Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andrzej z Biłgoraja.

Dla tych którzy lubią jeździć rowerem

Polecane posty

Andrzeju tylko jest jeden problem,ja potrafię dojechać tylko do tego miejsca, dalej już nie dam rady. Do Aleksandowa wybiorę się najprawdopodobniej dzisiaj po południu,bo na całe szczęscie nie mam dziś zakwasów. Ja też na początku jechałam niebieskim szlakiem(od Biłgoraja),ale w pewnym momencie go zgubiłam.Bez dobrej mapy nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozbudzenie
pozdrawiam wszystkich wielbicieli dwóch kółek:) wydaje mi się że nie jest ważne na jak długie trasy wyjeżdżamy, ale to,że sprawia nam to ogromną przyjemność i że jeździmy ponieważ mamy taką wewnętrzną potrzebę. Wszystkim bicyklistom życzę zawsze sprzyjającej pogody, mnóstwa energii i uśmiechu na twarzy nawet jesli okoliczności nie będą sprzyjające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście miałam kurtkę przeciwdzeszczową,ale i ona po pewnym czasie przemokła.Mam nadzieje ze tego nie odchoruję. Daleko od tego miejsca jest zalew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda.........
na rowerze krzepi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechałem po południu do Górecka Kościelnego,odwiedziłe nieczynną elektrownię wodną na Szumie,potem pojechałem ścieżką w rezerwacie \"Szum\",są tam niewielkie wodospady na rzece,wyglądają naprawdę malowniczo,co jakiś czas są ustawione ławki i tablice opisujące rośliny które tam występują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiało byc fajnie na tych \"szumach\",ale dla mnie to za daleko. Ja dziś byłam blisko jakieś 5 km, na poziomkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmmmm...myslalam o tym weekendzie;) moze pojde...;) po dzisiejszej wycieczce by mi sie saunowanie przydało:) a teraz pa...oczy mi sie same zamykaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rower zostawiłam w garazu i udałam sie na spacer z psem...przyniosłam z lasu ponad litr przepysznych,pachnacych poziomek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomki jeszcze się nie skończyły,właśnie zjadłam pare :) To dobrze że lubisz spacerować,ja bym się bała że się zgubię w lesie. Może zrobisz sobie licencje i zostaniesz przewodnikiem. Jutro jak pogoda dopisze wyruszam w strone Górecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znam okoliczne lasy i wiem że się nie zgubię:) a o licencji przewodnika kiedyś myślałem. Jutro niestety raczxej nie będę miał czasu na rower,w innym przypadku moglibyśmy się spotkać gdzieś na trasie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajsze przedpołudnie to wycieczka do Studzienicznej..przez puszcze wzdłuż kanału:) a dzisiejsze...to poziomki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×