Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

hej hej! przyszlam sie przywitac, bo zaraz jade dolodzi (6 godzin jazdy) na obronę, ktorą mam juztro wiec prosze o dopingowanie i trzymanie za mnie kciukow:):P:P:) Kamika ciesze sie ze u Ciebie Ok bo juz sie martwiłam. Aniu teraz bedziesz miała pomoc ze str Klaudii i Michałka;) Agula gratulowalam chłopca? Więc tak czy siak GRatULujE!!!👄 Oki to zmykam i obiecuje ze odniose sie do waszych wpisow po niedzieli. Mam nadzieje ze mi dobrze pojdzie!!!!!!! Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość ......................................................... ......................... Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc ZACIĄŻONE Nick.....tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania...miejscowość MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............3l 7m... Meggi...............04.03.2008................Antoś.... . ................ Lida.................11.04.2008............... Aleksander......8m........ Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... .......3 l.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel...... ......3 latka.... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian.........2 l 9 m.. malawronka.........14.11.2009...........Filipek.......... 2,5 m...... Justynka27..........17.02.2010....Nadia Antonina....4 miesiące... Agatha...............18.11.2010...........Zuzanna........ 7 mies.... kamika_25.........15.02.2011..........Adrian...........5 m..... Balbinka-2.......... 12.05.2011....... Łucja .............3 tyg. DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Balbinka........Ania................Kazik/Wojtuś........ ......Amelia/Magdalena/Łucja Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha........Agata..............Ariel/Norbert....Maja/Zu zia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście........ zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna........Toruń................kuja wsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ckie malawronka......Ewa..............Wrocław............Doln ośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Z czystym sumieniem moge przyznać, że sie obroniłam na plus dobry na dyplomie!!!!! HaHa jestem już mgr- MAGAZYNIERKĄ:D Było b. cięazko ale wszyscy sie obronili. Lece spac bo od wczoraj niestety nic nie pospałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 GRATULACJE 🌼 Właśnie się zastanawiałam jak tam z Twoją obroną a tu już dobre wieści :) Zmykam spać :) Miłej nocki życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Agatko GRATULUJE👄 super że już masz za sobą obronę a przedemna jeszcze to wszystko:D Kamilka witaj👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Musiałam chwilkę odpocząc od komputera bo najzwyczajniej mi zbrzydł:D hehe Bardzo Wam dziękuję za gratulacje, traktuję to jako przyjemną nagrode po żmudnej pracy. Przyznam, że ostatnie pół roku było bardzo trudne i męczące, zwłaszcza ze nie dali nam mozliwości zacząć pisac wczesniej pracy jak od konca listopada (wtedy tez urodziłam Zuzie i na pierwsze seminarium nie poszłam). W tym czasie mój mąż przepisał sie do innej pani promotor na UJ i tak razem walczyliśmy o czas na naukę i pisanie, dużo też pomogli nam teście. Ja również pomagałam mężowi przy pisaniu pracy. On tez miał duzo nauki, poniewaz miał zbyt obszerny zakres z czego mógł byc przepytany na egzaminie. No i z wielką radością mogę napisać, że też sie obronił we wtorek (dwa dni po mnie). Nie raz smialismy się, że może być tak że razem sie obronimy w jednakowym czasie no i duzo sie nie pomyliliśmy. Teraz gdybyście zobaczyły mój dom!!!!! Własnie dzis zabieramy sie za remonty. Ja bym chciała jeszce poodpoczywć ale mam nadgorliwego męża i on chce już remontgować zebysmy mieli już pożądek i sypialnie w innym pokoju. Bardzo duzo sie spisałam, ale naprawdę tak bardzo to przeżywam! Jestem bardzo zaskoczona "bydłem" jakie wyszlo z mojej grupy seminaryjnej! Ludzie w moim wieku a zupelnie niepoważni. Chciałam się jeszcze pochwalić, że mamy NOCNICZKOWY SUKCES u GABRYSIA! Przez ostatnie 2 tygodnie uparlismy sie i nie zakładalismy mu pampersa (wczesniej było to nie możliwe ze względu na brak czasu dla dzieci) no i za dnia chodzi zupełnie bez pampersa w dzis mamy za sobą pierwszą noc bez niego:) Z kupkami jest już różnie......ale i to mysle ze zczasem Gabriel opanuje:) Aaaa a Zuzia robi juz "papapa". jak jej pomacham i mówie zreób papap to kręci rączką:D Ostatnio też bez problemu zmienia pozycje podczas snu i często układa się na brzuszku, przeslodko to wygląda:) No to sie nachwaliłam.......:P:P:P Lecę na porządki domowe:P Agula a Ty kiedy masz obronę? Tobie tez nie duzo chyba czasu zostało? Ostatni rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Agatko- ogromne gratulacje i dla ciebie i dla męża :) 🌻 no i dla Gabrysia z okazji sukcesów nocniczkowych :) 🌻 Kamika- gratulacje również dla Damianka :) 🌻 rosną nam te dzieciaczki, rosną :) Martwię się, bo coś Gosia się nie odzywa, pisałam do niej jakieś czas temu na gg i sms-a i nie odpisała :( wiecie co u niej??? U nas bez większych zmian, poza tym,że Lunia mniej śpi, przez co ja mam mniej czasu na cokolwiek ;) szykujemy się tez do chrztu, masę rzeczy jeszcze do pozałatwiania, a czasu niewiele zostało... no i to tyle, godzina jest jaka jest, czas do łóżka buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Udało mi sie dpoaśc komputer:P Ach te remonty:D Dziś plany remontowo-przeprowadzinowe pomieszał nieco Gabryś. Dostal szalu że nie pozwoliliśmy mu pójśc do dziadków, którzy z nami mieszkaą i zaczął bić tyłem głowy o szybę w drzwiach........no i nagle prach!!!! Poszła szyba i chwała Bogu, że nie uderzał mocno bo mogłoby go pociągnąć do tyłu i szkła przecieły by gardełko. Mój mąż to widział i kiedy opowiedział mi w ten sam sposob w jaki Wam teraz to napisałam to sie poryczałam i z nerwów i ze szczescia że nic sie Gabrysiowi nie stało. Potem mąż wywiózł go do drugiej babci na cały dzień, zaś sam przez ten czas jedynie pomalował pokój i jezdził za drzwiami do naszego mieszkanka. Jutro c.d. remontów i tego całego bałaganu:-O Aniu dziękuję za przepiekne zdjęcia. Widac ze Michalek uwielbia swoją siostrzyczke i Klaudia również pod fachowym okiem uczy się opieki nad dzidziem:) Ze zdjęć wiadc ze macie wesoło. Zabawa dla dzieci jest Waszą nieodłącznącześcia życia. Zazdroszcze ze potraficie znależć czas na tak wspaniałe figle z dziecmi:) Gosia wiem, że ostatnio ostro działa z Piotrem żeby powiększyc rodinkę i może est zajęta przez to? Czasami widze ze udziela sie na innym naszym forum ale nigdy nie pisała co u naj slychac? Gosiu przywołujemy Cie do nas;) Zmykam do snu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się opisalam i mi zjadło😡 Witam Was moje Kochane siostrzyczki:)🖐️ Ostatnio faktycznie przestalam tutaj zaglądać,miałam i mam nadal chorego.....zapowiadalo sie ,że bedzie miał operację......to już wszystko trwa 6miesięcy.Znależlśmy dobrego masażystę ktory mu pomógł,obecnie jest lepiej,dużo lepiej,ale na ile to ciężko powiedzieć,oby na zawsze. Poczuł się lepiej i to widać;) nie planowałam jeszcze teraz dziecka,ale samo się zaplanowalo.Jak zobaczyłam 2 kreski na teście w miniony poniedzialek to o mało nie padłam.W sobote tydziń temu i w niedzielę miałam lekkie plamienie brunatne,zaczely mnie boleć krzyże i brzuch.Martwie się bardzo dlaczego boli mnie brzuch i krzyże,przy Kubie nie bolało mnie nic.Wczoraj wieczór to tak mnie rozbolał brzuch i jajniki,że aż się wystraszyłam.DZiewczynki,czy Wy mialyście takie bóle?boje się i to bardzo,aby to nie były jakieś znaki niepokojące.Byłam już nawet u gin.dostalam duphaston 2x2 i mam przyjść na następną wizyte za 3 tyg. wtedy będzie już coś więcej wiadomo.Boje się,ten ból brzucha mnie bardzo martwi:(skoro ta ciąża już jest to chcialabym ją donosić szczęśliwie do końca i urodzić dzidzi całe i zdrowe. Proszę napiszcie coś Agatko serdecznie 🌼gratuluję 🌼Ci mgr:) Balbinka Twoje smerfusie są cudowne:)/przeglądałam fotki na nk/ Kamika❤️ Kochane moje pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę miłego dnia:),nie wiem jak u Was,ale u nas pada😡mam już dosć tego deszczu,pada cały miesiąc.Dwa tyg. temu zalało nam garaz i zaczeła się już wlewać woda do piwnicy,dobrze,że mężowi udalo się w porę uruchomić pompę,bo gdyby nie ona to w piwnicy by nam wszystko pływało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisząc ''zjadłam'' męża,opisywalam,że Piotr jest chory.Madzia i Balbinaka są w temacie,bo rozmawiałam z nimi na gg. Tulę mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! rozpiszę się jak mąż będzie po urlopie :) W każdym razie codziennie gdzieś jedziemy i padam z nóg :) Ale Damianek zadowolony więc nie ma co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) Gosiu- jak się czujesz?? Czy plamienia ustały?? Moje kciuki mocno zaciśnięte :) Kamika- udanych wyjazdów :) Agatko-straszna ta sytuacja z szybą :( dobrze,ze mu się nic nie stało... a jak remont?? Skończony?? Agula- a co u ciebie, jak się czujesz?? Madusia- hop hop!!!!! A co u nas... jesteśmy już po chrzcinach, Lunia była bardzo grzeczna w kościółku, czego nie mogę powiedzieć o Michałku ;) no ale daliśmy radę :) Teraz chciałabym na wczasy gdzieś pojechać, ale Krzysiu stawia opory :( troszkę racji ma,że pogody nie ma, ale mimo wszystko dobrze byłoby się gdzieś wyrwać :) jakoś muszę go przekonać.... No i tyle, lecę, bo jeszcze mam parę rzeczy do zrobienia, a dzieciaki coś niespokojnie śpią buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość ......................................................... ......................... Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc ZACIĄŻONE Nick.....tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania...miejscowość MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............3l 7m... Meggi...............04.03.2008................Antoś.... . ................ Lida.................11.04.2008............... Aleksander......8m........ Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... .......3 l.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel...... ......3 latka.... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian.........2 l 10 m.. malawronka.........14.11.2009...........Filipek.......... 2,5 m...... Justynka27..........17.02.2010....Nadia Antonina....4 miesiące... Agatha...............18.11.2010...........Zuzanna........ 7 mies.... kamika_25.........15.02.2011..........Adrian...........6 m..... Balbinka-2.......... 12.05.2011....... Łucja .............3 tyg. DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Balbinka........Ania................Kazik/Wojtuś........ ......Amelia/Magdalena/Łucja Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha........Agata..............Ariel/Norbert....Maja/Zu zia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście........ zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna........Toruń................kuja wsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ckie malawronka......Ewa..............Wrocław............Doln ośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane opuszczacie się w uzupełnianiu tabelki :P Oczywiście ja nie jestem lepsza ale mąż miał 2 tyg urlopu więc nie miałam zbytnio czasu :D Niestety już się dobre skończyło i już dziś pojechał do miasta :( Teraz postaram się nadrobić zaległości i napisać co u nas ale to powoli bo jeszcze muszę kilka swoich spraw pozałatwiać a potem jadę też do miasta i jak się będę nudzić tam to nadrobię pisanie :) Miłej nocki :) Co tam i Was - piszcie bo cisza się robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane przedewszystkim dzięki,że jestescie Właśnie wróciłam od ginekologa,moje słoneczko żyje widziałam bijące''serduszko'' ma 8mm.Wg Usg wychodzi,że jestem w ciązy 6tyg. i 5dni.Okres miałam 29czerwca. Mam nadzieję,że będzie tym razem dobrze. Agatko,dziękuję Ci bardzo za słowa otuchy i nadziei na gg.dzięki!!!❤️👄 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Gosiu- super!!! :D strasznie się cieszę :D wierzę,ze wszystko będzie dobrze :) mocno trzymam kciuki!!!! Ja rzadko bywam, ostatnio znowu urwanie głowy, bo w końcu się na wczasy wybieramy :) jak ja całe towarzystwo spakuję to nie wiem ;) pewnie milion rzeczy zapomnę :) Po powrocie powinnam już być częściej na kompie :) buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj cisza:( Trzymajcie za mnie kciukasy ,bo dzisiaj ide do gin. Pozdrawiam:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu i jak? Jak po wizycie u ginekologa? Pisz, pisz....👄 A ja chcialam przeprosic za nieobecnosc, ale całe dnie spedzam z dziecmi poza domem a w miedzy czasie sprzatam, gotuje, prasuje,robie MASE prania w domu. Do tego non stop musze zamiatac, odkurzac i myc podłogi bo Zuzia nauczyła sie raczkowania i śmiga po całym domu:) No i ma juz dwa ząbki: dolne jedynki,a niebawem bedą dwie jedynki górne bo ma napuchniete. Gabrys zas jest po baktyryjnej biegunce, lalo sie z niego jak z kranu, z tyłka leciał mu juz sam śluz, maskra czysciło go tydzien i mamy juz spkój, rawdopodobnie załapał cos na rzece, bo dr mowiła ze duzo dzieci po naszej rzece miało problemy z brzuszkami i biegunki. Aaa Zuzia malo co mi je. Nawet troszeczke schudła i wazy jakies 6300g a było juz 6400g na 9 miesiecy!!! a ząbkowanie wcale jej nie ułatwia jedzenia. A co u Was? Kamika? Agula? Aniu? Ja nadal jestem na etapie poszukiwania pracy, ale marniutko z tym i rokowania sa takie ze nic z mężem nie znajdziemy w swoim zawodzie, chore to jest ale prawdziwe:( Narazie zyjemy z pozyczki jaka wzięłą dla nas tesciowa i z dorabiania męża przy remontach domowych u ludzi, ech ciężko, ciężko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOO pojawiła się Agatka:):):):) Co u mnie?bylam wczoraj u gin.Licząc od ostatniej @ to jestem 9tc a z usg wczoraj wychodzi,ze to 9t i 5d-mały ma 27,7mm.Ruszał rączkami i nóżkami-cudowny widok:) Trochę się niepokoję poniewaz miałam przez 3 dni plamienia takie ni lekko pod brunatne wchodzące ni zolte.Wczoraj na wizycie okazało się,że to jest jakas bakteria ,pobrala m wymaz który jeszcze wczoraj zawiozlam do laboratorium przy szpitalu.W poniedzialek bedzie wynik co to za swinstwo,a międzyczasie dostalam globulki pimafucin. Jakos do tej pory nie dowierzam,ze bede miec drugie dzidzi,jak ja sobie poradze,to tak troche mne teraz przerasta:) Kubus coś w nocy mi popłakuje,że go bolą nózki:(zauwazylam,ze bol go nie trzyma dlugo,ale jak boli to chyba bardzo,bo placze biedactwo,a ja mu wtedy masuję jak tylko moge.Mam nadzieje,że to nic powaznego,ze sa to bole wzrostowe,on jest taki wysoki,gruby:( Agatko zazdroszcze Ci tej werwy do sprzatania ,prania:)ja mam taki balagan w domu,sterte ciuchow do prasowania a slaba jestem jak zdechla mucha;) Odwiedzcie nas,fajnie by było znów móc Cię zobaczyć:) Balbinka,a Ty dalej się ''byczysz'' nad jeziorkiem? skrobnij tutaj coś Kamika,Gabrysia,Madzia,Ewa ,Agula i cała reszta piszcie coś:) Caluski dla Was👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Coś kiepsko ostatnio z czasem :) Strasznie miło Was poczytać :) Agata Adrian dla odmiany Damiana wkrótce dogoni bo ostatnio na szczepieniu miał już ponad 8 kg :P Z Daleka widać, że większy lorbasek niż Damian :) Po ciuszkach widzę, że szybciej rożnie niż Damian bo częściej odkładam za małe i szukam kolejnych :) Dziś za to młodszy niezły poranek nam zafundował :( rano odkryłam, że ta czarna kropka na jego plecach ma nóżki i to kleszcz :( Od razu pojechaliśmy na ośrodek go wyciągnąć a za 3 tyg robimy badanie krwi :( Prawdopodobnie złapał go wczoraj od szwagra lub siostrzeńców którzy byli na grzybach - szwagier i siostrzenica też mieli. Marghi trzymam kciuki za same dobre wieści o dzidzi :) A jak się urodzi to zobaczysz, że dasz se radę z dwójką :) Spadam spać bo rano młodszy budzik za szybko jak na mnie wstaje :P Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) My wróciliśmy już tydzień temu, ale jakoś nie mogłam się ogarnąć, no i zwykle zasypiałam razem z dzieciakami, wykończyły mnie te wczasy ;) Ale fajnie było, pogoda super, chyba najcieplejszy tydzień lata sobie wybraliśmy :D całymi dniami nad wodą, a to jeziorko, a to basen, albo rzeczka... raj :) w jeden tylko dzień wybraliśmy się na górę Żar, ale spiekło nas tam na maksa ;) za to Michaś pokochał park linowy, jeszcze później 2 razy musieliśmy tam wracać ;) Lunia mega grzeczna, najgrzeczniejsza i najspokojniejsza z całego towarzystwa :) W pierwszy dzień jedynie Michaś przeżył dramat, bo jego ukochany pingwinek wpadł do rzeczki i odpłynął w siną dal :( do dzisiaj to przeżywa, choć wytłumaczyliśmy mu,że pingwinek zapewne spotkał swoich kolegów i teraz się świetnie bawi... Jak będę miała fotencje, to zapodam linka :) A z innych nowości- Misiek został przedszkolaczkiem :D i bardzo mu się w przedszkolu podoba, miałam mnóstwo obaw, ale na szczęście jest super :) co prawda nic tam nie je, ale w sumie w domu też je niewiele, więc się nie przejmuję...najważniejsza jest dobra zabawa i kontakt z dziećmi :) Kamika- Misiek pewnego razu miał 4 kleszcze, ale nie robiliśmy badań, jedynie lekarka kazała obserwować te miejsca wkłuć i to wsio... Gosiu-mały?? to chłopiec, albo tak napisałaś??? :) strasznie się cieszę twoją ciążą i mocno ją przeżywam :) na pewno wszystko będzie dobrze i ani się obejrzysz, a już Kubuś będzie starszym bratem :D masz już termin porodu?? Chyba coś koło kwietnia, no nie?? Agatko- :O toż Lusia na ostatniej wizycie ważyła 6200, a dopiero za tydzień skończy 4 miesiące :O jakiś olbrzym mi rośnie :) Madusia- co tam nad morzem???? Agula- coś dawno nie pisałaś... I pozostałe kobietki też mogłyby sie zameldować :) spadam spać, bo rano pobudka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️jaka tutaj cisza:( zaglądam tutaj często,ale Was wywało;) Balbinka:)gratuluję dużej córci:)ma być ''baba '' a nie jakaś myrcha:):):) dla pocieszenia mój Kuba wazy 22kg:( a ostatnie sandałki które mu kupiłam 3 tyg.temu to nr.29:( kozak to nie wiem czy mam kupić 30 czy 31nr.to jest nieprawdopodobne. Co do dzidzia w brzuchu to nie wiem co to jeszcze jest,ja mam przeczucie ,że chłopczyka Piotrek mówi,że to dziewczynka. Co prawda ta ciąza jak na dzień dzisiejszy jest zupełne inna jak poprzednia,czuję sie zupełnie inaczej.Od samego początku do chyba mnionego tyg. bolał mnie brzuch i krzyze czego nie odczuwałam przy Kubie,wszystko mi śmierdzi,bolą mnie piersi,nie daj P.Boże je dotchnac,bo padam z bólu,przy Kube tego nie było.Tez mnie jeszcze kilka dn temu bardzo mdliło,do szaleństwa,a przy Kubusiu zdarzało m się to sporadycznie i raczej delikatne,a teraz to naprawde było ciężko. Dla mnie jest nie wazne co! wazne aby było całe i zdrowe! Agatko dzieciaczki sa juz zdrowe?dośc chorowania! Całuski👄 Kamika,Agula👄❤️ Madusia,czy mogłabyś coś tutaj czasem skrobnąć? Sara? mam Jej tel.musze Jej skrobnąc sms-ka-dziewczyny odezwjce się Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ciesze sie ze u Was jest lepiej:) Aniu super ze wakacje należa do udanych, o ile mnie pamięc nie myli to poprzednie równiez były Barrrrdzo udane:P hehe gdzie owoc tychże wakacji macie juz w domu w beciku:P Mysle ze Twoja Lucia nie jest jakas tam duza, poprostu moja Zuzzia jest za mała jak na swój wiek i dlatego dr kazał mi ją obserwowac bo jak waga nadal bedzie pomału rosła lub spadała to musimy jej zrobic szereg badan. Mam nadzieje ze sie obędzie i bez tego. Gosiu👄 No no, ja myslę ze Kuba nie ma nadwagi (ze jest grubaskiem) tylko on jest taki duzy, wyrośniety, bo co ma waga, tłuszczyk do wysokiego wzrostu i np. jak wspominałas do duzych stóp? dlatego Kuba ma duża wage bo jest większy! Przeciez Aguli Wiki tez ma juz podad metr wysokosci i tez duzy nr buta. Ja bym sie nie przejmowała i nie katowała zbytnio dziecka, owszem nie za duzo łakoci bo wiadomo ze otyłosc zawsze grozi kazdemu ale niech zjada normalne posiłki bez jakichś tam diet. U mnie nie za dobrze. Gabcio znowu dzis ma biegunki, nie takie duze jak ostatnio ale musioałam go pampersowac, moze dlatego sa mniejsze ze podaje juz mu wiecej leków ktore w jakis sposob tam pomagaja. Zastanawiam sie czy to nie jest spowodowane tym , że Gabriel ma robaki!!!! Ostatnio jest przemęczony i bardzo częssttto bawi sie z psem w jego budzie (mamy kundla ktory nie jest za czysty fefefe). Pomyslałam o odrobaczaniu i Gabcia i psa oraz o zupełnej izolacji ich od siebie? Cieżko bedzie to zrobic. Do tego dostał kataru czyli szykuje sie jakies doatkowe choróbsko :-/ Zuzia tez daje popalic, ząbkuje i sa noce ze płacze, podaje jej paracetamol ale to na chwile działa. Mąz poszedł do tymczasowej pracy, no cóż z czegos zyc trzeba. Ja zaś myślałam, żeby podjąc sie pomocy studentom przy pisaniu prac. Zawsze to cos grosza wpadło by. Mam nadzieje ze dzieci pomogą mi to realizowac. Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka czytam ale nie mam natchnienia na pisanie :( plus brak czasu :( Ale u nas ok :) Jutro z Adrianem jadę na szczepienie i dowiem się ile mój mały klopsik waży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisze nic bo u mnie po prostu kazdy dzien tak szybko mija ze mam wrazenie jakby ktoś wlączył nas na szybkie przewijanie w przód. Z niczym nie wyrabiam. Na całe szczescie choroby poszły w dal. Po kontroli u dr wyszłam z zupełnie juz zdrowymi dziecmi (oboje mieli wczesniej antybiotyk) oraz z receptą na 52 zł. Okazało sie ze alergie maja i na okres próbny (obserwacja) dostali syropki do picia, ech :) Moj mąż podjął sie "roboty" budowniczej bo tam jedynie jest szansa aby cokolwiek zarobił na zycie, ja zaś dostałam oferte pracy w Domu Dziecka który znajduje sie bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania. Dzisiaj własnie byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i mam prace na rok w zastępstwie za inna panią, która idzie na urlop czy jak to tam zwał.... Dla mnie to ogromna szansa aby zdobywac doswiadczenie. Praca w sytemie 12 godz. Rozmowa z pania dyr. polegała głównie na uswiadomieniu mi ze bedzie tam bardzo ciężko- reszty tutaj nie napisze ze względu ze to forum publiczne Do konca tygodnia pojezdze tam zeby sie zorientowac i zapoznac z zasadami oraz poznac dzieci, młodziez, kadre pracowników. Jak dobrze pójdzie i podpiszemy umowe to powinnam zaczynac jakos początkiem pazdziernika czyli juz za tydzien. Dziewczyny a co u Was? Piszcie, piszcie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam moje dzieciaczki;) Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość ......................................................... ......................... Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc ZACIĄŻONE Nick.....tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania...miejscowość MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............3l 7m... Meggi...............04.03.2008................Antoś.... . ................ Lida.................11.04.2008............... Aleksander......8m........ Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... .......3 l.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..........3 latka 3mies.. Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian.........2 l 10 m.. malawronka.........14.11.2009...........Filipek.......... 2,5 m...... Justynka27..........17.02.2010....Nadia Antonina....4 miesiące... Agatha...............18.11.2010...........Zuzanna........ 10 mies....... kamika_25.........15.02.2011..........Adrian...........6 m..... Balbinka-2.......... 12.05.2011....... Łucja .............3 tyg. DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Balbinka........Ania................Kazik/Wojtuś........ ......Amelia/Magdalena/Łucja Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha........Agata..............Ariel/Norbert....Maja/Zu zia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Filipek.............. . ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście........ zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna........Toruń................kuja wsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ckie malawronka......Ewa..............Wrocław............Doln ośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! Gdzie Was wywiało? my sobie chorujemy :( a Adrianek nabywa nowych umiejętności typu raczkowanie do przodu i stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika🖐️ Tak,to prawda,że wszystkich wywiało z tego topiku,co tutaj zaglądne to ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisza:( Rozmawiałam z Agatką kilka dni temu telefonicznie,to mogę Ci zdradzić,że u Niej jest wszystko w porządku:)oby tak było i było bez końca:) Wspominasz o choróbskach😡 ja też sie z nią wzmagałam kilka tyg. temu.Mam nadzieję,że to tylko lekkie przeziębiene,czego oczywiście CI życzę. Synuś zaczyna raczkować:)fajnie,rośnie,jeszcze troszkę cierpliwości i będziesz mieć dzieciaczki tak w miarę odchowane,by poczuć,że się żyje,mieć troszkę więcej luzu i czasu dla siebie. Ja tak mialam z Kubusiem,ze do 2 lat to był strasznie absorbujący,a teraz to już jest zupełnie inaczej,dziecko jest a czasem to nawet nie odczuwam ,że jest,no właśnie obecnie mi śpiewa i gra na organach:) Kamilka nie pamiętasz przypadkiem w którym tyg. ciazy poczulaś ruchy?cekam na nie baaaardzo. Przy Kubusiu odczuwałam je bardzo pózno,bo miałam łożysko na przedniej scianie macicy,było to grubo po 20tc.Podobno w drugiej ciazy odczuwa sie wczesniej:) Pozdrawiam i życzę zdrówka :) Balbinka👄 Agatka👄,Madzia,Sara,Agula,Ewka👄 ODEZWIJCIE SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×