Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlody kolega

uwielbiam starsze od siebie kobiety....uwielbiam

Polecane posty

Gość mlody kolega

sam mam 23 lata i szukam dojrzalej kochanki w wieku 30-38 lat uwielbiam sie kochać w wami moje panie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody kolega
chyba żadna kochanka sie nie znajdzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to idealista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napięcie emocjonalne
A mnie to interesuje.Dlaczego mlodzi chlopcy interesują się dojrzałymi kobietami?Co w nich jest takiego pociagającego?.Ja stchórzylam, przed takim mlodym chłopakiem.Owszem pociagający był,mily i przystojny.Rozsądek jednak wziął górę.Oczywiście była ciekawość,chęc spróbowania czegoś nowego, innego.Na Boga,nie jestem z kamienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikroszkop
qrde jak to brzmi- dojrzałej kochanki. Mam 30 lat to znaczy że już jestem dojrzała? mnie się wydawało ze to takie kobiety po 40 sa dojrzałe. Ja sie czuje wciąż mlodo i ciągle uczę się jak być dobra kochanką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos wam powiem
mam kolege mlodszego od siebie i widze ze z kazdym dniem zbliza sie do mnie bardziej i bardziej. podoba mi sie niesamowicie (pod kazdym wzgledem) ale caly czas mysle o tym ze jest mlodszy. moze te 4 lata roznicy to nie tak duzo ale jakos nie moge sie przelamac. boje sie, wstydze, sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
właśnie to jest najbardziej podniecające... ciekawość, ta niepewność stres ale taki podniecający... i rosnące napięcie tak jak by chciało sie sprobować zakazanego owocu który zresztą najlepiej smakuje ;) szkoda ze teraz nie mogę tego skosztować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
no dobrze przyznam sie chodzi jednak o odrobinke starsze osoby tak mediana wieku powinna wahac sie od 62,3 do 79,7 acha i oczywiscie plci meskiej przepraszam ze musialem sie zbierac na chwile szczerosci;) tak dlugo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
oczywiście jakiś idiota musi skopać temacik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juytgg
lubisz obwisle? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
I niby co to za sensacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napięcie emocjonalne
a ja chętnie spróbowałabym....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
Napięcie Emocjonalne ja również z wielką chęcią chciał bym poczuć to podniecające napięcie.. z każda chwila coraz większe i większe aż do chwili... kiedy wszystkie zahamowania znikają i jest sama rozkosz.. mniamm skosztował bym teraz tego wszystkiego w bardzo wielką chęcią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ci taka stara
a jak sie zakochasz to co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
nie ma takiej możliwości.. mówimy tutaj tylko o sexie :) mam już dziewczynę a szukam kochanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 543210
Ty swintuchu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
Żartowałem. Nie mam dziewczyny, ale jestem mocno związany emocjonalnie z tatusiem, któremu codziennie myję plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napięcie emocjonalne
ejjjjjjjj,tylko nie stara,dojrzala jeśli już!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
napięcie emocjonalne masz racje dojrzała chyba musze do Ciebie wizac maila żeby dokładniej i spokojniej pogadać na ten temacik ;) no wlasnie mruuuuuuu a Ty skąd znasz aż takie szczegóły ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napięcie emocjonalne
ano wlaśnie tutaj możemy też pogadać.Mam kolegę,przyjaciela,który jest mlodszy ode mnie o 11lat.Wiem,że ma cholerną ochotę na mnie,ale czy nie za mlody?Mam ochotę na nowe doświadczenia.To cholernie podniecające,jak taki młodziak mięknie na mój widok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
muszę przyznać droga koleżanko ze zazdroszczę Twojemu koledze bo ja niestety nie mam takiej przyjaciółki a chciał bym i to bardzo.... i nie dziwie Ci sie ze jest to podniecające bo jest to cholernie podniecajace i już na sama myśl o łózko pieszczeniu francuskim całowaniu dojrzałej kobiety przechodzą ciarki po plecach... :) nie mówiąc już o samym sexie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napięcie emocjonalne
Witaj mlody kolego!!!🌼 jak bedziesz wytrwały to zasmakujesz rozkoszy ze starszą:D.Ja nie szukałam,sama przyszla,to byl przypadek,ale jakże mily.Do tej pory nie myślałam,że mogłabym zakręcić w głowie komus mlodszemu.Owszem od kiedy pamietam podobalam się zawsze młodszym,ale nigdy nie brałam tego powaznie.Teraz ,gdy latka lecą zaczęłam się zastanawiać nad tym fantastycznym zjawiskiem(podobania sie mlodszym).Warto spróbowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"To cholernie podniecające,jak taki młodziak mięknie na mój widok\" Myślę, że lepiej byloby, gdyby twardniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
torba bobra mmmmmm zgadza sie i ja uwielbiam jak mięknę i twardnieje za razem myśląc o takiej dojrzałej dziewczynie ;) oj sie rozmarzyłem ;) taki sex bez żadnych ograniczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 27 ona 47
i jest wspaniale :) nie zamieniłbym jej na żadną z przedziału 19-35 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie, tez mam 23 lata i taka ochote na starsze kobiety ze szok!! jakby sie znalazla jakas kobieta ze slaska ktora mialaby ochote na mlodszego do siebie partnera to porosze o jak najszybszy kontakt;-) traptor@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teri 22
Do student 23- co takiego jest pociagajacego w dojrzalej kobiecie? Wytlumacz mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
Teri chyba ta świadomość kochania sie ze starsza kobietą która również ma wieksze potrzeby, doświadczenie... i jest w tym takie coś czego chyba sie nie da opisać taki podniecający dreszcz emocji mniamm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody kolego- ale chyba musisz miec okreslony tyk kobiety dojrzlej.Przeciez nie moglbys sie kochac z kazda ktora jest dojrzala?Wsrod nich sa grube szczuple, zadbane i zaniedbane , z aklasa i bez klasy, z sexapilem i bez , moglabym wymieniac jeszcze mnostwo cech ,ale mi nie o to chodzi.Musisz okreslic jaki typ dojrzalej kobiety ci odpowiada a ja sie moge do tego ustosunkowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×