Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

cześć:) Dziękuję Wam 👄👄👄:) Moja Misia już wykąpana, najedzona i może już pójdzie spać:D hihihi:D troche wczesnie ale ostatnio mi chodziła spac o dwunastej albo 0.30 no i teraz muszę jej wrócic normalną pore spania:) a dzisiaj cały dzien na dworzu siedziałyśmy tylko na obiad wróciłysmy:)wreszcie pogoda jest taka że można sobie posiedzieć:) jejkuniu znowu od jutra po 23.00 zakręcaja nam wode na trzy dni:( bo robia droge na al.jerozolimskich, ehhh.... brak słów juz raz nam niedawno zakręcili to taka meczarnia jak nie ma wody:( ale ja wybrzydzam:P kiedys ludzie byli w gorszych warunkach a teraz to przyzwyczajenie do wszystkiego ,że się ma pod reką:) Chyba pojedziemy nad morze po 15 sierpnia, jak znajde jakiś nocleg a cale nie mam weny bo mielismy wcale nie jechac w tym roku na wypoczynek a tu taka zmiana:) Nie wiem czy wybrać Mielno czy Jastarnie, w sumie bylismy w Jastarni w zeszłym roku tak w odwiedziny u męza siostry bo tam byli na wakacjach a my we władysławowie , więc się tak odwiedzaliśmy bo to blisko do siebie to w Jastarni była o wiele lepsza i czyściejsza plaża niż we władku. A znowu Mielno polecali nam znajomi że fajnie tam jest i teraz nie wiem... A Wy jak się czujecie??? zmykam do Wiki bo chyba idzie juz spac. pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem dopiero teraz bo teraz znalazłam troszkę czasu a gabcio jeszcze śpi. Jestemw ciąglym biegu, a to jedzonko zrobic, a to pranie, a to zakupy itd itd itd dzień powienien być dłuższy o conajmniej 5-6 godzin:P:P:P Bylismy wczoraj na bilansie 2 latka, Gabich rozwija sie prawidłowo z tym małym "ale", że za mało waży bo 10,8kg, a wzrostu ma 88cm. Widac taka jego uroda, zwlaszcza ze od zawsze mało wazy, mało zjada, jest pół wegetarianinem, a w dodatku te afty go wykonczyły bo nie chciał nic jeść. Teraz jest juz OK;) Tyle mialam sie spisac i pozapominalam co chciałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pomóżcie
prosze pomóżcie juz nie wiem co robic moja sytuacja jest taka: a wiec myslałam że jestem w ciąży zanim dostałam niby miesiaczke w tych dniach co miałam zawsze w 1 dniu była to brązowa wydzielina 2 dzien normalna krew 3 i 4 dzien troszeczke tej brazowej wydzieliny zaniepokoiłam sie poniewaz podczas stosunku bolała mnie prawa strona podbrzusza piersi po 4 dniu bolały tylko podczas dotyku poszłam do prywatnego gin. zrobil mi usg i inne badania stwierdzil ze jestem w ciąży przepisał tylko witaminy nic na podtrzymanie nie wiem co robic poniewaz test z moczu (z apteki)nie wykrył ciazy. czy to jest normalne ? gin powiedział ze jestem młoda i moga wystepowac takie krwawienie w dniach @ , ktoras z was tak miala?\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze pomóżcie a może konsultacja z innym ginekologiem??? No i badania czy jesteś w ciąży z krwi!!! Bo nic innego nie przychodzi mi do głowy ponieważ jednak te krwawienia to faktycznie mogą wystraszyć :( Mam nadzieję, że będzie wszystko ok :) Agatha2007 10.8 to Damian miał przy ostatnim szczepieniu na początku czerwca :) ale wtedy dużo trzeba było odjąć na pieluchę bo była pełna :) a tak to też taka kruszynka co ma 84cm :) A dziś wyjątkowo szalony jest :( chyba się szaleju najadł i już za nim nie wyrabiam bo ja padam w tym upale :( nie mam siły ani ochoty na wychodzenie na podwórko bo tak cieplej niż w pokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość ......................................................... ......................... Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Agatha2007...20 tc........ok. 16-11-2010.....1 miesiąc............... MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............2l 1m... Meggi...............04.03.2008................Antoś.... . ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...2 lata.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....2 latka.... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.........2 latka.... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...........Damian............1r 9 m.. kamila220579............................................ .................... madzik255...13.10.2009.................zuzia............ 4msc malawronka....14.11.2009...............Filipek.......... 2,5 miesiaca Justynka27.......17.02.2010.......Nadia Antonina....4 miesiące DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....15647909 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live.d< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a> IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel....... ..Maja/Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście........ zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna........Toruń................kuja wsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ckie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. .podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................lu belskie kamila ........... kamila........... Aachen ...............Niemcy malawronka......Ewa..............Wrocław............Doln ośląskie Wczoraj zapomniałam wstawić aktualną tabelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO!!! A ja Wam powiem jaką miałam jazdę w piatek :( Otóż pojechałam sobie na zakupy i zapomniałam telefonu! No ale któż tam do mnie dużo dzwoni więc w czym problem :) I jak wróciłam do domu to na dzień dobry opr od męża, że nie mam do siebie przyszyte tel :) a potem sprawdzam a tam nieodebrane od mojego gina! Więc szybko dzwonię i pielęgniarki się pytam o co chodzi a ona na to, że pewnie lekarz dzwonił ale ona nie wie w jakiej sprawie! Ale przekaże, że dzwoniłam! I jeszcze pytała się czy ostatnio robiłam cytologię bo może to coś z wynikami! Więc potem czekam na reakcję lekarza ale jakoś nie oddzwaniał - a jak tylko mąż dowiedział, że dzwoił to szybko mnie pogonił żebym znów zadzwoniła - i tak zrobiłam! Okazało sie, że o cytologię chodziło a dokładniej o grzybka :( ale na niego już miałam dostane leki więc wszystko ok :) Ale nie powiem trochę się nastresowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika chyba za duzo sie przejmujesz wszystkim jak ta sytuacją z brakiem telefonu, musisz dać na luz, co bedzie to bedzie i smiać sie ze wszystkiego. Hehe latwiej mi jest o tym pisac a sama niekiedy nie potrafię sie tak zachowac. Ostatnio mam jakieś dziwne zmiany nastroju, to pewnie ciąża...:P A u nas pada deszcz ipada i padac nie przestaje, jak jest upał to źle a jak deszcze to tez zle i nijak tu sobie dogodzić:D hahahahahahha!!! Ostatnio wszyscy mi mówią ze mam mały brzuch jak na 6 miesiac i ze wygladam o niebo lepiej, zgrabniej niż w poprzedniej ciąży. A ja jak to baba łasa jestem na komplementy i musze stwierdzić ze mnie pocieszają i mobilizują w codzienności. Codziennie tocze ze sobą walkę aby sie przemóc i sama wsiadac za kólko i jezdzić tam gdzie chce lub tez do lekarza a nie ciągle prosic męża a że on teraz podjął sie pracy to tu to tam to nie ma go w domu i musze sama wszystko robic. Narazie wykonuje malutkie rundki autem ale mam zamiar pojechac gdzies dalej i bez stresu, no własnie o ten stres chodzi bardzo sie boje :D a ciąża to tez nie najlepszy okres na ponowne powracanie do jazdy autkiem:D wariat ze mnie:P ale bardzo to przezywam;) A co z Gabim, moja mam stwierdziła ze jak go nie okiełznam przed ukonczeniem 3 r.ż. to sobie z nim nie poradze:D haha taki wariat rozpieszczony, we wszystkim dogonic go nie mozna. No i przyznaje sie ze jest ropieszczuchem i moze troszke mu sie samoistnie ukruci jak bedzie miał rodzenstwo. No własnie rodzenstwo - jeszcze około 16 tygodni i bedziemy mieli drugiego łobuziaka lub łobuzice❤️ A mnie coraz bardziej wiązadla bolą i musze zaczac sie oszczedzac nie dzwigac ciężkiego i niby na pozór Gabi mało wazy ale ciężki jest;) hehe No to by było na tyle, pobiadoliłam sobie i zmykam pograc w gierke zanim Gabich sie obudzi;) Paappaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 ja w końcu odzyskałam samochód i już byłam wczoraj u koleżanki a dziś śmigam na wieś :) jakieś ok 30 km! Jak na razie nie rezygnuję z jazdy i wolę sama jechać bo musiałam bardzo dużo zawsze korzystać z kierowcy :) Na ogół padało na tatę :) Dziś niestety kijowo się czuję bo chyba coś mi na żołądku mi zostało :( wczoraj niemiłosiernie bolała mnie głowa :( dobrze by było zwymiotować ale to mało przyjemne rozwiązanie :( Co do noszenia to mój smyk też mało waży ale jak mu wytłumaczyć, że nie mogę??? Dobra idę coś zjeść, kawkę wypić, ogarnąć pokój i zmywam się z miasta!!! Tu od rana ciągle pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) U nas tez pada i pada:( mam nadzieje po 16 sierpnia pogoda bedzie ładna bo jedziemy do Jastrzębiej Góry:D to przydałaby się chociaż taka żeby nie padało bo co robić nad morzem jak nie ma poody? Hehehe mi wczoraj mąż oświadczył że teraz jak bedziemy gdzieś jechać to ja będę za kierownicą:/ a dzisiaj mamy jechać na zakupy i już się boję:D w sobote jedziemy do znajomego na impreze(Wiki zostaje w domu z babcią) i potem mam wracac, chyba ocipieje bo to dosyć daleko ok 50km, dla mnie to dużo bo ja już sporo czasu nie jezdziłam. a zreszta jaki tam ze mnie kierowca jak z piz... rakieta:D Wiki zęby wychodzą ostatnie trzonowce jeden już wyszedł a teraz nastepne się przebijają. Gada jak najeta, już normalnie zdaniami:) A najlepiej wychodzi jej: "cholera jasna"!:) Mi sie zdarzyło zostawic tel w samochodzie a maz pojechał do garazu to jakos dziwnie sie czułam jakbym nie miała wcale kontaktu ze światem:D Musze isc Wiki połozyc spac bo mi juz marudzi. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula2121 niezłe słówka jej wychodzą najlepiej :) Co do tej jazdy to ze mnie też nie najlepszy kierowca bo dopiero raptem rok i miesiąc mam te swoje prawko :) ale jak to mąż mówi przecież nawet po Gdańsku se jeżdżę - o aby wyjechać ze Stogów muszę cały Gdańsk przejechać! Ale powiem, że se obiecałam, że po zdaniu o razu pojadę ja za kółkiem do Gdańska jak będzie okazja i tak zrobiłam :) No zimą mało jechałam bo i mąż się bał ale jak kupił drugie auto i stwierdził, że ty pierwszym mogę jeździć póki nie sprzedamy to nie miałam nic przeciwko :) i teraz wolę jeździć sama niż np z nim bo jak jest obok to taka sierotka ze mnie, że się o wszystko pytam :( a przecież sama to potrafię!!! Więc Agula głęboki oddech i JAZDA!!! I nie daj po sobie znać, że masz jakieś obawy bo przecież dali Ci prawko więc potrafisz!!! Ja teraz nie miałam auta 2 tyg i swobodnie nie mogłam się nigdzie ruszyć :( Tak Wam szczerze powiem, że nie chciałabym sprzedawać tego auta ale niestety jest trochę drogi w utrzymaniu i będę sie ewentualnie pogodzić jak będzie sprzedany :( - chociaż wiem, że na razie mąż nie ma żadnych ogłoszeń dane i chyba tak na pocieszenie dla mnie za to mieszkanie w mieście!!! Ale po co w to wnikać póki przynajmniej mam samochód :) Ale się rozpisałam, ale spokojnie kończę bo dziś znów zaczyna mnie boleć głowa :( Nie wiem czy od żołądka jak wczoraj podejrzewałam ale chyba tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) No i jak pisałam tak się stało z imprezy musiałam wracac za kółkiem:D ale powiem Wam że chyba było mi to jednak potrzebne:) jechałam całe 60 km:D dla mnie to duzo bo ja mało jezdze:) mąż siedział obok ale jakby to powiedziec nie był w całości ze mną w kontakcie:D a Wiki przez prawie pół drogi płakała(oczywiscie za mna bo nie siedzę obok niej ale kiedys musi sie przyzwyczaic ze ja tez prowadze) jakos sie uspokoiła i usneła a ja zapomniałam jej pieluchy załozyc na drogę i cały fotelik zasikała:P heheheh mój A to jak mój tata jak wypije to strasznie lubi szybką jazdę ale jak ktoś kieruje i cały czas mi mówił "no gazu gazu" tylko pewnie nie wiele jutro bedzie z tego pamietac:D prawie na koniec drogi to juz "sama" jechałam bo misio rozmawiał przez tel i nic mi juz nie dogadywał:D a i bardzo dobrze że tak było a nie jak mielismy zostac tam bez Wiki bo mi sie tak jej szkoda zrobiło jak pomyslałam ze taka pogoda a ona ma siedziec w domu a my mamy sie bawic, wiec pojechalismy wczesniej razem z nią:) Mam takie pytanie szczególnie do Agatki no bo Gabryś jest prawie tego samego wieku co Wiki, jaki nosi numer buta czy jaką długą ma stopę? bo Wiki nosi nr 25 a dł stopy ma 16,5cm a na placu zabaw jak jestem i widze Wiki starsze koleżanki ok 5 lat mają ten sam rozmiar buta co ona(chociaż wiem że numer mumerowi nie równy) ale tak z ciekawości zapytałam, bo ja już nie wiem jak ktoś zobaczy Wiki i pyta ile ma lat a ja powiem ze 2 to wszyscy stawiają takie gały, czasami wkurza mnie to ze niektórzy zachowuja się jak bym miała zamiar ich kłamać czy wprowadzać w błąd, czasami sobie myślałam ze moze książeczkę zdrowia Wiki bede nosić przy sobie?to zart:D A teraz trochę zasmucę:( dzisiaj się dowiedziałam że moja babcia ma raka złośliwego jelita😭była dopiero na badaniu kolanoskopowym i o wyszło:( narazie babcia nic nie wiem bo lekarz bedzie dopiero 9 sierpnia i ma wyznaczyc date operacji. Ta kiobietka dosyć że ma 78 lat to i tak już tyle operacji przeszła przez ostatnie 2 lata ze szok! Była w Elblągu w szpitalu(bo stamtą pochodzi) złamała biodro, tak jej zrobili ze co chwila jej ta proteza wypadała to mama się wkurzyła i przewiozła ją do Łodzi no bo to w sumie blisko rodziców no i tam dopiero jej to wszystko naprwili ale z babcią było już naprawde krucho chociaż lekarze nic jej nie powiedzieli. W tam tym szpitalu u siebie nawet podali jej złą grupę krwi bo musiała mieć transfuzje ale jakos z tego wyszła no a teraz znowu masz ci los:( moja mama była dopiero co w szpitalu na wycięcie woreczka żółciowego a za chwile babcia trafiła na to samo łóżko w pokoju co mama:( Ja znowu tak siedzę do późna:) a to tak już z przyzwyczajenia:)chyba nauka na obronę tak na mnie wpłyneła bo siedziałam do 3-4 czasami 5-ej:) ja już koncze:) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula2121 mam nadzieję, że z babcią będzie dobrze :) A ja wczoraj byłam na badaniu prenatarnym i jak się okazało maleństwo już jest strasznie ruchliwe i ciężko było na USG bo uciekało :) Na koniec pani doktor i mi pokazała dzidzię :) i dla ciekawostki powiedziała, że na 51% chłopak ale wiecej nie da bo w tym okresie jeszcze może wystawać tak łechtaczka u dziewczynek i może okazać się inaczej :) potem pojechałam na pobranie krwi i wynik za tydzień - i oby wcześniej nie dzwonili bo wtedy :( A na koniec jeszcze miałam wizytę u gina ale on już nie robił USG skoro miałam (no chyba, że by mi bardzo zależało ale skoro już miałam jedno to po co kolejne) Normalnie powoli zaczynam wierzyć, że będzie ok :) A ja nadal czekam na urlop męża no i może jakiś mały wypad w gronie naszej rodzinki :) Chociaż ze szwagrem planują pod koniec wypad do Lichenia na weekend - znowu jak mi się nie będzie chciało dużo chodzić :( Poprzednio też byliśmy w Licheniu jak miał sie Damian urodzić! Ciekawe czy potem po raz kolejny też mąż będzie się tam chciał wybrać ;P A na koniec dodam, że ponoć z Damianem w ciąży to byłam normalniejsza :( Ale chyba zapomniał, że przed Damianem to byłam zdrowa i w pełni sił a teraz nawet nie doszłam do siebie po sterydach i po zapaleniach oskrzeli ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Agula to nie złą miałaś jazde:D hehe Ty to w żart obruciłaś a ja byłabym wściekła, gdybym sama musiała na siebie liczyc i to w dodatku na tak długim odcinku drogi! Ja taka nerwowa jestem:P Przykro mi z powodu choroby babci. Musze dodac ze teraz rak to jest tak powszechną chorobą, że sie w głowie nie mieści, szkoda tylko że nadal tak ciężko uleczalną:( A pytałas o rozmiar buta, Napisze Ci tak ze coś około 24, ale ja zawsze sugeruje centymetrami wkładki wewnętrzenej a tam Gabcio ma coś około 13,5cm, obecnie to na tyle mu buty kupuje i są nawet dość dużawe;) Ale nie sugeruj sie Gabrysiowymi wymiarami bo chłopcy znacznie sie różnią od dziewczynek a poza tym mój maly zawsze rósł po swojemu i jest za mały jak na swój wiek (nie duzo ale jest). A opiniami i głupimi spojrzeniami sie nie przejmuj, Wiktoria bardzo dobrze wygląda jak na 2 latka i lepiej jak ma pare cm więcej niz jakby miala jakiś niedorozwój;) Kamika czyli jest 1% że może to byc chłpczyk;) Też chcielibysmy wyjechac gdzies ale jakos tak nie ma funduszy, czasu i fajnego miejsca na wycieczke.... Co do tego ze teraz jestes mniej znosna niz w poprzedniej ciąży to masz do ego prawo, zwlaszcza ze oprocz Twojego stanu zdrowia dochodza inne obowiązki ktorych wczesniej nie mialas jak opieka nad Damiankiem. Dlatego mowi sie ze ruga ciąża zawsze jest inna:D Ja tez teraz jestem gorsza:D Wczoraj Gabriel by taki nie dobry, tak mi despecił, psocił w domu że juz sobie z nim nie radziła i z bezsilności płakałam jak małe dziecko:D Za bardzo go rozpieszczalismy, nasz błąd, ale lepsze to niż bycie patologiczna matką, pijąca, palącą, cpającą i znęcająca sie no nie???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula2121 ja tak jeszcze do tematu kierowania :) to ja powiem Ci, że wolę jechać sama np do Gdańska niż z mężem obok ;P Ostatnio ze swoi bratem wypił po piwie więc ja wracałam ale on musiał mnie wyprowadzić na drogę i jak to facet myśli o skręcie w prawo a krzyczy, że na lewo i jak tu jechać??? NaCPNie upiera się, żeby stanąć przy tym dyspozytorze chociaż tam pisze jak byk że "ON TIR" i okazuje się, że przy tym już nie ma normalnej ropy ;) - po tym kazałam mnie przeprosić, że krzyczał bo to jego wina nie moja ;) A dziś doszłam do wniosku, że chyba muszę trochę spuścić z tonu bo jeszcze się ze mnie pirat drogowy zrobi :( Jak jechałam z Gdańska to jechał też TIR i to o dziwo z niemałą prędkością jak na tego typu wozy! No ale w kocu go wyprzedziłam ale typ przed końcem zjazdu na jeden pas zjechał na prawy i mnie wyprzedza! Ja oczywiście się nie dałam i lewym pasem po gazie i do przodu :) No ale w końcu trzeba było przyhamować bo i zakręty no i światła no ale kierowca tira na zakręcie się zaczął wpychać już na części drogi wyłączonej w ruchu! Wtedy już odpuściłam bo co z głupim gadać! W/g mnie postąpił po chamsku i nawet jest niebezpieczny dla innych pojazdów bo nie prowadzi osobówki i jak by wjechał w kogoś z taką prędkością jak jeździ to by się dobrze nie skończyło :( Wiem, że o jeździe się dużo rozpisuję ale jak ja już od dzieciństwa lubiłam to :) Co prawda szybciej potrafiłam jeździć traktorem ale autko zawsze mnie pociągało i bolało mnie, że ciężko mi było zdać prawko ;) I jak już zdałam i nawet na razie jest czym jeździć - tym bardziej, że dzięki temu mogę swobodnie uciec z miasta to co się będę kryć z tą radochą :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro Wy milczycie to ja pomarudzę :( Niestety mam doła :( postawiliśmy auto do mechanika żeby tam jakąś małą część wymienił no i liczyliśmy, że dziś to zrobi, no ale jak to bywa ze skarbonką to jedną błahostkę wymieniamy a znajduje się coś poważnego ponoć teraz coś z silnikiem i to nie pierwszy raz Mąż chciał dobrze i mieć samochód którym zimą nie utkniemy ale ten zakup okazał się porażką już nawet nie wiem ile włożyliśmy kasy i aż strach pomyśleć co tam się jeszcze kryje Normalnie musiałam się na ten temat wygadać bo już mnie nerwy ponoszą Mąż też chodzi zły jak coś się psuje i czasem nie ma co się do niego odzywać Teraz to już jestem całkiem zdołowana bo jednak liczyłam, że gdzieś pojedziemy a teraz to już się czegokolwiek odechciało Już i tak ostatnio był na mnie ciągle zły, że jestem na wsi a on wieczorami sam siedzi Niestety on ma rację ale ja nie cierpię miasta zimą to jeszcze było znośnie bo się w domu i tak dużo siedziało ale latem.... dobra kończę marudzenie bo pewnie jak każdy mi mówi przesadzam :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika rozumiem jak to szkoda cennego czasu i pieniędzy władowanych w coś czego nawet nie widac a marzył się Wam wyjazd;) Mój mąz tez co pezyniesie do domu to idzie na jedzenie lub opłaty i nic nie zostaje.... a tez myslimy o wakacjach, jakiejś wycieczce, czy nawet o wyjezdzie pod namioty. Gabriel ma już od jakiegoś czasu szał zegarków, kukułek itd. Jak tylko jakiś widzi to odejść od niego nie moze:D Więc wylicytowałm mu na allegro dwa zegary kukułki, mam nadzieje, że bedą dobre i dziecko sie ucieszy. Gabriel potrafi przez sen wołać "kuku" albo "din don", istny szał:D Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość ......................................................... ......................... Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Agatha2007...27tc........ok. 16-11-2010.....1 miesiąc............... MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............2l 1m... Meggi...............04.03.2008................Antoś.... . ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...2 lata.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....2l.1mies... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.........2 latka.... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...........Damian............1r 9 m.. kamila220579............................................ .................... madzik255...13.10.2009.................zuzia............ 4msc malawronka....14.11.2009...............Filipek.......... 2,5 miesiaca Justynka27.......17.02.2010.......Nadia Antonina....4 miesiące DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....15647909 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live.d< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a>< /a> IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Uriel/Norbert.....Maja/Oliwia/Zuzia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście........ zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna........Toruń................kuja wsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ckie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. .podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................lu belskie kamila ........... kamila........... Aachen ...............Niemcy malawronka......Ewa..............Wrocław............Doln ośląskie Kamika tak sie zastanawiam kiedy wskoczysz do tabelki? Coby mi raźniej było;) Agula co sie dzieje, że Cię nie ma? Proszę sie meldować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 a nie powiem myślałam nad tabelką, ale sama wiesz jak to jest. Jutro mam nadzieję, jedziemy chociaż na krótki urlop więc wstrzymam się jeszcze w tym tyg ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Już jestem:) co prawda ja też pomarudzę bo nie mam zbyt dobrych wiesci a to przez to że od dwóch tygodni boli mnie żołądek:( tzn ten ból jest do wytrzymania ale daje taki dyskonfort że na nic nie mam ochoty:(i to mnie dobija:( byłam u lekarza to powiedziała mi ze mam ostre zapalenie żołądka i przepisała mi Helicid i miało mi przejsc po tygodniu a tu lipa cały czas tak samo, więc się wkurzyłam i wczoraj zrobiłam sobie gastroskopie i wyszło że mam żółć w żołądku i jest stan zapalny i do tego jakąś tam przepukline😭 normalnie sie załamalam!!!!!!!jeszcze wczoraj poleciałam do lekarza z tymi wynikami to za duzo mi tam nie powiedziała oprócz tego że raczej do konca życia bede tak miała i będę musiała brac do konca leki:( ale na dzisiaj jestem umówiona do gastrologa więc sie dowiem czegoś więcej(mam taka nadzieje)! z jednej strony się cieszę że już wiem co mi jst bo w poniedziałek wyjezdzamy nad morze to chciałam wiedziec na czym stoje i jak się leczyc. choleder u nas to zawsze się coś dzieje z tymi chorobami! wczoraj jeszcze odebrałam wynik moczu Wiki bo miała ostatnio gorączke ale w moczy nic nie wyszło czekamy na posiew ale obawiam sie ze bedzie ta okropna bakteria colii chociaz Wiki daje furagin. Jutro idziemy na slub cyilny męża siostry, więc szykuje się mała imprezka:) Wiki znowu bedzie w swojej ulubionej sukni do wesel:D Kamilka ja tez bym się wkurzyła na Twoim miejscu, no bo tu planujecie wakacje a tu nagle trzeba zainwestować w autko, masakra:( no ja mam o tyle dobrze ze jak nam sie rozwali auto to mąż naprawi(jest mechanikiem). Agatko pięknie wyglądasz z brzuszkiem:)widziałam na nk:) hehehe no to Gabrys ma niezłą jazdę z tymi zegarkami to tak jak Wiki z biedronkami miała bo w sumie jeszcze lubi biedronk ale nie uwielbia już ich nade wszystko:D No dobra to ja już posmuciłam i idę zjeść jakies śniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Wróciłam od lekarza, uffff co za ulga:)Gastrolog stwierdził że u mnie ta żółć to z powodu tego właśnie badania-gastroskopii:) jedno co mi przykazał to zebym nie dzwigała NIC!!! ehh a przeciez czasami życie każe cos przenosić coś podnosić - wiadomo. No i mam unikać tłustych, pieczonych, ostych potraw, nie pic coli, zero frytek, słodyczy też mam unikać, kawe moge wypic raz na tydzien ale ja i tak nie pije jej czesto no i narazie przerwa w picu alkoholu(to wiem jak leki to nie alkohol) a dla mnie kawa, papierosy, alkohol mogą nie istniec takze z tym mam spokoj, tylko herbate mam pic mało słodką a ja do tej pory to słodziłam 3-4 łyzeczki do szklanki:D no i mam brac jeszcze przez 2 miesiące Helicid a dalej mam obserwować czy coś mi się poprawi czy nie i za 2-3 miesiące mam sie do niego zwrócic na kontrol i zrobic jeszcze badanie z krwi na bakterie helicobakter pyroli (czy jak to tam sie pisze)narazie mi wyszedł test negatywny czyli jej nie mam a miałam do tego pobierany wycinek z żołądka. Ta bakterie ma moja mama ale jest teraz w trakcie leczenia antybiotykami. Z tego wszystkiego ja sie najbardziej obawiałam tej żółci w żołądku a tu sie okazało że to nic strasznego a tak wogóle zdaniem tego profesorka to ta przepuklina mi daje we znaki no i ją bede juz miec do konca zycia:(ale da sie z tym zyc tylko trzeba na siebie uważać co sie robi i co się je:) także sie trochę uspokoiłam. Miałam teraz wyjsc z Wiki jeszcze na dwór a tu zaczeło padać:/ czekam na meza i jedziemy do tesco na "zakupy przed wakacyjne" A tu cos od Wiki: 9-, knkhdbbgg ytiiuyyyyyu 87 w PA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) My juz spakowani, nad ranem wyjezdzamy:D Jesli bedzie tam zasieg to sie odezwe a jak nie to dopiero pewnie w niedziele cos napisze. Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Witam po dluższej nieobecności👄 Jestem taka zaganiana, że nie miałam kiedy tu zaglądnąc, a jak juz mogłam to pech chciał że piorun nam naszkodził w domu, popaliło to i owo (zasilacze od internetu oraz wł hydroforu) i byłam bez netu, dopiero mąz kupił nowe zasilacze do ruterów:P Dobrze ze nie bylo powazniejszych strat;) A ja dzis zadrapałam auto o siatę:P Nie za duze szkody ale wiadomo ze kazda ryska to żal. Przestraszyłam sie a potem uswiadomiłam, że skoro wszyscy chcą abym zaczełam sama jeżdzic to niech sie liczą, że czasami coś takiego może mi sie przytrafić, zwłaszcza ze mam ograniczoną widoczność z tyłu auta bo sa przyciemnione szyby i dopiero sie z nimi oswajam:D:D:D heh:P No swoją drogą to fajny też moment sobie wybrałam na jazdę, bo ciąże :D a wczesniej przestałam jezdzic autem, zebyby sie nie stresowac w pierwszej ciąży. Może w koncu przezwycięze strach;) Dziś spotkalam swojego denstyste i ten jak mnie zobaczył to myślał, że ja już urodziłam:D haha Bardzo sie zdziwił ze jescze 3 mies przede mną, mówił ze mało co po mnie widac, a dziewczyna z jego rodziny po porodzie ma większy brzuch niz ja teraz:D Ha Jutro zaczynam 7 miesiąc i musze przyznac ze szybko mi i mojemu mężowi mija ta ciąża a ja boje sie że nie zdąze sie nią nacieszyc;) Agula to przynajmiej wiesz co Ci dolega;) Moja tesciowa miała te bakterie helicobakter a w szopitalu swoim slangiem pielegniarki nazywają ją "helikopter" :D Wyleczysz ją z powodzeniem, musze Ci tylko zaznaczyc ze jest w jakimś stopniu zarazliwa wiec uwazaj aby nie oblizywac tych samych sztućców razem z Wiktorią;) A moze ta bakteria jest przyczyna ciągłych zapalen u Wiki? Tak czy siak leczone nie jest aż tak groźne;) Życzę wspaniałych wakacji i czekam na relacje z wczasów. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula2121 n to dobrze, że wiesz co Ci jest i jak się z tym obchodzić :) Oraz oczywiście przyjemnego wypoczynku nad morzem :) My wczoraj wróciliśmy ze Szczecina bo na szczęście jest jeszcze drugie auto - niestety z popsutą klimą ale żyjemy ;P W czwartek wyjechaliśmy a w piątek pojechaliśmy se na ślepo do Berlina :) Czyli bez zielonej karty o której nie wiedzieliśmy i bez żadnej mapy ;P Mapę kupilismy na miejscu i zobaczyliśmy co chcieliśmy i potem do domu ;) A drugiego dnia znów w Niemcy ale tym razem bokiem do wiosek zobaczyć jak mieszkają ;) Niestety ja się nie nadają na zwiedzanie bo mi sie nie za bardzo chce dużo chodzić i co chwilę jestem głodna :( aż w końcu mąż stwierdził, że prawdziwy turysta nie odpoczywa - to ja mu na to, że nie jetem turystą tylko kobietą w ciąży która jest zmęczona i głodna i ma kłopoty z żołądkiem ;P A żeby nie było za dobrze to rozbolał mnie ząb i leki nie pomagały :( dziś w końcu niby przeszło ale inny mnie boli jak go dotykam :( To tak w skrócie ;) Fotki później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wpisuję się w tabelkę!!! Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość ......................................................... ......................... Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Agatha2007...27tc........ok. 16-11-2010.....1 miesiąc............... kamika_25......15tc........ok 17-02-2011......5 mies............ MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............2l 1m... Meggi...............04.03.2008................Antoś.... . ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...2 lata.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....2l.1mies... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.........2 latka.... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...........Damian............1r 9 m.. kamila220579............................................ .................... madzik255...13.10.2009.................zuzia............ 4msc malawronka....14.11.2009...............Filipek.......... 2,5 miesiaca Justynka27.......17.02.2010.......Nadia Antonina....4 miesiące DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....15647909 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live. IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Uriel/Norbert.....Ma ja/Oliwia/Zuzia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście........ zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna........Toruń................kuja wsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ckie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. .podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................lu belskie kamila ........... kamila........... Aachen ...............Niemcy malawronka......Ewa..............Wrocław............Doln ośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika super, już mi jest raźniej w tabelce;) Tak sobie ja ogladam i ogladam i podoba mi sie, jeszcze pasowałoby żeby Agula do nas dołączyła:) Yhy już mam zgagę i musze sie mleka napic:P Kamika ja teraz to mogłabym wszedzie jezdzic:P Byleby tylko mieć przy sobie WC bo z pęcherzem u mnie juz coraz gorzej. Nadal czuje zmęczenie ale tylko popołudniami i bez mocnej kawy ani rusz:D W niedziele bylismy na rzece, kawał drogi trzeba bylo pokonac ale było świetnie. Natomiast nie wiem czy byłoby swietnie gdybysmy mieli jechac aż tak daleko jak Wy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pęcherzem to ja też muszę co chwilę :( A co do podróży to i tak starałam się za dużo nie marudzić mężowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny dziewczyny a ja na stare lata dziwaczeję :( Tak na dobrą sprawę do czasu jak miałam kłopoty z oczami to dużo siedziałam przed kompem ale teraz latem jednak więcej z młodym na podwórku a i jakoś po tej chorobie to i kompa se troszkę odpuszczałam ale teraz zaczęłam czytać książkę!!! No u mnie jest to jednak dziwne - pomijając tematykę bo zaczęłam od książki Jackie Collins :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość ......................................................... ......................... Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kamila220579............16.02.09........................ ........ .....12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Agatha2007...27tc........ok. 16-11-2010.....1 miesiąc............... kamika_25......15tc........ok 17-02-2011......5 mies............ MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............2l 1m... Meggi...............04.03.2008................Antoś.... . ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...2 lata.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....2l.1mies... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella.........2 latka.... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...........Damian............1r 10 m.. kamila220579............................................ .................... madzik255...13.10.2009.................zuzia............ 4msc malawronka....14.11.2009...............Filipek.......... 2,5 miesiaca Justynka27.......17.02.2010.......Nadia Antonina....4 miesiące DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....15647909 kamila220579......kamila....22.05.79.....ikka@live. IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Uriel/Norbert.....Ma ja/Oliwia/Zuzia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? kamila220579 ?????????????...............Marcjanna-Maja Justynka27 ....Justyna.....................................Nadia Antonina MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście........ zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna........Toruń................kuja wsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ckie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. .podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................lu belskie kamila ........... kamila........... Aachen ...............Niemcy malawronka......Ewa..............Wrocław............Doln ośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) My już wrócilismy:) Nad morzem było bardzo fajnie mieliśmy tylko dwa dni niepogody ale w tym czasie się nie nudzilismy:) przedłużylismy sobie pobyt do niedzieli bo w sobote była piekna pogoda. zdjecia beda na nk:) Hehehe z tym wpisaniem sie w tabelke to mnie wczoraj rozsmieszyło bo mąż mi wczoraj powiedział ze juz by chciał drugie:D ale ja nie wiem czy jestem gotowa na drugiego dzieciaka:/ Agatka ja nie mam tej bakterii "helikoptera" tylko ma ja moja mama:) a to ze sie mozna ja łatwo zarazic to wiem. I teraz najlepsza wiadomość:D odebrałam wyniki Wiki posiewu moczu i wynik JAŁOWY:D jak to zobaczyłam to myslałam ze sie popłacze ze szczęścia bo to pierwszy raz taki wynik odkad jej robimy te badania:)wiem ze moze wrocic ta bakteria ale przynajmniej mam nadzieje ze na chwile da nam odpocząć a szczególnie Wiki. Niedługo jedziemy do rodziców powywozić troche rzeczy a szczególnie Wiki łózeczko bo ona w nim nie śpi a nam zagraca pokój a kupimy jej taki mały fotel rozkładany,wywieziemy trochę jej ubrań co są już małe bo juz w szafie nie mam gdzie pomiescic a mam chyba z 5 worów i jeszcze ile jest ciuszków co wcale nie nosiła bo nawet nie miała kiedy:) pomyslałam ze moze bym sprzedała czesc na allegro ale moze dla nastepnej dzidzi sie przydadza to juz nie bede musiała kupowac no chyba ze drugi bedzie chłopiec to juz nie bede miała wyjścia:D od jutra zaczynamy malowac pokoje bo juz czas odswiezyc mieszkanie a maz ma jeszcze urlop wiec trzeba czas wykorzystac:) Ide szykowac tobołki i jedziemy:)PA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika hehe nie tylko Ty narzekalaś mężowi:D Mój mąż zabrał mnie i Gabcia do Stępiny na pokaz militarny, wojska, rekonstrukcja bitwy itd Zeby tam dojść musielismy iść w samym słoncu na nogach ponad 3 km w jedną stronę, dla mne to duzo, zwłaszcza ze kręgoslup juz nie ten sam. Oj jak ja sie mu omamrałam za tak wyczerpującą niedziele:D W rezultacie ludzi było tak duzo ze nic a nic nie widzieliśmy:D Totalna porazka. Co sie jeszcze okazało to, to że spokojnie moglismy tam dojechac autem!!!!!!! Bylismy źli a ja to aż płakałam bo myslałam że umrę z wycienczenia. Nic tylko wspaniała niedziela:D:D:D HAHAHA:) A tu doszły jeszcze problemy z pęcherzem a wokoło pełno ludzi:P Agula chce się Wam remontowac po wczasach? Ja to bym najchętniej odpoczywała:P Nie wiem ale ostatnio jakas zmęczona i nijak nie moge odpocząć mimo że sie nie naprzerabiam. hehe Zakupiłam sobie 2 kreacje na wesela, pisze wesela bo mamy ich 3 z rzędu co sobotę calusieńki wrzesien:D Mam nadzieje ze sie w nie zmieszcze za 2, 3, 4 tygodnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula chcialam jeszcze napisac ze sie ciesze z pozytywnego wyniku Wiktorii, oby juz jej tak zostało i bakteria nie wracała, a myśleliście skąd ona sie bierze, może z miejskiej wody? Wiesz mojej kolezanki synek ma gronkowca własnie z wody bo taką brudną, niemalże czarną im do rur wpuszczają. Oj jak teraz dostałam mocnego kopniaka po rzebrze od malego dzidzia, nie moge sie schylic do komputera bo zaraz mnie skopie, hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×