Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Kamilka ja płaciłam za tą szczepionke 280 zł ale co tam kasa ważniejsza jest Wiki:) Ale wam dobrze z tym spaniem:) ja sobie dzisiaj zaplanowałam że jak Wiki pojdzie spac to ja sie poucze a tu lipa, nie śpi do tej pory i dopiero położe ja spac po 20.00 to dopiero zaczne się uczyć:/ A i zrobiłam dzisiaj pierogi z truskawkami, hehehe to moje pierwsze samodziele wykonanie:D zazwyczaj mama albo tesciowa mnie wyreczała, więc dzisiaj postanowiłam że sama zrobie:) coś jeszcze miałam napisać i zapomniałam, ale jak mi sie przypomni to napiszę. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski:) Jestem, jestem;) Kamika tak powracając do sprawy to oczywiście standardowo poinformuj swojego ginek. o lekach jakie brałas przed ciążą. Ja swojemu mówiłam o RTG i machnął ręką że jest OK:) Swoją drogą to widze, że masz już lepsze samopoczucie, tzn. nie masz juz tak duzego poczucia winy i uwazam ze dobrze bo nie ma czym sie martwic. Piszecie o pneumokokach, my tez jestesmy juz po 3 dawce i u nas kazda kosztowała 300zł. Uwazam ze warto;) Nie ma mnie bo siedze i pomagam mężowi pisac prace mgr więc czasami jestem zmęczona i juz nie mysle:P jeszcze kilka dni i będę miała "wakacje" haha:D A tym czasem zmykam bo zostawiłam Gabrysia bez pampersa i ten z wielka radością biega mi po domu i wszędzie zostawia kałuże po sobie:D dla niego to prześwietna zabawa:D Kamika ja na samym poczatku w ciaży to non stop byłam śpiąca, jakby jakas spiaczka mnie dopadła:D Agula👄 myślałam ze Ty jestes juz po sesji, a piszesz ze sie uczysz. Chodzi o egzaminy czy o obronę? Jak ona u Ciebie wygląda bo pisalas kiedys ale juz nie pamiętam, wiem ze troche inaczej niz u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 a no masz racje i faktycznej spokojniej do tego podchodzę! A wypis ze szpitala pokarze i dodatkowo miałam robione badanie na toxoplazmoze Co do pneumokoki to to jeszcze prezent od chrztu A ja płaciłam 260 wiec nie mam co narzekać bo i tak dobrze cenowo kończę bo klawiatura mi sie poprzestawiala a drazni mnie to Co do spania to tez poczatki kazdej bzlz senne A teraz jeszcze te mdlosci przez ktore musze udawac ze nic mi nie jest bo w domu nic nie wiedza Pozdrowionka dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika toksoplazmoza głownie jest od kotów, a masz w domu z nimi caly czas kontakt? Ja na poczatku tez mialam mega mdłości, może nie tyle co wymiotowałam ale sie męczyłam jak nie wiem co! Masakra to była, nie zbyt dobrze wspominam okres do konca 3 miesiaca:( Spiaca, mdłości i wieczne zmęczenie, najgorsze to, to że Gabi malo co mnie mial bo ja ciągle wylegiwalam się w łóżku i juz miałam wyrzuty sumienia że jestem złą matką, że dziecko to czuje i takie tam:P A teraz to nadrabiam a Gabich nawet nie pamięta, że przez pare tygodni miał nieobecna mamę:D haha Teraz nawet to drugie dzieciątko w brzuniu nie źle dokazuje, czasem kopniaczek a czasem się wierci i wierci:D Wspaniałe uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula pytałas czy znamy płeć, no niestety jeszcze nie:) Za tydzien ma wizyte, pewnie nie bedzie mi robił USG bo juz duzo razy je miałam ale zapytam go czy by nie zrobił albo ew. powiedział kiedy ma zamiar mi zrobic zeby podpatrzec płec. Jak pytałam swojego ginek. o badanie przeziernosci karku (na downa) to mowił ze jest płatne u niego prywatnie w gabinecie za ok. 200zl a jak pytałam o ewentualne wady serduszka to mowił ze dokłądne badanie kosztuje u innego lekarza specjalisty 300zł. No nie paranoja jakaś, to na to wyglada ze jak chcesz miec pewnosc ze masz zdrowe dziecko to za kazdy przebadany jego palec u ręki zapłac po 100zł i w sumie za kazda czesc ciała wyjdzie Ci kilka tysiecy. Oczywiscie pisze to tak pół żartem a pół serio i czysto teoretycznie;) Zdzieraja kase z nas w sposób upodlony! A świnie jedne zarazbiaja conajmniej dziesiec razy wiecej od nas, bo ponad 10 tysiecy na miesiąc i to najnizsza stawka te 10tys. !!!Jezu ja bym nie wiedziała co z takimi pieniędzmi zrobic:D Poruszyłam ten temat bo mnie to tak boli ta niesprawiedliwosc i zdzierstwo kasy z ludzi którzy mają comiesięczna pensję ok. 1 tysiaca zł., że musiałam sie wypisac/wygadać:D Kamika a jak Twój mąż zareagowal, na to, że bedziecie mieli drugiego dzidziusia? Lola spóżnione życzenia dla Juleczki, wszystkiego najlepszego!!!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 co do toxo to dziwie sie, ze w dziecinstwie tego nie przeszlam bo wiecznie z kotami siedzialam. A poki co to ostatni kot wybyl jak bylam z Damianem w ciazy. Ale chodzi mi o to, ze pewnie tez bede prywatnie do gina chodzic i za badania bede placic i jak juz tuz przed ciaza to mialam to moze drugiego nie bede musiala robic! Ja niestety sie nie wyleguje bo biegam za Damianem po podworku! A to wode dorwie a to kury goni itp... Co do reakcji meza to tak sie zdalismy na los po nowym roku ale nie wychodzilo. A ze bylam po szpitalu i na lekach to wolalam co by jeszcze nic z tego nie wyszlo ale Bozia zdecydowala inaczej i mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze :) A poza tym maz przyjal to spokojniej niz ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze co do tego spania to ja po prostu dziecko wykorzystuje jak ma miec drzemke :) Inaczej to nie da rady :) z tym, ze ja nie potrafie tak w dzien spac i jak poleze 30 min to sukces ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) Jestem, jestem;) Agula a co z Toba??? Napisz do nas;) Kamika ja mialam kontakt z kotami w dziecinstwie, nigdy nie miałam badan na tokso więc sama z siebie jestem ciekawa czy kiedykolwiek miałam toksoplazmoze?! Co do spania to ja czasami z chęcią polożylabym się kolo Gabicha spać ale szkoda mi czasu i wole w tym czasie cos porobic, zwlaszcza ze jak pojde spac to wsyztskie hałasy mnie budzą a serce wtedy wali mi jak oszalałe wiec nie lubie tego nagłego wybudzania (bo ja mam bardzo lekki sen) to i mało co teraz sypiam za dnia ale na poczatku ciąży to z nóg padałam:D:D:D Gabriel zaczyna coraz więcej po nas powtarzac, wiec nauka mówienia idzie coraz szybciej :D Calymi dniami potrafi męczyc nas o to, aby gdzies jechac autem Jest przeuroczy i zaskakuje inteligencją. Haha ostatnio przyszedł do mnie, wskazal paluszkiem na moj brzuch powiedział "dzidzi" i zrobil mówiąc "papapaaa", na drugi dzien znowu przyszedł do mnie i robił "papa" a ja do niego daj dzidziowi buzi, no a ten mały szkrab ucalował brzuch!!! Musze dodać, że nie wpajałam w niego ze mama ma dzidziusia bo dla maluchów to wielka abstrakcja, raz tylko zupelnie obojętnie powiedziałam "Gabryś będziesz miał braciszka albo siostrzyczkę bo mama ma tu dzidziusia" i pokazałam palcem na brzuch i to było tylko tyle:D A jak dziś pieknie śpiewal piosenkę z bajki takimcieniutkim głosikiem próbowała dobrac slowa ale skonczylo sie ze spiewał swoimi aczkolwiek podobnymi do rzeczywistych słów, a potem prześwietnie tanczył we wannie. Normalnie artysta mój!!! haha:) A dziś rano male dzidzątko tak mnie skopalo w brzuchu, że nawet jak popatrzyłam (na leżąco) to kilka razy ruszyło mi skórę na brzuchu jak dzidzio pukało, nawet mąż troche go poczuł!!! No i tak na moniec pochwale sie ze piekna dziś u nas pogodna była, ale od popołudnia bo rano nieco pochmurno a potem w podkoszulakch chodziliśmy, no i Gabich nic tylko "brrrrum, brrrrum..." żeby jechac wiec pojechalismy po moje teraz ulubione nektarynki, zakupiłam cały worek!!!!! Pycha! A potem do babci na ciastko:D Acha no i okazałao sie ze egzam zdalam na 5 i jestem bardzo zdziwiona bo malo co umialam i barrrdzddzzo sie bałam tego egzaminu:D:D:D Super!!!! Więc ma juz wakacje i 3 miesiące wolne od nauki:) Dobrej nocy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 ja teraz to może i mam więcej zajęcia bo truskawki się zaczęły i trzeba pomóc ale i tak jak jest okazja to chociaż chwilę się położę - taki ze mnie leń ;P Jestem leniem do tego stopnia, że nawet nie idę zrywać truskawek tylko wole w domu obiad ugotować i skubać ;) Mama wszystko wie i się na to godzi a siostry jeszcze się nie czepiają :) Chociaż chyba wkrótce zaczną podejrzewać bo mam wrażenie, że cosik brzucha mi wywaliło!!! Z Damianem to od 8 tyg sporo w kibelku czasu spędziłam i po tym schudłam :D A co do nektarynek to całkiem dobry pomysł :P ja na razie nawet nie kupuję owoców bo mnie na nie nie chęci ale jak niestety znów cukrzyca się przypałęta to zmenię upodobania!!! jeszcze 4 dni i w końcu do gina!!! Miłej nocki :) Agatha2007 a i oczywiście gratulacje z okazji zdania egzaminu :) I dużo dużo zdrówka dla Was:) A co Damian wyczynia to postaram się jutro napisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Przyszłam się przywitac i pochwalić, że wczoraj stuknął mi pólmetek ciążowy:D A dziecko dokazuje coraz mocniej, dzis tak mnie skopało, że az za mocno, brzuch mi wtedy podskakuje tak że wyraźnie to widać:D Jutro urodzinki ma Gabich, nie mogę w to uwierzyc ze to juz dwa lata!!! Imprezkę robimy w sobotę ale młody prezenty juz dostaje codziennie od kogoś:D hehe Spadam bo własnie kurier przywiózł prezent od nas, hulajnoge trójkołowa. Ciekawa jestem czy sie mu spodoba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Jestem, juz jestem:) troszke Was zaniedbałam ale to ze wzgledu na nauke. Agatka no ja mam inna obrone tzn podali nam 70 zagadnien i mielismy sobie je opracowac i sie ich nauczyc, bedziemy losowac dwa pytania kieunkowych a jedno specjalnosciowe i to tak ma wygladac. Dobrze ze tesciowa zabiera mi Wiki do Wiki sióstr ciotecznych to ja w tym czasie siedze i ucze sie. Hehehe ale Wam dobrze, znowu poruszany jest temat ciazy ale to dobrze piszcie ile wejdzie bo lubie Was czytac! Byliśmy w sobote i w niedziele na basenie. Wiki super! zadowolona że hoho! ide Wiki polozyc spac bo siedzi mi na kolanach a juz najwyzsza pora na spanie. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jako, że Gabich maq dziś 2 urodzinki to uaktualniam tabelkę oraz postanowiłam, że sama się do niej wpiszę do zaciążonych:D Agula a kiedy masz obronę? Ja obr. pracy lic. miałam dokładnie rok temu w 1 urodziny Gabriela i dzis mam tak podwójnie sentymentalny dzień:) kamika_25 Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość ......................................................... ......................... Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Agatha2007...20 tc........ok. 16-11-2010.....1 miesiąc............... MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............2l 1m... Meggi...............04.03.2008................Antoś.... . ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...2 lata.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....2 latka.... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.........2 latka.... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...........Damian............1r 8 m.. kamila220579............................................ .................... madzik255...13.10.2009.................zuzia............ 4msc malawronka....14.11.2009...............Filipek.......... 2,5 miesiaca Justynka27.......17.02.2010.......Nadia Antonina....4 miesiące DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....15647909 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live.d< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a> IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel.........Maja/Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście........ zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna........Toruń................kuja wsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ckie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. .podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................lu belskie kamila ........... kamila........... Aachen ...............Niemcy malawronka......Ewa..............Wrocław............Doln ośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia mam nadzieję, że to czytasz bo chce złożyć najserdeczniejsze zyczenia Izabeli w dniu jej 2 urodzin. Na lipcówkach tez zostawię Ci wiadomość, bo może tam zaglądniesz;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 LAT 100 LAT 100 LAT DLA GABRYSIA :) 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 A ja właśnie wróciłam od gina i nie ma nic piękniejszego jak zobaczyć bijące małe serduszko :) Jak na razie jest ok i mam nadzieję, że tak zostanie :) Ale dla mojej pewności za jakiś miesiąc lekarz chce mnie wysłać na badania plenaterne - nie wiem jak dokładnie sie nazywają! Jedyny minus to mam grzybicę ale tego niestety się spodziewałam i niestety ostrzeganie męża nic nie dało bo jak facet chce to się go nie powstrzyma i nie wiem jak on się będzie leczył ;P Teraz jestem w 8 tyg ciąży a termin na 17 lutego! Tyle z wieści a teraz zmykam coś robić co matka nie będzie zła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) 100 latek dla Gabrysia!!!!!!!!!!!!!!!!!🌼❤️ Przepraszam, że dopiero dzisiaj składam zyczenia ale ta moja nauka oderwała mnie od rzeczywistości:( Kamilka cieszę się że z dzidzią OK:):):) jeszcze wkońcu bedziecie mieć prezent na walentynki:) jejkuniu tak odległy termin - luty - a zleci niewiadomo kiedy:) Niedawno wróciłysmy z placu zabaw, muszę iść Wiki wykąpać. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wczorajsza imprezka dla Gabcia udana:) Troszkę zmeczona byłam i nogi mnie bolały ale warto bo była swietna atmosfera. Gabi kilka razy zdmuchiwał swieczki, a jak zapaliłam swieczke w kuchni i zanosiłam tort do pokoju, w którym byli goscie to Gabi całą drogę biegł przy mojej nodze i dmuchał co sił w płucach:D:D:D Mówie Wam przekomicznie to wygladało, jak odpocznę to dam zdjęcia na NK;) Ogólnie jestem zadowolona bo Gabryś przepięknie się bawił z dziećmi, jest juz taki "dorosły", nie musiałam sie nim zajmować, jak zgłodnial to sam sobie cos 'wyszperał' ze stołu albo w kuchni podsunął sobie krzesełko i podkradal mi wafel:D a jak zawołałam "Gabryś choć sie napij kompotu" to w sekundzie był przy mnie:D Byłam dziś w kosciele pierwszy raz od kilku tygodni i masakra, na adoracji mdlałam i musiałam usiąść:( czułam sie jak na - chaju (nie wiem jak sie to pisze;) ) hihi. Dziewczyny dziękuję za życzenia dla Gabriela👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam tak przejęta urodzinami Gabcia że zapomniałam napisac: Kamika bardzo się ciesze, że widziałas serduszko, ja tez jak pierwszy raz zobaczyłam jak bije to byłam przeszczesliwa (nadal jestem;) ). Agula Wikusia miała przepiękna suknie na weselu Twojego brata!!! Zazwyczaj dziewczynkom ubiera sie krótkie a Ty ubrałas jej dlugaśną do samej ziemii i uwazam ze wyglądała bombowo jak królewna z bajki- dosłownie królewna!!!! A Gabich nadal ma afty i dzis byłam w aptece kupiłam za 20zł Aftin żel, mam nadzieje ze pomoze;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Agatka to super ze imprezka Gabrysia sie udała, u nas tez ale zapomniałam ze za duzo zdjec nie wrzuce na nk z Wiki urodzin bo były nagrywane, mam tylko zdjecie tortuc na nk:) no to prawda, Wiki tą suknią to zrobiła największą furorę:D a kupiłam jej tą suknię już w zimę i jeszcze wymieniałam na rozmiar 110 bo tamta była za krótka a wiedziałam że Wiki jeszcze podrośnie no i buty dojdą to nie bedzie jej sie ciągać po ziemi ale na wesele była ok:)taka jaką chciałam:) ło matko co ja dzisiaj przezyłam:P dwa razy jechałam z Wiki do szkoły w ten upał autobusami, masakra!!jak wyjechałam o 10.30 to bylismy w domu juz tak na dobre o 16.30!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula na FB można dodać filmiki :) Jak zbiorę chęci to tez tam dorzucę :) Ale nie wiem gdzie mam kabel od tel do kompa :( Normalnie dziś zdycham :( Tak kiepsko się czuję, że najchętniej bym cały dzień w łóżku spędziła ale się tak nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kamilka zanim ja sie zbiorę żeby filmik dać na kompa a potem na FB to będą już następne urodziny Wiki:D No to teraz mogę powiedzieć że Wiki nauczyła się wołać siku i kupe na dobre!:D nawet jak ma pieluche(w samochodzie czy jak do sklepu idziemy) to i tak zawoła:) na noc jeszcze jej zakładam no ale to już trochę pózniej bedziemy ćwiczyc:)a dzisiaj stwierdziła że sie pobawi trochę w swoim nocniczu - pełnym! naszczeście nie było tam kupki:D aj chwilka nieuwagi i juz robota zrobiona:) W piątek jade do szkoły oddac indeks i sie z nimi tam rozliczyc i juz mi wyznacza termin obrony a bedzie to napewno w przyszłym tygodniu:( Agatka co u Ciebie?? Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kamilka zanim ja sie zbiorę żeby filmik dać na kompa a potem na FB to będą już następne urodziny Wiki:D No to teraz mogę powiedzieć że Wiki nauczyła się wołać siku i kupe na dobre!:D nawet jak ma pieluche(w samochodzie czy jak do sklepu idziemy) to i tak zawoła:) na noc jeszcze jej zakładam no ale to już trochę pózniej bedziemy ćwiczyc:)a dzisiaj stwierdziła że sie pobawi trochę w swoim nocniczu - pełnym! naszczeście nie było tam kupki:D aj chwilka nieuwagi i juz robota zrobiona:) W piątek jade do szkoły oddac indeks i sie z nimi tam rozliczyc i juz mi wyznacza termin obrony a bedzie to napewno w przyszłym tygodniu:( Agatka co u Ciebie?? Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Jak tam dziewczyny u Was?? Byłam dzisiaj w szkole i termin obrony mam na 16 lipca i bede zdawac o 13.00!:D ale wiadomo ze przesunie sie godzina bo oni(komisja) robią sobie przerwy. Odebrałam posiew moczu Wiki i znowu ma bakterie e.coli:( byłam u lekarza zeby dała jej jakies tabletki albo cos na to bo ostatnio miała furagin i przeszło ale na nie długo jak widać:( to juz jest trzecia lekarka z którą rozmawiałam na temat Wiki tej bakterii i powiedziała mi że tamte wczesniejsze zapalenia nie były do konca wyleczone! a mi mowili że jest już ok i to potwierdzało dwóch lekarzy! no w sumie nigdy nie odebrałam wyniku posiewu Wiki żeby był jałowy tylko była jakas flora bakteryjna mieszana ale podobno to nic takiego - a jednak! wkurzyłam się na tamtych lekarzy że nic mi dokładnie nie powiedzeli tak jak ta! i byłam wtedy panstwowo i prywatnie ale widac licza sie tylko kompetencje lekarza. teraz przepisała jej Bactrim czy cos takiego przez dwa tygodnie mam jej dawac a potem 2-3 tygodnie furagin:( no czyli Wikusia przez wakacje ma zafundowane leczenie i branie leków!😭 tak mi jej szkoda! a co najlepsze badanie ogólne moczu jest jak najbardziej OK! Dobra dziewczyny ide sie dalej uczyc bo jeszcze dłuuuuga noc mnie czeka:) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no popadalo i u nas ale troszkę, tak grzmiało ze zdwalo sie na ulewe a tu tylko maly deszczyk w nocy, dzis juz lepiej bo wiaterek ale duchota nadal ta sama, ech;) Agula a Ty biedaku wkuwasz teraz:( Odezwij sie po obronie;) Życze zdania egzaminu!!!!! Szlag mnie trafia jak czytam o lekarzach, który nie potrafią wyleczyc dziecka. Kamika a Ty jak sie czujesz? Ja czuje sie jakbym wogole w ciąży nie była:D Jedynym objawem jest powiększajacy sie brzuch i kopniaki dzidzia:D Mój mąż podjąl sie pracy (na budowie ale zawsze to coś niż nic), martwie sie o niego, żeby czegos tam sobie nie narpbił, do tego dochodzi fakt ze teraz jestem z Gabichem sama (pierwszy raz od 2 lat) i do tego totalnie straciłam cierpliwość do wszystkiego a w dodatku teście mi ujmuja tej cierpliwosci, ech. Wydzwaniam do męża i płacze ze sobie nie radze a ileż tak można? Napewno go tym nie pocieszam:( Mam nadzieje ze moje samopoczucie szybko minie. Moze to ciąża jest współprzyczyna takiego nastroju:P Tak czy siak BARDZO sie ciesze ze mam niesamowite wsparci ze strony męża i to mnie pociesza👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 ja jestem wypompowana z wszelkich sił ;( Ciepło i pogonie za dzieckiem dobijają :( Dziś odebrałam wyniki i póki co jak by nie było ok! Chociaż tarczyca już przy dolnej granicy a cukier przy górnej Więc wydaje i się, że znów będę się z tym zmagać ;( Ostatnio to coś więcej boli mnie brzuch ale mam nadzieję że wszystko ok! Ogólnie to bym z łóżka nie wstawała i jak idzie wykorzystuję drzemki Damiana i teraz zamiast zaprawiać truskawki to się lenię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Obroniłam się na 4!!!!!:D było duuuzo stresu ale jakoś poszło:) zmykam odpoczywac bo gorąco a i burza idzie-wreszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula2121 jeszcze raz GRATULACJE 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I teraz to już tylko przyjemnych wakacji :) Miłej nocki dziewczyny :) I może byście się odezwały???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że mało co sie udzielam ale w te upały to nawet kompa mi sie włączyc nie chce:P:P:P hihi Agula GRATULUJĘ!!! 👄 mocne uściski i 👄 całusy;) Kamika :) Kurcze zmykam bo mąż mnie woła....... och tam:( jutro napisze co u nas;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Dziękuję Wam 👄👄👄:) Moja Misia już wykąpana, najedzona i może już pójdzie spać:D hihihi:D troche wczesnie ale ostatnio mi chodziła spac o dwunastej albo 0.30 no i teraz muszę jej wrócic normalną pore spania:) a dzisiaj cały dzien na dworzu siedziałyśmy tylko na obiad wróciłysmy:)wreszcie pogoda jest taka że można sobie posiedzieć:) jejkuniu znowu od jutra po 23.00 zakręcaja nam wode na trzy dni:( bo robia droge na al.jerozolimskich, ehhh.... brak słów juz raz nam niedawno zakręcili to taka meczarnia jak nie ma wody:( ale ja wybrzydzam:P kiedys ludzie byli w gorszych warunkach a teraz to przyzwyczajenie do wszystkiego ,że się ma pod reką:) Chyba pojedziemy nad morze po 15 sierpnia, jak znajde jakiś nocleg a cale nie mam weny bo mielismy wcale nie jechac w tym roku na wypoczynek a tu taka zmiana:) Nie wiem czy wybrać Mielno czy Jastarnie, w sumie bylismy w Jastarni w zeszłym roku tak w odwiedziny u męza siostry bo tam byli na wakacjach a my we władysławowie , więc się tak odwiedzaliśmy bo to blisko do siebie to w Jastarni była o wiele lepsza i czyściejsza plaża niż we władku. A znowu Mielno polecali nam znajomi że fajnie tam jest i teraz nie wiem... A Wy jak się czujecie??? zmykam do Wiki bo chyba idzie juz spac. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×