Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andrzej z Biłgoraja.

Dla tych którzy lubią jeździć rowerem

Polecane posty

Gość rowery
mnie męczą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu tylko siedzą
przed kompem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrociłam z wycieczki dookoła jeziora...:classic_cool: pogoda taka sobie...ale dało sie pedałowac... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze moglby mi ktos doradzic jaki rower kupic jakiej firmy damski tak by mi sluzyl pare lat, raczej rekreacyjny po gorach nim jezdzic nie bede czasami wybiore sie na wycieczke do lasu, na co zwrocic uwage przy kupnie. Jestem w tej kwestii totalnie zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstwa to dobre siodełko,przerzutki(im wiecej tym lepiej) Nie kupuj byle czego w supermarketach,bo jak ci sie coś zepsuje nawet części nie dokupisz. Jai to zależy ile mozesz na to przeznaczyć,ja mam Kross Grand kosztuje ok 700 zł i od 3 lat sprawuje sie dobrze. Jeżdziłam też takim za 3 tys i nie ma porówania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie jest nam to pisane wiele było takich możliwości i nic z tego nie wyszło ale pożyjemy,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej..tzn.co..jakbys...nie dawał znaku zycia....to do tej firmy mamy dzwonić?;) albo dac jej namiary policji?tak? oki...:) mam nadzieje ze szybko wrocisz....albo szybko sie do nas odezwiesz...wiesz ...oni tam tez maja net;) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 km za mna:) piekna pogoda...ciepło..słonecznie...prawdziwa złota jesień:) wymarzony dzien na wycieczke rowerowa:classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×