Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andrzej z Biłgoraja.

Dla tych którzy lubią jeździć rowerem

Polecane posty

własnie wróciłam z wycieczki dookoła jeziora...ok.20 km....:) czuje sie bosko....po całym dniu w pracy...najlepszy relaks...no moze jeszcze spacer po lesie i praca w ogrodzie...no i moze cos jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadszedł już czas na moją wyprwę szlakiem niebieskim,co do daty nie będę zapeszać, ale moze jeszcze w tym tygodniu się zmobilizuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rower szkodzi na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu sama,i jakoś nie ubolewam nad tym. jak juz wróce napsze jakie były moje wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,a mam się bać? trochę się boję że się zgubie ale mam nadzieje ze szlak dobrze jest oznaczony,reszte napisze jak wróce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie zawsze jezdze sama...i zadnego zagrozenia nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po terenie zabudowanym,niezabudowanym i po lesie....:) dzis sie nie wybieram na rower bo zamierzam wylegiwac sie na pomoscie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda,według ciebie w każdych krzakach czaji się gwałciciel i morderca? najwazniejsze to nie dać po sobie poznać że się ktoś boi i iśc/jechać śmiało,nie reagowac na zaczepki jeżdzę sama bo -cenie samodzielnośc i niezależnośc o tez porze która mnie pasuje i tak daleko jak mo pasuje -nie musze nikogo pilnować ani kogoś doganiać tylko jadę swoim tempem itd -nie jestem egoistką i czasami kogoś zabieram ale zazwyczaj kończy się na tym że ja mam dość ta osoba nie chce zrobic przerwy co do wziecia ciebie-to nie umawiam się z nieznajomymi,tym bardziej do lasu,ty potrafisz przejechać 100 km a ja najwyżej 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...od Biłgoraja daleko...ale jak bedziesz w okolicy ...to czemu nie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×