie swoim dzieciom i jeszcze chciałaby mieć na nich wpływ mimo iż każdy z jej synów ma już swoją rodzinę :( Bo jak zauważyłam to zawsze ona nimi kierowała i oni jeszcze nie mają od niej odcięte pępowiny. Ona ciągle podkreśla, że na pierwszym miejscu powinna być żona potem dzieci a potem matka ale po mężu widzę, że u niego na pierwszym miejscu jest jego mama :( Ja to bym najchętniej mu powiedziała dlaczego szwagierka tak postąpiła no ale szkoda mi moich nerwów i nie mam ochoty na kłótnie bo mu i tak się nic nie wmówi a złego słowa na teściową i tak bym nie mogła powiedzieć. Bo zaistniała tam sytuacja nie ma jednego winnego tylko oni tam są wszyscy winni. Wiem, że opisałam to w totalnym chaosie ale musiałam to wydusić z siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj dziewczynki:) Napisałabym cos wiecej ale jestem padnieta, moze bardziej psychicznie o 20 wróciłam ze szkoły, jszce dzis drukowałam prace drukarka nawaliła i były cyrki z tym zwiazane, prace zatwierdziła moja promotor i jest git:D Przeczytałam co napisałyscie oczywiscie;) Kamika Tobie napisze jak bede miała wiecej luzu bo chcisałabym ci to i owo napisac;) gawit dobre wiesci, chciałabym napisac do Ani ale tyle juz wydzwoniłam po ludziach za sprawami szkolnymi ze ech..... Michałku zycze Ci kochanie szybkiego powrotu do zdrowia, no cóż ja wiecej mogę zrobi? Chciałabym choc na chwile pobyc Aniu z Wami i wam jakos pomoc👄 jejciu naprawde padnieta jestem:( spadam:( nawet Gabciowi nie zrobiłam ryzku z warzywami bo fizycznie nie miałam kiedy, szkoda słów:( A Gabi nadal ma biegunki:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.... Jak by mi było mało to znowu mam gorączkę :( U nas prawie wszyscy mają kaszel a ja jestem w wąskim gronie którzy jeszcze go nie mają ale mam gorączkę :( Póki co to stawiam też na ząb :( Miłej nocki dziewczyny :) idę się nałykać pylów obsmarować się czymś rozgrzewającym i spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczyny jesteście!!! :( Znowu zrobiły się tu pustki :( Miłej niedzieli życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika oj pusto tutaj;) Co do tej sytuacji u Ciebie w domu to ze wzgledu na forum publiczne nie napisze szczegółów ale u nas była podobna sytuacja kiedy to mój mąz nie widział swiata poza mama i jak ona mnie obraziła to ja ją musiałam za to przepraszac:D Paranoja! Aż w koncu mąz zrozumiał ze zona najwazniejsza i takie tam a tesciowa zeby nie wtrącała sie do naszego zycia. Były to trudne czasy ale jakos czlwowiek to przezył, postawił się wszystkim i teraz kazdy świetnie sie ze sobą dogaduje, żyjemy z tesciami i jest COOL! Owszem czasami sa jakies drobne nieporozumienia ale to tak jak w kazdym domu jest, nic wielkiego;) A ja teraz robie obiadek, jedziemy jeszcze na odpust, moze cos kupimy Gabciowi:D A i w piątek (nie pamietam czy juz to pisłam) złożyłam prace promotorce i zatwierdziła mi :D Jutro jade do sekretariatu w szkole zeby mi tam jakies pieczątki przybili i teraz zostało uczyc sie na obrone zagadnien jakie nam dała nasza pani dr:) A i jutro jeszcze zarejestruje Gabcia do doktortki bo te biegunki moze nie są duze ale nadal sa a to juz 5 dzien wiec wole zeby ona cos moze konkretnego przepisała bo z biegunką nie ma zartów jak sie zaniedba:) Miłej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski:) Dostałam wiadomość od Ani. Michełek ma sie juz lepiej w porównianiu do tego w jakim był stanie, ma juz lepszy humor, bryka, jezeli chodzi o operację to Ania pisala że jest szansa, że byc może jej unikna ale nic na 100% nie wiadomo na razie;) No i nadal sa w szpitalu. Pozdrowienia od Ani👄 Ania także kazała Wam przekazać a raczej ostrzec przed tym aby sobie nie bagatelizować gorączek, katarków u dzieci bo nie wyleczone lub nie wykryte moga mieć poważne konsekwencje. A wie to stąd, że u niej na oddziale gdzie są, leży duzo dzieci i cierpi z tego powodu. Trzeba wszystko brac na powaznie i leciec od razu do lekarza- dziewczyny to nic nie kosztuje a lepiej zapobiegac WCZESNIEJ niz leczyc POZNIEJ;) To tyle od Ani🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny{kwiat} juz dawno mnie tu nie bylo...jak wam ida staranka??u mnie kiepsko..juz minol rok i 3mc od 2poronienia i od 6mcsie staramy i jakos nam nie wychodzi..wiem ze trzeba byc cierpliwym ale ilez to idzie czekac na upragnione malenstwo...juz sama nie wiem jak sie jeszcze starac ohh..nie wiecie co tam u POLI??pozdraiwam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🌼 O matko jak przeczytałam co u Ani i co z Michałkiem to straszne!! Jejku zeby wszystko się udało i żeby nie była potrzebna ta operacja. Michaś niech szybko wraca do zdrowia❤️ Zmieniam w tabelce wiek Wiki, dzisiaj ma 1 urodzinki:D Urodzinki u rodziców i tu w Wawie się udały:DWikusia nazbierała duuuużo prezentów:D Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................13.01............ Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............05.02........luty2008 .............Łódź. malawronka....28.............30.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie KaKru85.............32............07.03........marzec200 8.........Brodnica Nick......................data straty.........................tydzień ciązy nueva....................11.08.1996..................... ..........11 tc Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Kalinka1985 .............6.01.2007.................................8 tc Ew........................30.03.2007.................... ............6 tc minimonia...............30.03.2007...................... ..........6 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_27............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc zlosna78..................1.07.2006..................... .............8tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc olawd................15.05.07,02.11.2007................ ....5tc,11tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06............3*9t, 23tc Koug........................02.00....................... ..... ........25tc Lattina.................20.02.2008...................... ............7 tc ivonka83...............08.12.2007....................... ..........39tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Kait.....................07.04.08....................... ...... ........5 tc Motylek84.............05.12.2007; 19.05.2008..............7tc,10tc gośkaa..................29.08.2007,14.07.2008........... ....7tc,4tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kalpek....................5.02.2007,02.09.2008.......... .3tc,9tc< br/> KaKru85................03.02.2009....................... .........3tc romkam.............29.08.2005/19.01.2006................ .....13tc/5tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość olawd..........24tc...............23.01.2009......ponad 2 lata....k.olsztyn malawronka...6tc...............07.12.2009......22 cykle gawit_79.....14tc...............12.11-2009......6miesięc y.........Łódź MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r7m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Daga................03.2008................ ...Jasiu.......................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) kf26.................07.05.2008................Natala... .................... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ......1r...... Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... ....11mies1tydz... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... ..11 mies......... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.....11 mies......... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub........10mies3tyg... Koug.................23.08.2008................Emilia... ..................... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........7 m........ romkam..............22.06.2007................Oliwier... ........20mies DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 KaKru85.........Kamila..........21. 12.1985... kamilabrodnica@inter ia.pl romkam.....Romualda........27.02.1984....romkam84@ wp.pl....15746148 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............?....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Laura Gośka...........Gosia.................................. ................... Mika............Magda.................................. . ......Maja Aga123.........Agnieszka............................... ................. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Daga_p_11.....Daga...................................... ......Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ..........Karinka Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. Lattina.........Lena..................Tadeusz/Andrzej... ...Ida olawd............Ola...................Tymoteusz........ . ....Zosia krucha.................................................. ..................... Amichasia............................................... .................... kasztanowo-ruda......................................... ................. Koug ............Ania.......................................... ...Asia,Agata kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria Motylek................................................. ..................... romkam.........Romualda......moje aniołeczki..................... MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowieck i/łódzkie lolau.........Jolanta............Przeworsk.............. podkarpackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×