Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

No a już chciałam się pytać gdzie jesteście bo mam wrażenie, że sama do siebie piszę :) A tu niespodzianka i są posty :D To super, że Wiki już nie ma tej okropnej bakterii i niech już tak zostanie :) Co do kopniaków to zazdroszczę aczkolwiek już wyczekuję czasu jak i ja poczuje muśnięcia :) chociaż w niedzielę miałam wrażenie, że ktoś strasznie figluje mi w brzuchu :) z tym, że jak trochę przycisnęłam ręką to nawet dało się coś poczuć chociaż zdaję sobie sprawę, że to za wcześnie na to :( Muszę jeszcze pogadać z mężem czy chcemy znać płeć bo niby miał urlop i byliśmy razem całe 2 tyg to jakoś zabrakło na wszystko czasu :) a teraz wrócił do pracy i jest znów w mieście a ja na wsi :( ale jak wiecie mi tam nie śpieszno :( zwłaszcza, że tam zaczęli ocieplać blok i pewnie będą hałasować i kurzyć itp :) Agula2121 a czy myślisz, że kiedyś będziesz przygotowana na 100% na kolejne dziecko??? Nie wie na co czekacie?!?!?! :) Aha i powoli zaczynamy informować rodzinę :) Tak na dobra sprawę to chyba nawet teściowa jeszcze nie wie :) Ale tam jest mąż więc niech mamusi powie bo ja swojej dawno temu powiedziałam :) No i niedawno się dowiedziałam, że siostra ma termin na koniec marca :) Ale ona ma jeszcze jakieś dziwne podejście do ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika jestes juz w 15/16 tygodniu to mozesz oczekiwac na muśniecia dzidzi;) Zwłaszcza ze w drugiej ciąży czuje sie wczesniej;) Ja poczułam niby wczesniej od poprzedniej ciąży ale i tak jak dla mnie za pozno. Jak sie pozniej dowiedziałam mam przodujace łozysko i prawdopodobnie ono mi tłumiło ruchy dziecka;) A co miałaś na myśli pisząc że Twoja siostra ma 'inne podejscie do ciązy'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć po prostu jeszcze się chyba nie cieszy się z dziecka!!! Co oczywiście nie oznacza, że go nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, rozumiem, znam duzo osób, którzy nie szaleją z radochy z powodu bycia w ciąży, cieszą sie ale nie szaleją jak MY :D heh Może do niej jeszcze nie doszło że jestw ciąży bo jej nie czuje, nie widzi itd, jak poczuje ruchy dziecka to zobaczysz jaka bedzi wesolutka:D Pamiętam, że ja w pierwszej ciazy to bardzo ją przezywałam ale do samego konca nie docierało do mnie to, że tam jest malutki zywy człowieczek, teraz jak wiem czym i kim jest dziecko to inaczej odbieram tę ciąże, tak bardziej powaznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chyba muszę se od Damiana pieluchy podwędzić co tyle nie będę musiała do kibelka biegać ;) Tak ogólnie to teraz mam doła i jestem wkurzona :( ale to z powodu auta :( wiosną kupiliśmy "nowe" ale okazało się porażką w którą już włożyliśmy kupę kasy :( na dodatek prawie 3 tyg znów stoi na warsztacie po wymianie drogich części ale nie mogą go odpalić :( Oboje chodzimy z tego powodu wkurzeni chociaż żadne nie jest temu winne :( po prostu mieliśmy pecha :( Niestety widząc kolejne koszta jakie trzeba w niego włożyć mi się wszystkiego odechciewa :( bo na cokolwiek szkoda mi kasy :( nawet szkoda mi iść do fryzjera :( Sorki ale musiałam się o tym wygadać bo mnie to po prostu wkurza :( Co do siostry to może za jakiś czas zacznie się bardziej cieszyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza jak makiem zasiał :( Życzę miłego weekendu Jutro jedziemy do Lichenia a chce mi się jak nie powiem co to łażenie tam wcale mnie nie pociąga :( Oj coś straszna zrzęda się ze mnie zrobiła :) pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika hehe z tymi pieluchami to dobre, mnie tez by sie przydały i to nie tylko na częste sikanie ale tez na popuszczanie, no niestety nie moge sie zaśmiać bo leci....:P:P:P I tak juz do konca ciązy pewnie zostanie. Co do narzekania to ja tez zrzęda ostatnio jestem a potem sie tłumacze za to moje gderanie:D No cóż teraz nam jest coraz ciężej i mimo to że ciąża to cudowny stan to jednak męczący i daje się we znaki, np. ja mam teraz problemy ze schylaniem się bo brzuszek jest juz dość spory (chociaż w porównaniu do innych to i tak nie największy). Ponarzekac zawsze wolno a nawet trzeba coby samopoczucie było lepsze;) Co do jutrzejszej podróży to współczuje, mnie tez by sie nie chiało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika i jak po podróży? Agula z opisu na GG widzę, że malowania już koniec. Napisz co u Was słychać A ja jestem na imprezce urodzinowej u siostrzeńca, który kończy 5 lat. Na prezent razem z mamą i bratem kupiliśmy tablicę dwustronną na kredę i mazaki. Dwustronną ponieważ Jasiu ma jeszcze siostrę wiec razem świetnie bedą sie bawić i nie bedzie zazdrości:D No i mogę teraz stwierdzić, że prezent w 200% udany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) i już jestem :) Wczoraj to mi się po prostu już nie chciało pisać bo marzyłam tylko o wyrku :) Niestety ja na serio jestem leniwa i nie chce mi się chodzić :( Co to za oglądanie jak się myśli tylko o kibelku, jedzeniu i ławkach co by przysiąść :( Na szczęście już raz tam byłam - a wtedy też w ciąży ale więcej łaziłam. teraz można powiedzieć, że pogoda dopisała bo przez deszcz za dużo nie chodziliśmy :) A co do kopniaczków to jak se dam czas o spokojnie poleżę to "motylki" w brzuchu latają :) No to ja powoli się zbieram na wieś bo odzyskałam auto a tu strasznie hałasują :( A poza ty przed wizytą u gina chcę tarczycę zbadać czy czasem nie spadła poza normy bo tak czy siak mnie na to skieruje więc wolę teraz przed wizytą a nie potem czekać długo!!! I może pod koniec tyg dowiemy się o płeć :) Tym razem nie chce się nam czekać do końca :) Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he a mi już brzuch zaczął się wychylać i niestety jest coraz zimniej i okazało się, ze nie mam w czym chodzić Z Damianem ciąża przypadła bardziej na lato i przełaziłam w biodrówkach a teraz będzie jesień i zima :( Na szczęście se przypomniałam, że zachomikowałam spodnie od kuzynki i przynajmniej póki co po domu mam w czym chodzić - niestety ona jest trochę niższa ode mnie i nieco grubsza Normalnie tu się zaskoczyłam Bo myślałam, że jak w jednej ciąży się obeszła zakupu drogich ciuchów ciążowych to i w drugiej się uda No ale poczekam i zobaczę co druga kuzynka da:) Bo jednak ostatnio kasy na auto wydaliśmy i najpierw trzeba coś zaoszczędzić a potem wydawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu sama do siebie piszę :( No ale napiszę ;P No więc ja dziś już po wizycie u gina i znów miałam okazję zobaczyć maleństwo Niestety z grzybkiem ciągle mam kłopoty i po raz 3 znów coś dostałam No i dla wszystkich spokoju dostałam tabletki na tarczycę bo jednak w ciąży lepiej jak wynik trzyma się górnej granicy a moje są ciągle przy dolnej granicy A no i zajrzeliśmy co nas czeka i pewnie już pomyłki nie będzie i można zacząć się nad imieniem zastanawiać - a niestety będzie z tym problem Co by tu wymyślić No i muskanie w brzuchu też coraz częściej wyczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika nie piszesz sama z e sobą;) Ja podczytywałam ale nie miałam juz czasu ani siły odpisac bo padnięta byłam:) Całe dnie przesiaduje u mamy bo mąż tam maluje pokój a ja za to wzięlam sie za wychowanie Gabcia, bo niestety ale ostatnio jest już nie do zniesienia, taki rozpieszczony ze szok! Dostaje takich szałów ze boje sie ze wkoncu rozwali sobie głowe o scianę lub podłoge tak sie mocno rzuca i wariuje. Więc jak teraz nie zachowam dyscypliny tpo potem bedzie cięzko;) A co do wizyty u gina to taka tajemnicza jestes......, synek? Syn będzie? Ja nadal nic nie wiem, za tydzien mam wizyte dopiero wiec moze cos powie:) Agula zlituj sie co Cie tak długo nie ma, daj znak, czy u Was wszystko OK;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallloooo! A gdzie Wy się dziewuszki podziewacie? Proszę sie ładnie wpisywać👄 albo chociaż z braku czasu (co rozumiem) pomachać łapką 🖐️ ;););) Ja dopiero dziś jestemw stanie cos skrobnąć. My tez juz po weselu, było malutkie na ok. 40 osób, w orkiestrze gral mój brat, więc tym bardziej było milo Ciekawie było, ponieważ część gosci weselnych pochodzi z Nowej Zelandii, więc musielismy poprzypomniac sobie troszke j.angielskiego i dzięki temu bylo jeszcze zabawniej hehe:) Musze przyznać, że juz dawno sie tak dobrze nie bawiłam, może dlatego że nie przejmowalam sie tym że średnio potrafię tanczyc, nikt sie nie smial a wręcz przeciwnie goscie z N.Z. byli zafasynowani tym, że Polacy tak świetnie umieja tańcowac :D hehe Ja wogóle nie czułam dyskomfortu związanego z ciążą, gdzies ten brzszek nie zawadzal w zabawie. Teraz tylko kosci 'cipne' bolą jak masakra hihihi Mielismy nie brac Gabcia, ale taki mi żal sie zrobilo, że w ostatniej chwili poubieralismy go i wio na imprezkę :D Aaaa no i tak nie skromnie napisze, że jeszcze nigdy mi sie nie zdarzyło usłyszec tyle miłych komplementów co na tym weselu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość ......................................................... ......................... Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Agatha2007...30tc........ok. 16-11-2010.....1 miesiąc............... kamika_25......15tc........ok 17-02-2011......5 mies............ MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............2l 1m... Meggi...............04.03.2008................Antoś.... . ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m.......... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...2 lata.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel........2lata 2mies.. Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.........2 latka.... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...........Damian............1r 10 m.. kamila220579............................................ .................... madzik255...13.10.2009.................zuzia............ 4msc malawronka....14.11.2009...............Filipek.......... 2,5 miesiaca Justynka27.......17.02.2010.......Nadia Antonina....4 miesiące DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....15647909 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live. IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Uriel/Norbert.....Maja/Oliwia/Zuzia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście........ zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna........Toruń................kuja wsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ckie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. .podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................lu belskie kamila ........... kamila........... Aachen ...............Niemcy malawronka......Ewa..............Wrocław............Doln ośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja co chwilę tu zaglądam ale niestety cisza :( Dziś mnie ma moje dziecko wykończone :( z nosa leci cala parą a do tego przed południem strasznie marudny jak na temperaturę - ale zmierzyc se nie dał :( więc przed drzemką dostał czopek i krople do nosa! A jak się wyspał to zrobił się diabełek wcielony :( skakał gdzię się dało :( po łóżku, kanapach, fotelach a nawet jak go prowadziłam po schodach to chciał skakać :( No ale w końcu śpi i nawet sam się zabierał do spania taki byl zmęczony :) A ja za chwilę tez idę do wyra przynajmniej książkę poczytam bo przed kompem to mi się oczy zamykają :( Agatha cieszę się, że jesteś zadowolona z imprezy :) ja się przyznam, że jakoś zginanie mi już idzie ciężko przez brzuszek :) pomijając kłopoty z ubraniami bo z Damianem to nic ciążowego nie kupowałam bo luźne biodrówki były o a tu teraz zimno :( Może kuzynka coś da a jak nie to chcąc nie chcąc zakupy bo co chwilę do lekarzy to jakoś trzeba wyglądać :) A no i te wycieczki do kibelka to tragedia :( no ale tak to już jest :) Przynajmniej kopniaki już konkretniejsze :) i wyczuwalne pod ręką wiec i niedługo mąż się nacieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze poprawki w tabelce :) Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość ......................................................... ......................... Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Agatha2007...30tc........ok. 16-11-2010.....1 miesiąc............... kamika_25......17tc........ok 17-02-2011......5 mies............ MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............2l 1m... Meggi...............04.03.2008................Antoś.... . ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m.......... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...2 lata.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel...... ..2lata 2mies.. Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.........2 latka.... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...........Damian............1r 10 m.. kamila220579............................................ .................... madzik255...13.10.2009.................zuzia............ 4msc malawronka....14.11.2009...............Filipek.......... 2,5 miesiaca Justynka27.......17.02.2010.......Nadia Antonina....4 miesiące DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....15647909 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live. IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Uriel/Norbert.....Ma ja/Oliwia/Zuzia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście........ zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna........Toruń................kuja wsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ckie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. .podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................lu belskie kamila ........... kamila........... Aachen ...............Niemcy malawronka......Ewa..............Wrocław............Doln ośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika ja polecam do chodzenia i na codzien i do lekarza (odświętnie) takie pasy, sa nie drogie (wstążke mozna odpróć) i są praktyczne, maja wiele zastosowan zarówno na ubranie jak i pod ubranie coby brzuszek nie wychodził, świetnie go zakrywają, więc mozesz spokojnie zakładac biodrówki: http://moda.allegro.pl/pentelka-pas-ciazowy-top-czern-tanio-i1209732893.html Na wysoką ciąże wygodne mogą byc getry, tez zakupiłam sobie kilka par, rózne kolory i rozmiar o 1-2 większe i teraz sa dosyć dobre;)Getry sa tak duze, ze naciągam je pod same piersi;) http://allegro.pl/leginsy-legginsy-getry-dlugie-baw-lycra-roz-xl-i1202400191.html Dodatkowo z grubej gumy uszyłam sobie przedłużkę do spodni. Zrobiłam kilka dziurek do regulacji i przyszyłam guzik który dopinam do spodni (oczywiscie rozporek jest rozsunięty ale pod pasem lub tunika nie widac). Dzięki tej przedłużce bedziesz mogła dluzej chodzic w swoich spodniach;) No to takie moje sposoby na tanie radzenie sobie z ubiorami w ciąży;) W lumpeksie jeszcze kupiłam śliczne jak nówka spodnie ciążowe ze struksu za 5 zł!!! Mają ten worek na brzuszek i regulację zeby sobie poluzowywac wraz z powiększającym sie brzusiem;) Są na tyle eleganckie ze moge w nich wszedzie wychodzic;) Całusy dla Damianka, oby choróbsko ucieklo!!!!! 👄👄👄 Nas też chce dopaść ale moze sie uda ze jakoś nas omnie;) No zaczyna sie zeson na przeziębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Jestem,jestem:) troszkę zaniedbałam Was ale już obiecuję poprawę:) U nas po malowaniu już dawno, i nawet fajnie to wyszło bo wszedzie zmieniliśmy kolory ścian.Cieszę się z jednego że zaczeliśmy malowanie od mniejszych pokoi bo ten kolor co wybrałam(aromatyczne mango) trochę by nie pasował do dużego pokoju - moim zdaniem troszę za ciemny wyszedł(chociaż jest jasny:D) ale mi to ciężko dogodzić:D a do dużego wzieliśmy dziką orchideę no i tu ekstra wyszło, jest jasno jak chciałam i stwarza więcej miejsca. Kupiliśmy sobie bieliźniarke, biurko i szafkę wiszącą a stare meble mogliśmy wyrzucić:) i teraz mamy luz w pokoju że szok,nawet Wiki zabawki przeniosłam do tamtych pokoi żeby tu nie było wystawy a co zreszta ona sie nimi za bardzo nie bawiła:) Hehehe okres mi się spoznia juz 6 dni ale mysle ze do jutra juz dostane bo ja mam tak czasami ze potrafi mi sie tydzień spoźnic. Chociaż nie sądzę że to może być ciąża:) Kamilka zdradzisz co lekarz powiedział Wam odnośnie płci??czy to tajemnica??:) Agatka to super że się wyszalałaś na weselu, bo ja jak sobie pomysle o mojej ciąży z Wiki bo napewno nie dałabym rady poszaleć:D Jak mąz wróci z pracy to musimy podjechac do sklepu z wozkami bo gdzieś zapodziała nam sie folia przeciwdeszczowa do wózka, całą chałpę przeszukałam i nic a zresztą zawsze była w wózku i nie wiem co się z nią stało. a teraz folia jest tak przydatna ze jak pada to ja nie umiem korzystać z wózka:D no bo co Wiki ma zmoknąć??:)chociaz dwa dni temu wybrałam się z nią do sklepu po pizamkę, której i tak nie kupiłam ale wróciłysmy z całym mokrym wózkiem i do tego musiałam Wiki nieść całą drogę na rękach bo mi taką arie po drodze odprawiła że szok, nomalnie kładła mi sie na mokrym chodniku wogole nie chciała isc na nogach tylko na rece i na rece a ja już przy niej wymiękam z noszeniem. Przejde troche i juz mi reka mdleje:( Miałam parasolke dla niej i nawet nam dobrze to szło bo Wiki trzymała sobie w wózku ale potem coś jej odbiło i koniec z trzymaniem i się zaczeło:)ehhh.... Ide wstawić zupkę bo już późno a i tak z Wiki trochę dzisiaj pospałysmy za długo a muszę sie wyrobić ze wszystkim. Aaaaa:) złozyłam już papiery do szkoły na mgr (do tej samej szkoły co chodziłam) na pedagogike sądowo-penitencjarną:) i ja jak zwykle mam pecha bo pierwszy zjazd mam 25-26 wrzesnia a w tym czasie mamy wesele w Krakowie!!! mam nadzieje ze chociaz nie bedzie za duzo cwiczen na pierwszy ogień:D Dobra już lecę pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Dzisiaj wyjezdzamy do rodziców to mnie nie bedzie przez weekend. Skusiłam się na zrobienie testu ciążowego bo okresu nadal brak ale ciąży też brak:D to dalej czekam na @:) 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 A to dla Was na cały weekend:D PA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula2121 a szkoda, że test negatywny :( A co do płci to faktycznie konkretnie nie napisałam :) Tak szczerze to po cichu marzyła się córcia ale już widziałam jajka z ptaszkiem więc znów będziemy się kłopotać z imieniem dla chłopaka :D Ale myśl o przeganianiu 3 facetów jak gdzieś będziemy chcieli jechać to już mnie przeraża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Kamilka a może jeszcze płeć będzie inna?? moja znajoma w 19 tc jak była na usg to lekarz stwierdził dziewczynkę (a jedna już w domu miała) a na następnym usg po 20 którymś tygodniu wyszedł jednak chłopiec i tak już zostało do porodu i po porodzie:D więc jeszcze wszystko przed wami:) A ja kurczaki nie mam jeszcze @:( myslałam że już na ten weekend dostane a tu cisza:( cyce mnie bolą jak szalone to mam nadzieje ze jeszcze w tym tygodniu dostane bo za dwa tygodnie mamy to wesele a nie chciałabym na nie miec @. Miałam sie umowic dzisiaj do fryzjera na malowanie włosów ale przez ta cholere narazie się nie umawiam bo troche sie boje w czasie okresu malowac włosy:( szwagierka raz jak miała @ przyszedł do niej fryzjer do domu w dodatku facet zaczął jej nakładac farbe a ona normalnie jakby krwotoku dostała. Dosyć że facet wszystko widział to jeszcze się biedna wstydu najadła:( musiała szybko zmyć farbę i dopiero po tym przeszło jej takie silne krwawienie:( może na nią tak działa jakiś składnik a ja tam wole nie ryzykować. A jeszcze podobno w czasie okresu lepiej nie piec i nie farbować włosów bo nie wychodzi:) Zbieram się i idę z Wiki na dwór bo pogoda jest nawet ładna to trzeba korzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula ale na USG wyraźnie było wszystko widać! Lekarz nie zdążył powiedzieć jaka płeć a już widziałam co jest grane :) ptaszysko wyraźnie sterczało jak by nie patrzeć :) Ale grunt to żeby dziecko zdrowe było i tyle :) A kopie coraz bardziej bo już mężowi udało się pod ręką wyczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Dzisiaj miałam zamiar zrobic drugi test bo to juz 12 dni mi sie spóźniał okres a tu po południu niespodzianka. Zdążę jeszcze isc do fryzjera na farbowanie przed tym weselem:D Wczoraj Wiki nagle mówi: "głupi i stary" i tak sobie powtarza a ja się jej pytam a Ty to jaka jesteś? a ona na to:MĄDRA!:D jejkuniu już nas tak zadziwia tym gadaniem że szok:) Hej a co u Was?? Dobranoc!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tabelka:) Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość ......................................................... ......................... Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Agatha2007...30tc........ok. 16-11-2010.....1 miesiąc............... kamika_25......17tc........ok 17-02-2011......5 mies............ MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............2l 1m... Meggi...............04.03.2008................Antoś.... . ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m.......... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...2 l 3m.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel...... ..2lata 2mies.. Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.........2 latka.... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...........Damian............1r 10 m.. kamila220579............................................ .................... madzik255...13.10.2009.................zuzia............ 4msc malawronka....14.11.2009...............Filipek.......... 2,5 miesiaca Justynka27.......17.02.2010.......Nadia Antonina....4 miesiące DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....15647909 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live. IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Uriel/Norbert.....Ma ja/Oliwia/Zuzia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście........ zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna........Toruń................kuja wsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ckie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. .podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................lu belskie kamila ........... kamila........... Aachen ...............Niemcy malawronka......Ewa..............Wrocław............Doln ośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość ......................................................... ......................... Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Agatha2007...30tc........ok. 16-11-2010.....1 miesiąc............... kamika_25......19tc........ok 17-02-2011......5 mies............ MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............2l 1m... Meggi...............04.03.2008................Antoś.... . ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m.......... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...2 l 3m.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel...... ..2lata 2mies.. Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.........2 latka.... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...........Damian............1r 10 m.. kamila220579............................................ .................... madzik255...13.10.2009.................zuzia............ 4msc malawronka....14.11.2009...............Filipek.......... 2,5 miesiaca Justynka27.......17.02.2010.......Nadia Antonina....4 miesiące DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....15647909 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live. IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Uriel/Norbert.....Ma ja/Oliwia/Zuzia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście........ zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............pomorskie Justynka27......Justyna........Toruń................kuja wsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ckie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. .podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................lu belskie kamila ........... kamila........... Aachen ...............Niemcy malawronka......Ewa..............Wrocław............Doln ośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta 203 str to chyba wieczna jest :) W końcu i mąż się doczekał i też wie, że maleństwo kopie :) czyi teraz duże i małe dokazuje ;) A ja aktualnie siedzę w mieście i się nudzę bo Damian zakatarzony, ja z kaszlem więc siedzimy w domu! Tak na dobrą sprawę to mi nawet się nie chce łazić po stogach! A i zaliczyłam pierwszą małą stłuczkę autem :( (oby jedyną) I do tego niestety z mojej winy bo się zagapiłam :( Przy cofaniu na parkingu - jednocześnie z inną babką ale ona zauważyła i stanęła a ja niestety nie :( Ale nic nikomu ani niczemu się nie stało! A z tego wszystkiego to najbardziej powinno się dostać mojej siostrze! Bo jak babka stwierdziła, że nic się nie stało to powinnyśmy się grzecznie rozejść a siostra tyle się nagadała żebym zostawiła nr tel w razie czego :( no i w ten sposób spędziłam nerwowy wieczór patrząc na tel czy nikt nie dzwoni bo nie wiadomo jakiego ma męża :( A przecież na dobrą sprawę to jak coś się dzieje to na miejscu się spisuje bo nawet po kilku godzinach to mogliby sobie sami stuknąć a mnie naciągnąć a ja aż tak naiwna jak siostra nie jestem! Ale co nerwa miałam to miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kamika oj ja to bym umarła jakbym nawet (tylko) polizała czyjeś auto, aka ze mnie panikara i boi-du.pa:D Agula pierwszy raz słysze ze nie wolno sie farbowac przy okresie! ponizej skopiowałam z lipcowek, bo po co mam sie powtarzac;) Teraz niestety mało sie tu udzielam bo najzwyczajnie czasu mi brakuje:P A jak juz mam czas to i jednoczenie duzo do pisania Wam i tak jakos sie za to zabrac nie moge. Moze to też przez słoniowate samopoczucie:P Brzuszek (w porownaniu do pierwszej ciąży) nie rozrósł mi sie na boki, wiec uwierzcie mi ale dzidzia ma mało miejsca i wbija mi sie wysoko pod rzebra a ja przez to mam ograniczone ruchy, najgorzej jest przy schylaniu sie lub jak biorę Gabcia na ręce to ten wystarczy ze delikatnie napnie mi na brzuch a dzidzia ze środka bolesnie go odpycha i w rezultacie boli mnie:D jak sie nachyle do przodu to tak samo mała w brzuchu kopnie tak bolesnie jakby mnie od srodka paralizatorem poraziła, hehe ale i tak sie ciesze bo to nie z choroby przeciez tylko z upragnionej ciąży. Ostatnio mam większa wilgotnosc w pochwie i juz pisałam Wam chyba ze podejrzewałam sączenie sie wód, ale to chyba nie to, moze jakies dziadostwo? Tyle ze mnie nie piecze, sprobje sie płukac w Tantum Rosa, co Wy na to? Ginek stwierdził ze wody są OK i nic nie mowił o zapaleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze teraz przerzuci nas na kolejną stronę:D:D:D Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość ......................................................... ......................... Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Agatha2007...32tc........ok. 16-11-2010.....1 miesiąc............... kamika_25......19tc........ok 17-02-2011......5 mies............ MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............2l 1m... Meggi...............04.03.2008................Antoś.... . ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m.......... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...2 l 3m.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel...... ..2lata 2mies.. Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.........2 latka.... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...........Damian............1r 10 m.. kamila220579............................................ .................... madzik255...13.10.2009.................zuzia............ 4msc malawronka....14.11.2009...............Filipek.......... 2,5 miesiaca Justynka27.......17.02.2010.......Nadia Antonina....4 miesiące DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....15647909 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live. IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Uriel/Norbert.....Ma ja/Oliwia/Zuzia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście........ zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna........Toruń................kuja wsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ckie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. .podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................lu belskie kamila ........... kamila........... Aachen ...............Niemcy malawronka......Ewa..............Wrocław............Doln ośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×