Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BRAVIA

CZYSTY KOLAGEN- UżYWAł KTOś????????

Polecane posty

Gość gość
W pewnym momencie tak mnie stawy zaczęły boleć, że sam zacząłem szukać jakiś suplementów. Żona mi znalazła kolagen Pure Collagen i pomaga. Obciążenia na siłowni mam dość duże, a jeszcze co 2 dzień wychodzę pobiegać, więc prędzej czy później stawy musiały ucierpieć. W opakowaniu jest 100 sztuk, ja jak ostatnio kupowałem to wziąłem od razu 3 paczki bo taniej wyszło. Jedną od razu żona przechwyciła na zmarszczki. Zamawiamy przez stronę www.noblemedica.pl Nie wiem czy sprzedają to gdzieś indziej też, ale tutaj na pewno mają oryginalny i też dość szybko dosyłają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety,nigdy nie smarujcie twarzy czystym kolagenem,bo tak wysusza skore,że trudno ją potem zregenerować.Owszem,efekt liftingu i naciągnięcia skóry pojawia się błyskawicznie i jest to najlepsza baza pod makijaż jaką można sobie wyobrazić,ale wyrządza zbyt wielkie szkody.Ja używałam czystego colagenu,bo mój tato to sprzedawał za duże pieniądze ale szybko przestałam.Wszystkie moje znajome,którym dawałam próbki twierdziły to samo,a miałyśmy wszystkie zupełnie inny typ skóry i kolor karnacji.Jednej pomogło jedynie w wysuszeniu pryszczy na twarzy hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do magnezu, kolagenu, czy biotyny to mam przekonanie od dłuższego czasu do marki Noble Health, oni sprzedają naturalne suplementy przez co od razu ta wchłanialność jest dużo lepsza niż przy jakiś sztucznych ekstraktach, zamiennikach które po prostu organizm odrzuca i wydala, także działanie jakieś bardziej korzystne dla organizmu jest niezauważalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczełam miesiąc temu stosować kolagen od Noble Medica i powoli pojawiają się pierwsze efekty. Mogę polecić, to jest przede wszystkim naturalny kolagen morski, dobrze się wchłania, dodatkowo jest elastyna i antyoksydanty. Na stronie noblemedica.pl masz ich oryginalne produkty, to polska marka, co też mnie zaskoczyło na plus, bo myślałam na początku że to jakiś importowany suplement z zza granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy rzygać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

na dobry kolagen warto jest wyłożyć gotówkę, kollagen beauty od firmy Doppelherz jest idealnym tego przykładem i oczywiście działa niesamoiwcie, polecam sprawdzić blog https://www.jestrudo.pl/kolagen-do-picia-czy-dziala-ile-trwa-kuracja-jak-smakuje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikol

UŻYJ to sie uzależnisz! autentycznie cudowny produkt, dostałam od dzieci pod choinke i sama kupiłam juz 4 pudełko doppelherz! efekty są widoczne gołym, nawet lekko niedowidzącym jak moje, okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna

Używałam tego od doppelherz - swietne działanie, naprawde dobry produkt godny uwagi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiam z hedoni.pl i jestem zadowolona . blizna się ładnie goi. wart tych pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roma

Warto! Ja stosuje kolagen właśnie z doppelherz i nie ma nic lepszego na skore po 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damaa

ja też korzystam z DH, działa niezawodnie w kwestii zmarszczek i poprawy cery 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryksa

Myślę, że w tym momencie nikt nic lepszego niz doppelherz nie oferuje. Polecam Wam ten Kolagen! Testowałam dwa ale pod względem smaku i jakosci nie ma lepszego niz ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakoo

Co jak co ale DH trzyma poziom już bardzo długo, szacunek za jakość i cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikia

Bardzo mocno polecam kolagen Doppelherz - genialny produkt dobrej jakości, bardzo mi pomógł i to praktycznie z miesiaca na miesiac zauważyłam różnice. Produkt cudo, a testowałam tez kolageny konkurencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domia

zgadzam się, doppelherz jest naprawdę super, poprawa cery widoczna praktycznie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wartaczka

Haha, wszyscy o tym doppelherz a sama akurat przyszłam pochwalić jego działanie. Nie wiem jak to się dzieje, ale sprawdź bo zawiera wiele dobrych witamin, na pewno Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quuqki
Dnia 27.03.2019 o 21:34, Gość Wartaczka napisał:

Haha, wszyscy o tym doppelherz a sama akurat przyszłam pochwalić jego działanie. Nie wiem jak to się dzieje, ale sprawdź bo zawiera wiele dobrych witamin, na pewno Ci pomoże.

Wszyscy polecają bo po prostu działa, sama sprawdziłam czy to nie ściema i rzeczywiście. Doppelherz mają chyba najlepszy kolagen do picia na rynku. Smakowo też nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rita

W smaku jest ok, ale  mam wrażenie że dzięki tym witaminom też da się zauważyć sporą różnicę (jakąś "jaśniejszą" mam twarz), już pomijając sam kolagen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vsaucexx

Mi się wydaje że najważniejsza jest odpowiednia sumplementacja jeżeli chodzi o kolageny, ja stosowałam taki od doppelherz, bo poczytałam o nim trochę i faktycznie działa 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizela
Dnia 18.04.2019 o 10:43, Gość Vsaucexx napisał:

Mi się wydaje że najważniejsza jest odpowiednia sumplementacja jeżeli chodzi o kolageny, ja stosowałam taki od doppelherz, bo poczytałam o nim trochę i faktycznie działa 🙂 

a efekty kiedy były po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki
Dnia 29.04.2019 o 10:54, Gość gizela napisał:

a efekty kiedy były po jakim czasie?

U mnie jakieś 5 tygodni i juz bylo cos tam widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkk

Ja polecam kolagen w płynie DuoLife Collagen  raz dziennie 25ml. Warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Nie polecam żadnego kolagenu ani tych starych ani nowych kiedyś był kolagen dobry faktycznie likwidowało krostki po jednym zastosowaniu na noc niestety we wszystkich kolagen podawały glikol kaprylowy cholerny natłuszczacz Gdzie jest cholernym szkodnikiem kolagen na dzień dzisiejszy zamiast likwidować krostki to zapycha niemiłosiernie całą twarz w gruzach kaszak po jednym zastosowaniu nie polecam wręcz odradzam ani Colway ani Anna pikura wszystkie mają ten sam składnik A kiedyś nie było go w składzie glikol kaprylowy cholerny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kozłowska

Ja polecam Kolagen Perfect Coll. Naturalny (rybi), bez wspomagaczy, pochodnych ropy itp. Kosmetyk naturalny. Używam i w płynie do ciała i w kapsułkach. Skóra super - opalenizna trzyma się praktycznie cały rok (nie uwierzyłam dopóki się nie przekonałam, skóra jędrniejsza, gładka). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

czysty kolagen najwyższej jakości jest w collibre collagen drinks , mają szwajcarski kolagen zhydrolizowany do cząsteczki 2000 Da, wchłania się błyskawicznie , i do tego w jednym szocie jest dawka 10 g! czy zgodnie ze szwajcarską a nie polską normą, dlatego efekt jest niesamowity, do tego jest pyszny !, polecam gorąco 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

Mój czysty kolagen - ważne by miał ponizej 5 tys daltonow wtedy się wchłonie inne to dno. Kosztuje 120 zł miesięcznie wiec moim zdaniem to bujda za tyle: już rozstępy się zmniejszają i polecam ale nazwy nie podam bo za chwile powiedzą ze reklamuje:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dajcie spokój z tym kolagenem.To tylko pic na wodę 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×