Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andrzej z Biłgoraja.

Dla tych którzy lubią jeździć rowerem

Polecane posty

Gość no prosze prosze
to ty jestes andrzej z aleksandrowa... a nie z bilgoraja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąpać się nie wolno,jest zakaz ale ludzie i tak to robią,mamy nawet takie małe molo:P poziomki są kawałek od Biłgoraja,przed mostem na rzece Smolnik,między Brodziakami a Tereszpolem Kukiełki,przed mostem jest zakręt i właśnie tam rośnie ich dość dużo,po prawej stronie szosy jadąc od Brodziaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze prosze
andrzej a znasz komadow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prosze prosze
a ja nie znam wrzucilam w google aleksandrow i wyswietlilo mi sie min to nazwisko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie byłam w tych okolicach, ale może kiedyś ... Andrzej jak mogłeś mnie zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam na krótkiej wycieczce...wszystkiegio zaledwie 3 km...o polanke poziomkowa zahaczyłam...i całe 2 litry moje:) pyszneeeeee...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie troche za gorąco na przejazdzki rowerem,zresztą oglądałam prognozę pogody i przez cały tydzień mają być burze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mi cos poradzicie. rowerem lubiłam bardzo i duzo i wszędzie do czasu kiedy wykonałam zawodowe salto przez samochód jakiś tam (nie rozróżniam). mineło pare lat a ja mam odwage pojechać tylko do lasu i to polną drózką . A chciałabym tak jechać jechać i jechać. kiedy widze samochód zeskakuje z roweru i uciekam. miał ktoś taki problem? jak się znowu przełamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj było za graco na rower... no i nie miałam czasu...urzadzam grilla...musiałam wszystko przygotowac...ale jutro...kto wie:) ata27--------trzymaj sie:) Andrzej ja tez sie bardzo ciesze:) pozdrawiam wszystkich🖐️ miłych wycieczek zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam tak zdeterminowana, ze zadne upały/burze i deszcz mnie nie zraziły do wycieczki do lasu. znalazłam wreszcie poziomki,jutro wrócę po nie bo mnie deszcz przegonił ata27 -musisz sie przełamać,na początek wybierz taką trasę gdzie jeżdzi mało samochodów ,załóż odblaskową koszulkę,kask a na pewno będziesz czuła się bezpiecznie.Ja zawsze bałąm sie jeździc wsród samochodów ale któregoś dnia powiedziałam sobie dośc i przezwycięzyłam lęk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nie chciałam się chwalić tylko zapytac Andrezja gdzie dokładnie byłam, bo sama nie wiem,co do fot to mam swoją galerię w internecie,bo fotografia przyrodnicza to moja pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*poziomka ...to sie pochwal...gdzie mozna te foty obejrzec...z przyjemnoscia zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Poziomko:) ja byłem dzisiaj na niebieskim szlaku i trochę pojeżdziłem między Smolnikiem a skretem na Górecko,ciesze się że fotografujesz,masz taką sama pasję jak mój brat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do postu o to gdzie byłaś,to nieestety nie wiem:( za mało danych albo nie znam po prostu tego miejsca a co ostatniego postu to ja mieszkam 6 km od tej tablicy:) chętnie bym z Tobą pojeździł,pokazałbym Ci interesujące miejsca w lesie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×