Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Aniu tak szybko mi nie smignie bo Ada jest mlodziutka i mam nadzieje,ze rozsadna juz wczoraj powiedzialam Matiemu ,ze jak sie z nim przespi wczesniej niz za 3 lata to ja jej nie znam.Ona ma dopiero 13 lat rok wczesniej poszla do szkoly jest bardzo dojrzala psychicznie jak na swoj wiek .Boje sie tylko zeby nie uczyla sie gorzej ,bo jest Mati,ale wczoraj o tym tez z nim rozmawialam ,zaraz jeszcze ja ustawie.Nie chce zeby rodzice pozniej mieli do niej pretensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane ja oczywiscie od 6 na nogach to nasze dziecko mnie wykonczy.Budzika nie slyszy,bo przyzwyczajony ,ze ja go budze.Jak juz go dobudzilam to chcialam isc dalej spac,a temu sie na romowy wzielo.I tak codziennie.Ale nie umielibysmy juz zyc bez niego. Caluje Was goraco i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wiem ,ze nastolatka wpadaja glupie pomysly do glowy.Wczoraj mialam z Ada bardzo powazna romowe przez tel.Rozsadna jest dzieki bogu .Narazie to oni sie spotykaja w towarzystwie kolezanki albo u nas.Ada mi obiecala,ze przynajmniej do 16 roku zycia sie wstrzyma.Zagrozilam jej ,ze jak tego nie zrobi to ja jej nie znam.Kocha mnie wiec nie zaryzykuje.Powiedzialam jej tez ,ze znajomosc z Matim nie ma prawa wplynac na jej oceny,bo raz juz taka sytuacja byla. Mati wczoraj mial dola ,bo bal sie jej powiedziec ,ze ma chore serce(zastawka).Ostatnio jak powiedzial to pewnej dziewczynie reakcja byla malo mila.Wzielam sprawe w swoje rece uswiadomilam Ade ,ze jest chory i spytalam czy go nie rzuci .Za chwile przyszedl sms w zyciu!!!! Widac,ze przez te 3 lata i teraz dobrze ja wychowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu Ade to ja mialam od malego wiec w sumie to ja ja wychowywalam ,bo spedzala ze mna wiecej czasu niz z rodzicami.To jest kochane madre dziecko.A Matiemu przez te 3 lata tez sporo do glowy nakladlam i jestem z niego dumna ,ze ma coraz bardziej dojrzale podejscie do zycia. Dzis znowu odwinelam numer grzywka mi przeszkadzala wiec ja urznelam musze teraz isc do fryzjera zeby poprawil ,bo zaraz ide na swietlice do dzieciakow i pomoc dziewczyna ,bo jutro maja zjazd swietlic i popadaja ze smiechu jak mnie zobacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko❤️ Jestem ja pisałam z dziewczyną o ktorej wspominałaś mi Ty z tą Megi 2552-Ona dodała mi nadzieji,że i ja moge miec dzidzi-Ona biedna też straciła 2 ciąże:( Odezwe sie póżniej,bo mnie maż woła Pozdrawiam was bardzo serdecznie i życze miłego dnia👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Czesc Dziewczyny!!! Dowiedzialam sie z innego topiku, ze mnie tu obgadujecie- zartuje oczywiscie!! Tak sie ciesze, ze dalam sie namowic na to forum. Zawsze sadzilam, ze to jakies glupoty dla znudzonych w domu. A tu patrz!! Nie dosc, ze poznalam tyle wspanialych serdecznych ludzi to jeszcze mozna inteligetnie pogadac. Pozdrawiam Wszystkie Kobitki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostry!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Musze Wam powiedziec,ze łańcuszek o którym marzymy nabiera koluszek:D:D:D Dołączyła do nas Megi2552-ona jest też w stanie Błogosławionym:D Trzymajmy za Nią kciuki,a Ona na przemian z Balbinką będą nas zarażac fluidkami ciążowymi:D:D:D:D:D:D mówią że cuda istnieją:P Megi zyję nadzieją ,że mój przypadek nie jest podobny,ale jest taki sam jat twój i ja też bede jeszcze w ciąży i doczekam się dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
No prosze!!!! I tak podejscie do sytuacji mi sie podoba. Tylko tak dalej, BEDZIE DOBRZE!!! Po deszczu zawsze swieci slonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi musisz sobie zastrzec nika,aby się ktoś nie podszywał za Ciebie-nie będziesz sama pomarANCZOWA tylko czarna jak my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi tak jak Ci pisałam na tamtym topiku,że żyje nadzieją,że dla mnie może też słoneczko zaświeci.Gotuje zupe grzybową,ze świezych grzybów,z grochem jaskiem i makaronem-mmmmmmmmmmmm-moja ulubiona zupa-jeżeli któraś ma ochote to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
pychotka!!!! Juz probowalam go zastrzec i cos mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara1111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi musisz wejsc w preferencje i potem kliknąc w pod punkt A i tam pomału dojdziesz sama co trzeba zrobic aby sobie zastrzec nika.Dziewczyny sorry,ale ta klara1111111 to ja -próbowałam jak sie zastrzega nika-nie pamiętałam sama a chciałam pomóc megi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia @ masz czy nie?trzymam mocno aby nie nie przyszła,albo nie przyjechała hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEGI82
No szlak mnie trafi, moze jestem jakas tepa bo nie moge tego zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi2552
Marghi bede musiala poprosic Cie, zebys mi to ustawila jak sie spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi wejdz w preferencje Jak już tam będziesz to kliknij w podpunkt A-tam będzie pisało kliknij tutaj.potem otworzy Ci się strona i w miejscu gdzie pisze pseudonim-obok napisz megi 2552 potem w rubryce troche niżej gdzie pisze hasło napisz ponownie megi2552 i póżniej na samym koncu pisze potwierdzam,a więc kliknij w to słowo potwierdzam i powinno byc dobrze.daj próbuj dopóki się nie zobaczysz na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio!!!! Udalo mi sie, chyba juz calkiem zdurnialam w tej Irlandii. TO JA MEGGI 2552 Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz-udało Ci się! Witaj czarna meggi 1982:D Boże jaka Ty jesteś młodziutka-ja dla Ciebie to bym już mogła byc babcią:( Meggi gdzieś tam wyczytałam,że piszesz,że masz jakies skurcze w pochwie-o ile dobrze zrozumiałam.to jest cos takiego jak przy okresie?jest mały skurcz i znika i znów si pojawia? ja miałam coś takiego też i gin.mi powiedziała,że to jest normalne bo pochwa się rozpulchnia-w końcu wszystko po mału rośnie,przygotowuje się do utrzymania ciąży.Pamiętam jakbyłam na przed ostatnim usg.to gin mi powiedziała,że pochwa,albo macica-/nie pamiętam nie chce plesc głupot/jest ładnie rozpulchniona.Ja takie przykurcze mam przed kazdym okresem.Pamiętam jak mówiłam mężowi w kwietniu: mam przykurcze,albo dostane okres a jak nie to jestem w ciąży-i byłam w ciąży.Nie martw się,ale myśle ze jestes pod kontrolą gin.? Bedzie dobrze ZOBACZYSZ!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka babcia a ile Ty masz lat, bo jezeli tyle co moja babcia to nie wiem czy uda Ci sie zajsc- to oczywiscie zarcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Mamusia kochana w styczniu skonczy 44 lata, miala 18 jak mnie urodzila ale razem z moim Tata wychowali mnie i mojego brata na normalnych ludzi. Zmierzam do tego, ze moja tesciowa w wieku 37 lat urodzila zdrowa corcie. Kazda z Nas bedzie Mama tylko na kazda musi przyjsc pora. A Maz to mi mowi, ze juz nie jestem taka mloda dupa-WARJAT :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez przesady!!!! Moj Maz jest starszy od Ciebie a wcale nie zachowuje sie jak dziadek. Mam swira na gorace kubki w tej ciazy i musze pic po kryjomu, bo Maz krzyczy. W sumie ma racje ale mam juz ostatni to go wypije za nim moj Mis wroci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Balbinka 2!!! Milo Cie poznac. POwiem Ci szczerze, ze dopiero dzisiaj dowiedzialam sie o Tobie i o tym, ze gdzies tam do mnie pisalas. Chyba po prostu mialam wejsc na ten topik i zaczac pisac. Ciesze sie, ze Was poznalam. Teraz gotuje sobie wazrywka, bo uwielbiam takie gotowane. Nie moge sie juz doczekac wyjazdu do polski i polskiego jedzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym jeszcze wiedziala jak?! Podam Ci dane, ze tak to nazwe i jak mozesz to wpisz mnie. Pierwszy Aniolek marzec 2003, Drugi Aniolek marzec 2006. Ciezko mi powiedziec jaki tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 tydzien ciazy, juz sie konczy bo od wtorku bedzie 18. Termin 3 marca. Czas starania, od razu. KRAKOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki!! Do Aniolkow tez mnie wpisz. To przynajmiej taki gest, ze o nich caly czas pamietam. W drugiej ciazy byly blizniaki, wiec mam trzy Aniolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×