Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pediatra2007

Jezeli macie jakies pytania do specjalisty chetnie odpowiem.

Polecane posty

Gość pediatra2007

tak jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pediatra2007
jestem na tym portalu czesciowo wiec nie zawsze bede mogla odpowiedziec.Chcialabym zaznaczyc ze mam dwa kierunki pediatra seksuolog wiec mozecie zadac pytanie z zakresu seksuologii serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka pytan(pediatria) ale w tej chwili nie moge:) pozniej napewno zajrze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pediatra2007
Istnieją tabele przyrostu wagi dzieci ale nie zawsze zgadzają sie z rzeczywistościa.Dlatego nie nalezy sie nimi sugerować.Wg tabeli dziecko do roku rośnie o 300g tygodniowo.Twój lekarz powinien okreslic czy dziecko prawidlowo rosnie zalezy to m.in od tego co\je i ile je.Wiec pytanko twoje zalezy od wielu czynnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslij numer swojego meila ,bo mam jedno pytanie a nie chcialabym zadawac go na forum. z gory dziekuje. lub numer gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki*
zahasłuj nicka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidocznosć
Czy po włożeniu penisa raz do pochwy (tylko raz) I to jeszcze nie całego można zajsć w ciąże???Pomocyyyy bo się obawiammm!!:/ Nie było wystrysku,i był tak jakby "suchy".To było jakieś 5-6 sekund:/ Proszę o odpowiedź bo mojej dziewczynie spóźnia się okres 4 dni i się stresujemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja dziękuję za takie porady
Dziecko musiałoby przybrać ponad 16 kilo w ciągu roku :D :d :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pediatra2007
noworodek przepraszam o 30g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie moja corka jest alergiekiem w tej chwili chyba juz tylko na mleko ma 16 miesiecy. w sumie w ciagu dnia ma nadal trzy dana mleczne w tym jedna kasze ryzowa czasami manna czy mozna z jednego zrezygnowac ? mlecznych produktow probowalam juz trzy razy teraz w sumie trzeci czekam na efekty bo zawsze objawialo sie uczulenie na mleko suchymi placami. na czym powinnam bazowac w jej zywieniu ? byla uczulona na wiele produktów ale teraz juz powoli wszytko zjada czy moge dawac jej normalne obiady takie jak my jemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pediatra2007
do niewidocznosc-bez obaw twoja dziewczyna napewno nie jes w ciazy jezeli nie bylo wytrysku takze spokojnie okresu nie ma napewno z innych powodow np stes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Emilki
Witam Dziewczynka 2 lata i 3 miesiące, ur. w 38 tygodniu ciaży z waga 2500 i 49 cm, obecnie waży 10900 i ma 86 cm wzrostu. Nie jest niejadkiem, do roku karmiona piersią lubi wszystko jesc tylko w małych ilosciach, wyniki badan dobre , hemoglobina 13,6. Tylko ten dolny przedział centylowy mnie przeraża od początku. Nigdy nie chorowała, jeden raz był lekki katar. Czy to tak już będzie szło, czy szukac przyczyn tej niskiej wagi? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :D ..nie jestem zadowolona z tej odpowiedzi . W zaden sposob nie pasuje ani 30 gr ani 300 tygodniowo :) I nie pisalam o noworodku tylko niemowlaku 6-12 mies . Pani pediatro +/- 400-500 gr na miesiac to prawidlowy przyrost wago w tym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pediatra2007
jak najbardziej podaj jej stopniowo jedzonko takie jak ty jesz a zrezygnuj z zywnosci mlecznej tym bardziej jezeli lekarz stwiedzil alergie na mleko mozesz 2 razy w tyg podac jej cos mlecznego jezeli dziecko je lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pediatra2007
dawaj dzieciakowi wiecej do zarcia to nie bedzie takich problemow. dziekuje i prosze o nastepne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sadzisz o szczepionce Swinka+Odra+Rozyczka????sa po nie przypadki autyzmu?czemu jest naglosniona,ze jest niekorzystna?a szczepienie obowizkowe i co zrbic???prosze,odpowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pediatra2007
do mamy emilki nie martw sie waga niska ale tonie jest powiedziane ze tak zawsze bedzie,kontroluj przyrost wagi jezeli bedzie spadac wtedy mozesz miec obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pediatra2007
szczepionka obowiązkowa i napewno korzystna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli noworodek to chyba o 30g dziennie...a nie tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iśkaaaaaa
czy powinnam swojego 12-letniego syna zaszczepić szczepionką NeisVac C?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pediatra2007
szczepionka musi byc podana dziecku tylko zdrowemu,jezeli dziecku cos dolega beda z tego komplikacja,dlatego przed podaniem tej szczepionki nalezy zrobic dokladne badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pediatra2007 jakos nie wierze w twoja specjalizacje...swiadczy o tym twoj sposob pisania...malo rzeczowy,tylko takie byle co,co kazdy moze wnecie wyczytac...wiesz marzenia to piekna rzecz...pediatra i seksuologia to tylko twoje mrzonki...pozdrawiam i zycze zdrowia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś bardzo niekompetentny. Ale już nie jedna taka osoba przewinęła się przez to forum. Była już pseudo-położna i ginekolog z koziej wólki :) Potraktujmy to jako żart i temat zakończmy. Zresztą chyba, nikt dbający o zdrowie własnego dziecka, nie będzie bazował na opinii internetowej kogoś, KTO PODAJE SIĘ za lekarza, a może być kimkolwiek :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panieneczka mireneczka
Widze ze naiwniakow nie brakuje to w takim razie ja wam bede udzielac porad małzenskich prosze o zestaw pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinka.ka
Ile czasu wcześniej nalezy spozywać kwas foliowy, jeżeli planuję ciążę na wrzesień? Jakie inne badania zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pediatra
maluch w pierwszym półroczu zycia powinien przybywac okolo150gram na tydzień.Czyli minimum 600 gram na miesiąc.Dobrze by było zeby przyrost był okolo 1 kg na miesiąc.To zupełnie uspokaja co do jakości karmienia piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też pediatra
Malinka -juz jeść ten kwas foliowy-od dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×