Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

U mnie bylo tak samo Dziewczyny. Jak w koncu wyluzowalam i nie myslalam o Dzidzi to szczescie samo przyszlo. Uciekam, bo musze sie zaczac pakowac. Taka jestem szczesliwa, ze jade do POlski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje witajcie. ja idę spać. mam taki humor jak wczoraj. czyli do d... nie wiem dlaczego. jutro idę do mojego ginekologa . przez jakiś czas musiałam zmienić lekarza bo moja wyjechała do siebie do domku. Lubie ja bardzo. zobaczę co mi powie ciekawego.pewnie to że naj ważniejsze jest nastawienie psychiczne ale to już każda z nas wie. nic mi się nie chce. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do STARAJACYCH SIE!!! Wieczorkiem lampka wytrawnego czerwonego wina. Stary babciny sposob ale cos w tym jest. Mezczyzna na podkrecenie plemnikow, bo tak to prosto mozna wytlumaczyc dobrze robi mocna kawa. Ale nie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. tak jak pisałam wczoraj to idę dzisiaj na 12 do lekarza a póżniej do pracy. jutro chyba bede miała wolne trzeba zacząć porządki w domku. całuski dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam już z pracy no i u lekarza dzisiaj byłam. no i mam do niej przyjść w 2 dniu cyklu pózniej 14 no i 19 dnia. będzie sprawdzała czy dobrze u mnie wszystko działa jak nie to ona powiedziała że coś na to poradzi a jak nic nadal się nie będzie działo to za 2 miesiąc bierze pod lupę Adasia. jestem dobrej myśli. no ale również troszkę dzisiaj mi się po płakało ponieważ w karcie zobaczyłam zdjęcie mojego aniołka . no to za parę dni czeka mnie znowu wizyta u niej. całuski kochane na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zaraz wyruszmy na zwiedzanie Londynu! Są u nas moja mama i dwie ciocie. jedna z nich i mama znalazły pracę i dziś poszły pierwszy dzień,a druga we wtorek wraca do Polski i che zobaczyć Londona :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit Ciesze sie,że będziesz miała teraz mame przy sobie,a mamusi życze powodzenia w pracy.Balbinko i Meggi-mamusie jak się czujecie? MADUSIA FOTKI SĄ FAJNE-napisałam Ci kilka słów na gg. Ja dzisiaj jade do teściowej-tam nie ma netu:( Odezwe się jak wróce. Buziaczki dla Was wszystkich👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane musze Was pozegnac na dwa tygodnie. Jade dzisiaj do POlski i wracam 11 pazdziernika. Nie wiem czy bede miala dostep do internetu. Do uslyszenia!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie.Matko jak ta @ daje mi czadu boli jak diabli. Dzis mija 4 misiace od slubu maz z kwiatkami przyszedl fajnie tak od razu czlowiek ma lepszy chumorek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ciesze sie ,ze energia Ci wraca. Zaraz ide na rozmowe do szkoly moze uda sie jeszcze zalatwic synkowi wieczorowke zeby kolejnego roku nie mial w plecy. A potem ide na ten dywanik do kolezanki jej corka szaleje ,bo jej sie mati podoba ,a ja na dywaniki mam chodzic no coz bywa i tak:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakiej firmy (lub nazwy) testy ciążowe byście polecały? Jakie wg was są najlepsze i sprawdzone????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha ja kupuje te z bobasem w różowym ręczniczku co jest zawinięty. ale prawdę mówiąc już dawno nie kupowałam. dawno Cie nie bylo. co tam u Ciebie slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko czyżbyś nam zaciążyła??????? O mamo, ale by było fajnie!!!!! nie chcę zapeszać, ale wiesz czego Ci wszystkie życzymy 😘 buziolki dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronko ja kupiłam pre-test, ale ten co opisałas to tez miałam i jest dobry;) Pytasz co u mnie słychac. Uch...na dups...ku nie moge siąść! Mama wraca z włoch, brat wyjezdza do francji a mąż ma egz poprawkowy( 3raz) jak nie zda to 3200zł na studia pójdzie w błoto no i w dodatku okres sie spóżnia 2 dni (dzis jest 34 dzien cyklu) ale humorek mam dobry jeszcze;) gawit no własnie byłoby fajnie tylko że wątpie ze tak będzie bo dzisiejszy test pokazał ze nie jestem:( ale skoro nie ma jeszcze @ to nie trace jako tako nadzieji, ale nie chce sie nakręcać- kurde juz sie nakręciłam Jak dostane @ to bede załamana bo sobie to nabiłam do głowy Ale ja głupienka jestem:D Przepraszam ze do was nie odpisuje ale was czytam. Nie odpisuje bo od niedzieli żyje jak na szpilkach (ciągle nadsłuchuje swojego ciała) Balbinko i Meggi poprosze pochuchac na mnie moze cos z tego bedzie;) Dobranoc🖐️ O Boże!!!! Jak ja sie martwie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Ewa mi dzis mowila prze tel ,ze u sary wszystko oki tylko zabiegana jest ja od 3 nie spie ,bo synkowi sie na rozmowy wzielo.Teraz siedzi w wannie a kochna mamuska kawke i sniadanko mu zrobila.Dobrze ze mna ma smarkacz jeden:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziałka
hej dziewczyny.Ja już sie postarałam z mężem i jestem w 6tc.W marcu poroniłam i nie wiadomo czy tą ciąże donoszę zapewne czytając tematy już wiecie dlaczego.Na dodatek przyplątała się do mnie pani"normalna"o nicku "landrynka truskawkowa"(nie wiem z której strony),której nie podoba się moja rozpacz wołanie o pomoc i szukanie odpowiedzi na dręczące mnie pytanie.Zła kobieta!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziałka tu sie nikt czepiac nie bedzie bo cie doskonale rozumiemy witaj wsrod nas ale sie zaczernij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziałka
co oznacza że mam się "zaczernić"??jaka jest różnica??na prawde nie wiem!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziałka
ale jak mam to zrobić??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialka- witam kochanie i życze aby dzidzi było zdrowe do konca👄 i sie nie zamarwiaj bo to do dobrego cie nie zaprowadzi. Postaraj sie poczytac jakąś ksiązkę aby nie mysleć o strachu przed kolejna utratą;) zobaczysz że bedzie dobrze tylko dużo wiary w siebie:) Robiłam dzis rano test i znowu wyszło że jednak nie jestem zaciążona:(:(:( no trudno nic nie poradze na to, ale @ nadal nie mam wiec musi byc inna przyczyna, że spóźnia mi sie @, tylko jaka? Pozdrowka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ madzialka witaj!ja też Ci życzę zdrowej ciąży!i tego, żeby wszystko poszło gładko!tylko chyba nie doczytałam czemu miałabyś tej ciążhy nie donosić? balbinko (sorki dziewczynki, że zwrócę się teraz z tym do Balbinki tutaj, ale nie mam jej gg) a więc czytałaś co się dzieje na tamtym topiku?czemu ta \"pomarańcza\" się tam udziela?masz podejrzenia kto to może być?musi to być ktoś kto zna nas, zna Madusię, bo wie co za radosne wydarzenie ją spotkało. kurde czemu ludzie są tak zawistni? a jak się wogóle czujesz? jak Michałek?coś się chyba nie spieszy do nas ? :D ale w sumie może to i lepiej :) w brzusiu mamusi jest tak fajnie :) Sara co u Ciebie? meggi miłego pobytu w Polsce :) Gosia, Ewa, Agata, Madusia i wszystkie pozostałe, które nie wymieniam z imienia :) bardzo serdecznie pozdrawiam i buziolki przesyłam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialka już doczytałam!niestety nic na temat tego nie wiem :( ale mocno wierzę, że będziedobrze!musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moje kochane nie przejmujcie sie pomaranczami nie warto.Na szczscie ja nie zdarzylam przeczytac co pisza.Moj maz robil wczoraj porzdek w kompie niby mial szybciej chodzic ,ale cos nie bardzo mu to idzie:):) Ogolnie jest wszystko w porzadku tylko dzis pogoda brzydka cala noc padalo wiec mnie kregoslup nawala.Caluje Was wszystkie goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc🖐️ Jade zaraz do Krakowa na egz z mężem - on musi dzis zdać . @ nadal nie dostałam (obym nie dostała w krakowie), brzuch mnie nie boli, wiec nie wiem dlaczego sie tak spóźnia. A upławy mam bialusieńkie więc to oznacza, że nie jestem chora itd- tak mi sie wydaje. Balbinko masz racje jak tak dłuzej bedzie to wybiore sie do ginka. Moja mam dzis wraca a ja sie z nia dopiero jutro zobacze jak wroce z Kraka. Pozdrawiam was serdecznie- do jutra👄 Pomarańczki a-sio stąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve 1
Witam, Z mężem staray się o ciąże 3 cykle, jak dotąd nic, ale jestem dobrej myśli. W tym miesiącu musimy chyba wstrzymać się ze staraniami bo niestety dopadła mnie przykra dolegliwość po pobycie w Egipcie, zbyt długie przesiadywanie w basenach....Lekarz przepisał mi maxmirir czy coś w tym stylu i twierdził że można bez problemu się starać, ale ja wole przeczekać, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Eve ja uważam podobnie jak Balbinka! takie przykre dolegliwości niestety moga przyczynic się do poronienia :( wiesz?my jesteśmy przewrażliwione, ale spotkał nas taki a nie inny los i wolimy dmuchac na zmine! powodzenia w starankach :) balbinko cieszę się, że dobrze się czujesz,a Michałka już niedługo przytulisz :) Agatko jak tam egzamin męża? Wogóle co tu takie pustki?gdzie sa wszystkie? dziś ja nawołuje o meldowanie mi sie tu!!! :D :D :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam od Gosi że za mną tęsknicie więc sie odzywam. Niestety pewnie długo mnie tutaj znów nie zobaczycie, bo musze sie zająć osobami którym obiecałam, że pomogę więc jestem bardzo zajęta, ale często o Was myślę, Aniu będę niedługo w Rudzie więc jak jeszcze do tego czasu nie urodzisz możemy się spotkać. Może to głupota ze wzgędu na nasze pomarańczki ale podaje tutaj numery telefonu do mnie i tak je ma tyle osób że nie zaszkodzi jak cała Polska dostanie :) jak się stęsknicie przekręćcie; dom (032) 222 80 78 a kom 0 510 288 501 Aha, witam nasze trzy nowe koleżanki mam nadzieję że bedziecie się czuły tutaj jak w domu i że uda mi się Was kiedyś lepiej poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_27 kochanie już się melduje i informuje że za chwile ide spac dziasiaj byłam w pracy 12 godzin jutro 10 no i niedziela ale to już tylko 4 . no a od poniedziałku zacznie się jeszcze wiecej pracy ponieważ jedna odchodzi odemnie z pracy i zostajemy tylko we dwie no to nie mam co liczyć na wic wolnego czasami tylko niedziele. dostałam dziś @ ale nie rozpaczam tak bardzo jak w zeszłym miesiącu . w poniedziałek ide do mojego lekarza i zobaczymy co dalej. całuski kobietki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Balbinko miałam sie odezwac wiec sie melduje👄 Mam dobre wieści: mój mąż zdał wczorajszy egz i może ubiegac sie o warunkowy na drugi rok!!! Jestesmy szczesliwi. Moja mam wróciła z Włoch i jest cała i zdrowa tylko nieco chudsza ode mnie i zesiwiała;) @ nadal nie mam to juz 5-ty dzien jak sie spóźnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jest wieczorek i ja jestem- a gdzie jest reszta? Balbinko dzis dostałam @ więc ciesze sie, bo w takim razie nie musze isc do ginka i płacic za wizyte i leki na wywołanie@- dobrze że sama przyszła a nie trzabyło jej wywoływac. Ale mam nadzieje że za miesiąc nie przyjdzie i pojawi sie dopiero po 9-ciu miesiącach:D Byłam dzis na grilu u mamy- takie rodzinne spotkanie z okazji jej powrotu do domu. Mama dala nam dużo fajnych ciuchów i butów (modnych) oraz każdemu jeszcze dała po 250 euro!!! Troszke sie wygłupiła bo nie po to zarabiała żeby nam porozdawac, ale jak nas mama zawsze uczyła to: \"Jak dają to trzeba brać, a jak biją to trzeba uciekać\";) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×