Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
BRAVIA

CZYSTY KOLAGEN- UżYWAł KTOś????????

Polecane posty

Dnia 3.02.2017 o 16:57, Gość gość napisał:

W pewnym momencie tak mnie stawy zaczęły boleć, że sam zacząłem szukać jakiś suplementów. Żona mi znalazła kolagen Pure Collagen i pomaga. Obciążenia na siłowni mam dość duże, a jeszcze co 2 dzień wychodzę pobiegać, więc prędzej czy później stawy musiały ucierpieć. W opakowaniu jest 100 sztuk, ja jak ostatnio kupowałem to wziąłem od razu 3 paczki bo taniej wyszło. Jedną od razu żona przechwyciła na zmarszczki. Zamawiamy przez stronę www.noblemedica.pl Nie wiem czy sprzedają to gdzieś indziej też, ale tutaj na pewno mają oryginalny i też dość szybko dosyłają.

Zgadzam się całkowicie. Pure Collagen od Noble Medica jest najlepszy. Używam zarówno kremu jak i kapsułek i jestem bardzo zadowolona. Problemy skórne znikają, zdecydowanie poprawiona jest kondycja włosów i paznokci, no i oczywiście regeneracja stawów jest ogromnym atutem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Na zmarszczki to moim zdaniem rankingproducts.com/naturalny-kolagen-rybi/ . Używam kolagenu rybiego, bardzo wysoko oceniany. Podsyłam ci poradnik o tym produkcie. Masz wyjaśnione właściwości, potencjał zastosowania w problemach skórnych. U mnie odkrycie porównywalne do kwasu hialuronowego, czy peelingów medycznych, dość zaawansowanych. Terapia kolagenem wychodzi mi znacznie taniej, a podobno skóra traci kolagen wraz z wiekiem, więc i tak warto uzupełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepszy jest collibre

Tu najlepszy kolagen Collibre hydroliza 2000da z mega zniżką!!! https://www.olivkablog.pl/zachowaj-zdrowie-i-mlodosc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wiele różnego rodzaju specyfików na rynku które warto zastosować, próbowałam na wiele sposobów różnych rzeczy i jedna z najbardziej skutecznych to kolagen. Ale jaki w jakiej formie najlepiej stosować ? Osobiście uwielbiam ten, dla mnie idealny https://justine-in-time.pl/produkt/dr-ohhira-plynny-japonski-kolagen-do-picia-2/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×