Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlody kolega

uwielbiam starsze od siebie kobiety....uwielbiam

Polecane posty

Gość młody kolega
Tu nawet nie chodzi o jakieś płacenia czy sponsoringi... Liczy dawanie sobie na wzajem czystej nie skażonej niczym niezahamowanej przyjemności ;) Moim zdaniem takie uniesienia ze starsza kobietą bez żadnych zobowiązań są właśnie idealnie :) Ps. zapraszam do łodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie temat bardzo ciekawy i tym bardziej mi szkoda, że się spóźniełem. Dyskusja jakby upadła a zapowiadało się ciekawie. Tak czy inaczej pozdrawiam namiętne, piękne i seksowne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz znalazlam.... i jestem spelniona.Jest taki sex o jakim marzylam .Z nim przenosze sie w inny wymiar rzeczywistosci .Nic wtedy dla mnie wazniejszego nie istnieje tylko \"ja\" , \"on\" ........Chwilo , trwaj wiecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
gratuluje :) mam nadzieje ze i mi sie uda Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlody kolego:życze Ci wspanialego i szalonego sexu !Czasami sami jestesmy zaskoczeni tym co sie stalo !!! Spotykamy sie z tym kims po raz pierwszy , rozmawiamy , smiejemy sie a przy okazji myslimy jaki on jest w lozku.....i tak jest do do pierwszego kontaktu.Wspaniale jest przezyc szok w sensie pozytymnym.Szukaj dalej , gdyz warto.....Pozdrawiam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
dziękuję :) czas pokaże chodź widzę że niestety temat trochę podupada a przecież jest o tak przyjemnych sprawach ;) zapraszam do opisywania tutaj swoich przeżyć a może i tutaj znajdzie sie jakaś mila dojrzała dziewczyna z lodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość George 33
Witam! Bardzo interesujący temat i chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej, co miałam nadzieję znaleźć czytając z uwagą każdą wypowiedź. Zastanawiam się jak cienka jest granica pomiędzy zwykłą czystą fantazją (również jestem w posiadaniu takich) a urzeczywistnieniem jej. I co później? Spełnienie pragnień czy tylko zwykłe rozczarowanie. Pytam mężczyzn....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysta i nieskazitelna roskosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
gdzie jesteście ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spin-prawy
kobieta po 30, taka trzydziecha, ciągle wilgotna i pachnąca kobietą, a nie jakims chanelem. gdzie one są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat umarł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
no właśnie troszkę cicho sie zrobiło... a szkoda bo z wielką chęcią bym sie popieścił i nie tylko z taka starsza dziewczyną... calutką noc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza koleżanka3333
Oj temacik apetyczny ja tak mam, prawie 40-tka... dojrzała niestety nie tak apetyczna jak kiedyś ech, życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce_dojrzalej
tylko gdzie szukac takiej dojrzalej kobiety? mam 20 lat i szukam pani ok 40...niestety zbytnio chetnej kobiety nigdzie znalezc nie moge...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody kolega
Dojrzała koleżanko ciesze sie ze temacik sie podoba i ze jest apetyczny i nie pisz ze w tym wieku nie jesteś apetyczna :) ja tam z chęcią właśnie z taka starsza koleżanką parę nocy bym spędził bardzo intensywnie ;) Pozdrawiam i zapraszam starsze koleżanki do komentarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starsza koleżanka3333
No tak ale czy warto młodzieńcze? Jaki czar roztoczysz przede mną? Bo ja co najwyżej mogę zostać czar....ownicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococococh
a czy jest tu jakas kobieta,która miała niepełnoletniego kochanka,albo jakis niepełnolenichłopak,który miał starsza kochankę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zglaszam obecnosc
Ja 40 lat,moj przyjaciel 28-razem od 4 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cococococh
bo ja mam 22 lata i mam,hmmm,przyjaciela,który ma 15 lat... To dziwnie brzmi,ale przecież patrząc na różnice wieku miedzy niektórymi tutaj,nasze 7 lat to nie jest tak znowu duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KNOPPEERRSS
A ja miałem swojego czasu cudowną,dojrzałą kochankę...Była nawet kims więcej... Wspaniała kobieta. 11 lat starsza,otwarta na eksperymenty,niesamowicie podniecająca i ...napalona :-) Mrr.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestoparolenia
młodsi faceci, mniam mniam, mam takiego od 2 miesięcy i jest nieziemsko. Seks jest nie do opisania, tyle razy na dobę to się nigdy nie kochałam, no i ta jego fascynacja mną.... I przyznaję, jestem już dojrzała psychicznie, wiem czego chcę, zahamowań nie mam już, jestem napalona, w ogóle to teraz wiem, ze żyję. Aha - co do wygladu, to wszyscy mi dają parę lat poniżej 30. Dla mnie taki układ to ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja coś dopiszę
Jeśli chodzi o mnie, jestem 30-letnią kobietą i jestem z facetem 3 lata młodszym ode mnie. SEx jest niesamowity :D Byłam z facetem starszym ode mnie i nijak to się ma do tego, co mam teraz. I tak jak moja poprzedniczka - ludzie dają mi mniej 30. I dla mnie również taki ukłąd to ideał. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on22
Musi coś w tym być, że większość młodych facetów pragnie dojrzałej kobiety. Myślę, że dla nie jednej kobiety dojrzałej taka przygoda z o wiele młodszym mężczyzną to nowe ciekawe doznanie. W końcu dwudziestoparolatek i kobieta po 40-stce są na tym samym etapie emocjonalnym. Młody chłopak pragnie różnych ciekawych doznań i przygód a kobieta przeżywa swoją drugą młodość. Co młody facet dostrzega w dojrzałej kobiecie i dlaczego jest Ona dla niego tak pociągająca?? hmm... można by pisać bez końca. Napewno emanuje kobiecością, urodą, inteligencją, każdy Jej ruch, gest, sposób bycia oraz spojrzenie pobudza wyobraźnię i wywiera ogromne wrażenie. Tak kobieta kwitnąca, kobieta dojrzała ma to coś. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sekret tkwi w tym, ze mezczyzni w wieku 20 - 30 lat sa u szczytu swoich mozliwosci seksualnych...a kobiety dopiero po 30-stce sa w pelni rozbudzone. Dlatego tak dobrze dogaduja sie ze soba w lozku...doswiadczona kobieta i mlodszy mezczyzna. Sam to sprawdzilem kilka lat temu ;) i byly to najprzyjemniejsze doznania seksualne w moim zyciu ;), jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......niepewna
a nie boicie się takich przygodnych zbliżeń? Ja mam 50 czy mam sznasę na 35 latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......niepewna
??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......niepewna
no cóżżżżżżżżżż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prząśniczka
już wiesz skąd jestem? za chwile trzydziestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ......niepewna
nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×